Документ 156_001-16, чинний, поточна редакція — Підписання від 21.10.2016

УГОДА
(у формі обміну листами) між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Міністерству охорони здоров'я України обладнання для оснащення бригад швидкої допомоги


Дата підписання:

21.10.2016


Дата набрання чинності для України:

21.10.2016

Київ 21 жовтня 2016 року

Його Високоповажності
Ду Вею
Надзвичайному і Повноважному Послу
Китайської Народної Республіки в Україні

Ваша Високоповажносте!
Маю честь підтвердити отримання Вашого листа, у якому йдеться про таке:

«Ваша Високоповажносте!

Маю честь від імені Уряду Китайської Народної Республіки підтвердити, що в результаті дружніх переговорів наші Сторони досягли домовленості про таке:

1. На прохання Уряду України Уряд Китайської Народної Республіки погодився надати 50 автомобілів швидкої допомоги, обладнаних медичним обладнанням (перелік додається), для Міністерства охорони здоров'я України (далі - Отримувач), відправити все вищезазначене обладнання до м. Києва, а також направити спеціалістів в Україну для забезпечення технічного керівництва з використання та проведення навчання з обслуговування автомобілів швидкої допомоги.

Витрати, необхідні для реалізації вищезазначеного проекту, на суму 25 (двадцять п'ять) мільйонів китайських юанів будуть здійснюватися в рамках безоплатної допомоги, визначеної Угодою між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Уряду України безоплатної допомоги від 02.09.2010.

2. Отримувач після прибуття вищезазначеного обладнання до м. Києва зобов'язується здійснити його митне оформлення, отримати обладнання, забезпечити його внутрішнє транспортування територією України і зберігання на складі, а також взяти на себе необхідні витрати на проведення цих робіт.

3. Після прибуття обладнання представники Отримувача та Китайської Сторони разом звірять якість, кількість, специфікацію поставленого обладнання та підпишуть Акт приймання-передачі.

4. На підставі цього листа і листа-відповіді, уповноважена Урядом КНР установа випише рахунок в чотирьох примірниках. Державний банк розвитку КНР і Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно виконають облік платежу.

У разі отримання від Вас листа-відповіді, що підтверджує вищезазначену домовленість від імені Уряду України, цей лист та лист-відповідь Вашої Високоповажності вважатимуться Угодою (у формі обміну листами) між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Міністерству охорони здоров'я України обладнання для оснащення бригад швидкої допомоги, яка набере чинності з дати листа-відповіді Вашої Високоповажності.».

Також маю честь підтвердити від імені Уряду України вищезазначену домовленість, а також підтвердити, що лист Вашої Високоповажності та цей лист-відповідь становлять Угоду (у формі обміну листами) між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки про надання Міністерству охорони здоров'я України обладнання для оснащення бригад швидкої допомоги, яка набере чинності з дати цього листа-відповіді.

Користуюся нагодою, щоб висловити Вашій Високоповажності запевнення у своїй високій повазі.


Перший віце-прем'єр-міністр України -
Міністр економічного розвитку і торгівлі
Степан КУБІВ


(підпис)


ПЕРЕЛІК
обладнання для оснащення бригад швидкої допомоги для Міністерства охорони здоров'я України


з/п

Найменування

Одиниця виміру

Кількість

Основні функціональні технічні параметри

1

Автомобіль ШВИДКОЇ допомоги

к-т

50

Тип пального: Дизель
Об'єм двигуна: 2750 ml
Потужність двигуна: 85 кВт
1. Базова комплектація: включаючи сигнали тривоги, кисневі системи тощо.
2. Рятувальне обладнання: носилки (2 шт.), вакуумні носилки (2 шт.), фіксатор голови (4 шт. для дорослих та дітей), шини (2 комплекти), шийний комір (8 шт.), відсмоктуючі пристрої (електричний 4 шт., ручний 1 шт.), кисневі маски (2 шт. різних специфікацій), дефібрилятор (2 шт.), дихальний апарат (2 шт.), аспіраційні трубки (5 шт), назальні кисневі трубки (2 шт.), ларингоскопи (2 комплекти), інтубаційна трубка (2 комплекти), рятувальний захисний одяг (загалом 8 комплектів, включаючи 4 комплекти флуоресцентних), рятувальний шолом (4 шт., зі світлом) радіоприймач (вмонтований на транспортному засобі 4 шт., портативний 4 шт.)
5 % резерв запасних частин
(або краща, ніж вищезазначена комплектація)
вгору