Документ 1158/96, поточна редакція — Прийняття від 04.12.1996

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про нагородження відзнакою Президента
України - медаллю "За бездоганну службу"

За бездоганну службу, досягнення високих показників у бойовій
підготовці та професійній майстерності п о с т а н о в л я ю:
Нагородити відзнакою Президента України - медаллю "За
бездоганну службу" III ступеня
АРТЕМЧУКА - начальника інженерної служби
Валентина Васильовича артилерійської бригади Одеського
військового округу, підполковника
БАБАКА - начальника передавального центру
Миколу Івановича військової частини Міністерства
оборони України, підполковника
БАБІНА - заступника начальника управління -
Леоніда Валентиновича головного інженера Центрального
спеціалізованого будівельного
управління Міністерства оборони
України, полковника
БАБІРАДА - заступника командира танкового полку
Івана Володимировича армійського корпусу Прикарпатського
військового округу, підполковника
БАРАМІЮ - начальника Алупкінського військового
Геннадія Шаліковича клінічного санаторію, полковника
медичної служби
БАСКІНА - начальника відділу Центрального
Володимира Васильовича квартирно-експлуатаційного управління
Міністерства оборони України,
полковника
БАХУРИНСЬКОГО - командира роти технічного забезпечення
Вадима Йосиповича Центральної артилерійської бази
боєприпасів Міністерства оборони
України, капітана
БАШАКА - заступника командира окремого полку
Віктора Мар'яновича радіоелектронної боротьби
Прикарпатського військового округу,
підполковника
БІБІНА - командира зенітного ракетного
Сергія Микитовича дивізіону корпусу Сил Протиповітряної
оборони України, підполковника
БІЛЕВІЧА - заступника командира окремого
Олександра Борисовича інженерно-саперного батальйону
механізованої дивізії Одеського
військового округу, майора
БЛИЗНЮКА - начальника штабу - заступника
Ігоря Олександровича командира ракетного полку ракетної
армії, майора
БОГАЧОВА - командира танкового батальйону
Олександра Івановича армійського корпусу Прикарпатського
військового округу, майора
БОЖКА - начальника відділу - заступника
Леонтія Максимовича начальника оперативного управління
штабу Одеського військового округу,
полковника
БОЛБАСА - заступника командира - начальника
Сергія Вікторовича служби ракетного полку ракетної армії,
майора
БОНДАРЕНКА - начальника відділу - заступника
Віталія Філімоновича начальника служби Головного
оперативного управління Генерального
штабу Збройних Сил України, полковника
БОНДАРЕНКА - заступника командира - начальника тилу
Павла Петровича радіотехнічної бригади корпусу Сил
Протиповітряної оборони України,
підполковника
БОРИСЕНКА - начальника центральної бази резерву
Миколу Миколайовича автомобільної техніки Збройних Сил
України, полковника
БРУДА - командира ракетної бригади армійського
Леоніда Григоровича корпусу Прикарпатського військового
округу, полковника
БУЗИНСЬКОГО - командира окремого
Віктора Федоровича ремонтно-відновлювального батальйону
механізованої дивізії Північного
оперативно-територіального
командування, підполковника
БУРИКІНА - заступника начальника Об'єднання -
Василя Тимофійовича Центральний проектний інститут
Міністерства оборони України,
полковника
БУРКОВСЬКОГО - старшого офіцера відділу Головного
Олександра Миколайовича управління кадрів Міністерства оборони
України, майора
ВАСИЛЬЄВА - командира мостової бригади
Івана Васильовича Міністерства оборони України,
полковника
ВЕЛИЧКА - командира окремого полку зв'язку
Володимира Михайловича Північного оперативно-територіального
командування, полковника
ВЕСЕЛУХУ - командира механізованого полку
Володимира Павловича армійського корпусу Прикарпатського
військового округу, підполковника
ВИНОГРАДОВА - начальника розвідки - заступника
Олексія Івановича начальника штабу Прикарпатського
військового округу, полковника
ВІТКА - начальника групи центрального
Володимира Олексійовича управління Генерального штабу Збройних
Сил України, підполковника
ВІТЮКА - командира самохідно-артилерійського
В'ячеслава Борисовича дивізіону аеромобільної дивізії
Одеського військового округу, майора
ВОВКА - заступника начальника - начальника
Петра Васильовича штабу місцевої оборони контори
матеріально-технічного забезпечення
Центрального управління будівельної
промисловості та
матеріально-технічного забезпечення
Міністерства оборони України, майора
ВОЙТОВА - старшого техніка відділу центру
Валерія Андрійовича забезпечення зв'язку Міністерства
оборони України, старшого прапорщика
ВОЛИНЦЕВА - командира радіолокаційної роти
Володимира Івановича радіотехнічної бригади корпусу Сил
Протиповітряної оборони України,
капітана
ВОЛЧЕНКА - заступника начальника Головного
Юрія Івановича військового представництва
Міністерства оборони України,
полковника
ВОРОБЙОВА - командира окремої механізованої
Геннадія Петровича бригади армійського корпусу
Прикарпатського військового округу,
полковника
ВОРОНУ - начальника групи відділу Головного
Миколу Семеновича оперативного управління Генерального
штабу Збройних Сил України, полковника
ВОРОНОВА - командира окремого
Юрія Михайловича ремонтно-відновлювального батальйону
механізованої дивізії Одеського
військового округу, підполковника
ВОСТРЯКОВА - начальника управління - заступника
Володимира Степановича начальника Головного управління
військової освіти Міністерства оборони
України, полковника
ГАВАЖУКА - Житомирського обласного військового
Михайла Пилиповича комісара, полковника
ГАЙДАЙЧУКА - заступника начальника штабу
Сергія Олександровича артилерійського полку аеромобільної
дивізії Одеського військового округу,
майора
ГАЛЧОНКОВА - начальника відділу центру забезпечення
Олексія Олексійовича реалізації договорів про скорочення
озброєнь, підполковника
ГАПОТЧЕНКА - заступника командира - начальника
Ігоря Олеговича озброєння корпусу Сил Протиповітряної
оборони України, полковника
ГІБАЛЮКА - командира гаубічного артилерійського
Сергія Миколайовича дивізіону артилерійської дивізії
Одеського військового округу, майора
ГОВОРІНА - Рівненського обласного військового
Віктора Васильовича комісара, полковника
ГОЛІЦИНА - начальника інженерних військ
Віктора Олександровича Прикарпатського військового округу,
полковника
ГОРБАТЮКА - командира батальйону окремої
Юрія Миколайовича гвардійської залізничної бригади
Міністерства оборони України, майора
ГРИГОР'ЄВА - заступника начальника штабу -
Ігоря Васильовича оперативного чергового корпусу Сил
Протиповітряної оборони України,
полковника
ГРИЦАЯ - командира окремого батальйону зв'язку
Віктора Миколайовича механізованої дивізії Північного
оперативно-територіального
командування, підполковника
ГРИЦАЯ - начальника ракетних військ і артилерії
Миколу Павловича Прикарпатського військового округу,
генерал-майора
ГРОМА - командира батальйону інженерносаперної
Ігоря Івановича бригади Прикарпатського військового
округу, підполковника
ГУРУ - заступника командира групи технічної
Юрія Петровича ракетної бази ракетної армії, майора
ГУСЄВА - заступника командира дивізії
Григорія Віталійовича протиповітряної оборони корпусу Сил
Протиповітряної оборони України,
підполковника
ДАНИЛІНА - начальника відділу управління
Ігоря Вікторовича зовнішніх зв'язків Генерального штабу
Збройних Сил України, підполковника
ДАНИЛЬЧЕНКА - начальника військ протиповітряної
Миколу Миколайовича оборони Прикарпатського військового
округу, полковника
ДАНИЛЮКА - заступника командувача військ по
Анатолія Андрійовича будівництву і розквартируванню військ
Прикарпатського військового округу,
полковника
ДАНИЛЮКА - заступника командира механізованої
Степана Корнійовича дивізії Північного
оперативно-територіального
командування, полковника
ДАНЧИНА - начальника клініки - головного
Олександра Георгійовича нейрохірурга Міністерства оборони
України, полковника медичної служби
ДЕМЧЕНКА - начальника бази по ремонту гусеничної
Миколу Івановича техніки та автомобілів Міністерства
оборони України, полковника
ДЕРГАЧОВА - начальника групи планування і
Олександра Павловича організації взаємодії вертольотної
ескадрильї миротворчих сил ООН,
полковника
ДЕРЯПУ - начальника відділу - заступника
Миколу Олександровича начальника управління пропаганди
Головного управління виховної роботи
Міністерства оборони України,
полковника
ДИМКА - командира роти курсантів
Сергія Миколайовича Військово-інженерного факультету при
Кам'янець-Подільському
сільськогосподарському інституті,
капітана
ДМИТРЕНКА - начальника штабу - заступника
Андрія Івановича начальника озброєння Північного
оперативно-територіального
командування, полковника
ДОНЧЕНКА - начальника відділу - заступника
Леонтія Юхимовича начальника військово-медичного
управління Одеського військового
округу, полковника медичної служби
ДУБІНІНА - начальника управління Тилу Збройних
Володимира Григоровича Сил України, полковника
ДУДНИКА - командира окремого полку зв'язку
Петра Артемовича Одеського військового округу,
полковника
ДУДЧАКА - начальника зенітної технічної ракетної
Віктора Григоровича бази корпусу Сил Протиповітряної
оборони України, підполковника
ЄРЕСЬКА - першого заступника начальника
Володимира Михайловича Київського інституту Сухопутних
військ, полковника
ЄРМОЛАЄВА - начальника медичної служби залізничних
Сергія Костянтиновича військ Міністерства оборони України,
підполковника медичної служби
ЄРШОВА - начальника штабу - заступника
Костянтина В'ячеславовича командира зенітного ракетного
дивізіону зенітної ракетної бригади
корпусу Сил Протиповітряної оборони
України, капітана
ЄСИПЕНКА - начальника центру забезпечення
Станіслава Васильовича реалізації договорів про скорочення
озброєнь, полковника
ЖУРАВЛЬОВА - командира медичної роти - провідного
Олександра Миколайовича хірурга окремого медичного батальйону
механізованої дивізії Одеського
військового округу, майора медичної
служби
ЗАГВОЗДКІНА - начальника оперативного управління -
Віталія Олексійовича заступника начальника штабу управління
Прикарпатського військового округу,
генерал-майора
ЗАЇКУ - начальника відділення - головного
Олександра Григоровича механіка окремої залізничної бригади
Міністерства оборони України,
підполковника
ЗАМАНУ - командира танкового полку
Володимира Михайловича механізованої дивізії Північного
оперативно-територіального
командування, полковника
ЗАТОЛОКІНА - начальника санітарно-епідеміологічного
Юрія Олександровича управління Головного
військово-медичного управління
Генерального штабу Збройних Сил
України - головного санітарного лікаря
Міністерства оборони України,
полковника медичної служби
ЗВЄРЄВА - начальника автомобільної служби школи
Андрія Романовича техніків Міністерства оборони України,
майора
ЗУБЕНКА - начальника окремого радіотехнічного
Юрія Олексійовича центру окремої радіотехнічної бригади
Одеського військового округу, капітана
ІВЛЕВА - командира навчального мотострілецького
Сергія Михайловича полку окружного навчального центру
армійського корпусу Прикарпатського
військового округу, підполковника
ІГНАТЬЄВА - командира механізованого полку
Михайла Степановича армійського корпусу Прикарпатського
військового округу, полковника
КАЗМІРЧУКА - начальника військ радіаційного,
Василя Олександровича хімічного, біологічного захисту
Прикарпатського військового округу,
полковника
КАЛАШНІКОВА - заступника командувача військ
Анатолія Васильовича Прикарпатського військового округу,
генерал-лейтенанта
КАНЕЦУЛА - начальника курсу факультету
Сергія Яковича автоматизованих систем управління
Харківського військового університету,
майора
КАРПЕНКА - командира окремої механізованої
Юрія Федоровича бригади армійського корпусу
Прикарпатського військового округу,
полковника
КАЩУКА - начальника відділу Головного
Віктора Анатолійовича фінансово-економічного управління
Міністерства оборони України,
полковника
КИРИЛЬЧУКА - начальника штабу - першого заступника
Юрія Францевича командира навчального батальйону
центру підготовки інженерних військ
Міністерства оборони України, майора
КИРИЧЕНКА - начальника штабу - першого заступника
Юрія Олександровича командира протитанкового
артилерійського полку Північного
оперативно-територіального
командування, майора
КІРІЄНЮ - начальника відділу - заступника
Анатолія Степановича начальника управління Головного
управління кадрів Міністерства оборони
України, полковника
КЛИМОВА - військового прокурора Запорізького
Івана Олексійовича гарнізону Південного регіону України,
полковника юстиції
КЛІНДЮКА - заступника командира - начальника
Олександра Володимировича технічної частини зенітної ракетної
бригади корпусу Сил Протиповітряної
оборони України, полковника
КОЗАКА - начальника штабу інженерно-саперного
Віталія Леонідовича батальйону армійського корпусу
Одеського військового округу, капітана
КОЗЛОВА - командира зенітного ракетного полку
Йосипа Даниловича корпусу Сил Протиповітряної оборони
України, полковника
КОЗЛОВА - командира групи технічної ракетної
Михайла Васильовича бази ракетної армії, майора
КОКТУ - помічника начальника
Станіслава Миколайовича оперативно-технічного відділу окремої
бригади зв'язку Генерального штабу
Збройних Сил України, майора
КОЛЕСНИКОВА - начальника Сумського вищого
Володимира Олександровича артилерійського командного училища,
генерал-майора
КОМАЩУКА - старшого офіцера відділення
Сергія Володимировича оперативного відділу штабу армійського
корпусу Одеського військового округу,
майора
КОНДРАТЕНКА - заступника командувача військ
Володимира Петровича військового округу - начальника
управління бойової підготовки
Прикарпатського військового округу,
генерал-лейтенанта
КОНКІНА - начальника кафедри військової
Володимира Васильовича підготовки Одеського
гідрометеорологічного інституту,
полковника
КОРЕЦЬКОГО - командира бригади зв'язку
Олександра Володимировича Прикарпатського військового округу,
підполковника
КОРНІЙЧУКА - командира гаубічного
Сергія Петровича самохідно-артилерійського дивізіону
армійського корпусу Прикарпатського
військового округу, майора
КОСТЮКА - начальника відділу Центру верифікації
Олександра Семеновича Збройних Сил України, полковника
КРАВЧУКА - начальника відділення штабу окремої
Олександра Миколайовича берегової ракетно-артилерійської
бригади Військово-Морських Сил
України, капітана
КРАВЧУКА - старшого помічника начальника штабу
Сергія Васильовича окремого навчального батальйону
Генерального штабу Збройних Сил
України, майора
КРАМАРЯ - командира окремого технічного
Ігоря Євгеновича залізничного батальйону окремої
залізничної бригади Міністерства
оборони України, підполковника
КРАСЮКА - заступника начальника Почесної варти
Ігоря Володимировича окремої бригади охорони Міністерства
оборони України, майора
КРИВЦЯ - заступника начальника
Миколу Григоровича ремонтно-відновлювальної бази
армійського корпусу Одеського
військового округу, капітана
КСЬОНДЗИКА - командира окремого
Петра Григоровича інженерно-технічного батальйону
будівельного управління
Прикарпатського військового округу,
підполковника
КУДРЯВЦЕВА - начальника курсу Київського інституту
Олександра Артемовича Сухопутних військ, майора
КУЗЬМЕНКА - командира групи технічною ракетної
Олексія Миколайовича бази ракетної армії, підполковника
КУЛІКОВСЬКОГО - старшого офіцера відділення
Сергія Михайловича оперативного відділу штабу армійського
корпусу Одеського військового округу,
майора
КУРАЄВА - командира окремого батальйону зв'язку
Анатолія Сергійовича механізованої дивізії Одеського
військового округу, підполковника
КУТИКА - заступника начальника вузла -
Валерія Миколайовича начальника технічної частини вузла
зв'язку штабу Одеського військового
округу, майора
КУЧЕРУКА - заступника командира - начальника
Олександра Федоровича технічної частини механізованого полку
механізованої дивізії Північного
оперативно-територіального
командування, підполковника
КУЧТОВА - заступника командира - начальника
Олега Федоровича технічної частини учбового зенітного
артилерійського полку окружного
учбового центру Північного
оперативно-територіального
командування, майора
ЛАВРЕНЮКА - начальника санітарно-епідеміологічного
Петра Семеновича загону Одеського військового округу,
полковника медичної служби
ЛАГУСА - начальника групи відділу Головної
Миколу Григоровича контрольно-ревізійної інспекції
Міністерства оборони України,
полковника медичної служби
ЛАГУТУ - офіцера відділу розвідувального
Володимира Олександровича управління штабу Одеського військового
округу, майора
ЛАЗАРЕНКА - начальника зенітної ракетної бази
Юрія Івановича корпусу Сил Протиповітряної оборони
України, підполковника
ЛАТЕНКА - заступника начальника військового
Володимира Яковича госпиталю Північного
оперативно-територіального
командування, полковника медичної
служби
ЛЕВКОВСЬКОГО - начальника відділу бойової підготовки
Валерія Миколайовича ракетної армії, полковника
ЛЕЩЕНКА - командира інженерного полку
Юрія Івановича армійського корпусу Прикарпатського
військового округу, полковника
ЛИМАРЕНКА - начальника групи - заступника
Ігоря Івановича начальника відділу військового
співробітництва Генерального штабу
Збройних Сил України, підполковника
ЛИТВИНЕНКА - начальника курсу факультету
Михайла Івановича Харківського військового університету,
майора
ЛИТВИНЕНКА - начальника групи управління зовнішніх
Ореста Борисовича зв'язків Генерального штабу Збройних
Сил України, полковника
ЛИТВИНЕНКА - начальника секретаріату - секретаря
Петра Петровича Військової ради управління
Прикарпатського військового округу,
полковника
ЛІЩУКА - командира понтонно-мостової бригади
Олега Івановича Міністерства оборони України,
полковника
ЛУГОВСЬКОГО - командира окремого інженерносаперного
Ігоря Сергійовича батальйону армійського корпусу
Прикарпатського військового округу,
підполковника
МАЗУРА - начальника служби ракетної армії,
Володимира Михайловича полковника
МАЙДАНЮКА - командира окремого медичного
Володимира Павловича батальйону армійського корпусу
Одеського військового округу,
підполковника медичної служби
МАЛКА - начальника оперативного відділу -
Віктора Івановича заступника начальника штабу ракетної
армії, полковника
МАЛЮХА - командира механізованої дивізії
Василя Олексендровича армійського корпусу Прикарпатського
військового округу, полковника
МАМЕДОВА - командира окремого учбового медичного
Валерія Шабановича батальйону окружного учбового центру
Північного оперативно-територіального
командування, підполковника медичної
служби
МАНЖОСА - начальника вузла зв'язку бригади
Анатолія Володимировича зв'язку Одеського військового округу,
майора
МАРЦЕНЮКА - начальника інженерної служби
Володимира Івановича армійського корпусу Прикарпатського
військового округу, полковника
МАСЛЕНЧУКА - командира механізованої дивізії
Олександра Семеновича армійського корпусу Прикарпатського
військового округу, полковника
МАСЛЯНКУ - начальника інженерної служби окремої
Володимира Володимировича аеромобільної бригади Одеського
військового округу, майора
МАЦНЕВА - начальника відділу ракетної армії,
Анатолія Івановича полковника
МЕЛЬНИЧУКА - заступника командира - начальника тилу
Павла Петровича окремого батальйону армійського
корпусу Прикарпатського військового
округу, майора
МЕРКУЛОВА - начальника штабу - заступника
Вадима Миколайовича начальника тилу Північного
оперативно-територіального
командування, полковника
МЕЩЕРЯКОВА - командира зенітної ракетної батареї
Юрія Вікторовича зенітної ракетної бригади корпусу Сил
Протиповітряної оборони України,
майора
МИРОНОВА - командира самохідно-артилерійського
Юрія Васильовича полку армійського корпусу Одеського
військового округу, полковника
МИРОНОВИЧА - начальника управління Прикарпатського
Віктора Івановича військового округу, полковника
МІЛЬЧЕНКА - командира дивізії протиповітряної
Олександра Миколайовича оборони - заступника командира корпусу
Сил Протиповітряної оборони України,
полковника
МІРЗУ - заступника начальника штабу
Олександра Юрійовича командно-розвідувального центру штабу
Одеського військового округу, майора
МІРОШНІЧЕНКА - начальника відділу наукового центру
Олександра Івановича Київського військового гуманітарного
інституту, полковника
МІСЛАВСЬКОГО - командира окремого батальйону зв'язку
Олександра Вікторовича армійського корпусу Одеського
військового округу, підполковника
МІХЄЄВА - начальника відділу топографічного
Дмитра Павловича управління Генерального штабу Збройних
Сил України, полковника
МОРОЗА - Івано-Франківського обласного
Миколу Івановича військового комісара, полковника
МОСКАЛЕНКА - начальника військового оркестру
Івана Степановича окремої бригади охорони Міністерства
оборони України, підполковника
МУСІЄНКА - начальника штабу - заступника
Григорія Івановича командира окремого полку зв'язку
Північного оперативно-територіального
командування, підполковника
НАУМЕНКА - командира танкового полку армійського
Миколу Петровича корпусу Прикарпатського військового
округу, полковника
НЕНЬКІНА - начальника відділу армійського корпусу
Миколу Мефодійовича Прикарпатського військового округу,
генерал-майора
НЕПОМНЯЩОГО - командира окремого батальйону бойового
Віталія Олександровича забезпечення ракетної армії,
підполковника
НЕСТЕРУКА - командира окремої радіотехнічної
Володимира Григоровича бригади Прикарпатського військового
округу, полковника
НІКОЛАЄНКА - начальника групи Головного управління
Степана Івановича кадрів Міністерства оборони України,
полковника
НОВАКА - командира окремої аеромобільної
Миколу Васильовича бригади Прикарпатського військового
округу, полковника
НОВІКОВА - начальника військового госпіталю
Михайла Васильовича Південного Морського району
Військово-Морських Сил України,
підполковника медичної служби
НОВОГРЕБЕЛЬЦЯ - начальника школи прапорщиків
Петра Андрійовича Прикарпатського військового округу,
підполковника
НОВОХАТСЬКОГО - командира окремої бригади Міністерства
Олександра Романовича оборони України, полковника
ОВЧАРЕНКА - заступника командира - начальника тилу
Костянтина Федоровича корпусу Сил Протиповітряної оборони
України, полковника
ОГАРКА - командира зенітного ракетного полку
Валерія Никоновича корпусу Сил Протиповітряної оборони
України, полковника
ОГНЕВЧУКА - начальника штабу - заступника
Петра Васильовича начальника тилу ракетної армії,
полковника
ОЛЬЧЕДАЄВСЬКОГО - командира інженерного батальйону
Олега Івановича інженерно-саперної бригади
Міністерства оборони України,
підполковника
ОНУФРІЄВА - командира окремого інженерно-саперного
Валерія Михайловича батальйону механізованої дивізії
Північного оперативно-територіального
командування, підполковника
ОПАНАСЮКА - музиканта вищої категорії оркестру
Олега Олександровича Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил
України, прапорщика
ОРЯВСЬКОГО - начальника відділу управління служби
Василя Михайловича військ і режиму Генерального штабу
Збройних Сил України, полковника
ОСАДЧОГО - старшого офіцера відділу управління
Сергія Івановича кадрів Одеського військового округу,
майора
ПАЛИВОДУ - заступника командира - начальника
Олександра Миколайовича озброєння армійського корпусу
Прикарпатського військового округу,
полковника
ПАЛІЯ - командира зенітної ракетної бригади
Любомира Павловича корпусу Сил Протиповітряної оборони
України, полковника
ПАНАСЮКА - викладача кафедри відділення
Василя Васильовича військової підготовки Державного
університету "Львівська політехніка",
капітана
ПАХОМОВА - бортового авіаційного техніка
Сергія Івановича вертольотної ескадрильї миротворчих
сил ООН, капітана
ПАШИНОВА - заступника начальника служби ракетного
Олександра Олександровича озброєння ракетної армії,
підполковника
ПИГІДУ - командира взводу окремого берегового
Віктора Олександровича ракетного дивізіону окремої берегової
ракетно-артилерійської бригади
Військово-Морських Сил України,
старшого прапорщика
ПИСАРЕНКА - начальника відділу управління
Анатолія Петровича медичного і матеріально-технічного
постачання Головного
військово-медичного управління
Генерального штабу Збройних Сил
України, полковника медичної служби
ПОЛЯКОВА - командира зенітної ракетної батареї
Юрія Миколайовича зенітної ракетної бригади корпусу Сил
Протиповітряної оборони України,
капітана
ПОМАЗАНА - заступника Одеського обласного
Володимира Яковича військового комісара, полковника
ПОНОМАРЯ - начальника групи центру
Олексія Анатолійовича автоматизованих систем управління
Генерального штабу Збройних Сил
України, майора
ПРИХОДЬКА - заступника начальника управління
Віталія Митрофановича Головного
організаційно-мобілізаційного
управління Генерального штабу Збройних
Сил України, полковника
ПРОЦЕНКА - заступника командира бригади -
Володимира Олександровича начальника відділення зенітної
ракетної бригади корпусу Сил
Протиповітряної оборони України,
полковника
ПРОЦЕПКА - Вінницького обласного військового
Олексія Гавриловича комісара, генерал-майора
ПТУШКА - начальника відділу Головного
Володимира Миколайовича фінансово-економічного управління
Міністерства оборони України,
полковника
ПУГАЧА - старшого боцмана великого десантного
Сергія Леонтійовича корабля "Костянтин Ольшанський"
Військово-Морських Сил України,
старшого мічмана
РАКІТІНА - старшого помічника начальника
Олександра Анатолійовича командного пункту окремої
радіотехнічної бригади Одеського
військового округу, майора
РАТУШНЯКА - начальника відділення бойової
Миколу Миколайовича підготовки механізованої дивізії
Одеського військового округу,
підполковника
РАФАЛЬСЬКОГО - начальника розвідки - заступника
Віктора Броніславовича начальника штабу армійського корпусу
Прикарпатського військового округу,
полковника
РЕМНЬОВА - начальника бази зберігання озброєння і
В'ячеслава Олексійовича техніки армійського корпусу
Прикарпатського військового округу,
полковника
РЕШЕТНЯКА - командира зенітної ракетної бригади
Миколу Івановича корпусу Сил Протиповітряної оборони
України, полковника
РИЖКА - начальника квартирно-експлуатаційної
Станіслава Зіфрідовича частини Прикарпатського військового
округу, полковника
РІЗНИКА - провідного інженера Головного
Івана Олексійовича військового представництва
Міністерства оборони України, майора
РІПУ - начальника Київського військового
Леонтія Антоновича гуманітарного інституту, полковника
РОГАТЮКА - начальника військового госпіталю
Василя Васильовича Прикарпатського військового округу,
підполковника медичної служби
РОМАНЕНКА - командира армійського корпусу
Олега Петровича Прикарпатського військового округу,
генерал-лейтенанта
РОМАСЯ - заступника начальника
Віктора Івановича фотограметричного інформаційного
центру Міністерства оборони України,
підполковника
РУБЧУКА - помічника начальника Генерального
Григорія Федоровича штабу Збройних Сил України, полковника
РУДЮКА - оперативного чергового командного
Володимира Івановича пункту зенітного ракетного полку
корпусу Сил Протиповітряної оборони
України, майора
САВЧЕНКА - заступника командира окремого
Володимира Валентиновича мостового залізничного батальйону
окремої залізничної бригади
Міністерства оборони України, майора
САВЧЕНКА - командира артилерійської бригади
В'ячеслава Івановича артилерійської дивізії Прикарпатського
військового округу, полковника
САВЧЕНКА - начальника гвардійського окружного
Сергія Павловича навчального центру армійського корпусу
Прикарпатського військового округу,
полковника
САЄНКА - начальника відділу Одеського обласного
Олександра Андрійовича військового комісаріату, підполковника
САМОВИЧА - начальника штабу - заступника
Костянтина Володимировича командира артилерійського полку
Північного оперативно-територіального
командування, підполковника
САНІВСЬКОГО - офіцера відділу управління кадрів
Сергія Володимировича Одеського військового округу, майора
СВИНАРЕНКА - командира танкового полку армійського
Валерія Васильовича корпусу Прикарпатського військового
округу, полковника
СВІСТАКА - начальника штабу - заступника
Олега Володимировича командира аеромобільно-десантного
батальйону аеромобільної дивізії
Одеського військового округу, капітана
СИДОРЕНКА - заступника командувача військ округу -
Геннадія Григоровича начальника озброєння Прикарпатського
військового округу, генерал-майора
СИМОНОВА - начальника центральної бази пального
Володимира Олександровича Тилу Збройних Сил України, полковника
СИНЮЧКОВА - чергового офіцера ракетної армії,
Валерія Миколайовича підполковника
СИНЯВСЬКОГО - начальника лабораторії бази
Бориса Борисовича вимірювальної техніки Збройних Сил
України, капітана
СИРОЇДА - начальника відділення кардіосудинної
Михайла Васильовича хірургії окружного військового
госпіталю Прикарпатського військового
округу, полковника медичної служби
СКУБАЄВА - начальника штабу окремого батальйону
Євгена Петровича армійського корпусу Одеського
військового округу, майора
СМЕТАНІНА - заступника начальника ракетних військ
Геннадія Ілліча і артилерії Одеського військового
округу, полковника
СОКУЛЬСЬКОГО - начальника
Миколу Івановича організаційно-мобілізаційного
управління - заступника начальника
штабу Прикарпатського військового
округу, генерал-майора
СОПЕЛЬНИКА - заступника командира ракетної дивізії
Анатолія Григоровича ракетної армії, полковника
СТАРОКОНЯ - командира взводу тропосферного зв'язку
Олександра Івановича полку зв'язку корпусу Сил
Протиповітряної оборони України,
старшого прапорщика
СТАРУНА - командира зенітної ракетної бригади
Сергія Володимировича корпусу Сил Протиповітряної оборони
України, полковника
СТАХА - начальника технічно-експлуатаційної
Миколу Митрофановича частини протичовнового вертольотного
полку морської авіаційної групи
Військово-Морських Сил України, майора
СТЕПАНОВА - старшого офіцера відділу управління
Сергія Петровича кадрів Одеського військового округу,
майора
СУЛІМУ - командира ремонтної роти окремого
Віктора Миколайовича технічного залізничного батальйону
окремої гвардійської залізничної
бригади Міністерства оборони України,
капітана
СУПРОНОВИЧА - командира центральної інженерної бази
Михайла Михайловича Міністерства оборони України,
полковника
ТВЕРЕЗОВСЬКОГО - командира окремого медичного
Михайла Володимировича батальйону аеромобільної дивізії
Одеського військового округу, майора
медичної служби
ТЕРНОВОГО - начальника протиповітряної оборони
Миколу Івановича механізованої дивізії Одеського
військового округу, полковника
ТИМОШЕНКА - начальника секретаріату Генерального
Олександра Борисовича штабу Збройних Сил України,
підполковника
ТИЩЕНКА - начальника штабу - першого заступника
Володимира Анатолійовича командира зенітного ракетного полку
механізованої дивізії Північного
оперативно-територіального
командування, підполковника
ТІМОФЄЄВА - начальника науково-дослідного відділу
Анатолія Венедіктовича Центрального науково-дослідного
інституту Міністерства оборони
України, полковника
ТКАЧУКА - начальника інженерної служби ракетної
Миколу Васильовича дивізії ракетної армії, підполковника
ТКАЧУКА - командира артилерійського полку
Павла Петровича армійського корпусу Прикарпатського
військового округу, полковника
ТОМКЕВИЧА - старшого льотчика вертольотної
Віктора Васильовича ескадрильї миротворчих сил ООН, майора
ТОРГОВЕЦЬКОГО - начальника штабу - заступника
Валерія Володимировича командира ракетного полку ракетної
армії, майора
ТОРХОВА - начальника штабу - заступника
Володимира Олексійовича командира учбового зенітного
артилерійського полку окружного
учбового центру Північного
оперативно-територіального
командування, підполковника
ТРОФИМЕНКА - заступника начальника училища -
Павла Євгеновича начальника відділу Сумського вищого
артилерійського командного училища,
полковника
ТУРОКА - Закарпатського обласного військового
Олексія Івановича комісара, полковника
ТУФАТУЛІНА - командира танкового полку армійського
Володимира Іллясовича корпусу Прикарпатського військового
округу, полковника
ТЮТЮННИКОВА - командира армійського корпусу
Віктора Миколайовича Прикарпатського військового округу,
генерал-майора
УГЛЯНИЦЮ - старшого інженера відділу навчального
Якима Якимовича топогеодезичного загону Міністерства
оборони України, майора
ФЕДОТОВА - командира окремого батальйону
Олександра Михайловича механізованої дивізії Одеського
військового округу, підполковника
ФЕДОТОВА - командира артилерійського дивізіону
Федора Васильовича полку забезпечення навчального процесу
Одеського інституту Сухопутних військ,
майора
ФІЛОНЕНКА - начальника відділу Головного
Володимира Миколайовича управління розквартирування військ та
капітального будівництва Збройних Сил
України, полковника
ФОМЕНКА - командира механізованої дивізії
Миколу Михайловича армійського корпусу Прикарпатського
військового округу, полковника
ФРАНЦЕВА - старшого техніка відділу технічних
Олександра Федоровича засобів охорони комендатури
центрального апарату Міністерства
оборони України, старшого прапорщика
ФРИЗА - заступника начальника Житомирського
Петра Васильовича вищого училища радіоелектроніки
протиповітряної оборони, полковника
ФРІСА - начальника відділу журналу "Військо
Віктора Дмитровича України", майора
ХАВРОНЮКА - командира понтонно-мостової бригади
Олега Володимировича Прикарпатського військового округу,
підполковника
ХАЛАВЧУКА - начальника - художнього керівника
Віталія Йосиповича ансамблю пісні і танцю Прикарпатського
військового округу, полковника
ХАРИТОНОВА - начальника штабу - заступника
Олександра Леонідовича командира зенітного ракетного полку
корпусу Сил Протиповітряної оборони
України, підполковника
ХОЛОДОВА - начальника відділу Головного
Володимира Івановича організаційно-мобілізаційного
управління Генерального штабу Збройних
Сил України, полковника
ХОМУ - начальника розвідки понтонно-мостової
Василя Івановича бригади Одеського військового округу,
майора
ХОМУСЬКА - начальника групи Головного
Анатолія Володимировича організаційно-мобілізаційного
управління Генерального штабу Збройних
Сил України, полковника
ХОМ'ЯКА - начальника медичної служби корпусу Сил
Святослава Яковича Протиповітряної оборони України,
полковника медичної служби
ХОРОЛЬСЬКОГО - заступника військового коменданта
Сергія Петровича комендатури військових сполучень
Донецької залізниці Одеського
військового округу, майора
ХРИСТІЧА - першого заступника начальника штабу
Анатолія Петровича Прикарпатського військового округу,
генерал-майора
ЦИМБАЛЮКА - військового аташе при Посольстві
Віктора Степановича України в Австрійській Республіці,
полковника
ЧАУСА - заступника начальника центрального
Віктора Олександровича управління Генерального штабу Збройних
Сил України, полковника
ЧЕРЕПОВА - заступника начальника Полтавського
Віктора Івановича вищого військового командного училища
зв'язку, полковника
ЧЕРЕШЕНКА - начальника зв'язку окремої бригади
Віктора Олексійовича спеціального призначення
Прикарпатського військового округу,
підполковника
ЧЕРНИХА - заступника командувача військ округу -
Володимира Тихоновича начальника тилу Прикарпатського
військового округу, генерал-лейтенанта
ЧЕРНОБРОВКІНА - заступника начальника управління
Володимира Миколайовича кадрів Сил Протиповітряної оборони
України, полковника
ЧЕСНОКОВА - командира окремого зенітного ракетного
Юрія Євгеновича дивізіону корпусу Сил Протиповітряної
оборони України, підполковника
ЧІЧІНА - заступника начальника штабу -
Олександра Васильовича оперативного чергового Сил
Протиповітряної оборони України,
полковника
ЧОБОТА - начальника групи Комітету з
Володимира Михайловича науково-дослідних та
дослідно-конструкторських робіт штабу
Озброєння Збройних Сил України,
полковника
ЧОРНОЛУЦЬКОГО - начальника Центру забезпечення зв'язку
Леоніда Дмитровича Міністерства оборони України,
полковника
ЧУПА - командира вертольотної ескадрильї
Василя Васильовича бригади армійської авіації армійського
корпусу Прикарпатського військового
округу, підполковника
ШАКАЛОВА - заступника начальника - начальника
Володимира Григоровича технічної частини вузла зв'язку
ракетної армії, підполковника
ШАПКУ - начальника штабу - заступника
Володимира Миколайовича начальника центру спеціального
контролю Збройних Сил України,
підполковника
ШАПОВАЛА - командира механізованого полку
Олександра Івановича механізованої дивізії армійського
корпусу Прикарпатського військового
округу, підполковника
ШВАЧИЧА - начальника штабу - заступника
Олександра Павловича начальника ракетних військ і артилерії
Північного оперативно-територіального
командування, підполковника
ШЕВЦОВА - начальника служби озброєння
Андрія Зоновича радіотехнічної бригади корпусу Сил
Протиповітряної оборони України,
майора
ШЕЙКА - командира реактивної артилерійської
Валерія Михайловича бригади артилерійської дивізії
Прикарпатського військового округу,
полковника
ШЕРСТЮКА - заступника начальника Центру
Олександра Івановича верифікації Збройних Сил України,
полковника
ШКУРКА - старшого офіцера групи інформації
Дмитра Михайловича прес-служби Міністерства оборони
України, майора
ШОПТЕНКА - командира протитанкової артилерійської
Сергія Миколайовича бригади артилерійської дивізії
Прикарпатського військового округу,
полковника
ЩЕРБИНУ - начальника групи відділу Головного
Олександра Олексійовича управління кадрів Міністерства оборони
України, полковника
ЮРАША - командира ракетного полку ракетної
Олександра Андрійовича армії, підполковника
ЮЩЕНКА - начальника ракетних військ і артилерії
Віктора Миколайовича армійського корпусу Одеського
військового округу, полковника
ЯРОВЕНКА - заступника командира - начальника
Миколу Трохимовича технічної частини реактивного
артилерійського полку Північного
оперативно-територіального
командування, майора
ЯЦЕНКА - командира окремого батальйону
Андрія Федоровича радіоелектронної боротьби корпусу Сил
Протиповітряної оборони України,
підполковника.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 4 грудня 1996 року
N 1158/96



вгору