Документ 149-90-п, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 16.12.1992, підстава - 706-92-п


 
РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
 
П О С Т А Н О В А
від 30 червня 1990 р. N 149
Київ
 
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 706 ( 706-92-п ) від 16.12.92 )

 
Про передачу громадянам, які переселені з територій,
що зазнали радіоактивного забруднення в результаті
аварії на Чорнобильській АЕС, жилих будинків
в особисту власність

 
     Керуючись принципами гуманності та з метою розширення прав громадян на житло, в яке вони переселені з територій, що зазнали радіоактивного забруднення в результаті аварії на Чорнобильській АЕС, Рада Міністрів Української РСР п о с т а н о в л я є:
 
     1. Встановити, що жилі будинки садибного типу з надвірними будівлями державного або громадського житлового фонду, в які переселені в 1986-1990 роках чи переселятимуться громадяни з територій, що зазнали радіоактивного забруднення в результаті аварії на Чорнобильській АЕС, передаються їм безкоштовно в особисту власність.
 
     Вартість переданого житла, що збудоване чи куплене підприємствами й організаціями, колгоспами і радгоспами, компенсується за рахунок коштів, передбачених на ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
 
     Зазначеним громадянам, які збудували чи купили жилі будинки садибного типу з надвірними будівлями за власні кошти в сільській місцевості і селищах міського типу, відшкодовується їх вартість, яка визначається в установленому порядку, оціночними комісіями виконкомів місцевих Рад народних депутатів.
 
     2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 9 Порядку забезпечення житлом громадян, які підлягають додатковому переселенню з територій, що зазнали радіоактивного забруднення в результаті аварії на Чорнобильській АЕС, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 21 травня 1990 р. N 115 ( 115-90-п ).

 
            Голова 
Ради Міністрів УРСР В.МАСОЛ
Керуючий Справами Ради Міністрів УРСР В.ПЄХОТА
     Інд. 35вгору