Документ 1397-VIII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 01.06.2016

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: "Ціннісні орієнтації сучасної української молоді"

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 25, ст.508)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 2 листопада 2016 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання про становище молоді в Україні на тему: "Ціннісні орієнтації сучасної української молоді".

2. Кабінету Міністрів України до 1 жовтня 2016 року підготувати та подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та пропозиції до проекту їх рекомендацій, а також визначити доповідачів із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму відповідно до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань та внести проект їх рекомендацій.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, спеціалістів наукових установ.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України.

6. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання їх матеріалів Видавництвом Верховної Ради України.

7. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ
1 червня 2016 року
№ 1397-VIII
вгору