Документ 1298-2002-п, поточна редакція — Редакція від 12.06.2019, підстава - 471-2019-п


XII. Лабораторії державної експертизи умов праці

Завідувач державної, обласної лабораторії

9-12

Завідувачі лабораторій: контролю фізичних факторів; хімічних і біологічних факторів; психофізіологічних факторів

8-11

XIII. Держсільгоспінспекція, її територіальні органи (щодо працівників, які не є державними службовцями) та установи і організації, що належать до сфери її управління

1. Держсільгоспінспекція

Начальник відділу

9-13

Завідувач сектору

8-11

Державний інспектор сільського господарства

8-11

Провідні та інші професіонали і фахівці

6-10

2. Територіальні органи Держсільгоспінспекції в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києва та Севастополі, районах

Начальник відділу

9-13

Завідувач сектору

8-11

Державний інспектор сільського господарства

8-11

Провідні та інші професіонали і фахівці

6-9

3. Установи та організації, що належать до сфери управління Держсільгоспінспекції

Директор (начальник, завідувач)

9-13

Начальник (завідувач) відділу

8-11

Провідні та інші професіонали і фахівці

6-9

4. Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції

Директор (начальник, завідувач)

9-13

Начальник (завідувач) відділу

8-11

Провідні та інші професіонали і фахівці

6-9

XIV. Установи і організації гідрометеорологічної служби

Начальник (директор) державної центру, центральної обсерваторії, гідрометеорологічного центру, головного центру, Кримського республіканського, регіонального, обласного центру гідрометеорології

12-15

Начальник (директор) центру, гідрометеорологічної обсерваторії, бюро, авіаметеорологічної станції, комплексної партії, партії, відділу (лабораторії сектору), зміни, служби, дільниці, вузла(апаратної) зв'язку

8-12

Начальник спеціальної гідрометеорологічної станції, метеорологічної станції

9-11

Професіонали і фахівці всіх категорій

5-11

Спостерігач мережі спостережень

2-5

XV. Державні установи і організації з навігатаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства

1. Регіональні гідрографічні управління

Начальник державного регіонального управління

10-13

Начальники основних відділів, капітан-наставник головні фахівці

8-12

Керівники інших відділів, служб

8-10

2. Державні гідрографічні підприємства

Директор підприємства

9-12

Керівники основних структурних підрозділів

8-11

Головні фахівці: інженер, гідрограф, механік, електрик та інші

7-11

Керівники інших підрозділів

7-10

3. Плаваючий склад гідрографічних суден морського та річкового флоту

Капітан гідрографічного судна морського флоту

8-12

Головний (старший) механік

7-11

Начальник радіостанції

7-10

Капітан гідрографічного судна річкового флоту, плаваючої понтонної переправи

7-10

4. Працівники маяків і груп засобів навігаційного устаткування

Начальник маяка I-III класу

7-10

XVI. Регіональні пошуково-видавничі відділення, редакційно-видавничі групи, створені в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі для проведення пошукової роботи та підготовки рукописів томів серій "Реабілітовані історією", "Книга Пам'яті України", "Книга Скорботи України", "Звід пам'яток історії та культури України"

Керівник пошуково-видавничого відділення, редакційно-видавничої групи, головний редактор

13-14

Завідуючий редакцією

11-13

Редактор науковий (старший, молодший)

6-11

XVII. Контрольно-ревізійні відділи, управління (відділи, групи) технічного нагляду за капітальним будівництвом та ремонтом приміщень бюджетних установ і організацій, інші підрозділи, створені при органах виконавчої влади, їх самостійних управліннях і відділах, виконавчих органах рад

1. Автономна Республіка Крим, області поза групою, м. Київ

Керівник управління

14

Керівник відділу

10-13

Керівник групи

8-11

Головний фахівець

7-10

2. Області першої та другої групи, м. Севастополь

Керівник відділу

10-11

Керівник групи

9-10

Головний фахівець

7-9

3. Міста, райони, райони в містах, де створено такі підрозділи

Керівник відділу

9-10

Керівник групи

6-8

XVIII. Регіональний центр Страхового фонду документації України

Керівник

15-17

Керівники основних структурних підрозділів

12-13

Керівники інших структурних підрозділів

9-11

Фахівці основних підрозділів

6-10

XIX. Відділи з питань координації діяльності соціально-психологічних служб та інформування населення, центри соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи

Керівник відділу, центру

14-16

XX. Регіональні пункти тимчасового розміщення біженців, пункти тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, центри соціальної інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, ДМС

Керівник (директор)

12-13

Начальники відділу, служби

10-12

Головні фахівці

9-11

Професіонали та фахівці

6-10

XXI. Військові частини, з'єднання, установи та організації Збройних Сил, підрозділи відомчої воєнізованої охорони Державної судової адміністрації, підрозділи та допоміжні служби МВС, Національної поліції, ДСНС, СБУ, Державної кримінально-виконавчої служби, Держприкордонслужби, інших військових формувань та Держспецтрансслужби

1. Керівні працівники та професіонали

Керівники установ, організацій

12-17

Старший військовий священик (капелан)

14-15

Військовий священик (капелан)

12-14

Начальники (завідувачі): відділів, відділень; друкарні, лазне-прального комбінату, комбінату побутового обслуговування, холодильника, станції технічного обслуговування, району електричних мереж, електростанції(підстанції), котельні, управління будинками, готелю, гуртожитку, їдальні, хлібопекарні та інших служб (частин, цехів, дільниць, станцій, установок, пунктів тощо); головні фахівці

7-14

Керівні працівники воєнізованої, сторожової, пожежної (професійно-пожежної) охорони

8-12

Начальник рятувальної служби

8-12

Начальник рятувальної станції

8-11

2. Екіпажі морських (рейдових) суден забезпечення, берегові організації допоміжного флоту, гідрографічна та пошуково-рятувальна служби

Командний склад морських (рейдових) суден забезпечення

8-14

Інші члени екіпажів суден

1-7

Керівні працівники берегових організацій допоміжного флоту, гідрографічної та пошуково-рятувальної служб

8-12

Фахівці берегових організацій допоміжного флоту, гідрографічної та пошуково-рятувальної служб

5-9

3. Льотний, інженерно-технічний склад авіації та авіаційні рятувальники

Керівні працівники льотно-підйомного складу

14-17

Професіонали та фахівці льотно-підйомного складу

6-14

Інші працівники льотно-підйомного складу

3-7

Керівні працівники інженерно-технічних служб

12-15

Професіонали та фахівці інженерно-технічних служб

5-12

Керівні працівники авіаційно-рятувальних служб

12-14

Фахівці авіаційно-рятувальних служб

6-9

XXII. Державні організації та установи системи державного матеріального резерву

Директор

4-17

Головний інженер

13-16

Начальник дільниці зберігання, головний фахівець

11-14

Начальник лабораторії

10-13

Начальник (майстер): команди відомчої воєнізованої охорони, дільниці

8-12

XXIII. Держводагентство, його територіальні органи (щодо працівників, які не є державними службовцями), установи та організації, що належать до сфери його управління

1. Держводагентство

Професіонали та фахівці всіх категорій

7-12

2. Територіальні органи Держводагентства

Начальник (завідувач) відділу (сектору)

11-14

Професіонали та фахівці всіх категорій

7-12

3. Басейнові управління водних ресурсів, регіональні офіси водних ресурсів*

Начальник

16-19

Головний інженер

13-18

Начальник (завідувач) відділу (лабораторії)

11-14

Професіонали та фахівці всіх категорій

7-12

4. Управління каналів

Начальник

14-17

Головний інженер

13-16

Керівники структурних підрозділів; головні: економіст, механік, енергетик; майстер

8-12

Професіонали та фахівці всіх категорій

6-11

5. Інші експлуатаційні водогосподарські організації

Начальник

11-15

Головний інженер

10-14

Керівники структурних підрозділів; головні: економіст, механік, енергетик; майстер

8-12

Професіонали та фахівці всіх категорій

6-11

__________
*До завершення процедури реорганізації установ і організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, схеми тарифних розрядів посад працівників обласних управлінь водних ресурсів визначаються за схемою тарифних розрядів посад підрозділу 3 цього розділу.

XXIV. Фізкультурно-спортивні товариства, фізкультурно-спортивні установи (організації)

1. Центральні ради, центри, управління, комітети

Керівник

17-19

Начальник управління, самостійного відділу

12-14

Начальник відділу у складі управління

11-12

Головний фахівець

10-11

Професіонали та фахівці

6-10

2. Ради, центри, організації, управління Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва і Севастополя

Керівник

13-15

Начальник управління, самостійного відділу

10-13

Головний фахівець

9-10

Професіонали та фахівці

5-9

3. Ради, центри, організації у містах, районах, районах у мм. Києві і Севастополі, районах у містах

Керівник

11-14

Начальник відділу

10-11

Головний фахівець

9-10

Професіонали та фахівці

5-9

4. Сільські і селищні фізкультурно-оздоровчі та спортивні клуби фізкультурно-спортивних товариств

Керівник

9

Фахівець

5-7

XXV. Лабораторії державних служб з лікарських засобів та контролю за наркотиками в областях та м. Києві

Завідувач лабораторії

15-16

Провідні фахівці

12-13

Фахівці

9-11

XXVI. Український державний фонд підтримки фермерських господарств

Генеральний директор

19

Начальник відділу

12-15

Головні фахівці

10-11

Професіонали та фахівці

6-10

Регіональні відділення

Директор

12-14

Головні фахівці

9-10

Професіонали та фахівці

6-9

XXVII. Аграрний фонд

Генеральний директор

23

Начальник відділу

14-17

Головні фахівці

13-16

Професіонали та фахівці

10-14

Регіональні відділення

Директор

16-17

Головні фахівці

11-12

Професіонали та фахівці

6-10

{Розділ XXVIII "Державний центр ветеринарної біологічної і фармацевтичної промисловості"  виключено на підставі Постанови КМ 1187 від 03.10.2007}

XXIX. Навчальні, навчально-виробничі судна, навчальні літаки (вертольоти)

1. Навчальні, навчально-виробничі морські судна

Командний склад суден

10-21

Інші члени екіпажів суден

2-10

2. Навчальні, навчально-виробничі річкові судна

Командний склад суден

9-15

Інші члени екіпажів суден

2-9

3. Навчальні літаки
(вертольоти)

Командно-льотний склад

11-22

Інженерно-технічний склад забезпечення польотів

6-21

XXX. Укртрансбезпека, її територіальні органи (щодо працівників, які не є державними службовцями)

1. Укртрансбезпека

Начальник відділу

9-13

Завідувач сектору

8-11

Старший державний інспектор (державний інспектор) з безпеки на наземному транспорті

8-11

Старший державний інспектор, державний інспектор

8-11

Провідні та інші професіонали та фахівці

6-10

2. Територіальні органи Укртрансбезпеки

Начальник відділу

9-13

Завідувач сектору

8-11

Старший державний інспектор (державний інспектор) з безпеки на наземному транспорті

8-11

Старший державний інспектор, державний інспектор

8-11

Провідні та інші професіонали та фахівці

6-9

{Розділ XXXI "Укрморрічінспекція, її територіальні органи (щодо працівників, які не є державними службовцями)" виключено на підставі Постанови КМ № 471 від 04.07.2017}

XXXI. Морська адміністрація, її територіальні органи (щодо працівників, які не є державними службовцями)

1. Морська адміністрація

Начальник відділу

9-13

Завідувач сектору

8-11

Старший державний інспектор (державний інспектор) з безпеки на морському, річковому транспорті

8-11

Старший державний інспектор, державний інспектор

8-11

Провідні та інші професіонали та фахівці

6-10

2. Територіальні органи Морської адміністрації

Начальник відділу

9-13

Завідувач сектору

8-11

Старший державний інспектор (державний інспектор) з безпеки на морському, річковому транспорті

8-11

Старший державний інспектор, державний інспектор

8-11

Капітан порту (річкового), капітан-координатор

7-10

Провідні та інші професіонали та фахівці

6-9

ХХХII. Національна телекомпанія України, Національна радіокомпанія України, інші державні телерадіоорганізації
(щодо працівників, які відповідно до законодавства не є журналістами)

1. Національна телекомпанія України, Національна радіокомпанія України, Парламентський телеканал “Рада”

Керівні працівники

Віце-президент, заступник генерального директора

20-22

Директор технічний, директор комерційний, директор з виробництва, директор об’єднання з міжнародних відносин, директор фінансовий, директор виконавчий, начальник управління

20-22

Головні: інженер, технолог; продюсер

20-22

Керівники (начальники, завідувачі) самостійних, основних підрозділів: комплексу, відділу, цеху; головний бухгалтер

17-19

Керівники (начальники, завідувачі) підрозділів у складі дирекції, управління: комплексу, відділу, цеху

16-18

Керівники (начальники, завідувачі) інших підрозділів: дільниці, зміни, сектору, майстерні, лабораторії, режиму, охорони пожежної, виробництва; керівник групи та інші

16-18

Завідувачі: бібліотеки, сховища, відеотеки, фільмотеки, фонотеки, архіву, експедиції, центрального складу, складу

14-18

Інші керівні працівники

13-15

Художньо-виробничий персонал

Головні: режисер, телеоператор, кінооператор, художник та інші

17-21

Професіонали та фахівці I категорії: диктор, телеоператор, режисер, звукорежисер, художник, художник-графік телебачення, перекладач, перекладач-дактилолог та інші; старші: художник-постановник, художник-гример, художник-декоратор телебачення та інші

16-17

Професіонали та фахівці II категорії: диктор, телеоператор, режисер, звукорежисер, художник, художник-графік телебачення, перекладач, перекладач-дактилолог та інші

16

Професіонали та фахівці: диктор, телеоператор, режисер, звукорежисер, фотокореспондент, перекладач, перекладач-дактилолог, стильмейкер; художники: постановник, гример та інші

13-15

Художники: дизайнер, графік телебачення, декоратор телебачення та інші; лялькар

9-12

Асистенти: режисера, звукорежисера, телеоператора

7-10

Старший адміністратор телевізійних передач, адміністратор телевізійних передач та інші

7-10

Професіонали, фахівці, технічні службовці, окремі професії робітників

Провідні: інженер, інженер-технолог, юрисконсульт, економіст, фахівець з методів розширення ринку збуту (маркетолог), експерт, бухгалтер; помічник, радник президента компанії, радник генерального директора, фахівець, інженер-програміст та інші

10-17

Професіонали та фахівці I категорії: інженер, інженер-програміст, юрисконсульт, економіст, бухгалтер, фахівець, фахівець з методів розширення ринку збуту (маркетолог), технолог, експерт; старші: інспектор, організатор діловодства та інші

9-16

Професіонали та фахівці II категорії: інженер, інженер-програміст, фахівець, юрисконсульт, економіст, бухгалтер, фахівець з методів розширення ринку збуту (маркетолог), технолог, експерт та інші

8-15

Професіонали та фахівці: інженер, інженер-програміст, фахівець, юрисконсульт, економіст, бухгалтер, фахівець з методів розширення ринку збуту (маркетолог), технолог, механік, експерт та інші

6-13

Бібліотекар, бібліограф

12-13

Звукооператор, технік

5-10

Старші: адміністратор, електромеханік, диспетчер, контрольний майстер, майстер, референт та інші

5-11

Адміністратор, контрольний майстер, майстер, друкар субтитрування, електромеханік, оператор відеозапису, фонотекар, освітлювач, реквізитор, перукар, установник декорацій, диспетчер, оператор пульта керування

5-10

Об’єднання художніх колективів “Музика” Національної радіокомпанії Україна

Керівні працівники

Директор

20-21

Головний адміністратор

17-19

Художній персонал

Керівник художній, головний диригент

20-21

Керівник музичний

18-19

Диригенти всіх категорій

17-19

Хормейстер

18-19

Помічник керівника художнього

17-18

Концертмейстер з класу вокалу

18-19

Асистенти диригента

16-17

Артистичний персонал

Артисти-вокалісти (солісти оперні, камерні, солісти-бандуристи):


провідні майстри сцени

18-20

вищої категорії

17-19

I категорії

16-18

II категорії

15-17

Артисти симфонічного (камерного) оркестру:


вищої категорії

17-19

I категорії

16-18

II категорії

15-17

Артисти хорового колективу (академічного):


вищої категорії

17-19

I категорії

16-18

II категорії

15-17

Артисти оркестру (ансамблю) народних інструментів:


вищої категорії

16-18

I категорії

15-17

II категорії

14-16

Акомпаніатор, концертмейстер:


вищої категорії

16-18

I категорії

15-17

II категорії

14-16

Окремі професії робітників

Настроювач-регулювальник музичних інструментів

3-8

Нотографік

3-7

2. Державна телерадіокомпанія “Всесвітня служба “Українське телебачення і радіомовлення”

Керівні працівники

Директор, начальник управління

20-21

Головні: інженер, технолог

16-18

Начальники (завідувачі) основних підрозділів: комплексу, відділу, цеху; головний бухгалтер

15-17

Начальники функціональних структурних підрозділів апарату управління

13-14

Керівники (начальники, завідувачі) інших підрозділів: цеху, відділу, дільниці, зміни, сектору, друкарні, майстерні, режиму, охорони пожежної, виробництва; керівник групи та інші

13-14

Завідувачі: бібліотеки, сховища, фонотеки, архіву, експедиції

9-14

Інші керівні працівники

7-10

Художньо-виробничий персонал

Головні: режисер, телеоператор та інші

13-17

Професіонали та фахівці I категорії: диктор, телеоператор, режисер, звукорежисер, перекладач, перекладач-дактилолог та інші; старші: художник-постановник, художник-гример, художник-декоратор телебачення та інші

12-13

Професіонали та фахівці II категорії: диктор, телеоператор, режисер, звукорежисер, перекладач, перекладач-дактилолог та інші

11-12

Професіонали та фахівці: диктор, телеоператор, режисер, звукорежисер, фотокореспондент, перекладач, перекладач-дактилолог та інші

9-10

Художники: гример, дизайнер, постановник, декоратор телебачення та інші; лялькар

8-10

Асистенти: режисера, звукорежисера, телеоператора та інші

7-10

3. Державна телерадіокомпанія “Крим”, Київська та Севастопольська державні регіональні, обласні державні телерадіокомпанії, державна телерадіокомпанія “Культура” та інші державні телерадіокомпанії

Керівні працівники

Головні: інженер, економіст, бухгалтер; продюсер

16-18

Головні: енергетик, метролог

15-17

Керівники (начальники, завідувачі) основних підрозділів: відділу, цеху

15-17

Начальники функціональних структурних підрозділів апарату управління

13-14

Завідувачі: бібліотеки, відеотеки, фільмотеки, фонотеки

9-14

Керівники (начальники, завідувачі) підрозділів: цеху, дільниці; зміни, лабораторії, групи гаража; охорони (пожежної, сторожової)

13-14

Інші керівні працівники

7-10

Художньо-виробничий персонал

Головні: режисер, телеоператор, звукорежисер, кінооператор, художник та інші

13-17

Провідний художник-графік телебачення та інші

12-13

Професіонали та фахівці I категорії: диктор, телеоператор, режисер, звукорежисер, художник, художник-графік телебачення, перекладач, перекладач-дактилолог та інші; старші: художник-постановник, художник-гример, художник-декоратор телебачення та інші

12

Професіонали та фахівці II категорії: диктор, телеоператор, режисер, звукорежисер, художник, художник-графік телебачення, перекладач, перекладач-дактилолог та інші

10-11

Професіонали та фахівці: диктор, телеоператор, режисер, звукорежисер, перекладач, перекладач-дактилолог та інші

9-10

Художники: графік телебачення, гример, дизайнер, постановник, декоратор телебачення, друкар субтитрування

8-10

Асистенти: режисера, звукорежисера, телеоператора

7-10

ХХХIII. Національний центр обліку викидів парникових газів

Керівник (директор)

14-17

Керівники управлінь, самостійних відділів

10-13

Завідуючі самостійними секторами та відділами у складі управлінь

8-12

Фахівці

  6-11

{Розділ XXXIV виключено на підставі Постанови КМ № 394 від 23.05.2018}

XXXV. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти

Голова

25

Керівник секретаріату

22

Заступник керівника секретаріату

21

Директор департаменту секретаріату

19-20

Керівник відділу

15-18

Завідувач сектору

13-14

Фахівець:


провідний

12

I категорії

11

II категорії

10

без категорії

9



вгору