Документ 1514/2004, поточна редакція — Прийняття від 21.12.2004

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників електроенергетичної галузі

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у
розвиток електроенергетичної галузі та з нагоди професійного свята
- Дня енергетика п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ВОРОНОВСЬКОГО - голову правління акціонерного товариства
Геннадія Кириловича "Харківська ТЕЦ-5"
ГОЛОВЕНКА - начальника Великолепетиського району Анатолія Вікторовича енергозбуту та електромереж,
Херсонська область
ГОРОДЕЦЬКОГО - президента товариства "ТНК-ВР Україна",
Олександра Рафаїловича м. Київ
МУЩИНІНА - електромонтера Березівського району Леоніда Лукіча електричних мереж, Одеська область
САВЕЛЬЄВА - директора структурної одиниці Вячеслава Степановича "Електроремонт" акціонерного товариства
"Донбасенерго", м. Донецьк
СЕЛЕЗНЬОВА - слюсаря-ремонтника державного Петра Євстигнійовича підприємства "Криворізька
теплоцентраль", Дніпропетровська
область
ШЕВЧЕНКА - заступника генерального директора Віктора Олександровича - директора Старобешівської ТЕС,
Донецька область
ШЕВЧЕНКА - начальника Світловодської філії Миколу Павловича акціонерного товариства
"Кіровоградобленерго"
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ГОНЧАРОВУ - члена Національної комісії регулювання
Любов Григорівну електроенергетики України, м. Київ
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БОЙКА - слюсаря державного підприємства Василя Івановича "Криворізька теплоцентраль",
Дніпропетровська область
ВОВКА - заступника начальника цеху відособленого
Олександра Миколайовича підрозділу "Хмельницька атомна
електрична станція"
ДОЛГОШЕЮ - начальника відділу акціонерного Генріха Павловича товариства "Київський науково-дослідний
та проектно-конструкторський інститут
"Енергопроект"
КАЩУКА - заступника головного інженера Анатолія Дмитровича акціонерного товариства "ЛьвівОРГРЕС"
КУЛІКОВА - диспетчера Зачепилівського РЕМ, Анатолія Анатолійовича Харківська область
ЛУК'ЯНЕНКА - начальника цеху акціонерного товариства
Євгенія Трохимовича "Укргідроенерго", Київська область
МАЛИКА - електромонтера акціонерної компанії Миколу Федоровича "Харківобленерго"
МАНДРИКА - електромонтера акціонерного товариства
Євгенія Володимировича "Прикарпаттяобленерго",
м. Івано-Франківськ
НАЗАРЕНКО - маляра Першотравенського міського Людмилу Федорівну житлово-комунального підприємства,
Дніпропетровська область
ПОДУШКУ - заступника директора - керівника Михайла Миколайовича відособленого підрозділу "Запорізька
АЕС"
СВЄТЛОВА - слюсаря державного підприємства Сергія Єгоровича "Криворізька теплоцентраль",
Дніпропетровська область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
АЛЬОХІНУ - головному інженерові структурної одиниці
Олександру Андрійовичу "Зуївська ТЕС", Донецька область
БЕЗ'ЯЗИЧНОМУ - начальникові управління Харківської Василю Федоровичу обласної державної адміністрації
БІЛЬЦЮ - голові правління - генеральному Олександру Петровичу директорові акціонерного товариства
"Енергопостачальна компанія
"Херсонобленерго"
БОБРОВИЦЬКОМУ - головному енергетику акціонерного Юрію Івановичу товариства "Чернігівбуд"
БОНДАРЕНКУ - директорові структурного підрозділу Володимиру Петровичу "Дніпроенергоспецремонт", м. Запоріжжя
ВАВІЛОВІЙ - начальникові цеху державного Людмилі Миколаївні підприємства "Сімферопольська
теплоелектроцентраль"
ВИХРИСТЮКУ - директорові колективного підприємства Володимиру Сергійовичу "Електропівдензахідмонтаж-11", м. Одеса
ГАНУСУ - технічному директорові акціонерної Олексію Івановичу компанії "Харківобленерго"
ГОРШКОВУ - заступникові начальника акціонерного Миколі Сергійовичу товариства "Енергетична компанія
"Севастопольенерго"
ДМИТРУКУ - начальникові Державної інспекції по Михайлу Івановичу нагляду за режимами споживання
електричної та теплової енергії у
місті Севастополі
ДРАПАКУ - директорові Немирівських електричних Василю Івановичу мереж, Вінницька область
ЄФАНОВУ - заступникові начальника служби Василю Івановичу електрогосподарства державного
підприємства "Криворізька
теплоцентраль", Дніпропетровська
область
ІВАЩЕНКУ - заступникові технічного директора Олександру Івановичу акціонерного товариства
"Енергопостачальна компанія
"Херсонобленерго"
КАЛЮЖНОМУ - директорові Чернігівських міських Юрію Олексійовичу електричних мереж
КИРИКУ - радникові з питань паливно- Сергію Васильовичу енергетичного комплексу Харківської
обласної державної адміністрації
КОВАЛЬЧУКУ - майстрові служби електричних мереж Віктору Арсентійовичу акціонерного товариства
"Волиньобленерго"
КОЛОСОВУ - директорові Донбаської Олександру Федоровичу електроенергетичної системи
державного підприємства
"Національна енергетична компанія
"Укренерго"
КОЛОСОВСЬКОМУ - старшому майстрові цеху акціонерної Георгію Володимировичу компанії "Харківобленерго"
КУЛЬЧИЦЬКОМУ - начальникові служби - головному Андрію Борисовичу енергетикові управління інженерних
військ Генерального штабу Збройних
Сил України
КУНОВСЬКОМУ - головному інженерові Добротвірської Геннадію Петровичу ТЕС, Львівська область
КУРИЛУ - заступникові головного інженера Дмитру Олександровичу відособленого підрозділу
"Запорізька АЕС"
КУРИШКУ - начальникові цеху Вуглегірської ТЕС, Георгію Івановичу Донецька область
НІКОЛЕНКУ - начальникові Близнюківського районного
Віктору Володимировичу відділу акціонерної компанії
"Харківобленерго"
МИХАЙЛОВУ - директорові структурної одиниці Михайлу Павловичу "Луганська ТЕС"
ОНИЩЕНКУ - першому заступникові директора - Олександру Омеляновичу головному диспетчеру Дніпровської
електроенергетичної системи,
м. Запоріжжя
ПУЛЯНОВИЧУ - заступникові головного енергетика Миколі Івановичу акціонерного товариства "Херсонські
комбайни"
ПРИХОДЬКУ - начальникові Черкаського територіального
Анатолію Михайловичу представництва національної комісії
регулювання електроенергетики України
РЕВІ - директорові Радомишльського району Михайлу Степановичу електричних мереж, Житомирська область
СЕРГЕЄВУ - начальникові відділу філіалу Альберту Петровичу "Енергоремонт Київенерго"
СІРОУХУ - заступникові головного інженера Анатолію Михайловичу Запорізьких високовольтних електричних
мереж
СТРАХОВУ - начальникові групи підстанцій Віталію Миколайовичу Харківських високовольтних електричних
мереж
ТАФТАЮ - заступникові генерального директора Віктору Івановичу акціонерного товариства
"Енергопостачальна компанія
"Миколаївобленерго"
ТОПЧІЮ - директорові Коропського району Миколі Іллічу електричних мереж, Чернігівська область
ХОВАНОВУ - директорові Запорізьких центральних Леоніду Михайловичу електричних мереж
ЧУБЕНКУ - генеральному директорові державного Дмитру Андрійовичу підприємства "Провітерм Україна",
м. Київ
ЯРОШЕНКУ - бригадирові електромонтерів Володимиру Степановичу Коростенського сільського району
електричних мереж, Житомирська область
ЯРЦЕВУ - технічному директорові акціонерного Володимиру Романовичу товариства "Полтаваобленерго"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ДОРОЖКІНУ - віце-президентові товариства "ТНК-ВР Сергію Олексійовичу Україна", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ПОЛОЗОВУ - генеральному директорові акціонерного Аліку Абдуловичу-Алі товариства "Теплоенергомонтаж",
м. Харків.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 21 грудня 2004 року
N 1514/2004



вгору