Документ 1141-VII, поточна редакція — Прийняття від 20.03.2014

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України (реєстр. № 4473-1), поданий народним депутатом України Соболєвим С.В.

2. Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням окремих положень проекту Закону України про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованих територіях України (реєстр. № 4473), поданого народним депутатом України Дерев’янком Ю.Б., проекту Закону України про окуповану територію - Автономну Республіку Крим (реєстр. № 4497), поданого народним депутатом України Ляшком О.В., проекту Закону України про правовий режим тимчасово окупованої території (реєстр. № 4497-1), поданого народним депутатом України Кличком В.В. та іншими народними депутатами України, а також зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи, скоротивши строк подання таких зауважень і пропозицій наполовину, та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України

О.ТУРЧИНОВ

м. Київ
20 березня 2014 року
№ 1141-VII
вгору