Документ 128/2017-рп, поточна редакція — Прийняття від 12.06.2017

Розпорядження
Президента України

Про делегацію України для участі у сьомій нараді Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті та третій нараді Сторін Протоколу про стратегічну екологічну оцінку до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті

1. Утворити делегацію України для участі у сьомій нараді Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті та третій нараді Сторін Протоколу про стратегічну екологічну оцінку до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті (13-16 червня 2017 року, м. Мінськ, Республіка Білорусь) в такому складі:

СЕМЕРАК Остап Михайлович - Міністр екології та природних ресурсів України, глава делегації

КУЗЬО Микола Степанович - заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції, заступник глави делегації

БУЧКО Володимир Анатолійович - директор Юридичного департаменту Міністерства екології та природних ресурсів України

ГОЛОДНИЦЬКИЙ Олександр Еригорович - начальник філії "Дельта-лоцман" державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (за згодою)

ДАНИЛЕЙКО Олександр Іванович - начальник Управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України

ДОВГАНЬ Віктор Миколайович - заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції

КИЗИМ Ігор Юрійович - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Білорусь

НЕМЦОВ Олександр Анатолійович - начальник відділу екології державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" (за згодою)

ШУМКОВА Наталія Юріївна - виконавчий директор з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" (за згодою).

Дозволити главі делегації України у сьомій нараді Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті та третій нараді Сторін Протоколу про стратегічну екологічну оцінку до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті вносити зміни до персонального складу делегації.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі у сьомій нараді Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті та третій нараді Сторін Протоколу про стратегічну екологічну оцінку до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті (додаються, для службового користування).

3. Уповноважити делегацію України брати участь у переговорах та схваленні рішень сьомої наради Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті та третьої наради Сторін Протоколу про стратегічну екологічну оцінку до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
12 червня 2017 року
№ 128/2017-рп
вгору