Про затвердження Порядку розрахунку плати за соціальне житло
Постанова Кабінету Міністрів України; Порядок від 07.02.2007155
Документ 155-2007-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 07.02.2007
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 16.02.2007. Подивитися в історії? )

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 7 лютого 2007 р. N 155
Київ
Про затвердження Порядку
розрахунку плати за соціальне житло

Відповідно до частини другої статті 28 Закону України "Про
житловий фонд соціального призначення" ( 3334-15 ) Кабінет
Міністрів України п о с т а н о в л я є:
Затвердити Порядок розрахунку плати за соціальне житло, що
додається.

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 21

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 лютого 2007 р. N 155
ПОРЯДОК
розрахунку плати за соціальне житло

1. Цей Порядок визначає механізм проведення розрахунку плати
за соціальне житло для громадян, які відповідно до законодавства
потребують соціального захисту та мають право на отримання такого
житла.
2. До плати за соціальне житло включається сума плати за:
наймання житла;
утримання житлових будинків та прибудинкових територій;
надання комунальних послуг.
3. Плата за наймання соціального житла обчислюється виходячи
з балансової вартості житлового будинку певної групи капітальності
з урахуванням строку служби цього будинку за формулою
Пн = Б : С : 12 міс. : Sзп х S х K1,

де Пн - плата за наймання соціального житла;
Б - балансова вартість житлового будинку;
С - строк служби житлового будинку. Класифікація житлових
будинків за капітальністю та строки їх служби визначаються
Мінбудом;
Sзп - загальна площа будинку житлового фонду соціального
призначення;
S - загальна площа приміщення, зайнятого наймачем та членами
його сім'ї;
K1 - коефіцієнт споживчої якості квартири (будинку).
4. Коефіцієнт споживчої якості квартири (будинку)
встановлюється відповідно до Порядку визначення коефіцієнтів
споживчої якості квартир (будинків), що підлягають приватизації,
затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня
1992 р. N 572 ( 572-92-п ) "Про механізм впровадження Закону
України "Про приватизацію державного житлового фонду" (ЗП України,
1992 р., N 11, ст. 270).
5. Розмір плати за утримання будинків житлового фонду
соціального призначення та прибудинкових територій не може бути
вищим, ніж розмір плати за утримання житлових будинків, що
належать до житлового фонду населеного пункту, та прибудинкових
територій, встановлений відповідно до законодавства.
6. Оплата комунальних послуг мешканцями будинків житлового
фонду соціального призначення здійснюється за тарифами,
встановленими органами місцевого самоврядування.



вгору