Документ 138-2018-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 28.02.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 лютого 2018 р. № 138-р
Київ

Про схвалення основних напрямів діяльності державної установи “Фонд енергоефективності”

Відповідно до статті 4 Закону України “Про Фонд енергоефективності” схвалити основні напрями діяльності державної установи “Фонд енергоефективності“, що додаються.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 67
СХВАЛЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 28 лютого 2018 р. № 138-р

ОСНОВНІ НАПРЯМИ
діяльності державної установи “Фонд енергоефективності”

1. Підтримка ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з енергоефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі, з урахуванням національного плану енергетичної ефективності, зменшення обсягу, викидів двоокису вуглецю з метою виконання Паризької угоди, впровадження acquis communautaire Європейського Союзу та Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності.

2. Інформування власників (співвласників) будівель про переваги та економічну доцільність здійснення заходів з енергоефективності з метою  підвищення рівня їх поінформованості та формування енергоефективної поведінки.

3. Залучення фінансових внесків та допомоги у формі цільових грантів чи в інший спосіб на підставі відповідного договору, згідно із Законом України “Про Фонд енергоефективності”.

4. Співпраця з банками-партнерами, за участю яких здійснюються заходи з енергоефективності.

5. Моніторинг, контроль якості реалізації та верифікації проектів з енергоефективності.

6. Участь у розробленні та впровадженні правових, фінансових, організаційних інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з енергоефективності будівель та енергозбереження.

7. Сприяння скороченню обсягу споживання енергоресурсів отримувачами житлових субсидій на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у результаті здійснення заходів з енергоефективності за програмами Фонду.

8. Цільове та ефективне використання бюджетних коштів.вгору