Документ 1218-2012-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 21.11.2012
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 01.02.2013. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 21 листопада 2012 р. № 1218
Київ

Про затвердження Порядку застосування авіаційних, водних, автомобільних спеціальних санітарних транспортних засобів

Відповідно до статті 6 Закону України “Про екстрену медичну допомогу” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок застосування авіаційних, водних, автомобільних спеціальних санітарних транспортних засобів, що додається.

2. Ця постанова набирає чинності з 1 лютого 2013 року.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 листопада 2012 р. № 1218

ПОРЯДОК
застосування авіаційних, водних, автомобільних спеціальних санітарних транспортних засобів

1. Цей Порядок визначає механізм застосування авіаційних, водних, автомобільних спеціальних санітарних транспортних засобів (далі - спеціальні транспортні засоби).

2. Спеціальні транспортні засоби утримуються та застосовуються закладами охорони здоров’я, центрами екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і станціями екстреної (швидкої) медичної допомоги відповідно до вимог законодавства.

3. Спеціальні транспортні засоби використовуються за функціональним призначенням у межах адміністративно-територіальної одиниці відповідно до вимог законодавства.

Застосування зазначених транспортних засобів не за призначенням забороняється.

4. Бригада екстреної медичної допомоги на спеціальному транспортному засобі може направлятися за межі відповідної адміністративно-територіальної одиниці у порядку, встановленому МОЗ.

5. Спеціальні транспортні засоби підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування можуть використовуватися для здійснення заходів з надання екстреної медичної допомоги на підставі укладених договорів, крім випадку, визначеного частиною четвертою статті 3 Закону України “Про екстрену медичну допомогу”. Форму примірного договору розробляє та затверджує МОЗ.

6. Авіаційним спеціальним санітарним транспортним засобам у разі надання екстреної медичної допомоги дозволяються польоти над населеними пунктами з виконанням посадки на злітно-посадкових майданчиках поблизу закладів охорони здоров’я, до яких здійснюється транспортування постраждалих, з урахуванням вимог законодавства.

7. Інформація про залучення водних спеціальних санітарних транспортних засобів до надання екстреної медичної допомоги подається у встановленому порядку.вгору