Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 14.10.20041237/2004
Документ 1237/2004, поточна редакція — Прийняття від 14.10.2004

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За значний особистий внесок у розвиток атомної енергетики,
високий професіоналізм та з нагоди пуску енергоблока N 4
Рівненської атомної електростанції п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ДУМИЦЬКОГО - бригадира монтажників акціонерного Василя Володимировича товариства Управління будівництва
Рівненської АЕС
СЕМКІВА - президента акціонерного товариства Михайла Йосиповича Управління будівництва Рівненської АЕС
ФРІДМАНА - генерального директора відособленого
Миколу Абрамовича підрозділу "Рівненська АЕС"
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БОРИСОВА - заступника Міністра України з питань
Петра Федотовича надзвичайних ситуацій - начальника
Державного департаменту пожежної
безпеки
ТИЩЕНКА - генерального директора відособленого
В'ячеслава Олексійовича підрозділу "Запорізька АЕС"
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АРТИМА - начальника зміни блока N 4 Олександра Мирославовича відособленого підрозділу "Рівненська
АЕС"
БОНДАРЕНКА - заступника генерального директора Володимира Миколайовича відособленого підрозділу "Рівненська
АЕС"
ЖУКА - провідного інженера відособленого Олега Архиповича підрозділу "Рівненська АЕС"
КОЛІСНИЧЕНКА - головного інженера відособленого Михайла Ілліча підрозділу "Рівненська АЕС"
КОНОВАЛОВА - начальника зміни цеху відособленого Олександра Георгійовича підрозділу "Рівненська АЕС"
ЛІЩУКА - бригадира малярів акціонерного Івана Олександровича товариства Управління будівництва
Рівненської АЕС
МАЛАХОВА - голову правління акціонерного Юрія Володимировича товариства "Київський
науково-дослідний та
проектно-конструкторський інститут
"Енергопроект"
МИХАЙЛОВА - начальника зміни цеху відособленого Сергія Вікторовича підрозділу "Рівненська АЕС"
МІНІЧА - провідного інженера відособленого Олега Васильовича підрозділу "Рівненська АЕС"
НІГМАТУЛЛІНА - заступника Державного секретаря Нура Рашитовича Міністерства палива та енергетики
України в 2001-2002 роках
ОГОРОДНІКА - голову Спостережної ради акціонерного
Василя Івановича товариства Управління будівництва
Рівненської АЕС
ОЛІЙНИКА - начальника зміни відособленого Петра Павловича підрозділу "Рівненська АЕС"
ОСТАПЧУКА - начальника зміни цеху відособленого Анатолія Петровича підрозділу "Рівненська АЕС"
ПАНАЩЕНКА - заступника генерального директора Миколу Сергійовича відособленого підрозділу "Рівненська
АЕС"
ПАШКА - старшого виконроба дільниці Боголюба Петровича акціонерного товариства Управління
будівництва Рівненської АЕС
ПОЛІЩУКА - начальника 2 загону державної пожежної
Віталія Андрійовича охорони Рівненської АЕС та міста
Кузнецовська
РИБЧУКА - заступника головного інженера Олександра Миколайовича відособленого підрозділу "Рівненська
АЕС"
СІЧКАРЯ - начальника зміни станції відособленого
Анатолія Петровича підрозділу "Рівненська АЕС"
УМАНЦЯ - генерального директора Спільного Михайла Пантелійовича Українсько-Казахстансько-Російського
підприємства по виробництву ядерного
палива "УКРТВС" в 2001-2004 роках
ШКАБОЯ - директора Кузнецовського Олексія Терентійовича налагоджувально-монтажного
підприємства "Електропівденмонтаж"
ЮХИМЕНКА - заступника голови Рівненської обласної
Анатолія Олексійовича державної адміністрації
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БАРИЦЬКУ - начальника дільниці акціонерного Марію Прокопівну товариства Управління будівництва
Рівненської АЕС
БУРАЧИК - штукатура акціонерного товариства Віру Андріївну Управління будівництва Рівненської АЕС
ЧИРВУ - начальника відділу Західно- Людмилу Олексіївну Українського монтажного управління
акціонерного товариства
"Південтеплоенергомонтаж"
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ГРИЦЕНКА - заступника Міністра охорони Анатолія Володимировича навколишнього природного середовища
України
ДЕРКАЧА - електрослюсаря відособленого Володимира Васильовича підрозділу "Рівненська АЕС"
ДОМАНЧУКА - заступника начальника управління Василя Миколайовича акціонерного товариства Управління
будівництва Рівненської АЕС
ЛАДОШКА - водія акціонерного товариства Олександра Миколайовича Управління будівництва Рівненської АЕС
ЛЕВКОВА - формувальника акціонерного товариства
Олександра Михайловича Управління будівництва Рівненської АЕС
ЛОБІВА - старшого виконроба колективного Івана Григорійовича підприємства "Монтажне управління N 6
"Електропівденьзахідмонтаж"
ОРАЄВСЬКОГО - заступника начальника управління Андрія Вікторовича Державного департаменту пожежної
безпеки Міністерства України з питань
надзвичайних ситуацій
ПЕСКОВА - старшого електромонтера цеху Миколу Олексійовича відособленого підрозділу "Рівненська
АЕС"
ПІЩИКА - старшого виконроба Західно- Олега Леонідовича Українського монтажного управління
акціонерного товариства
"Південтеплоенергомонтаж"
ЧАМОР - слюсаря акціонерного товариства Ганну Онуфріївну "Монтажне управління N 12
"Електропівденмонтаж"
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
БІЛИКУ - генеральному директорові відособленого
Борису Івановичу підрозділу "Южно-Українська АЕС"
БОСОМУ - слюсареві відособленого підрозділу Петру Васильовичу "Рівненська АЕС"
ГНАТЮКУ - голові профспілкового комітету Олегу Мироновичу відособленого підрозділу "Рівненська
АЕС"
ГОРЕЛІКУ - директорові державного підприємства Олександру Хаімовичу "Харківський науково-дослідний
інститут комплексної автоматизації"
ГОНТАРЕНКО - машиністові турбінного цеху Ларисі Василівні відособленого підрозділу "Рівненська
АЕС"
ДЕМИДЮКУ - заступникові директора державного Борису Мартиновичу підприємства "Національна енергетична
компанія "Укренерго"
ДУБЕНСЬКОМУ - заступникові генерального директора Володимиру Федоровичу відособленого підрозділу "Рівненська
АЕС" в 1987-2002 роках
КНІОВЦЮ - електрослюсареві відособленого Степану Опанасовичу підрозділу "Рівненська АЕС"
КОВРИЖКІНУ - першому віце-президентові - технічному
Юрію Леонідовичу директорові державного підприємства
"Національна атомна енергогенеруюча
компанія "Енергоатом"
КОЛЄСНІКУ - начальникові цеху відособленого Валерію Миколайовичу підрозділу "Рівненська АЕС"
КОМАРИНСЬКОМУ - заступникові генерального директора -
Віктору Сігізмундовичу начальнику управління відособленого
підрозділу "Рівненська АЕС"
КОМАРИЦІ - начальникові цеху відособленого Володимиру Миколайовичу підрозділу "Рівненська АЕС"
КРАСІНСЬКОМУ - начальникові цеху відособленого Владиславу Володимировичу підрозділу "Рівненська АЕС"
КРУПІ - дезактиваторникові відособленого Катерині Петрівні підрозділу "Рівненська АЕС"
МЕЛЬНИКУ - старшому виконробові Кузнецовського Сергію Михайловичу налагоджувально-монтажного
підприємства "Електропівденмонтаж"
СЕМЕНОВУ - начальникові управління Державного Олександру Федоровичу комітету ядерного регулювання України
СМІРНОВУ - слюсареві відособленого підрозділу Олександру Сергійовичу "Рівненська АЕС"
ФИСУНУ - старшому майстрові дільниці Петру Григоровичу відособленого підрозділу "Рівненська
АЕС"
ШЕПІТЧАКУ - начальникові цеху відособленого Василю Володимировичу підрозділу "Рівненська АЕС"
ШЕНДЕРОВИЧУ - заступникові головного інженера Віктору Яковичу акціонерного товариства "Київський
науково-дослідний та проектно-
конструкторський інститут
"Енергопроект"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
БІЛІЧЕНКУ - директорові з капітального будівництва
Олександру Миколайовичу державного підприємства "Національна
атомна енергогенеруюча компанія
"Енергоатом"
ВИЖЕВСЬКОМУ - начальникові управління капітального
Олександру Васильовичу будівництва Рівненської обласної
державної адміністрації
КАЗАКЯНУ - директорові Кузнецовського Місаку Михайловичу налагоджувально-монтажного управління
"Електропівденмонтаж"
КОНДРАТЮКУ - заступникові директора управління Володимиру Архиповичу Західно-Українського монтажного
управління акціонерного товариства
"Південтеплоенергомонтаж"
МОМОТЮКУ - заступникові президента акціонерного
Ігорю Олександровичу товариства Управління будівництва
Рівненської АЕС
МОНІЧУ - заступникові президента акціонерного
Юрію Карповичу товариства Управління будівництва
Рівненської АЕС
ПАСЄЦІ - головному інженеру управління Василю Григоровичу відособленого підрозділу "Рівненська
АЕС"
ТОЧИНСЬКОМУ - начальникові управління акціонерного
Петру Сергійовичу товариства Управління будівництва
Рівненської АЕС
ШАМІ - директорові Кузнецовського Олексію Миколайовичу акціонерного товариства
"Енерговисотспецбуд"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ВОЛОЧНЮКУ - заступникові президента акціонерного
Віталію Лаврентійовичу товариства Управління будівництва
Рівненської АЕС.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 14 жовтня 2004 року
N 1237/2004



вгору