Друкувати   Шрифт: або Ctrl + mouse wheel

Розпорядження
Президента України

Про делегацію України для участі у 20-й Конференції Сторін Рамкової Конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату та 10-й Зустрічі Сторін Кіотського протоколу до Рамкової Конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату

1. Утворити делегацію України для участі у 20-й Конференції Сторін Рамкової Конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату та 10-й Зустрічі Сторін Кіотського протоколу до Рамкової Конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату (1-12 грудня 2014 року, м. Ліма, Республіка Перу) в такому складі:


НАСТАСЕНКО
Олександр Григорович

-

заступник Міністра екології та природних ресурсів України - керівник апарату, глава делегації (відряджається з 6 по 14 грудня 2014 року)


КАРТАШОВ
Павло Ігорович

-

директор Департаменту міжнародного співробітництва, спільного впровадження та обліку парникових газів Державного агентства екологічних інвестицій України, заступник глави делегації (відряджається з 6 по 14 грудня 2014 року)


БОГОРАД
Владислав Олександрович

-

перший секретар Посольства України в Республіці Перу


КІНДРАТІВ
Віталій Зіновійович

-

заступник директора Департаменту - начальник відділу атмосферного повітря Департаменту дозвільно-ліцензійної діяльності та регуляторної політики Міністерства екології та природних ресурсів України (відряджається з 6 по 14 грудня 2014 року)


МИХАЛЬЧУК
Олександр Миколайович

-

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Перу


ЦИМБАЛЮК
Віталій Володимирович

-

другий секретар Посольства України в Республіці Перу


ЧИЖЕНКО
Михайло Іванович

-

головний спеціаліст відділу спільного впровадження Департаменту міжнародного співробітництва, спільного впровадження та обліку парникових газів Державного агентства екологічних інвестицій України (відряджається з 30 листопада по 14 грудня 2014 року)


ШТЕЦЬ
Вікторія Сергіївна

-

головний спеціаліст відділу міжнародного співробітництва Департаменту міжнародного співробітництва, спільного впровадження та обліку парникових газів Державного агентства екологічних інвестицій України (відряджається з 30 листопада по 14 грудня 2014 року).

Дозволити главі делегації вносити за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації та залучати для забезпечення її роботи радників, експертів, технічних працівників.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі у 20-й Конференції Сторін Рамкової Конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату та 10-й Зустрічі Сторін Кіотського протоколу до Рамкової Конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату.

3. Уповноважити заступника Міністра екології та природних ресурсів України - керівника апарату НАСТАСЕНКА Олександра Григоровича брати участь у переговорах та схваленні рішень 20-ї Конференції Сторін Рамкової Конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату та 10-ї Зустрічі Сторін Кіотського протоколу до Рамкової Конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
5 грудня 2014 року
№ 1272/2014-рпПублікації документа