Документ 1168-VII, поточна редакція — Прийняття від 27.03.2014

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про відновлення довіри до судової системи України

Розглянувши проекти законів України про відновлення довіри до судової системи України (реєстр. № 4378), поданий Кабінетом Міністрів України, про відновлення довіри до судової системи України (реєстр. № 4378-1), поданий народними депутатами України Дерев’янком Ю.Б., Агафоновою Н.В., Лабунською А.В., Стаднійчуком Р.В., Ємцем Л.О., Бондарчуком О.В., Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про відновлення довіри до судової системи України (реєстр. № 4378-1), поданий народними депутатами України Дерев’янком Ю.Б.,  Агафоновою Н.В., Лабунською А.В., Стаднійчуком Р.В., Ємцем Л.О., Бондарчуком О.В., разом з узгодженими пропозиціями, які є невід’ємною частиною цього законопроекту і передбачають:

1) доповнити розділ II "Прикінцеві та перехідні положення" новим пунктом та передбачити, що з дня набрання чинності цим законом припиняються повноваження обраних делегатів на з’їзд суддів та конференції суддів;

2) підпункт 8 пункту 4 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" викласти в такій редакції:

"8) частину першу статті 125 викласти в такій редакції:

"1. Делегати на з’їзд суддів України обираються зборами суддів загальних, адміністративних та господарських судів по одному делегату від кожного суду. Делегатами на з’їзд суддів України не можуть бути обрані судді, які займають адміністративні посади".

2. Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи, скоротивши строки подання та розгляду таких зауважень і пропозицій наполовину, та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України

О.ТУРЧИНОВ

м. Київ
27 березня 2014 року
№ 1168-VII
вгору