Документ 1338-98-п, дію відновлено, поточна редакція — Відновлення дії від 23.11.1998, підстава - 1844-98-п


 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
 
П О С Т А Н О В А
від 25 серпня 1998 р. N 1338
Київ
 
( Дію Постанови відновлено згідно з Постановою КМ N 1844 ( 1844-98-п ) від 23.11.98 )
 
( Дію Постанови призупинено на підставі Постанови КМ N 1702 ( 1702-98-п ) від 28.10.98 )
 
Про забезпечення сільського господарства
хімічними засобами захисту рослин
у 1998 - 1999 роках

 
     Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
 
     1. Погодитися з пропозицією Міністерства агропромислового комплексу і Міністерства промислової політики про виробництво хімічних засобів захисту рослин з імпортних активних речовин на підприємствах України (Первомайське державне підприємство "Хімпром", Придніпровський хімічний завод) в обсягах, необхідних сільськогосподарським товаровиробникам на 1998 рік.
 
     2. З метою оновлення запасів продовольчого зерна державного резерву дозволити Державному комітетові з матеріальних резервів передати з урожаю 1998 року 250 тис. тонн продовольчого зерна пшениці та жита Державній акціонерній компанії "Хліб України" для їх реалізації до 1 жовтня 1998 року, а отримані кошти спрямувати на закупівлю зареєстрованих хімічних засобів захисту рослин, вироблених з імпортних активних речовин на вітчизняних підприємствах.
     Державній акціонерній компанії "Хліб України" акумулювати кошти, виручені від реалізації зерна пшениці та жита, на спеціальний рахунок, відкритий для забезпечення виробництва пестицидів в установі банку за місцем знаходження Первомайського державного підприємства "Хімпром".
 
     3. Установити, що еквіваленти обміну визначаються за цінами на хімічні засоби захисту рослин франко-склад підприємства і сільськогосподарську продукцію з податком на додану вартість на франко-складі заготівельного підприємства.
 
     4. Міністерству агропромислового комплексу і Державній акціонерній компанії "Хліб України" забезпечити поставку засобів захисту рослин сільськогосподарським товаровиробникам на договірній основі на умовах закладення до державного резерву у серпні - жовтні 1999 р. на заготівельних підприємствах продовольчого зерна пшениці.
 
     5. Міністерству промислової політики і Міністерству агропромислового комплексу разом з постачальниками хімічних засобів захисту рослин розробити у місячний термін порядок забезпечення сільськогосподарських товаровиробників хімічними засобами захисту рослин під урожай 1999 року.
 
     6. Укрдержхімкомісії разом з Міністерством охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки, Міністерством охорони здоров'я провести відповідно до законодавства реєстрацію українських препаратів згідно з переліком, поданим Міністерством промислової політики.
 
     7. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Першого віце-прем'єр-міністра України Голубченка А.К.

 
   Прем'єр-міністр України           В.ПУСТОВОЙТЕНКО 
     Інд. 43, 22вгору