Документ 1291-2009-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 02.12.2009
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 11.12.2009. Подивитися в історії? )

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 2 грудня 2009 р. N 1291
Київ
Питання перерахування у 2009 році коштів,
передбачених у державному бюджеті
для відшкодування витрат державних підприємств зв'язку,
пов'язаних з розповсюдженням
вітчизняних періодичних друкованих видань

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
Установити, що кошти, передбачені у державному бюджеті для
відшкодування витрат державних підприємств зв'язку, пов'язаних з
розповсюдженням вітчизняних періодичних друкованих видань,
перераховуються у 2009 році державному підприємству по
розповсюдженню періодичних видань "Преса" та філіям Українського
державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" без подання
Державному казначейству розрахунка зазначених витрат.
У зв'язку з цим в абзаці третьому пункту 7 Порядку
використання у 2007 році коштів, що передбачені у державному
бюджеті для відшкодування витрат державних підприємств зв'язку,
пов'язаних з розповсюдженням вітчизняних періодичних друкованих
видань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від
7 березня 2007 р. N 417 ( 417-2007-п ) (Офіційний вісник України,
2007 р., N 18, ст. 725; 2009 р., N 6, ст. 169), слова "та подання
Державному казначейству з метою перерахування коштів одержувачам
бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань" виключити.

Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
Інд. 28



вгору