Про здійснення державних зовнішніх запозичень у 2018 році шляхом залучення кредиту
Постанова Кабінету Міністрів України; Умови від 18.12.20181085
Документ 1085-2018-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 18.12.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 20.12.2018. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 18 грудня 2018 р. № 1085
Київ

Про здійснення державних зовнішніх запозичень у 2018 році шляхом залучення кредиту

З метою виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Здійснити державні зовнішні запозичення у 2018 році шляхом залучення кредиту.

2. Затвердити Основні умови здійснення державних зовнішніх запозичень у 2018 році шляхом залучення кредиту, що додаються.

3. Відповідно до частини першої статті 16 Бюджетного кодексу України доручити Міністрові фінансів Маркаровій Оксані Сергіївні здійснити державні зовнішні запозичення у 2018 році шляхом залучення кредиту відповідно до Основних умов, затверджених цією постановою, укласти відповідний кредитний договір та підписати інші документи, пов’язані із залученням кредиту.

4. Надати право Міністрові фінансів визначення остаточних суми кожного траншу кредиту та ставки відсоткового доходу за ними в межах, передбачених пунктами 1 і 2 Основних умов, затверджених цією постановою.

5. Міністерству фінансів передбачати під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік кошти для погашення та обслуговування державних зовнішніх запозичень, здійснених згідно з цією постановою.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 67
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 грудня 2018 р. № 1085

ОСНОВНІ УМОВИ
здійснення державних зовнішніх запозичень у 2018 році шляхом залучення кредиту

1. Державні зовнішні запозичення здійснюються у 2018 році шляхом залучення кредиту, що надається у формі двох траншів: траншу A та траншу B, на загальну суму в євро, що не перевищує еквівалент 400 млн. доларів США, в межах, передбачених Законом України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” (далі - кредит).

2. На суму кожного траншу кредиту нараховується:

відсотковий дохід за ставкою не вище 4,9 відсотка річних;

комісія за організацію кредиту в розмірі 0,8 відсотка.

3. Відсотковий дохід сплачується кожні півроку згідно з графіком, що визначається у кредитному договорі.

4. Остаточне погашення кредиту здійснюється:

щодо траншу A - через чотири роки після його залучення;

щодо траншу B - через десять років після його залучення.

При цьому пільговий період відстрочення погашення траншу B кредиту становить чотири роки та шість місяців після його залучення з подальшим погашенням (амортизацією) кожні півроку згідно з графіком, що визначається у кредитному договорі.

5. Зобов’язання за кредитом у сумі в євро, що не перевищує еквівалент 375 млн. доларів США, забезпечуються гарантією Міжнародного банку реконструкції та розвитку згідно із кредитним договором між Україною, Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Deutsche Bank AG, London Branch та TMF Global Service (UK) Limited.

6. Плата за надання передбаченої пунктом 5 цих Основних умов гарантії Міжнародного банку реконструкції та розвитку здійснюється відповідно до Угоди про відшкодування збитків, що укладається між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Гарантія на підтримку державної політики у сфері економічного зростання та фіскально стійких послуг).

7. Погашення та обслуговування кредиту здійснюється за рахунок коштів, передбачених законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

8. Інші умови залучення кредиту визначаються відповідним кредитним договором та іншими документами, пов’язаними з його залученням.вгору