Документ 125/94-ВР, поточна редакція — Прийняття від 26.07.1994


 
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
 
Про проект Закону України про внесення змін і
доповнень до Кодексу про шлюб та сім'ю України

 
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1994, N 34, ст.323 )

 
     Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
     1. Схвалити у першому читанні проект Закону України про внесення змін і доповнень до Кодексу про шлюб та сім'ю України.
 
     2. Доручити комісіям Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та з питань охорони здоров'я материнства і дитинства разом з Кабінетом Міністрів України доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням пропозицій і зауважень інших комісій та народних депутатів України і подати його на розгляд Верховної Ради України.
 
     3. Постійним комісіям Верховної Ради України, народним депутатам України до 20 вересня 1994 року подати в Комісію з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин письмові пропозиції і зауваження до законопроекту в сформульованому вигляді.
 
     4. Зупинити з 26 липня 1994 року усиновлення дітей, які перебувають у громадянстві України, іноземними громадянами на період до внесення Верховною Радою України змін і доповнень до глави 14, статті 199 Кодексу про шлюб та сім'ю України ( 2006-07 ).
 
     5. Кабінету Міністрів України до 1 жовтня 1994 року подати Верховній Раді України інформацію щодо дітей, усиновлених іноземними громадянами на території України, по роках за період з 1990 року.
 
     6. Доручити Міністерству закордонних справ України встановити контроль за утриманням і вихованням дітей, які перебувають у громадянстві України і усиновлені іноземними громадянами згідно з статтею 199 Кодексу про шлюб та сім'ю України.
 
     7. Генеральній прокуратурі України до 1 жовтня 1994 року подати Верховній Раді України інформацію про дотримання чинного законодавства стосовно усиновлення на території України дітей, які перебувають у громадянстві України, іноземними громадянами.

 
 Голова Верховної Ради України              О.МОРОЗ 
м.Київ, 26 липня 1994 року
N 125/94-ВРвгору