Документ 1217-IV, поточна редакція — Прийняття від 02.10.2003

П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття у другому читанні проекту Закону України про державну фінансову та бюджетну підтримку агропромислової галузі України

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти у другому читанні проект Закону України про державну фінансову та бюджетну підтримку агропромислової галузі України (реєстр. N 3064) та у зв'язку із зміною структури проекту перенести суцільний текст на третє читання.

2. При доопрацюванні проекту цього Закону до третього читання відобразити у ньому розділ з питань кредитної політики в агропромисловій галузі, включаючи порядок здешевлення кредитів, що надаються виробникам сільськогосподарської продукції, узгодити питання щодо порядку здійснення заставних закупівель сільськогосподарської продукції та гарантування пов'язаних з ними ризиків, увести норми прямої дії щодо правил надання дотацій виробникам продукції тваринництва, виходячи з відповідних статей редакції проекту цього Закону, прийнятого у першому читанні.

3. Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності разом з Комітетом Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин за участю Кабінету Міністрів України та інших зацікавлених суб'єктів права законодавчої ініціативи підготувати проект цього Закону до третього читання та подати його на розгляд Верховної Ради України у жовтні 2003 року.

4. Комітету Верховної Ради України з питань бюджету при доопрацюванні проекту Закону України про Державний бюджет України на 2004 рік врахувати норми цього Закону при визначенні розміру відповідних бюджетних асигнувань та їх призначень.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 2 жовтня 2003 року
N 1217-IV
вгору