Угода між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про техніко-економічне співробітництво
Угода Кабінету Міністрів України; Китай; Міжнародний документ від 11.04.2019
Документ 156_003-19, чинний, поточна редакція — Підписання від 11.04.2019

УГОДА
між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про техніко-економічне співробітництво


Дата підписання:

11.04.2019


Дата набрання чинності для України:

11.04.2019

Уряд України та Уряд Китайської Народної Республіки (далі - Сторони) з метою подальшого розвитку дружніх відносин і техніко-економічного співробітництва між двома державами

домовились про наступне:

Стаття 1

Виходячи з потреби Уряду України Уряд Китайської Народної Республіки надає Уряду України безоплатну допомогу в розмірі 200 мільйонів китайських юанів, передбачену для обговорення можливостей реалізації проектів щодо надання Державній службі України з надзвичайних ситуацій спеціальних аварійно-рятувальних машин та обладнання, надання Міністерству економічного розвитку і торгівлі України обладнання для синхронного перекладу та конференц-системи та інших погоджених двома Сторонами проектів. Конкретні питання визначаються додатковими договорами Сторін.

Стаття 2

Державний банк розвитку Китаю відкриє безвідсотковий і безкоштовний рахунок в китайських юанях для безоплатної допомоги за цією Угодою. Рахунок отримає назву «рахунок допомоги № 2018/1». При використанні коштів безоплатної допомоги проводиться бухгалтерський облік за відповідними правилами Державного банку розвитку Китаю. Після використання коштів Державний банк розвитку Китаю і Міністерство економічного розвитку і торгівлі України здійснять звірення по рахунку і поінформують один одного про використання коштів безоплатної допомоги за цією Угодою.

Стаття 3

Ця Угода набирає чинності з дати її підписання і діє до повного виконання Сторонами усіх зобов’язань, передбачених цією Угодою.

Підписано 11 квітня 2019 року в м. Києві у двох примірниках українською, китайською та російською мовами, при цьому всі тексти мають однакову силу.


За Уряд України

За Уряд
Китайської Народної Республіки


(підпис)

(підпис)вгору