Документ 1275-2015-р, чинний, поточна редакція — Редакція від 23.01.2019, підстава - 28-2019-р


с. Голубівка, с. Климівка, с. Скаргівка (Голубівська сільська рада);

с. Єпіфанівка (Єпіфанівська сільська рада);

с. Кудряшівка, с. Півневе (Кудряшівська сільська рада);

с. Макіївка, с. Греківка (Макіївська сільська рада);

с. Михайлівка, с. Пристине (Михайлівська сільська рада);

с. Невське, с. Новолюбівка (Невська сільська рада);

с. Нова Астрахань (Новоастраханська сільська рада);

с. Нововодяне (Нововодянська сільська рада);

с. Новокраснянка, с. Пшеничне, с. Суровцівка (Новокраснянська сільська рада);

с. Новомикільське (Новомикільська сільська рада);

с. Червонопопівка, с. Голикове, с. Піщане (Червонопопівська сільська рада);

смт Красноріченське, с. Бараниківка, с. Залиман, с. Новоолександрівка, с. Площанка (Красноріченська селищна рада, Красноріченська селищна об’єднана територіальна громада);

6) Лутугинський район:

м. Лутугине (Лутугинська міська рада);

смт Біле (Білівська селищна рада);

смт Білоріченський, с-ще Збірне, с-ще Кам’яний Пласт, с-ще Комишуваха, с-ще Шимшинівка (Білоріченська селищна рада);

смт Врубівський, смт Марія, с-ще Новопавлівка (Врубівська селищна рада);

смт Георгіївка, с. Переможне (Георгіївська селищна рада);

смт Успенка, с-ще Мирне (Успенська селищна рада);

смт Челюскінець (Челюскінська селищна рада);

смт Юр’ївка (Юр’ївська селищна рада);

с. Весела Тарасівка, с. Гайове (Веселотарасівська сільська рада);

с. Волнухине, с. Верхня Оріхівка, с-ще Ключове, с-ще Лісне, с. Мар’ївка, с. Новофедорівка, с. Петро-Миколаївка (Волнухинська сільська рада);

с. Іллірія, с. Велика Мартинівка, с. Західне, с. Мала Мартинівка, с. Мала Юр’ївка, с. Ушаківка, с-ще Ясне (Іллірійська сільська рада);

с. Кам’янка, с. Бокове, с. Македонівка, с. Паліївка (Кам’янська сільська рада);

с. Оріхівка, с. Круглик, с. Новобулахівка, с. Шовкова Протока (Оріхівська сільська рада);

с. Першозванівка, с. Глафірівка, с. П’ятигорівка (Першозванівська сільська рада);

с. Розкішне (Розкішнянська сільська рада);

с-ще Фабричне (Фабричненська сільська рада);

7) Марківський район:

смт Марківка, с. Деркулове (Марківська селищна рада);

с. Бондарівка, с. Курячівка, с. Нова Україна (Бондарівська сільська рада);

с. Гераськівка, с. Рудівка, с. Тернівка (Гераськівська сільська рада);

с. Кабичівка, с. Веселе, с. Липове (Кабичівська сільська рада);

с. Красне Поле, с. Височинівка, с. Гераськівське, с. Каськівка, с. Первомайське (Краснопільська сільська рада);

с. Кризьке, с. Сичівка (Кризька сільська рада);

с. Лісна Поляна, с. Крупчанське, с. Марківське, с. Скородна, с. Тишківка, с. Фартуківка (Ліснополянська сільська рада);

с. Просяне, с. Лимарівка, с. Розсохувате (Просянська сільська рада);

с. Сичанське, с. Бондарне, с. Виноградне, с. Городище, с. Караван-Солодкий, с. Крейдяне, с. Лобасове (Сичанська сільська рада);

8) Міловський район:

смт Мілове, с. Бондарівка, с. Олексіївка, с. Травневе (Міловська селищна рада);

с. Великоцьк, с. Журавське, с. Криничне, с. Рання Зоря, с. Ярське, с. Яснопромінське (Великоцька сільська рада);

с. Зориківка, с. Півнівка (Зориківська сільська рада);

с. Микільське, с. Благодатне, с. Водянолипове, с. Діброва, с. Хоминське, с. Шелестівка (Микільська сільська рада);

с. Морозівка, с. Зоринівка, с. Шелестівка (Морозівська сільська рада);

с. Мусіївка, с. Кирносове (Мусіївська сільська рада);

с. Новострільцівка, с. Березове, с. Зарічне (Новострільцівська сільська рада);

с. Стрільцівка, с. Калмиківка, с. Новомикільське (Стрільцівська сільська рада);

9) Новоайдарський район:

м. Щастя (Щастинська міська рада);

смт Новоайдар, с. Айдар-Миколаївка, с. Маловенделівка (Новоайдарська селищна рада);

с. Бахмутівка, с. Деменкове, с. Дубове, с. Михайлівка, с. Царівка (Бахмутівська сільська рада);

с. Гречишкине, с. Безгинове, с. Окнине, с. Путилине (Гречишкинська сільська рада);

с. Денежникове (Денежниківська сільська рада);

с. Дмитрівка (Дмитрівська сільська рада);

с. Колядівка, с. Вовкодаєве (Колядівська сільська рада);

с. Кримське, с. Причепилівка, с. Сокільники (Кримська сільська рада);

с. Муратове, с. Капітанове (Муратівська сільська рада);

с. Новоохтирка, с. Попасне, с. Степний Яр (Новоохтирська сільська рада);

с. Олексіївка, с. Михайлюки (Олексіївська сільська рада);

с-ще Побєда, с. Чистопілля (Побєдівська сільська рада);

с. Райгородка (Райгородська сільська рада);

с. Смолянинове (Смолянинівська сільська рада);

с. Співаківка (Співаківська сільська рада);

с. Трьохізбенка, с. Кряківка, с. Лобачеве, с. Лопаскине, с. Оріхове-Донецьке (Трьохізбенська сільська рада);

с. Чабанівка, с. Гаврилівка, с. Нижній Суходіл, с. Олександрівка, с. Пурдівка (Чабанівська сільська рада);

с. Штормове, с. Ковпаки, с. Переможне, с. Петренкове, с. Трудове (Штормівська сільська рада);

10) Новопсковський район:

смт Білолуцьк, с. Кубань (Білолуцька селищна рада);

с. Ганусівка, с. Пантюхине, с. Солоне (Ганусівська сільська рада);

с. Донцівка (Донцівська сільська рада);

с. Заайдарівка (Заайдарівська сільська рада);

с. Закотне, с. Лисогорівка (Закотненська сільська рада);

с. Кам’янка, с. Степне (Кам’янська сільська рада);

с. Козлове, с. Залісне, с. Литвинове, с. Світле, с. Шапран (Козлівська сільська рада);

с. Можняківка, с-ще Зелений Гай (Можняківська сільська рада);

с. Новобіла (Новобілянська сільська рада);

с. Новорозсош (Новорозсошанська сільська рада);

с. Павленкове, с. Трембачеве (Павленківська сільська рада);

с. Піски, с. Булавинівка (Пісківська сільська рада);

с. Риб’янцеве, с. Писарівка (Риб’янцівська сільська рада);

с. Рогове (Рогівська сільська рада);

с. Танюшівка, с. Березівка, с. Костянтинівка, с. Пелагіївка, с. Синельникове, с. Соснівка (Танюшівська сільська рада);

смт Новопсков, с. Ікове, с. Макартетине, с. Осинове, с. Тев’яшеве, с. Хворостяне (Новопсковська селищна рада, Новопсковська селищна об’єднана територіальна громада);

11) Перевальський район:

м. Зоринськ, смт Байрачки (Зоринська міська рада);

м. Кипуче (Артемівська міська рада);

м. Перевальськ (Перевальська міська рада);

смт Бугаївка, с. Городнє, с. Малокостянтинівка, с. Троїцьке (Бугаївська селищна рада);

смт Городище (Городищенська селищна рада);

смт Комісарівка, с-ще Боржиківка, с. Вергулівка, с-ще Депрерадівка (Комісарівська селищна рада);

смт Михайлівка, с-ще Карпати (Михайлівська селищна рада);

смт Селезнівка, с-ще Селезнівське, с. Уткине (Селезнівська селищна рада);

смт Фащівка (Фащівська селищна рада);

смт Центральний, с-ще Софіївка (Центральна селищна рада);

смт Ящикове (Ящиківська селищна рада);

с. Адріанопіль, с. Тімірязєве (Адріанопільська сільська рада);

с. Малоіванівка, с. Новоселівка, с. Чорногорівка (Малоіванівська сільська рада);

с. Петрівка, с. Кам’янка (Петрівська сільська рада);

с-ще Старе, с. Веселогорівка, с. Надарівка, с-ще Новий, с. Оленівка, с. Польове, с. Степанівка (Червонопрапорська сільська рада);

12) Попаснянський район:

м. Гірське, с. Оріхове (Гірська міська рада);

м. Золоте, с. Катеринівка (Золотівська міська рада);

м. Попасна (Попаснянська міська рада);

смт Білогорівка, с. Верхньокам’янка, с. Золотарівка, с. Шипилівка (Білогорівська селищна рада);

смт Вовчоярівка (Вовчоярівська селищна рада);

смт Врубівка, с-ще Миколаївка, с. Новоіванівка (Врубівська селищна рада);

смт Калинове, с. Калинове-Борщувате, с. Новоолександрівка (Калинівська селищна рада);

смт Комишуваха, с. Вискрива, с. Вікторівка, с-ще Глинокар’єр, с-ще Дружба, с-ще Ниркове, с. Олександропілля (Комишуваська селищна рада);

смт Малорязанцеве, с-ще Лисичанський, с-ще Тополівка (Малорязанцівська селищна рада);

смт Мирна Долина, с. Біла Гора, с-ще Лоскутівка, с-ще Підлісне, с. Рай-Олександрівка, с. Устинівка (Мирнодолинська селищна рада);

смт Нижнє, с. Жолобок (Нижненська селищна рада);

смт Новотошківське (Новотошківська селищна рада);

смт Тошківка (Тошківська селищна рада);

смт Чорнухине, с-ще Круглик, с-ще Міус (Чорнухинська селищна рада);

с. Березівське, с-ще Молодіжне (Березівська сільська рада);

с-ще Голубівське (Голубівська сільська рада);

с. Троїцьке, с. Новозванівка (Троїцька сільська рада);

13) Сватівський район:

м. Сватове, с. Дачне, с. Зміївка, с-ще Сосновий (Сватівська міська рада);

с. Верхня Дуванка, с. Лебедівка, с. Полтава, с. Яблунівка (Верхньодуванська сільська рада);

с. Гончарівка, с. Хомівка (Гончарівська сільська рада);

с. Ковалівка, с. Кармазинівка, с. Нежурине, с. Попівка (Ковалівська сільська рада);

с. Коломийчиха, с. Джерельне (Коломийчиська сільська рада);

с. Кругле (Круглівська сільська рада);

с. Куземівка, с. Володимирівка, с. Кривошиївка, с-ще Новоселівське, с. Підкуйчанськ, с. Сторожівка (Куземівська сільська рада);

с. Маньківка, с. Новопреображенне, с. Павлівка (Маньківська сільська рада);

с. Мілуватка (Мілуватська сільська рада);

с. Містки, с. Барикине, с. Іванівка, с. Чепигівка (Містківська сільська рада);

с. Оборотнівка, с. Наугольне, с. Пилипівка, с. Софіївка (Оборотнівська сільська рада);

с. Травневе (Первомайська сільська рада);

с. Коржове, с-ще Західний, с-ще Лагідне, с. Промінь (Петрівська сільська рада);

с. Преображенне (Преображенська сільська рада);

с. Райгородка, с. Надія, с. Новоєгорівка, с. Новоєгорівка, с. Паталахівка, с. Сергіївка (Райгородська сільська рада);

с. Рудівка, с. Андріївка (Рудівська сільська рада);

с. Свистунівка (Свистунівська сільська рада);

с. Стельмахівка, с. Андріївка, с. М’ясожарівка (Стельмахівська сільська рада);

смт Нижня Дуванка, с. Вестатівка, с. Куликівка, с. Новониканорівка, с. Олександрівка, с. Твердохлібове (Нижньодуванська селищна рада, Нижньодуванська селищна об’єднана територіальна громада);

14) Слов’яносербський район:

м. Зимогір’я (Зимогір’ївська міська рада);

смт Лозівський, с-ще Криворіжжя (Лозівська селищна рада);

смт Іванівське (Лотиківська селищна рада);

смт Родакове, с. Говоруха, с. Замостя, с. Мамушеве, с. Новодачне, с. Суходіл (Родаківська селищна рада);

смт Слов’яносербськ, с. Довге, с. Знам’янка, с. Красний Лиман, с. Пришиб (Слов’яносербська селищна рада);

смт Сентянівка, с. Дачне (Фрунзенська селищна рада);

с. Весела Гора, с. Обозне, с. Паньківка, с. Привітне, с. Світле, с. Христове, с. Цвітні Піски (Веселогірська сільська рада);

с. Весняне, с. Бердянка, с. Богданівка, с. Зарічне, с. Червоний Лиман (Весняненська сільська рада);

с. Жовте, с. Крута Гора, с. Новоселівка, с. Сабівка (Жовтенська сільська рада);

с-ще Металіст, с. Земляне, с. Лиман, с. Раївка, с. Стукалова Балка, с. Шишкове (Металістська сільська рада);

с. Сміле (Смілянська сільська рада);

с. Степове, с. Новогригорівка (Степівська сільська рада);

с. Хороше, с. Пахалівка, с. Петровеньки, с-ще Яснодольськ (Хорошенська сільська рада);

15) Сорокинський район:

смт Великий Лог, с-ще Верхня Краснянка (Великологівська селищна рада);

смт Талове, смт Мирне (Мирненська селищна рада);

смт Новоолександрівка, с. Дубівка (Новоолександрівська селищна рада);

смт Новосвітлівка, с. Катеринівка, с. Лисе (Новосвітлівська селищна рада);

смт Сімейкине, с. Глибоке, с. Горіхова Балка, с. Красний Яр (Сімейкинська селищна рада);

с. Білоскелювате, с. Габун, с. Дружне, с. Липове, с. Радісне (Білоскелюватська сільська рада);

с. Великий Суходіл, с. Біленьке, с. Малий Суходіл, с. Підгірне, с. Попівка (Великосуходільська сільська рада);

с. Власівка, с. Верхньогарасимівка, с. Микишівка, с. Нижня Гарасимівка (Верхньогарасимівська сільська рада);

с. Верхньошевирівка, с-ще Малокалинове с. Батир, с. Верхньодеревечка, с. Нижньодеревечка, с-ще Нижня Шевирівка (Верхньошевирівська сільська рада);

с. Давидо-Микільське, с. Водоток, с. Іванівка, с. Пантеліївка (Давидо-Микільська сільська рада);

с. Новоганнівка, с. Андріївка, с. Красне (Новоганнівська сільська рада);

с. Макарів Яр, с. Берегове, с. Іллівка, с. Кружилівка, с. Новокиївка, с. Огульчанськ, с. Хорошилове, с. Хрящівка (Пархоменківська сільська рада);

с-ще Поріччя, с. Королівка (Поріченська сільська рада);

с. Самсонівка, с. Придорожне (Самсонівська сільська рада);

с-ще Хрящувате, с. Валіївка, с. Видно-Софіївка, с. Вишневий Діл, с. Комісарівка, с. Тернове (Хрящуватенська сільська рада);

16) Станично-Луганський район:

смт Петропавлівка, с. Войтове (Петропавлівська селищна рада);

смт Станиця Луганська (Станично-Луганська селищна рада);

с. Валуйське, с. Болотене, с-ще Вільхове, с. Макарове, с. Сизе (Валуйська сільська рада);

с. Велика Чернігівка (Великочернігівська сільська рада);

с. Верхньобогданівка (Верхньобогданівська сільська рада);

с. Нижня Вільхова, с. Верхня Вільхова, с. Малинове, с. Плотина, с. Пшеничне (Вільхівська сільська рада);

с. Гарасимівка (Гарасимівська сільська рада);

с. Комишне, с. Колесниківка, с. Юганівка (Комишненська сільська рада);

с. Красна Талівка, с. Красний Деркул (Красноталівська сільська рада);

с. Миколаївка, с. Бурчак-Михайлівка, с. Лобачеве, с. Суходіл (Миколаївська сільська рада);

с. Нижньотепле, с. Артема, с. Піщане, с. Середньотепле (Нижньотеплівська сільська рада);

с. Передільське, с. Геївка, с. Старий Айдар (Передільська сільська рада);

с-ще Розквіт (Розквітненська сільська рада);

с. Сотенне, с. Михайлівка (Сотенська сільська рада);

с-ще Талове, с. Благовіщенка (Талівська сільська рада);

с. Тепле, с. Верхній Мінченок, с. Крепи, с. Нижній Мінченок (Теплівська сільська рада);

с. Чугинка, с. Вільне, с. Деркульське, с. Золотарівка, с. Олександрівка (Чугинська сільська рада);

с-ще Широкий, с-ще Козачий, с-ще Степове (Широківська сільська рада);

17) Старобільський район:

м. Старобільськ (Старобільська міська рада);

с. Байдівка (Байдівська сільська рада);

с. Верхня Покровка (Верхньопокровська сільська рада);

с. Веселе, с. Петрівське, с. Роздольне, с. Тарабани (Веселівська сільська рада);

с. Калмиківка, с. Кринички, с. Левадне, с. Новодонбаське (Калмиківська сільська рада);

с. Караяшник, с. Березове, с. Бондареве (Караяшницька сільська рада);

с. Курячівка, с. Ганнівка, с. Дубовівка (Курячівська сільська рада);

с. Лиман, с. Балакирівка, с. Бутківка, с. Проїждже, с. Проказине (Лиманська сільська рада);

с. Малохатка, с. Валуйки, с. Лозуватка, с. Новоастраханське, с. Орлівка, с. Федчине (Малохатська сільська рада);

с. Нижньопокровка, с. Маринівка, с. Суханівка (Нижньопокровська сільська рада);

с. Новоборове (Новоборівська сільська рада);

с. Підгорівка (Підгорівська сільська рада);

с. Половинкине (Половинкинська сільська рада);

с. Садки, с. Антонівка, с. Західне, с. Лозове (Садківська сільська рада);

с. Світле, с. Джемільне, с. Єгорівка (Світлівська сільська рада);

с. Титарівка, с. Новоселівка (Титарівська сільська рада);

с. Хворостянівка, с. Кам’янка, с. Лозовівка (Хворостянівська сільська рада);

с. Шпотине, с. Сенькове, с. Тецьке (Шпотинська сільська рада);

с. Шульгинка, с. Омелькове (Шульгинська сільська рада);

с. Чмирівка, с. Бутове, с. Вишневе, с. Запорізьке, с. Новоомелькове, с. Оріхове, с. Піщане, с-ще Степове (Чмирівська сільська рада, Чмирівська сільська об’єднана територіальна громада);

18) Троїцький район:

с. Покровське, с. Богородицьке, с. Давидівка (Покровська сільська рада);

с. Тарасівка (Тарасівська сільська рада);

с. Тимонове, с. Красногригорівка, с. Малоолександрівка, с. Михайлівка (Тимонівська сільська рада);

с. Новочервоне (Нижньодуванська селищна територіальна громада);

смт Троїцьке, с. Аношкине, с. Арапівка, с. Бабичеве, с. Багачка, с. Бараничеве, с. Високе, с. Воєводське, с. Глотівка, с. Демино-Олександрівка, с. Джерельне, с. Жовтневе, с. Загір’я, с. Зайцеве, с. Іллінка, с. Караїчне, с. Кашкарне, с. Клинуватка, с. Козарик, с. Коченове, с. Кошелівка, с. Лантратівка, с. Максимівка, с. Маслівка, с. Новознам’янка, с. Новоолександрівка, с. Озеро, с. Полтавське, с. Роднички, с. Розпасіївка, с. Розсипне, с. Сиротине, с. Солонці, с. Судьбинка, с. Тополі с. Федосіївка, с. Царівка, с. Шатківка, с. Ями (Троїцька селищна рада, Троїцька селищна об’єднана територіальна громада);

с. Привілля, с. Березівка, с. Вівчарове, с. Вільшани, с. Головкове, с. Дуванка, с. Лугове, с. Маслакове, с. Трудродительське, с. Чапліївка, с. Шахове (Привільська сільська рада, Привільська сільська об’єднана територіальна громада);

Харківська область

1. Місто обласного значення - м. Ізюм (Ізюмська міська рада).

2. Ізюмський район:

с. Бражківка, с. Сулигівка (Бражківська сільська рада);

с. Бригадирівка, с. Бабенкове, с. Липчанівка, с. Федорівка (Бригадирівська сільська рада);

с. Бугаївка, с. Попасне, с. Розсохувате, с. Сухий Яр, с. Чорнобаївка (Бугаївська сільська рада);

с. Вірнопілля, с. Дмитрівка, с. Карнаухівка (Вірнопільська сільська рада);

с. Довгеньке (Довгеньківська сільська рада);

с. Заводи, с. Андріївка, с. Петропілля, с. Придонецьке, с. Співаківка (Заводська сільська рада);

с. Іванчуківка, с. Лисогірка, с. Новопавлівка, с. Поляна, с. Щасливе (Іванчуківська сільська рада);

с. Кам’янка, с. Синичено, с. Суха Кам’янка, с. Тихоцьке (Кам’янська сільська рада);

с. Куньє (Куньєвська сільська рада);

с. Левківка, с. Глинське, с. Забавне, с. Іванівка, с. Іскра, с. Крамарівка, с. Пимонівка, с. Рудневе (Левківська сільська рада);

с. Мала Комишуваха, с. Донецьке, с. Копанки, с. Семенівка, с. Сніжківка, с. Топольське, с. Шпаківка (Малокомишуваська сільська рада);

с. Олександрівка, с. Боголюбівка, с. Козютівка, с. Підвисоке, с. Рідний край (Олександрівська сільська рада);

с. Чистоводівка (Чистоводівська сільська рада);

с. Оскіл, с. Букине, с. Діброва, с. Капитолівка, с. Комарівка, с. Миколаївка, с. Пасіка, с. Студенок, с. Яремівка (Оскільська сільська рада, Оскільська сільська об’єднана територіальна громада).

__________
Примітка.


Назви населених пунктів визначено з урахуванням постанов Верховної Ради України від 4 лютого 2016 р. № 984-VIII “Про перейменування окремих населених пунктів та районів”, від 17 березня 2016 р. № 1037-VIII “Про перейменування окремих населених пунктів”, від 12 травня 2016 р. № 1353-VIII “Про перейменування деяких населених пунктів”, від 19 травня 2016 р. № 1377-VIII “Про перейменування окремих населених пунктів та районів”, від 19 травня 2016 р. № 1374-VIII “Про перейменування деяких населених пунктів”, від 12 травня 2016 р. № 1351-VIII “Про перейменування окремих населених пунктів та районів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей” та від 14 липня 2016 р. № 1466-VIII “Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про перейменування окремих населених пунктів та районів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей”.

{Додаток в редакції Розпорядження КМ № 28-р від 23.01.2019}




вгору