Документ 1185-2015-п, чинний, поточна редакція — Редакція від 16.05.2017, підстава - 294-2017-п

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 16 грудня 2015 р. № 1185
Київ

Про затвердження Порядку надання допомоги на проведення поховання осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, які померли (загинули) під час проходження служби (виконання службових обов’язків)

{Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
№ 294 від 26.04.2017}

Відповідно до статті 15 Закону України “Про поховання та похоронну справу” Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок надання допомоги на проведення поховання осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, які померли (загинули) під час проходження служби (виконання службових обов’язків), що додається.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 72
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 16 грудня 2015 р. № 1185

ПОРЯДОК
надання допомоги на проведення поховання осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, які померли (загинули) під час проходження служби (виконання службових обов’язків)

1. Цей Порядок визначає механізм надання допомоги на проведення поховання і компенсації матеріальних витрат на ритуальні послуги та на спорудження надгробків (далі - допомога на проведення поховання) осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, які померли (загинули) під час проходження служби (виконання службових обов’язків) (далі - померлі особи).

2. Допомога на проведення поховання померлої особи виплачується членам сім’ї, батькам або особі, яка здійснила її поховання, протягом шести місяців з дати звернення за такою допомогою.

3. Особи, зазначені в пункті 2 цього Порядку, мають право звернутися за допомогою на проведення поховання протягом трьох місяців з дати смерті померлої особи.

4. Допомога на проведення поховання надається Мін’юстом, його міжрегіональними управліннями з питань виконання кримінальних покарань та пробації, установами виконання покарань, слідчими ізоляторами, навчальними закладами, закладами охорони здоров’я, підприємствами установ виконання покарань, іншими підприємствами, установами і організаціями, утвореними для забезпечення виконання завдань Державної кримінально-виконавчої служби, в яких померла особа проходила службу (виконувала службові обов’язки), за рахунок коштів, передбачених на їх утримання, у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на час її виплати.

{Пункт 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 294 від 26.04.2017}

5. Допомога на проведення поховання надається на підставі свідоцтва про смерть померлої особи та заяви, паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу, зазначену в пункті 2 цього Порядку.вгору