Документ 156_002-19, чинний, поточна редакція — Підписання від 01.02.2019

УГОДА
(у формі обміну листами)
між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Уряду України в особі Державної служби України з надзвичайних ситуацій спеціальних аварійно-рятувальних машин та обладнання

Дата підписання:

01.02.2019

Дата набрання чинності для України:

01.02.2019

Київ «1» лютого 2019 року

Його Високоповажності
Ду Вею
Надзвичайному і Повноважному Послу
Китайської Народної Республіки в Україні

Ваша Високоповажносте!
Маю честь підтвердити отримання Вашого листа, у якому йдеться про таке:
«Ваша Високоповажносте!

Маю честь від імені Уряду Китайської Народної Республіки підтвердити, що в результаті дружніх переговорів наші Сторони досягли домовленості про таке:

1. На прохання Уряду України Уряд Китайської Народної Республіки погодився надати Уряду України в особі Державної служби України з надзвичайних ситуацій (далі - Отримувач) спеціальні аварійно-рятувальні машини та обладнання. Китайська сторона бере на себе зобов’язання доставити обладнання в морський порт Черноморськ, а також направити в Україну спеціалістів для проведення технічного обслуговування машин та обладнання.

Всі витрати, необхідні для реалізації вищезазначеного проекту, будуть здійснюватися в рамках безоплатної допомоги, визначеної Угодою (у формі обміну листами) між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Урядом Китайської Народної Республіки Уряду України безоплатної допомоги від 18.11.2002, Угодою між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про техніко-економічне співробітництво від 25.01.2013, Угодою між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про техніко-економічне співробітництво від 10.10.2013, Угодою між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про техніко-економічне співробітництво від 05.12.2013 і Угодою між Урядом України та Урядом Китайської Народної Респуб-ліки про техніко-економічне співробітництво від 27.01.2015. Для покриття частини коштів, яких не вистачає на витрати, що здійснюються для реалізації вищезазначеного проекту, уряди двох країн додатково підпишуть угоду про техніко-економічне співробітництво.

2. Детальні питання щодо реалізації вищевказаного проекту додатково будуть передбачені договором між Отримувачем та уповноваженою Урядом КНР організацією.

3. Отримувач після прибуття вищезазначеного обладнання в морський порт Черноморськ зобов’язується здійснити його митне оформлення, отримати обладнання, забезпечити його внутрішнє транспортування територією України, зберігання на складі, направити персонал для супроводження спеціалістів Китайської сторони під час проведення технічного обслуговування після прибуття, а також взяти на себе необхідні витрати на проведення цих робіт.

4. Після прибуття обладнання представники Отримувача та Китайської Сторони разом звірять якість, кількість, специфікацію поставленого обладнання та підпишуть акт приймання-передачі.

5. Сторони підтвердять отримання безоплатної допомоги за цією Угодою шляхом укладення відповідного Меморандуму.

У разі отримання від Вас листа-відповіді, що підтверджує вищезазначену домовленість від імені Уряду України, цей лист та лист-відповідь Вашої Високоповажності вважатимуться Угодою (у формі обміну листами) між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Уряду України в особі Державної служби України з надзвичайних ситуацій спеціальних аварійно-рятувальних машин та обладнання, яка набере чинності з дати листа-відповіді Вашої Високоповажності.»

Також маю честь підтвердити від імені Уряду України вищезазначену домовленість, а також підтвердити, що лист Вашої Високоповажності та цей лист-відповідь становлять Угоду (у формі обміну листами) між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Уряду України в особі Державної служби України з надзвичайних ситуацій спеціальних аварійно-рятувальних машин та обладнання, яка набере чинності з дати підписання цього листа-відповіді.

Користуюся нагодою, щоб висловити Вашій Високоповажності запевнення у своїй високій повазі.


Перший віце-прем’єр-міністр України -
Міністр економічного розвитку і торгівлі
Степан КУБІВ


(підпис)
вгору