Документ 14/2019, поточна редакція — Прийняття від 22.01.2019

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:


Нагородити орденом Свободи


ПАВЛЕНКА
Ростислава Миколайовича

-

директора Національного інституту стратегічних досліджень, Радника Президента України


ПЕТРИНЕНКА
Тараса Гарринальдовича

-

співака, м. Київ


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого I ступеня


ГОРБУЛІНА
Володимира Павловича

-

першого віце-президента Національної академії наук України, академіка НАН України


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


ГОРДІЯ
Миколу Васильовича

-

директора приватно-орендного сільськогосподарського підприємства "Уманський тепличний комбінат", Черкаська область


ГУЦАЛА
Віктора Омеляновича

-

генерального директора - художнього керівника Національного академічного оркестру народних інструментів України, м. Київ


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


ДАНИЛЕНКА
Анатолія Івановича

-

член-кореспондента Національної академії наук України, ветерана праці, м. Київ


КВЯТКОВСЬКОГО
Кшиштофа

-

президента Вищої палати контролю Республіки Польща


МАРЕНИЧА
Валерія Петровича

-

співака, м. Луцьк


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


НЕПОПА
Вячеслава Івановича

-

заступника голови Київської міської державної адміністрації


НЕСТЕРЕНКА
Володимира Олександровича

-

Гадяцького міського голову, Полтавська область


НІКОЛАЄНКА
Станіслава Миколайовича

-

ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ


ТРОНЬКА
Миколу Дмитровича

-

директора державної установи "Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П. Комісаренка Національної академії медичних наук України"


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


БИСАГУ
Юрія Михайловича

-

завідувача кафедри державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет", Закарпатська область


ГОЛУБА
Володимира Семеновича

-

голову громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації


ІЖЕВСЬКОГО
Володимира Віталійовича

-

директора підприємства споживчої кооперації "Госпрозрахункове об'єднання ринків м. Вінниці"


КАМІНСЬКОГО
В'ячеслава Володимировича

-

завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ


КОВАЛЯ
Олега Анатолійовича

-

директора Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України


МАЙДАНЮКА
Юрія Васильовича

-

члена правління Уманської міськрайонної спілки ветеранів Афганістану, Черкаська область


МАСЛОВА
Юрія Костянтиновича

-

професора кафедри Одеського національного економічного університету


МЕЛЬНИКА
Сергія Івановича

-

народного депутата України


ОНІЩЕНКА
Юрія Володимировича

-

Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України


УСЕНКА
Олександра Юрійовича

-

директора державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова" Національної академії медичних наук України


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БАКУНЦЯ
Степана Сидоровича

-

учасника національно-визвольної боротьби, Рівненська область


БОГДАНОВА
Ігоря Тимофійовича

-

ректора Бердянського державного педагогічного університету, Запорізька область


БРИКАЙЛА
Олександра Тарасовича

-

директора підприємства "Студія Пілот", м. Київ


ВЛАСЮКА
Олександра Івановича

-

сценариста, актора, телеведучого, м. Київ


ГОЛОБОРОДОВА
Вадима Валерійовича

-

члена громадської організації "Полтавське територіальне грузинське братство "Георгія"


ГОФФМАННА
Ральфа

-

командира та медичного директора шпиталю Бундесверу в м. Ульм, громадянина Федеративної Республіки Німеччина


ДАШКОВСЬКОГО
Володимира Анатолійовича

-

начальника Військово-музичного управління Збройних Сил України - головного військового диригента, полковника


ДЕНІСОВУ
Людмилу Леонтіївну

-

Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини


ДРАЧА
Едуарда Валерійовича

-

кобзаря, бандуриста, м. Київ


ЖОХА
Олега Сергійовича

-

багаторазового чемпіона світу та Європи з армспорту, Рівненська область


КАЗАКОВА
Олега Євгеновича

-

депутата Харківської районної ради


КАНЦУРОВА
Олега Олександровича

-

Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України


КАРПУКА
Анатолія Івановича

-

директора відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України "Боярська лісова дослідна станція", Київська область


КИРИЛЮКА
Василя Макаровича

-

учасника національно-визвольної боротьби, Рівненська область


КЛАДІЄВА
Володимира Миколайовича

-

Керівника Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України Адміністрації Президента України


КОСАЧЕВИЧА
Петра Івановича

-

директора Турківського районного народного дому, Львівська область


КОСТРУБА
Олександра Олексійовича

-

завідувача відділення державної установи "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України"


КРОТА
Йосипа Тимофійовича

-

учасника національно-визвольної боротьби, Рівненська область


КУДРЯШОВА
Юрія Федоровича

-

голову громадської організації "Українська спілка ліквідаторів аварії на ЧАЕС у Радомишльському районі", Житомирська область


КУЧМУ
Володимира Володимировича

-

Кіптівського сільського голову, Чернігівська область


ЛОЗИНСЬКОГО
Ореста Юліановича

-

завідувача кафедри Національного університету "Львівська політехніка"


МАКСИМОВА
Олексія Михайловича

-

директора департаменту Харківської обласної державної адміністрації


МАТІЇШЕНА
Руслана Васильовича

-

заступника директора дочірнього підприємства Державної компанії "Укрспецекспорт" - державного підприємства "Укроборонсервіс", м. Київ


НАТРУСА
Сергія Петровича

-

директора департаменту Донецької обласної державної адміністрації


ПЕТРЕНКА
Івана Михайловича

-

голову громадської організації "Сім'ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини"


РАССОХУ
Ігоря Миколайовича

-

професора кафедри Харківського національного університету міського господарства імені В.М. Бекетова


РАТУШНЯКА
Олександра Михайловича

-

голову Кіровоградської обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка, м. Кропивницький


РОЖАНСЬКОГО
Володимира Анатолійовича

-

начальника Головного управління Держпраці у Харківській області


РОМАНЧУКА
Михайла Михайловича

-

чемпіона світу на короткій воді та дворазового чемпіона Європи 2018 року з плавання


САВЧЕНКА
Сергія Вікторовича

-

ректора державного закладу "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"


СЕМИСТЯГУ
Володимира Федоровича

-

голову Луганського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка


СИЧА
Олександра Максимовича

-

голову Івано-Франківської обласної ради


ТЕСЛЕНКА
Сергія Анатолійовича

-

голову Об'єднання профспілок Харківської області


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


ЗАБОЛОТНОГО
Сергія В'ячеславовича

-

керівника служби Апарату Ради національної безпеки і оборони України, полковника


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


ГУЦУЛЯКА
Івана Олексійовича
(посмертно)

-

учасника національно-визвольної боротьби, Івано-Франківська область


ПОДВАШЕЦЬКОГО
Дмитра Володимировича

-

члена Харківської обласної громадської організації "Спілка ветеранів АТО"


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


КУЗНІЦОВУ
Олену Анатоліївну

-

тренера-викладача комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Кіровоградської міської ради", м. Кропивницький


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


ВЕЛЬГАН
Валентину Михайлівну

-

члена громадської спілки "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО", Вінницька область


ГУЖВУ
Любов Андріївну

-

працівницю обласного комунального виробничо-експлуатаційного підприємства "Держпром", м. Харків


ДЮК
Надію

-

старшого радника президента Національного фонду підтримки демократії, громадянку США


ЗАСІМЕНКО
Марію Созонівну

-

члена Дніпропетровського обласного товариства політичних в'язнів і репресованих


МАЙДАНСЬКУ
Софію Василівну

-

письменницю, члена Національної спілки письменників України, м. Київ


НАСАДЧУК
Жанну Дмитрівну

-

прокурора відділу Генеральної прокуратури України


ПРОКОПЕЦЬ
Марію Андріївну

-

поетесу, Львівська область


РОМАНЧУК
Лесю Іванівну

-

письменницю, м. Тернопіль


СКАЛЕЦЬКУ
Неонілу Василівну

-

керівника відділу Секретаріату Державного управління справами


СТЕПАНЕНКО
Наталію Андріївну

-

директора департаменту Державної компанії "Укрспецекспорт", м. Київ


Нагородити орденом Данила Галицького


КСЮКА
Миколу Миколайовича

-

заступника Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України, полковника запасу


ЛІЩУКА
Василя Васильовича

-

заступника керівника служби - керівника управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ІСКЕРСЬКОГО
Івана Станіславовича

-

директора підприємства "Науково-виробниче об'єднання "Енергоощадні технології", м. Тернопіль


Нагородити відзнакою Президента України - Хрестом Івана Мазепи


ЧЕСНІШУ
Ольгу Олександрівну

-

волонтера, Херсонська область


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БАТЬКОВСЬКІЙ
Галині Станіславівні

-

співачці, учасниці дуету "Сестри Тельнюк", м. Київ


БРИЛИНСЬКОМУ
Юрію Богдановичу

-

артистові драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


КОМПАНІЧЕНКУ
Тарасу Вікторовичу

-

кобзарю, м. Київ


РЕПЕЦЬКІЙ
Лесі Станіславівні

-

співачці, учасниці дуету "Сестри Тельнюк", м. Київ


"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


МАМЕДОВУ
Катібу Сафар огли

-

доцентові кафедри Харківської державної академії дизайну і мистецтв


ОЗЕРНОМУ
Михайлу Івановичу

-

художникові, м. Миколаїв


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БЛАГОДАРНОМУ
Олександру Анатолійовичу

-

артистові-солісту-вокалістові комунального підприємства "Дніпропетровський будинок органної та камерної музики" Дніпропетровської обласної ради


КАЧУРИНЦЮ
Сергію Євгеновичу

-

солістові балету академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля" Хмельницької обласної філармонії


МУЗИЧКУ
Віктору Євгеновичу

-

артистові хору Одеського національного академічного театру опери та балету


ПІСКУНУ
Павлу Миколайовичу

-

акторові драми державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ


ФІСЮКУ
Володимиру Дмитровичу

-

солістові Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка


ЧЕРЕДНЮКУ
Андрію Вячеславовичу

-

художньому керівникові та солісту музичної групи "Степ", м. Херсон


ЧЕРНЕЦЬКОМУ
Ігорю Івановичу

-

диригентові, доценту кафедри Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової


ШОТ
Марії Іванівні

-

артистці Галицького академічного камерного хору, м. Львів


ЮРКЕВИЧУ
Андрію Петровичу

-

оперно-симфонічному диригентові, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


БОДНАРУ
Віталію Михайловичу

-

начальникові управління філії "Будівельно-монтажна фірма "Укргазпромбуд", м. Івано-Франківськ


ДМИТРУКУ
Олександру Васильовичу

-

директорові державного підприємства Міністерства оборони України "Монтажник-Україна"


ПОПОВИЧ
Вікторії В'ячеславівні

-

директорові товариства "Інвестиційно-будівельна компанія "Обрій", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"


БАКАНОВУ
Володимиру Вікторовичу

-

головному конструкторові підприємства "Артон", м. Чернівці


ПАВЛИШИНУ
Андрію Володимировичу

-

доцентові кафедри, керівнику відділу Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


БІДОЛЕНКО
Людмилі Миколаївні

-

учительці гімназії № 153 імені О.С. Пушкіна Шевченківського району м. Києва


ВАСИЛЮКУ
Володимиру Степановичу

-

учителеві спеціальної школи I-II ступенів № 10 Дарницького району м. Києва


ГУДКОВІЙ
Надії Петрівні

-

учительці Шепетівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів - гімназія" Хмельницької області


ІОВЧЕВІЙ
Меланії Василівні

-

учительці Білозірської загальноосвітньої школи I-III ступенів Вітовської районної ради, Миколаївська область


МАРТИНЮК
Олені Володимирівні

-

учительці гімназії № 153 імені О.С. Пушкіна Шевченківського району м. Києва


ШУЛЬЗІ
Світлані Пилипівні

-

учительці, директору Одеської Маріїнської гімназії Одеської міської ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


АВЕРЧЕВУ
Олександру Володимировичу

-

проректорові державного вищого навчального закладу "Херсонський державний аграрний університет", доктору сільськогосподарських наук, професорові


БАЗИЛЕВИЧУ
Роману Петровичу

-

професорові кафедри Національного університету "Львівська політехніка", доктору технічних наук, професорові


ГЛАДИШЕВСЬКОМУ
Роману Євгеновичу

-

проректорові Львівського національного університету імені Івана Франка, доктору хімічних наук, професорові


ЗАПОТОЦЬКОМУ
Андрію Петровичу

-

проректорові Національної академії внутрішніх справ, кандидату юридичних наук, підполковникові поліції


ЗАЯЦЮ
Любомиру Мирославовичу

-

завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Івано-Франківський національний медичний університет", доктору медичних наук, професорові


КУЗНІЧЕНКУ
Сергію Олександровичу

-

головному науковому співробітникові Інституту законодавства Верховної Ради України, доктору юридичних наук, професорові


ТАЛАНОВІЙ
Жаннеті Василівні

-

головному науковому співробітникові відділу Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук


ЦЬОСЮ
Анатолію Васильовичу

-

першому проректорові, професору кафедри Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, докторові наук з фізичного виховання і спорту, професору, Волинська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


БАРАНОВУ
Миколі Володимировичу

-

викладачеві Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв


БЕРЕЗУЦЬКІЙ
Марині Сергіївні

-

викладачеві кафедри комунального вищого навчального закладу "Дніпропетровська академія музики імені М. Глінки", м. Дніпро


ЄФИМЕНКУ
Дмитру Вікторовичу

-

старшому викладачеві Харківської державної академії дизайну і мистецтв


ДОМІШЕВСЬКОМУ
Ростиславу Здиславовичу

-

музикантові, композитору, поетові, м. Київ


ЗАВАЛЬНЮКУ
Анатолію Федоровичу

-

професорові кафедри Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського


ПОБОЖІЮ
Сергію Івановичу

-

художникові, доценту кафедри Сумського державного університету


ПУЩЕНКУ
Сергію Миколайовичу

-

художникові, м. Харків


СУПОНЬКІНІЙ-ЛАГНЮК
Валерії Сергіївні

-

керівникові зразкового аматорського театру читця "Едельвейс" комунального закладу "Рівненський міський палац культури" Рівненської міської ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


ЧОРНОМУ
Олександру Вікторовичу

-

донорові, Полтавська область


ЯНІЦЬКОМУ
Сергію Мечиславовичу

-

донорові, м. Запоріжжя


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


АНІКІЄВІЙ
Тетяні Володимирівні

-

директорові департаменту фінансів Луганської обласної державної адміністрації


ЙОНИК
Наталії Василівні

-

директорові з економіки товариства "УкрАгроКом", Кіровоградська область


МОТОРНІЙ
Тетяні Петрівні

-

заступникові керівника Управління - керівнику відділу Державного управління справами


ШЕВЧУК
Олені Сергіївні

-

заступникові директора Департаменту - начальнику відділу Антимонопольного комітету України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


ГАВРИЛОВИЧУ
Івану Михайловичу

-

спеціальному кореспондентові газети "Галичина", м. Івано-Франківськ


ІВАНЦІВУ
Миколі Євгеновичу

-

редакторові Буської районної газети "Воля народу", Львівська область


МАЛЕНКОВІЙ
Надії Дмитрівні

-

завідувачеві редакції соціально-економічних програм "Публіцист" філії ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України "Одеська регіональна дирекція"


ПАСЛАВСЬКОМУ
Ігорю Івановичу

-

директорові товариства "Видавництво "ПАІС", м. Львів


ШОТУ
Миколі Миколайовичу

-

власному кореспондентові державного підприємства у Тернопільській області редакції газети "Урядовий кур'єр"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БУТКОВУ
Володимиру Васильовичу

-

завідувачеві відділення державного підприємства "Санаторій "Кришталевий палац", Львівська область


БУТКУ
Казару Матевосовичу

-

головному лікареві комунального некомерційного підприємства "Харківська міська клінічна лікарня № 31" Харківської міської ради


ГАНДЗЮКУ
Віктору Михайловичу

-

завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства "Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних" Херсонської міської ради


ГАРМАШ
Наталії Степанівні

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради"


ГОЛУБИЦЬКОМУ
Юрію Миколайовичу

-

завідувачеві відділення Київської міської клінічної лікарні № 6


ГРЕЧКО
Теофілії Пилипівні

-

завідувачеві відділення Хмельницької міської лікарні


ДЕМЕНКО
Тетяні Миколаївні

-

завідувачеві поліклініки смт Солоницівка комунального закладу охорони здоров'я районного територіального медичного об'єднання "Дергачівська центральна районна лікарня"


ДЕНИСЕНКУ
Анатолію Івановичу

-

лікареві відділення державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини", м. Київ


КАСЬЯН
Людмилі Олексіївні

-

лікареві дільничному Великолепетиської лікарської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини комунального підприємства "Великолепетиський центр первинної медико-санітарної допомоги" Великолепетиської районної ради, Херсонська область


ЛУЗАН
Світлані Григорівні

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 16" Дніпропетровської обласної ради


МАЛЕЦЬКОМУ
Анатолію Парфентійовичу

-

завідувачеві відділу державної установи "Інститут очних хвороб і тканинної терапії імені В.П. Філатова Національної академії медичних наук України"


САФОНОВУ
Роману Анатолійовичу

-

завідувачеві відділення регіонального перинатального центру комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради "Обласна клінічна лікарня"


СТЕПАНЮКУ
Олександру Сергійовичу

-

начальникові відділення Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Міністерства оборони України, полковнику медичної служби


СТОВБАНУ
Миколі Петровичу

-

директорові департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської обласної державної адміністрації


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


АГІЮ
Василю Омеляновичу

-

директорові державного підприємства "Виноградівське лісове господарство", Закарпатська область


ПЕШКУ
Петру Степановичу

-

начальникові Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


ВОЛКОВУ
Сергію Михайловичу

-

токареві-розточувальнику цеху акціонерного товариства "Новокраматорський машинобудівний завод", Донецька область


МІТРОХІНУ
Миколі Миколайовичу

-

головному інженерові товариства "Науково-виробниче підприємство "Херсонський машинобудівний завод"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


БІЛАНУ
Василю Вікторовичу

-

деканові факультету Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого


ДЗЮБАНУ
Юрію Володимировичу

-

голові Талалаївської районної ради, Чернігівська область


ІГНАТЕНКУ
Сергію Івановичу

-

художньому керівникові народного аматорського вокального ансамблю "ЧАС" Бердичівського міського палацу культури імені О.А. Шабельника, Житомирська область


КОЧМАРСЬКОМУ
Зеновію Івановичу

-

директорові Народного музею національно-визвольної боротьби ОУН-УПА 1944-1945 років с. Кавсько Стрийського району, Львівська область


МИРОНЕЦЬ
Ользі Василівні

-

начальникові відділу культури Скадовської районної державної адміністрації, Херсонська область


ОПАРІНУ
Володимиру Олександровичу

-

заступникові генерального директора державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м. Київ


ОСТАПЮКУ
Олександру Дмитровичу

-

старшому науковому співробітникові Любомльського краєзнавчого музею, Волинська область


РУДЯКУ
Денису Миколайовичу

-

керівникові народного аматорського хору районного будинку творчості та дозвілля м. Кіцмань, Чернівецька область


СОЛЯРУ
Володимиру Іларіоновичу

-

директорові міського професійного духового оркестру, м. Кропивницький


СТАСЮК
Олесі Олександрівні

-

генеральному директорові Національного музею "Меморіал жертв Голодомору", м. Київ


ТРОФИМЕНКО
Аліні Євгенівні

-

заступникові директора комунального закладу "Запорізьке музичне училище імені П.І. Майбороди" Запорізької обласної ради


ФАЛІОН
Наталії Іванівні

-

керівникові народного аматорського театру пісні П'ятничанського сільського Будинку культури Гуківської сільської ради Чемеровецького району, Хмельницька область


ХАРКОВЕНКО
Наталії Іванівні

-

члену головної ради громадської організації "Українське товариство охорони пам'яток історії та культури", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


АНДРІЄВСЬКОМУ
Борису Макійовичу

-

професорові кафедри Херсонського державного університету


ГОПАНЧУК
Ірині Григорівні

-

доцентові кафедри Київського національного торговельно-економічного університету


ДЮЖИКОВІЙ
Тетяні Миколаївні

-

завідувачеві кафедри Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Запорізька область


ЄРОШЕНКУ
Андрію Михайловичу

-

завідувачеві кафедри Чернігівського національного технологічного університету


ЖОВКВІ
Ігорю Івановичу

-

доцентові кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ


ЖУРМАНУ
Сергію Миколайовичу

-

доцентові кафедри Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка


ЗЄНЬКОВІЙ
Ніні Олексіївні

-

директорові комунального закладу "Дергачівський ліцей № 1" Дергачівської районної ради, Харківська область


ІЩЕЙКІНІЙ
Любові Костянтинівні

-

старшому викладачеві кафедри Української медичної стоматологічної академії, м. Полтава


КИСЕЛЬОВУ
Володимиру Борисовичу

-

директорові навчально-наукового інституту муніципального управління та міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, м. Київ


МИХАСЮКУ
Івану Романовичу

-

завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка


СМАГІНУ
Ігорю Івановичу

-

ректорові комунального закладу "Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Житомирської обласної ради


СТРАТІЙЧУК
Людмилі Леонідівні

-

директорові Херсонського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа I-III ступенів" № 15 Херсонської міської ради


ФІДАНЯН
Олені Григорівні

-

директорові департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації


ЦИМБАЛ
Ірині Іванівні

-

ректорові Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти


ЧЕРНИШЕВУ
Денису Олеговичу

-

першому проректорові Київського національного університету будівництва і архітектури


ЧУМАК
Світлані Володимирівні

-

директорові гімназії № 32 "Успіх", м. Київ


ЧУРІЙ
Ірині Степанівні

-

директорові Жовківського районного центру дитячої та юнацької творчості, Львівська область


ШАНДРУКУ
Сергію Костянтиновичу

-

професорові кафедри Тернопільського національного економічного університету


ШУМАНСЬКІЙ
Тетяні Миколаївні

-

директорові загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Павлівка, Вінницька область


ЯЩУК
Оксані Володимирівні

-

викладачеві, заступнику директора комунального закладу "Одеське обласне базове медичне училище"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


МАРТИНЧУК
Любові Василівні

-

сестрі медичній старшій відділення Київського міського центру патології стопи та реабілітації хворих ортопедо-травматологічного профілю Київської міської клінічної лікарні № 1


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


ГЕТЬМАНСЬКОМУ
Віталію Миколайовичу

-

операторові станків цеху дочірнього підприємства "Завод обважнених бурильних та ведучих труб", м. Суми


КАРПУНЦОВУ
Віталію Михайловичу

-

радникові голови громадської організації "Чернігівщина"


КУЧЕРУ
Мирославу Ігоровичу

-

генеральному директорові державного підприємства Державного управління справами


МЕНЬШУТІНУ
Олександру Вячеславовичу

-

керівникові товариства "Виробниче підприємство "Спецмонтаж", м. Одеса


РУДЬ
Людмилі Василівні

-

члену Профспілки машинобудівників та приладобудівників України, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


ДОЛОТКУ
Миколі Михайловичу

-

директорові підприємства "Золота нива", Тернопільська область


КОМАСІ
Петру Олександровичу

-

голові сільськогосподарського підприємства "Острівське", Київська область


МАРЧЕНКУ
Ігорю Анатолійовичу

-

директорові сільськогосподарського товариства "Агрофірма "Горизонт", Чернігівська область


ЦИГАНКУ
Василю Івановичу

-

директорові товариства "Зернопереробне підприємство "Зерно Таврії", Херсонська область


ШЕРЕМЕТУ
Івану Васильовичу

-

директорові товариства "Агро-Астраханка", Запорізька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


МЕЛЬНИКУ
Валентину Петровичу

-

голові Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок"


ЯКОВЧУКУ
Юрію Мефодійовичу

-

начальникові управління соціального захисту населення Березнівської районної державної адміністрації, Рівненська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


КУШНІРУ
Сергію Івановичу

-

заступникові Державного секретаря Кабінету Міністрів України


НИЩУКУ
Богдану Миколайовичу

-

начальникові управління комунального підприємства "Івано-Франківськводоекотехпром"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


КРИКУШЕНКУ
Олександру Георгійовичу

-

начальникові Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, генерал-майору внутрішньої служби


КРУСЯН
Анжеліці Романівні

-

завідувачеві кафедри Київського інституту інтелектуальної власності та права


КРУПНОВІЙ
Любові Василівні

-

голові правління адвокатського об'єднання "Крупнова і партнери", м. Київ


ЛЕВЧУКУ
Олегу Дмитровичу

-

судді апеляційного суду Київської області у відставці


ЛЕНЮ
Миколі Васильовичу

-

заступникові директора департаменту - начальнику відділу департаменту правової роботи Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України


НОВІКОВУ
Андрію Аркадійовичу

-

заступникові прокурора Закарпатської області - начальнику управління


ОЛІЙНИКУ
Олександру Миколайовичу

-

директорові Департаменту Міністерства юстиції України


ПЕТРОВУ
Сергію Євгеновичу

-

заступникові начальника Регіонального сервісного центру МВС у Київській області


ПОПЛАВСЬКОМУ
Володимиру Юрійовичу

-

судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду України у відставці


САМОЙЛЕНКУ
Анатолію Івановичу

-

судді апеляційного суду Донецької області у відставці


ТКАЧУКУ
Геннадію Віталійовичу

-

народному депутатові України


ТОКАРЮ
Роману Миколайовичу

-

заступникові прокурора Дніпропетровської області - начальнику управління


ЧЕПУРУ
Олександру Максимовичу

-

судді апеляційного суду Донецької області у відставці


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


БАРАБАШУ
Миколі Мартиновичу

-

голові Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Україна"


ДОНСЬКОМУ
Семену Абрамовичу

-

тренерові-викладачу Державної школи вищої спортивної майстерності, м. Київ


КАЛИТЕНКУ
Вячеславу Андрійовичу

-

провідному тренерові Міністерства молоді та спорту України, м. Київ


КОНДРАТЬЄВУ
Валерію Валерійовичу

-

члену виконкому Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України


КУЦЕНКУ
Вадиму Сергійовичу

-

ветеранові спорту, м. Харків


НАГОРНОМУ
Петру Борисовичу

-

тренерові-викладачу комунального закладу "Обласна школа вищої спортивної майстерності" Рівненської обласної ради


ПОГРЕБНЯКУ
Олександру Анатолійовичу

-

віце-президентові Федерації регбі України, м. Київ


СТЕЛЬМАХУ
Ярославу Миколайовичу

-

старшому тренерові відділення спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 2, м. Львів


ТИМОФЄЄВУ
Сергію Олександровичу

-

члену президії Всеукраїнської громадської організації "Українська федерація роликового спорту", Київська область


ШАТЕРНІКОВІЙ
Аліні Анатоліївні

-

заслуженому майстрові спорту України з боксу, чемпіонці світу та Європи з професійного боксу, м. Київ


ШКАРНІКОВУ
Сергію Миколайовичу

-

директорові спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 6 Шевченківського району міста Києва


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


АКСЬОНЕНКО
Наталії Олегівні

-

художникові декоративно-прикладного мистецтва, м. Житомир


КОСЬЯНЕНКО
Катерині Володимирівні

-

художникові-живописцю, м. Київ


ПАВЛИШИНУ
Володимиру Юрійовичу

-

художникові-живописцю, м. Ужгород


ЧАРКІНУ
Серафиму Серафимовичу

-

художникові-живописцю, м. Одеса.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
22 січня 2019 року
№ 14/2019




вгору