Документ 156_001-19, чинний, поточна редакція — Підписання від 01.02.2019

УГОДА
(у формі обміну листами)
між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Уряду України в особі Міністерства охорони здоров’я України медичного обладнання для лікарень України

Дата підписання:

01.02.2019

Дата набрання чинності для України:

01.02.2019

Київ «1» лютого 2019 року

Його Високоповажності
Ду Вею
Надзвичайному і Повноважному Послу
Китайської Народної Республіки в Україні

Ваша Високоповажносте!
Маю честь підтвердити отримання Вашого листа, у якому йдеться про таке:
«Ваша Високоповажносте!

Маю честь від імені Уряду Китайської Народної Республіки підтвердити, що в результаті дружніх переговорів наші Сторони досягли домовленості про таке:

1. На прохання Уряду України Уряд Китайської Народної Республіки погодився надати Уряду України в особі Міністерства охорони здоров’я України (далі - Отримувач) медичне обладнання для лікарень України, відправити все вищезазначене обладнання до м. Києва, а також направити спеціалістів в Україну для забезпечення технічного керівництва з монтажу, використання та проведення навчання з обслуговування обладнання.

Витрати, необхідні для реалізації вищезазначеного проекту, будуть здійснюватися в рамках безоплатної допомоги, визначеної Угодою між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Уряду України безоплатної допомоги від 25.04.2006, Угодою між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Уряду України безоплатної допомоги від 02.07.2009, Угодою між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про техніко-економічне співробітництво від 05.12.2013.

2. Відповідні конкретні питання щодо реалізації вищевказаного проекту будуть передбачені договором між Отримувачем та уповноваженою Урядом КНР організацією.

3. Отримувач після прибуття вищезазначеного обладнання до м. Києва зобов’язується здійснити його митне оформлення, отримати обладнання, забезпечити його внутрішнє транспортування територією України і зберігання на складі, а також взяти на себе необхідні витрати на проведення цих робіт. Отримувач забезпечує наявність належних приміщень у відповідних лікарнях для розміщення медичного обладнання.

4. Після прибуття обладнання представники Отримувача та Китайської Сторони разом звірять якість, кількість, специфікацію поставленого обладнання та підпишуть акт приймання-передачі.

5. Сторони підтвердять отримання безоплатної допомоги за цією Угодою шляхом укладення відповідного Меморандуму.

У разі отримання від Вас листа-відповіді, що підтверджує вищезазначену домовленість від імені Уряду України, цей лист та лист-відповідь Вашої Високоповажності вважатимуться Угодою (у формі обміну листами) між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Уряду України в особі Міністерства охорони здоров’я України медичного обладнання для лікарень України, яка набере чинності з дати листа-відповіді Вашої Високоповажності.

Ваша Високоповажносте!»

Також маю честь підтвердити від імені Уряду України вищезазначену домовленість, а також підтвердити, що лист Вашої Високоповажності та цей лист-відповідь становлять Угоду (у формі обміну листами) між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про падання Уряду України в особі Міністерства охорони здоров’я України медичного обладнання для лікарень України, яка набере чинності з дати підписання цього листа-відповіді.

Користуюся нагодою, щоб висловити Вашій Високоповажності запевнення у своїй високій повазі.


Перший віце-прем’єр-міністр України -
Міністр економічного розвитку і торгівлі
Степан КУБІВ


(підпис)
вгору