Документ 106б-91-п, поточна редакція — Редакція від 26.10.2000, підстава - 1610-2000-п

                                                          

Частина II Постанови КМ України
від 23.07.91 N 106
( Частину I Постанови КМ дивись в документі
( 106а-91-п )
(додатки 3 - 8)
Про організацію виконання постанов Верховної Ради
Української РСР про порядок введення в дію законів
Української РСР "Про правовий режим території, що
зазнала радіоактивного забруднення внаслідок
Чорнобильської катастрофи" та "Про статус і
соціальний захист громадян, які постраждали
внаслідок чорнобильської катастрофи"
Додаток N 3
до постанови Кабінету Міністрів УРСР
від 23 липня 1991 р. N 106
ПЕРЕЛІК
населених пунктів, в яких оплата праці громадян,
що працюють на територіях радіоактивного забруднення,
провадиться за підвищеними тарифними ставками
(відрядними розцінками) і посадовими окладами
1. При рівнях забрудненості ізотопами радіоцезію більше
30 Кі/кв. км
на 80 - 100 %
Житомирська область
Лугинський район
1. с. Мощаниця
Народицький район
1. с. Великі Кліщі 9. с. Розсохівське
2. с. Звіздаль 10. с. Роги
3. с. Лозниця 11. с. Рудня-Осошня
4. с. Малі Кліщі 12. с. Старе Шарне
5. с. Малі Міньки 13. с. Хрипля
6. с. Ноздрище 14. с. Христинівка
7. с. Перемога 15. с. Шишелівка
8. с. Поліське
Київська область
Поліський район
1. с. Грезля 4. смт. Поліське
2. с. Жовтневе 5. с. Рудня-Грезлянська
3. с. Нова Марківка 6. с. Шевченкове
7. с. Ясен

2. При рівнях забруднення ізотопами радіоцезію
від 15 до 30 Кі/кв.км
на 60-80 %
Житомирська область
Коростенський район
1. с. Вороневе 3. с-ще Сокорики
2. с. Немирівка 4. с. Чигирі
Лугинський район
1. ст. Жерев 3. с. Малахівка
2. с. Зарічка 4. с. Рудня-Жеревці
5. с. Рудня-Повчанська
Малинський район
1. с. Рудня-Калинівка
Народицький район
1. с. Базар 7. с. Калинівка
2. с. Булів 8. с. Любарка
3. с. Великі Міньки 9. смт Народичі
4. с. Ганнівка 10. с. Рудня-Базарська
5. с. Голубієвичі 11. с. Северівка
6. с. Журавлинка 12. с. Слобода
Овруцький район
1. с. Борутине 3. с. Солотине
2. с. Виступовичі

Олевський район
1. смт Діброва 2. с. Рудня-Радовельська
Київська область
Іванківський район
1. с. Губин
Поліський район
1. с. Денисовичі 5. с. Пухове
2. с. Діброва 6. с-ще Становище
3. с. Королівка 7. с. Стеблі
4. с. Мартиновичі 8. с. Тараси
Рокитнянський район
1. с. Синява
Таращанський район
1. с. Буда
Чернігівська область
Ріпкинський район
1. с. Редьківка
Чернігівський район
1. с. Локотьків

3. При рівнях забруднення ізотопами радіоцезію
від 10 до 15 Кі/кв. км на 40-60 %, але не більше 2.0
мінімальних заробітних плат
Вінницька область
Гайсинський район
1. с. Кунка
Житомирська область
Коростенський район
1. с. Бехи 5. м. Коростень
2. с. Давидки 6. с. Кожухівка
3. с. Жабче 7. с. Купище
4. с. Житомирське 8. с. Обиходи
Лугинський район
1. с. Волошине 4. с. Повч
2. с. Жеревці 5. с. Степанівка
3. с. Крупчатка
Народицький район
1. с. Батьківщина 5. с. Осика
2. с. Карпилівка 6. с. Селець
3. с. Межиліска 7. с. Стара Радча
4. с. Мотійки 8. с. Яжберень
Овруцький район
1. с. Бондарівка 8. с. Красносілка
2. с. Бондарі 9. с. Людвинівка
3. с. Велика Чернігівка 10. с. Малий Кобилин
4. с. Велика Хайча 11. с. Олександри
5. с. Великий Кобилин 12. с. Папірня
6. с. Делета 13. с. Піхоцьке
7. с. Кам'янівка 14. с. Стовпичне
Київська область
Білоцерківський район
1. с. Йосипівка 3. Тарасівка
2. с. Павлівка
Богуславський район
1. с. Щербашинці
Іванківський район
1. с. Лапутьки 2. с. Піски
Обухівський район
1. с. Долина
Поліський район
1. с. Буда-Варовичі 3. с. Мар'янівка
2. смт. Вільча 4. с. Новий Мир
Рокитнянський район
1. с. Шарки
Ставищенський район
1. с. Антонівка 2. с. Любча
Таращанський район
1. с. Кирдани 3. с. Лука
2. с. Кислівка 4. с. Маковецьке
Черкаська область
Канівський район
1. с. Тростянець
Катеринопільський район
1. с. Шостакове
Лисянський район
1. с. Журжинці 2.c.Петрівська Буда

4. При рівнях забруднення ізотопами радіоцезію
від 5 до 10 Кі/кв. км на 30-40 %,
але не більше 1.5 мінімальних заробітних плат
Вінницька область
Тиврівський район
1. с. Уяринці
Томашпільський район
1. с. Горишківка
Тульчинський район
1. с. Михайлівка
Шаргородський район
1. с. Рахни-Лісові
Житомирська область
Володарсько-Волинський район
1. смт. Іршанськ
Ємільчинський район
1. с. Руденька
Коростенський район
1. с. Барди 10. с. Клочеве
2. с. Березівка 11. с. Купеч
3. с. Берестовець 12. с. Михайлівка
4. с. Булахівка 13. с. Піски
5. с. Велень 14. с. Розтяжин
6. с. Великий Ліс 15. с. Сингаї
7. с. Вигів 16. с. Шатрище
8. с. Видень 17. с. Хотинівка
9. с. Грозине
Лугинський район
1. с. Березовий Груд 10. смт Лугини
2. с. Бобричі 11. ст. Лугини
3. с. Будо-Літки 12. с. Нова Рудня
4. с. Великий Ліс 13. с. Остапи
5. с. Діброва 14. с. Старі Новаки
6. с. Запілля 15. с. Топільня
7. с. Красносілка 16. с. Чапаєвка
8. с. Липники 17. с. Червона Волока
9. с. Лугинки
Малинський район
1. с. Жовтневе 3. с. Пристанційне
2. с. Мар'ятин

Народицький район
1. с. Бабиничі 15. с. Нова Радча
2. с. Васьківці 16. с. Новий Дорогинь
3. с. Грезля 17. с. Одруби
4. с. Гута-Ксаверівська 18. с. Радча
5. с. Гуто-Мар'ятин 19. с. Рудня-Кам'янка
6. с. Давидки 20. с. Славенщина
7. с. Заводне 21. с. Старий Дорогинь
8. с. Закусили 22. с. Старий Кужіль
9. с. Залісся 23. с. Сухарівка
10. с. Колосівка 24. с. Тичків
11. с. Ласки
12. с. Латаші
13. с. Листвинівка
14. с. Мар'янівка
Овруцький район
1. с. Базарівка 41. с. Невгоди
2. с. Бігунь 42. с. Нивки
3. с. Білка 43. с. Нова Рудня
4. с. Бірківське 44. с. Нові Велідники
5. с. Богданівка 45. с. Новосілки
6. с. Будолюбівка 46. с. Норинськ
7. с. Великі Мошки 47. м. Овруч
8. с. Веселівка 48. с. Переброди
9. с. Возлякове 49. с. Переїзд
10. с. Гаєвичі 50. смт Першотравневе
11. с. Гладковичі 51. с. Піщаниця
12. с. Гладковицька Кам'янка 52. с. Побичі
13. с. Городець 53. с. Підвелідники
14. с. Грязеве 54. с. Підчашшя
15. с. Гуничі 55. с. Поліське
16. с. Гусарівка 56. с. Полохачів
17. с. Деревці 57. с. Прибитки
18. с. Довгиничі 58. с. Привар
19. с. Думинське 59. с. Радчиці
20. с. Жолудівка 60. с. Рокитне
21. с. Збраньки 61. с. Раківщина
22. с. Збраньківці 62. с. Рудня (Руднянська с/р)
23. с. Камінь 63. с. Селезівка
24. с. Клинець 64. с. Сидори
25. с. Кованка 65. с. Ситівка
26. с. Коптівщина 66. с. Слобода-Новоселицька
27. с. Колесники 67. с. Слобода-Шоломківська
28. с. Колосівка 68. с. Соснівка
29. с. Кошечки 69. с. Сташки
30. с. Листвин 70. с. Степки
31. с. Личмани 71. с. Сирниця
32. с-ще Магдин 72. с. Товкачі
33. с. Мала Чернігівка 73. с. Усове
34. с. Мала Хайча 74. с. Хлупляни
35. с. Маленівка 75. с. Чабан
36. с. Малі Мошки 76. с. Червонка
37. с. Мамеч 77. с. Червоносілка
38. с. Млини 78. с. Черевки
39. с. Мощаниця 79. с. Черепин
40. с. Нагоряни 80. С. Шоломки

Олевський район
1. с. Андріївка 9. с. Копище
2. смт Бучмани 10. с. Майдан
3. с. Джерело 11. смт Новоозерянка
4. смт Дружба 12. с. Перга
5. с. Жовтневе 13. с. Радовель
6. с. Жубровичі 14. с. Рудня-Хочинська
7. с. Замисловичі 15. с. Сарнівка
8. с. Забороче 16. с. Хочине

Івано-Франківська область
Снятинський район
1. с. Стецева 2. с. Стецівка

Київська область
Білоцерківський район
1. с. Вербова 4. с. Красне
2. с. Затиша 5. с. Михайлівка
3. с. Іванівка 6. м. Узин

Богуславський район
1. с. Бране Поле 4. с. Саварка
2. с. Ісайки 5. с. Синиця
3. с. Митаївка 6. с. Яцюки

Васильківський район
1. с. Вільшанська Новоселиця
2.c.Степанівка 3.с.Червоне
Вишгородський район
1. с. Андріївка 4. с. Пилява
2. с. Вахівка 5. с. Рудня-Димерська
3. с. Круги
Іванківський район
1. с. Горностайпіль 5. с. Обуховичі
2. с. Доманівка 6. с. Оране
3. с. Дитятки 7. с. Фрузинівка
4. с. Карпилівка
Кагарлицький район
1. с. Горохуватка 6. с. Леонівка
2. с. Горохове 7. с. Новосілки
3. с. Жовтневе 8. с. Переселення
4. с. Іванівка 9. с. Тарасівка
5. м. Кагарлик 10. с. Шпендівка
Миронівський район
1. с. Вахутинці 3. с. Ходорів
2. с. Дударі
Поліський район
1. с. Зелена Поляна 4. с. Нівецьке
2. с. Луговики 5. с. Шкнева
3. с. Млачівка
Рокитнянський район
1. с. Бакумівка 4. с. Петрівське
2. с. Любка 5. с. Савинці
3. с. Ольшаниця 6. с. Телешівка

Таращанський район
1. с. Бовкун 3. с. Лук'янівка
2. с. Ківшувата 4. с. Степок

Міста обласного підпорядкування
1. м. Славутич
Рівненська область
Дубровицький район
1. с. Біле 9. с. Лугове
2. с. Велюнь 10. с. Людинь
3. с. Вербівка 11. с. Лютинськ
4. с. Великий Черемель 12. с. Партизанське
5. м. Дубровиця 13. с. Рудня
6. с. Загребля 14. с. Смородськ
7. с. Залужжя 15. с. Удрицьк
8. с. Миляч 16. с. Хочин
Зарічненський район
1. с. Бір 4. с. Любинь
2. с. Іванчиці 5. с. Мутвиця
3. с. Комори 6. с. Прикладники
Рокитнівський район
1. с. Борове 6. с. Масевичі
2. с. Єльне 7. с. Нетреба
3. с. Заболоття 8. с. Осницьк
4. с. Карпилівка 9. с. Переходичі
5. с. Лісове 10. смт Томашгород
Сумська область
Шосткинський район
1. с. Богданка 3. с. Пирогівка
2. с. Вовна
Тернопільська область
Чортківський район
1. с. Зелена 2. с. Коцюбинчики
Черкаська область
Звенигородський район
1.c.Чичиркозівка
Канівський район
1. с. Гришинці 3. с. Потапці
2. с. Пищальники 4. м. Канів
Корсунь-Шевченківський район
1. с. Миколаївка 2. с. Скрипчинці
Катеринопільський район
1. с. Бродецьке 4. с. Пальчик
2. с. Вікнине 5. с. Ступичне
3. с. Гончариха 6. с. Суха Калигірка
Лисянський район
1. с. Петрівська Гута
Тальнівський район
1. с. Лоташеве
Чернігівська область
Корюківський район
1. с. Будище 3. с. Озереди
2. с. Милейки
Ріпкинський район
1. с. Губичі 7. с. Неданчичі
2. с. Гуньківка 8. с. Нова Рудня
3. с. Комарівка 9. с. Пролетарська Рудня
4. с. Лісківка 10. с. Червона Гута
5. с-ще Левичівка 11. с. Шкуранка
6. С. Миси
Семенівський район
1. с. Блешня 6. с. Лісківщина
2. с. Гаті 7. с. Набережне
3. с. Дачне 8. с. Прогрес
4. с. Карповичі 9. с. Хотіївка
5. с. Красні Лози 10. с. Червоний Гай
Сосницький район
1. с. Матвіївка
Чернігівський район
1. с. Завод 3. с. Линея
2. с. Ковпита 4. с. Повідов
Чернівецька область
Кіцманский район
1. с. Борівці 3. с. Шишківці
2. с. Киселів
5. При рівнях забруднення ізотопами радіоцезію
від 1 до 5 Кі/кв. км на 20-30 %,
але не більше 1 мінімальної заробітної плати
Вінницька область
Гайсинський район
1. с. Бубнівка 7. с. Павлівка
2. с. Басаличівка 8. с. Сокільці
3. с. Дмитренки 9. с. Степашки
4. с. Кузьминці 10. с-ще Трубочка
5. с. Карбівка 11. с. Щурівці
6. с. Косанове 12. с. Харпачка
13. с. Ярмолинці
Немирівський район
1. с. Анциполівка 11. с. Лука
2. смт Брацлав 12. с. Нова Миколаївка
3. с. Воробіївка 13. с. Никифорівці
4. с. Гриненки 14. с. Новоселівка
5. с. Грабовець 15. с. Скрицьке
6. с. Гранітне 16. с. Стрільчинці
7. с. Гостинне 17. с. Семенки
8. с. Гвоздів 18. с. Сорокодуби
9. с. Зяньківці 19. с. Щура
10. с. Кудлаї
Томашпільський район
1. с. Антопіль 6. с. Забіляни
2. с. Благодатне 7. с. Касянівка
3. с. Вапнярки 8. с. Марківка
4. с. Олександрівка 9. с. Паланка
5. с. Жолоби
Тростянецький район
1. с. Красногірка 2. м. Ладижин

Тульчинський район
1. с. Ганнопіль 9. с. Одаї
2. с. Василівка 10. с. Станіславка
3. с. Журавлівка 11. с. Тиманівка
4. с. Заозерне 12. м. Тульчин
5. с. Клебань 13. смт Шпиків
6. смт Кирнасівка 14. с-ще Федьківка
7. с. Кришинці 15. с.Юрківка
8. с-ще Маркове 16 с. Холодівка
17. с.Зарічне
Тиврівський район
1. с. Бушинка 5. с. Рогізна
2. с. Василівка 6. с. Рахни-Польові
3. с. Зарванка 7. с. Сліди
4. с. Канава 8. с. Шершні
Чечельницький район
1. с. Бондурівка 5. с. Рогізка
2. с. Вербка 6. с. Тартак
3. с. Куренівка 7. с. Червона Гребля
4. с. Каташин 8. смт Чечельник
9. с.Василівка

Шаргородський район
1. с. Вербівка 4. с. Зведенівка
2. с. Голинчинці 5. с. Мала Деребчинка
3. с. Джурин
Волинська область
Маневицький район
1. с. Будки 24. с. Матейки
2. с. Велика Ведмежка 25. с. Мала Ведмежка
3. с. Велика Осниця 26. с. Мала Осниця
4. с. Велика Яблунька 27. с. Мала Яблунька
5. с. Вовчицьк 28. смт Маневичі
6. с. Галузія 29. с. Набруска
7. с. Городок 30. с. Нова Руда
8. с. Гута-Лісівська 31. с. Новосілки
9. с. Граддя 32. с. Нічогівка
10. с. Довжиця 33. с. Оконськ
11. с. Загорівка 34. с. Погулянка
12. с. Заріччя 35. с. Нові Підцаревичі
13. с. Замостя 36. с. Підгаття
14. с. Кам'януха 37. с. Прилісне
15. с. Карасин 38. с. Рудка
16. с. Козлиничі 39. с. Северинівка
17. с. Колодії 40. с. Серхів
18. с. Комарове 41. с. Софіянівка
19. с. Костюхнівка 42. с. Старий Чорторийськ
20. с. Кукли 43. с. Тельчі
21. с. Красноволя 44. с. Хряськ
22. с. Лісове 45. с. Цміни
23. с. Лишнівка 46. с. Череваха
Любешівський район
1. с. Березна Воля 14. Заріка
2. с. Березичі 15. Лобна
3. с. Великий Курінь 16. смт Любешів
4. с. Ветли 17. с. Любешівська Воля
5. с. Віл 18. с. Міжгайці
6. с. Велика Глуша 19. с. Невір
7. с. В'язівне 20. с. Нові Березичі
8. с. Гречища 21. с. Погулянка
9. с. Деревок 22. с. Проходи
10. с. Діброва 23. с. Рудка
11. с. Дольськ 24. с. Сваловичі
12. с. Залаззя 25. с. Хоцунь
13. с. Залізниця 26. с. Шлапань

Житомирська область
Володарсько-Волинський район
1. с. Добринь 4. с. Омелівка
2. с. Іванівка 5. с. Шадура
3. с. Краївщина 6. с. Яблунівка
7. с.Гута-Добринь
Ємільчинський район
1. с. Адамове 42. с. Малоглумчанка
2. с. Аполлонівка 43. с. Мала Глумча
3. с. Бараші 44. с. Малий Кривотин
4. с. Бастова Рудня 45. с. Малий Яблунець
5. с. Березники 46. с. Медведеве
6. с. Березівка 47. с. Михайлівка
7. с. Бобрицька Болярка 48. с. Мойсіївка
8. с. Брідок 49. с. Мокляки
9. с. Варварівка 50. с. Неділище
10. с. Велика Глумча 51. с. Миколаївка
11. с. Велика Цвіля 52. с. Нитине
12. с. Вересівка 53. с. Новосілка
13. с. Вірівка 54. с. Нові Серби
14. с. Вікторівка 55. с. Омелуша
15. с. Вільхівка 56. с. Осівка
16. с. Володимирівка 57. с. Осова
17. с. Ганнівка 58. с. Паранине
18. с. Горбове 59. с. Підлуби
19. с. Гута-Зеленицька 60. с. Покощеве
20. с. Дзержинськ 61. с. Полоничеве
21. с. Дібрівка 62. с. Просіка
22. с. Дуга 63. с. Радичі
23. смт Ємільчине 64. с. Рудня-Іванівська
24. с. Забаро-Давидівка 65. с. Рудня-Миколаївка
25. с. Запруда 66. с. Рясне
26. с. Заровенка 67. с. Садки
27. с. Здоровець 68. с. Сімаківка
28. с. Зелениця 69. с. Серби
29. с. Зорянка 70. с. Сергіївка
30. с. Ілляшівка 71. с. Середи
31. с. Кам'яногірка 72. с. Симони
32. с. Катеринівка 73. с. Спаське
33. с. Королівка 74. с. Стара Гута
34. с. Косяк 75. с. Старий Хмерин
35. с. Кочичине 76. с. Степанівка
36. с. Красногірка 77. с. Ситне
37. с. Кривотин 78. с. Тайки
38. с. Куліші 79. с. Чміль
39. с. Лебідь 80. смт Яблунець
40. с. Льонівка 81. с. Яблунівка
41. с. Лука 82. с. Яменець
Коростенський район
1. с. Олександрівка 43. с. Мединівка
2. с. Білка 44. с. Межирічка
3. с. Березневе 45. с. Мелені
4. с. Болярка 46. с-ще Мирний
5. с. Бондарівка 47. с. Мойсіївка
6. с. Боровиця 48. с. Мошківка
7. с-ще Броди 49. с. Нивки
8. с. Васьковичі 50. с. Новаки
9. с. Веселівка 51. с. Новина
10. с. Винарівка 52. с. Обиходівка
11. с. Граби 53. с. Охотівка
12. с. Горбачі 54. с. Першотравневе
13. с. Горщик 55. с. Плещівка
14. с. Гулянка 56. с. Поліське
15. с. Дідковичі 57. с. Полянка
16. с. Десятини 58. с. Пугачівка
17. с. Діброва 59. с. Радянське
18. с. Домолоч 60. с. Розівка
19. с. Дружбівка 61. с. Рудня (Поліська с/р)
20. с. Жупанівка 62. с. Рудня (Ришавська с/р)
21. с. Зарубинка 63. с. Рудня-Білківська
22. с. Заріччя 64. с. Рудня-Ушомирська
23. с. Злобичі 65. с. Ришавка
24. с. Зубівщина 66. с. Садибне
25. с. Іванівка 67. с. Сантарка
26. с. Іванопіль 68. с. Сарновичі
27. с. Іскорость 69. с. Соболівка
28. с. Каленське 70. с. Ставище
29. с. Калинівка 71. с. Старики
30. с. Кам'яна Гора 72. с. Стремигород
31. с. Ковалі 73. с. Струмок
32. с. Ковалівщина 74. с. Субине
33. с. Ковбащина 75. с. Сушки
34. с. Корма 76. с. Ушиця
35. с. Красногірка 77. с-щу Ушиця
36. с. Краснопіль 78. с. Ушомир
37. с. Красносілка 79. с. Ходаки
38. с. Кропивня 80. с. Ходачки
39. с. Лісівщина 81. с. Холосне
40. с. Лісобуда 82. с. Чолівка
41. с. Майданівка 83. с. Шершні
42. с. Мала Зубівщина 84. с. Щорсівка
Лугинський район
1. с. Бовсуни
2. с. Буда 13. с. Літки
3. с. Вербівка 14. с. Малий Дивлин
4. с. Великий Дивлин 15. с. Новосілка
5. с. Глухова 16. с. Нові Новаки
6. смт. Жовтневе 17. с. Осни
7. с. Іванівка 18. с. Підостапи
8. с. Калинівка 19. с. Путиловичі
9. с. Кам'яна Гірка 20. с. Радогоща
10. с. Красностав 21. с. Солов'ї
11. с. Кремне 22. с. Старосілля
12. с. Леонівка 23. с. Теснівка

Малинський район
1. с. Баранівка 43. с. Нова Діброва
2. с. Барвінки 44. с. Нова Гута
3. с. Білий Берег 45. с. Нова Рутвянка
4. с. Березине 46. с. Нове Життя
5. с. Будо-Вороб'ї 47. с. Новобратське
6. с. Будницьке 48. с. Новоселиця
7. с. Буки 49. с. Нові Вороб'ї
8. с. Бучки 50. с. Омелянівка
9. с. Візня 51. с. Ободівка
10. с. Вишнянка 52. с. Першотравневе
11. с. Владівка 53. с. Пиріжки
12. с. Вороб'ївщина 54. с. Писарівка
13. с. Вишів 55. с. Привітне
14. с. Гамарня 56. с. П'ятидуб
15. с. Головки 57. с. Репище
16. с. Гуска 58. с. Різня
17. с. Гута-Логанівська 59. с. Рудня-Вороб'ївська
18. с. Гутянське 60. с. Рудня-Городищенська
19. с. Діброва 61. с. Рутвянка
20. с. Дружне 62. с. Савлуки
21. с. Єлівка 63. с. Свиридівка
22. с. Забране 64. с. Скурати
23. с. Заліски 65. с. Стара Гута
24. с. Зелений Гай 66. с. Старі Вороб'ї
25. с. Йосипівка 67. с. Стасева
26. с. Кам'янка 68. с. Стримівщина
27. с. Квітневе 69. с. Сичівка
28. с. Клітня 70. с. Тишів
29. с. Крупське 71. с. Тростяниця
30. с. Крушники 72. с. Трудолюбівка
31. с. Ксаверів 73. с. Українка
32. с. Кутище 74. с. Федорівка
33. с. Лісна Колона 75. с. Червоний Лан
34. с. Лісове 76. с. Червоний Плугатар
35. с. Липляни 77. смт Чоповичі
36. с. Луки 78. с. Шевченкове
37. с. Лумля 79. с. Щербатівка
38. с. Любовичі 80. с. Юрівка
39. м. Малин 81. с. Яблунівка
40. с. Малинівка 82. с. Ялцівка
41. с. Морозівка 83. с. Ярочище
42. с. Недашки
Народицький район
1. с. Болотниця 12. с. Норинці
2. с. Бродник 13. с. Оржів
3. с. Буда-Голубієвичі 14. с. Рубежівка
4. с. Вила 15. с. Ровба
5. с. В'язівка 16. с. Савченки
6. с. Вільхова 17. с. Сингаї
7. с. Жерев 18. с. Славковиці
8. с. Клочки 19. с. Слобода-В'язівка
9. с. Липлянщина 20. с. Снитище
10. с. Малинка 21. с. Червоне
11. с. Недашківка
Новоград-Волинський район
1. с. Берегове 11. с. Курчицька Гута
2. с. Брониця 12. с. Липине
3. смт. Броницька Гута 13. с. Мала Цвіля
4. с. Вірівка 14. с. Михіївка
5. смт Городниця 15. с. Партизанське
6. с. Дубники 16. с. Перелісянка
7. с. Карпилівка 17. с. Прихід
8. с. Кленова 18. с. Ходурки
9. с. Красилівське 19. с. Червона Воля
10. с. Курчиця
Овруцький район
1. с. Антоновичі 31. с. Можари
2. с. Барвінкове 32. с. Мочульня
3. с-ще Білокам'янка 33. с. Мишковичі
4. с. Бережесть 34. с. Нижня Рудня
5. с. Велика Фосня 35. с. Оленичі
6. с. Верпа 36. с. Острів
7. с. Верхня Рудня 37. с. Острови
8. с. Возничі 38. с. Павлюківка
9. с. Гошів 39. с. Павловичі
10. с. Дівошин 40. с. Підруддя
11. с-ще Дубовий Гай 41. с. Потаповичі
12. с. Дуби 42. с. Покалів
13. с. Заболоть 43. с. Прилуки
14. с. Задорожок 44. с. Рудня (Ігнатпільська с/р)
15. с. Заріччя 45. с. Семени
16. с. Заськи 46. с. Скребеличі
17. с. Ігнатпіль 47. с. Слобода
18. с. Іллімка 48. с. Словечне
19. с. Козулі 49. с. Смоляне
20. с. Кирдани 50. с. Сорокопень
21. с. Кораки 51. с. Середня Рудня
22. с. Коренівка 52. с. Старі Велідники
23. с. Корчівка 53. с. Стугівщина
24. с. Красилівка 54. с. Сирківщина
25. с. Левковичі 55. с. Теклівка
26. с. Левковицький Млинок 56. с. Тхорин
27. с. Лукішки 57. с. Черепинки
28. с. Лучанки 58. с. Яцковичі
29. с. Мала Фосня 59. с. Ясенець
30. с. Мацьки
Олевський район
1. с. Артинськ 23. с. Млинок
2. с. Бацеве 24. смт Нові Білокоровичі
3. с. Білокоровичі 25. с. Обище
4. с. Болярка 26. с. Озеряни
5. с. Будки 27. смт Олевськ
6. с. Варварівка 28. с. Пояски
7. с-ще Вербове 29. с. Рудня
8. с. Держанівка 30. с. Рудня-Бистра
9. с. Зольня 31. с. Рудня-Замисловицька
10. с. Зубковичі 32. с. Рудня-Перганська
11. с. Журжевичі 33. с. Рудня-Озерянська
12. с. Кам'янка 34. с. Сердюки
13. с. Кишин 35. с-ще Сновидовичі
14. с. Ковалівка 36. с. Соснівка
15. с. Комсомольське 37. с. Стовпинка
16. с. Корощине 38. с. Сущани
17. с. Ліски 39. с. Тепениця
18. с. Лісове 40. с. Устинівка
19. с. Лопатичі 41. с. Хмелівка
20. с-ще Лугове 42. с. Шебедиха
21. с. Майдан-Копищенський 43. с. Юрове
22. с. Михайлівка

Івано-Франківська область
Снятинський район
1. с. Підвисоке
2. с. Потічок
3. с. Русів
Київська область
Білоцерківський район
1. с. Дрозди 8. с. Поправка
2. с. Коженики 9. с. Розаліївка
3. с. Людвинівка 10. с. Степок
4. с. Мала Антонівка 11. с. Храпачі
5. с. Мазепинці 12. с. Черкас
6. с. Одноріг 13. с. Шкарівка
7. с. Олійникова Слобода
Богуславський район
1. с. Біївці 16. с. Медвин
2. м. Богуслав 17. с. Москаленки
3. с. Бородані 18. с. Мисайлівка
4. с. Вільховець 19. с. Поташня
5. с. Гута 20. с. Побережка
6. с. Дешки 21. с. Розкопанці
7. с. Дібрівка 22. с. Софійка
8. с. Дмитренки 23. с. Тептіївка
9. с. Дибинці 24. с. Туники
10. с. Івки 25. с. Хохітва
11. с. Карандинці 26. с. Чайки
12. с. Калинівка 27. с. Шупики
13. с. Киданівка
14. с. Коряківка
15. с. Лютарі
Бородянський район
1. смт Бабинці 23. с. Красний Ріг
2. с. Берестянка 24. с. Луб'янка
3. смт Бородянка 25. с. Майданівка
4. с. Блиставиця 26. с. Микуличі
5. с. Бондарня 27. с. Мирча
6. с. Буда-Бабинецька 28. с. Небрат
7. с. Вабля 29. смт Немішаєве
8. с. Великий Ліс 30. с. Нова Буда
9. с. Вишняки 31. с. Нова Гребля
10. с. Волиця 32. с. Новий Корогод
11. с. Гай 33. с. Нове Залісся
12. с. Галинка 34. с. Озера
13. с. Діброво-Ленінське 35. с. Озерщина
14. с. Дружня 36. с. Пісківка
15. с. Жовтневе 37. с. Пилиповичі
16. с. Загальці 38. с. Пороскотень
17. с. Здвижівка 39. с. Поташня
18. с. Качали 40. с. Стара Буда
19. смт Клавдієво-Тарасове 41. с. Тальське
20. с. Козинці 42. с. Торф'яне
21. с. Коблиця 43. с. Шибене
22. с. Коблицький Ліс 44. с. Язвинка
45. c.Раска
46. с.Рудня-Мигальська
47. c.Михайленків
48. с.Мигалки
Броварський район
1. с. Літки 4. с. Пухівка
2. с. Літочки 5. с. Рожни
3. с. Погреби
Васильківський район
1. с. Тростинська Новоселиця
2. с. Устимівка
3. с. Яцьки
4. с.Петрівка
5. с.Червоне Поле
6. c.Шевченківка
Вишгородський район
1. с. Абрамівка 27. с. Миколаївка
2. с. Богдани 28. с. Новосілки
3. с. Боденьки 29. с. Нові Петрівці
4. с. Володимирівка 30. с. Овдієва Нива
5. с. Вороньківка 31. с. Осещина
6. с. Воропаїв 32. с. Петрівське
7. с. Вища Дубечня 33. с. Пірнове
8. м. Вишгород 34. с. Раківка
9. с. Гаврилівка 35. с. Рихта
10. с. Глібівка 36. с. Ровжі
11. с. Гута-Катюжанська 37. с. Рови
12. с. Гута-Межигірська 38. с. Розтісне
13. с. Демидів 39. с. Рикунь
14. с. Дудки 40. с. Ритні
15. смт Димер 41. с. Савенки
16. с. Жукин 42. с. Синяк
17. с. Каменка 43. с. Старі Петрівці
18. с. Катюжанка 44. с. Сувид
19. с. Козаровичі 45. с. Сухолуччя
20. с. Лебедівка 46. с. Сичівка
21. с. Лісовичі 47. с. Тарасівщина
22. с. Литвинівка 48. с. Толокунь
23. с. Любидва 49. с. Федорівка
24. с. Любимівка 50. с. Хотянівка
25. с. Лютіж 51. с. Червоне
26. с. Нижча Дубечня 52. с. Ясногородка

Іванківський район
1. с. Білий Берег 36. с. Осовець
2. с. Блідча 37. с. Петрівське
3. с. Болотня 38. с. Пироговичі
4. с. Буда-Полідарівська 39. с. Підгайне
5. с. Варівськ 40. с. Полідарівка
6. с. Верхолісся 41. с. Поталіївка
7. с. Воропаївка 42. с. Потоки
8. с. Димарка 43. с. Прибірськ
9. с. Жерева 44. с. Рахвалівка
10. с. Жеревпілля 45. с. Розважів
11. с. Жміївка 46. с. Рокитна Слобода
12. с. Заруддя 47. с. Рудня-Левківська
13. с. Запрудка 48. с. Рудня-Сидорівська
14. с. Захарівка 49. с. Рудня-Тальська
15. с. Зимовище 50. с. Рудня-Шпилівська
16. с. Зорин 51. с. Русаки
17. смт. Іванків 52. с. Сидоровичі
18. с. Кірове 53. с. Слобода-Кухарська
19. с. Ковалівка 54. с. Соснівка
20. с. Коленці 55. с. Ставрівка
21. с. Коленцівське 56. с. Станишівка
22. с. Красилівка 57. с. Старі Соколи
23. с. Кропивня 58. с. Старовичі
24. с. Кухарі 59. с. Степанівка
25. с. Леонівка 60. с. Страхолісся
26. с. Людвинівка 61. с. Сукачі
27. с. Макарівка 62. с. Тетерівське
28. с. Мала Макарівка 63. с. Термахівка
29. с. Медвин 64. с. Федорівка
30. с. Мокра Корма 65. с. Феневичі
31. с. Мусійки 66. с. Хочева
32. с. Нові Макалевичі 67. с. Чкаловка
33. с. Нові Соколи 68. с. Шевченкове (Розважівська с/р)
34. с. Олива 69. с. Шпилі
35. с. Олизарівка 70. с. Яхнівка
71. с. Шевченкове (Димарська с/р)

Кагарлицький район
1. с. Антонівка 11. с. Расавка(Слобідська с/р)
2. с. Балико-Щученка 12. с. Слобода
3. с. Бендюгівка 13. с. Стави
4. с. Бурти 14. с. Сущани
5. с. Землянка 15. с. Тернівка
6. с. Зорівка 16. с. Халча
7. с. Липовець 17. с. Черняхів
8. с. Мирівка 18. с. Шубівка
9. с. Петрівське 19. с. Яблунівка
10. с. Расавка(Ліщинська с/р)
Києво-Святошинський район
1. м. Боярка 5. с. Круглик
2. с. Бузова 6. с. Мила
3. с. Горенка 7. с. Мироцьке
4. с. Дмитрівка 8. с. Шпитьки
9. c.Хмільна
Миронівський район
1. с. Владиславка 9. с. Маслівка
2. с. Ведмедівка 10. м. Миронівка
3. с. Великий Букрин 11. с. Пії
4. с. Грушів 12. с. Пустовіти
5. с. Ємчиха 13. с. Ромашки
6. с. Козин 14. с. Росава
7. с. Липовий Ріг 15. с. Юхни
8. с. Малий Букрин 16. с.Зеленьки
Макарівський район
1. с. Андріївка 19. с. Мар'янівка
2. с. Березівка 20. с. Мотижин
3. с. Бишів 21. с. Небелиця
4. с. Вітрівка 22. с. Осикове
5. с. Гавронщина 23. с. Пашківка
6. с. Горобіївка 24. с. Плахтянка
7. с. Зурівка 25. с. Почепин
8. с. Калинівка 26. с. Северинівка
9. с. Колонщина 27. с. Соболівка
10. с. Комарівка 28. с. Фасівочка
11. с. Копилів 29. с. Фасова
12. с. Королівка 30. с. Ферма
13. с. Липівка 31. с. Чапаєвка
14. с. Лишня 32. с. Червона Гірка
15. с. Лозовик 33. с. Чорногородка
16. с. Лубське 34. с. Шнурів Ліс
17. с. Людвинівка 35. с. Юрівка
18. смт. Макарів 36. с. Яблунівка
37. с. Ясногородка
38. смт Макарів-1
Обухівський район
1. с. Безіменне 9. смт Козин
2. с. Великі Дмитровичі 10. с. Козіївка
3. с. Витачів 11. с. Красне Перше
4. с. Германівка 12. с. Макарівка
5. с. Григорівка 13. с. Підгірці
6. с. Гусачівка 14. с. Семенівка
7. с. Дерев'яна 15. с. Старі Безрадичі
8. с. Жуківці 16. с. Таценки
17. с. Трипілля
Поліський район
1. с. Буда-Вовчківська 15. с. Міхлівщина
2. с. Буда-Радинська 16. с. Омелянівка
3. с. Вересня 17. с. Орджонікідзе
4. с. Військове 18. с. Рагівка
5. с. Володарка 19. с. Радинка
6. с. Вовчків 20. с. Стара Марківка
7. с. Городещина 21. с. Стещина
8. с. Дубова (Володарська с/р) 22. с. Стовпне
9. с. Дубова (Красятицька с/р) 23. с. Фабриківка
10. с. Залишани 24. с. Федорівка
11. с. Калинівка 25. с. Чапаєве
12. с. Котовське 26. с. Червона Зірка
13. с. Красятичі 27. с. Черемошна
14. с. Максимовичі
Рокитнянський район
1. с. Бушеве 6. с. Маківка
2. с. Житні Гори 7. с. Насташка
3. с. Запруддя 8. смт. Рокитне
4. с. Колесникове 9. с. Ромашки
5. с. Луб'янка
Ставищенський район
1. с. Багатирка 4. с. Кривець
2. с. Гостра Могила 7. смт. Ставище
3. с. Іванівка
Сквирський район
1.с.Андріївка
Таращанський район
1. с. Антонівка 6. с. Круті Горби
2. с. Велика Березянка 7. с. Малоберезанське
3. с. Веселий Кут 8. с. Салиха
4. с. Косяківка 9. м. Тараща
5. с. Крива
Фастівський район
1. с. Велика Офірна 5. с. Мала Снітинка
2. с. Велика Снітинка 6. с. Паляничинці
3. с. Кощіївка 7. с. Пришивальня
4. с. Мала Офірна 8. с. Червоне
Ірпінська міськрада
1. смт. Буча 3. смт. Гостомель
2. смт. Ворзель
Міста обласного підпорядкування
1. м. Біла Церква
2. м. Ірпінь
3. м. Фастів
Рівненська область
Березнівський район
1. с. Адамівка 29. с. Карачун
2. с. Антонівка 30. с. Князівка
3. с. Балашівка 31. с. Колодязне
4. смт. Березне 32. с. Кургани
5. с. Білка 33. с. Левачі
6. с. Більчаки 34. с. Лінчин
7. с. Богуші 35. с. Малинськ
8. с. Бронне 36. с. Малушка
9. с. Бистричі 37. с. Маринин
10. с. Ведмедівка 38. с. Михалин
11. с. Велика Купля 39. с. Моквин
12. с. Совпа 40. с. Мочулянка
13. с. Великі Селища 41. с. Новий Моквин
14. с. Велике Поле 42. с. Озірці
15. с. Вілля 43. с. Орлівка
16. с. Вільхівка 44. с. Підгало
17. с. Вітковичі 45. с. Поліське
18. с. Глибочок 46. с. Поляни
19. с. Голубне 47. с. Прислуч
20. с. Городище 48. с. Сівки
21. с. Грушівка 49. смт. Соснове
22. с. Грушівська Гута 50. с. Тишиця
23. с. Губків 51. с. Хмелівка
24. с. Друхів 52. с. Хотин
25. с. Іванівка 53. с. Яблунне
26. с. Замостище 54. с. Ялинівка
27. с. Зірне 55. с. Яринівка
28. с. Кам'янка 56. с. Яцьковичі
Володимирецький район
1. с. Антонівка 35. с. Луко
2. с. Бабка 36. с. Любахи
3. с. Балаховичі 37. с. Малі Телковичі
4. с. Біле 38. с. Малий Жолудськ
5. с. Березина 39. с. Маюничі
6. с. Берестівка 40. с. Мостище
7. с. Більська Воля 41. с. Мульчиці
8. с. Бишляк 42. с. Нетреба
9. с. Великі Телковичі 43. с. Новаки
10. с. Великі Цепцевичі 44. смт. Рафалівка
11. с. Великий Жолудськ 45. с. Новосілки
12. с. Велихів 46. с. Озерці
13. с. Веретено 47. с. Озеро
14. смт. Володимирець 48. с. Острів
15. с. Воронки 49. с. Острівці
16. с. Городець 50. с. Полиці
17. с. Городок 51. с. Половлі
18. с. Довговоля 52. с. Радижеве
19. с. Дубівка 53. с. Ромейки
20. с. Діброва 54. с. Рудка
21. с. Жовкині 55. с. Сварині
22. с. Журавлине 56. с. Собіщиці
23. с. Заболоття 57. с. Сопачів
24. с. Зелене 58. с. Сошники
25. с. Зелениця 59. с. Стара Рафалівка
26. с. Іванчі 60. с. Степангород
27. с. Каноничі 61. с. Суховоля
28. с. Кідри 62. с. Уріччя
29. с. Кошмаки 63. с. Хиночі
30. с. Красносілля 64. с. Чаква
31. с. Кругле 65. с. Чудля
32. с. Кримне 66. с. Чучеве
33. с. Липне 67. с. Щоків
34. с. Лозки
Дубровицький район
1. с. Бережки 24. с. Мочулище
2. с. Бережниця 25. с. Нивецьк
3. с. Берестя 26. с. Озерськ
4. с. Білаші 27. с. Орв'яниця
5. с. Бродець 28. с. Осова
6. с. Будимля 29. с. Переброди
7. с. Вільне 30. с. Підлісне
8. с. Великі Озера 31. с. Порубка
9. с. Висоцьк 32. с. Працюки
10. с. Городище 33. с. Різки
11. с. Грані 34. с. Сварицевичі
12. с. Грицьки 35. с. Селець
13. с. Жадень 36. с. Соломіївка
14. с. Залішани 37. с. Трипутня
15. с. Заслуччя 38. с. Тумень
16. с. Зелень 39. с. Узлісся
17. с. Золоте 40. с. Хілін
18. с. Колки 41. с. Червоне
19. с. Кривиця 42. с. Шахи
20. с. Крупове 43. с. Ясинець
21. с. Кураш
22. с. Лісове
23. с. Літвиця
Зарічненський район
1. с. Бродниця 23. с. Млин
2. с. Борове 24. с. Млинок
3. с. Бутове 25. с. Морочне
4. с. Вовчиці 26. с. Неньковичі
5. с. Вичівка 27. с. Ниговищі
6. с. Голубне 28. с. Нобель
7. с. Гориничі 29. с. Новорічиця
8. с. Дідівка 30. с. Новосілля
9. с. Дібрівськ 31. с. Олександрове
10. с. Дубчиці 32. с. Омит
11. с. Ждань 33. с. Острівськ
12. с. Задовже 34. с. Парська
13. с. Заозер'я 35. с. Перекалля
14. смт Зарічне 36. с. Привітівка
15. с. Зелена Діброва 37. с. Радовель
16. с. Коник 38. с. Річки
17. с. Котира 39. с. Річиця
18. с. Кутин 40. с. Сенчиці
19. с. Кухітська Воля 41. с. Серники
20. с. Кухче 42. с. Соломир
21. с. Лисичин 43. с. Тиховиж
22. с. Локниця 44. с. Храпин
45. с. Чернин
Рокитнівський район
1. с. Біловіж 16. с. Кисоричі
2. с. Більськ 17. с. Купель
3. с. Березове 18. с. Мушні
4. с. Блажове 19. с. Олександрівка
5. с. Буда 20. с. Обсіч
6. с. Будки-Кам'янські 21. с. Остки
7. с. Будки-Сновидовицькі 22. с. Познань
8. с. Вежиця 23. с. Рокитне
9. с. Глинне 24. смт Рокитне
10. с. Грабунь 25. с. Сновидовичі
11. с. Дроздинь 26. с. Старики
12. с. Дерть 27. с. Старе Село
13. с. Дубно 28. с. Томашгород
14. с. Залав'я 29. с. Хміль
15. с. Кам'яне
Сарненський район
1. с. Білятичі 33. с. Мар'янівка
2. с. Бутейки 34. с. Маслопуща(Стрільська с/р)
3. с. Велике Вербче 35. с. Мельниця
4. с. Вирка 36. с. Немовичі
5. с. Вири 37. с-ще Немовичі
6. с. Волоша 38. с. Обірки
7. с. Висове 39. с. Одринки
8. с. Глушиця 40. с. Олексіївка
9. с. Грушівка 41. с. Орлівка
10. с. Гранітне 42. с. Підгірник
11. с. Гута-Перейма 43. с. Поляна
12. с. Двірець 44. с. Пугач
13. с. Дубняки 45. с. Ремчиці
14. с. Довге 46. с. Рудня-Карпилівська
15. с. Зарів'я 47. м. Сарни
16. с. Зносичі 48. с. Селище
17. с. Іванівка 49. смт. Степань
18. с. Калинівка 50. с. Стрільськ
19. с. Кам'яне-Случанське 51. с-ще Страшеве
20. с. Карасин 52. с. Тинне
21. с. Карпилівка 53. с. Тріскині
22. с. Катеринівка 54. с. Труди
23. с. Клесів 55. с. Тутовичі
24. смт Клесів 56. с. Убереж
25. с. Костянтинівка 57. с. Угли
26. с. Копище 58. с. Федорівка
27. с. Корост 59. с. Чабель
28. с. Кричильськ 60. с-ще Чемерне
29. с. Кузьмівка 61. с. Чудель
30. с. Любиковичі 62. с. Цепцевичі
31. с. Люхча 63. с. Яблунька
32. с. Мале Вербче 64. с. Яринівка
65. с. Ясногірка
Міста обласного підпорядкування
1. м. Кузнецовськ
Сумська область
Шосткинський район
1. с. Богданівка
2. с.Дібрівка
3. с.Ковтунове
4. с.Чорні Лози
Ямпільський район
1.с.Базелівщина 3.с.Степне
2.с.Майське 4.с.Феофілівка

Тернопільська область
Чортківський район
1. смт Заводське 3. с. Сосулівка
2. с. Колиндяни 4. м. Чортків
5. с. Шманьківці
6. с.Вересневе
7. с.Сокиринці
Заліщицький район
1. м. Заліщики

Черкаська область
Городищенський район
1. с. Валява
2. с. Ксаверове

Жашківський район
1. с-ще Костянтинівка 3. с. Побійна
2. с. Нагірна 4. с. Червоний Кут

Звенигородський район
1. м. Звенигородка 7. с. Попівка
2. с. Княжа 8. с. Стара Буда
3. с. Озірна 9. с-ще Олександрівка
4. c.Багачівка 10. с.Павлівка
5. c.Вільховець 11. смт Юрківка
6. c.Михайлівка

Канівський район
1. с. Бабичі 7. с. Хмільна
2. с. Ковалі 8. с. Хутір-Хмільна
3. с. Литвинець 9. с. Таганча
4. с. Кононча 10. с. Трощин
5. с. Курилівка 11. с. Черниші
6. с. Михайлівка 12. с. Яблунів
Катеринопільський район
1. с. Вербовець 7. с. Киселівка
2. с. Гуляйполе 8. смт Мокра Калигірка
3. с. Єлизаветка 9. с. Радчиха
4. смт Єрки 10. с. Ямпіль
5. с. Кайтанівка 11. с. Ярошівка
6. смт Катеринопіль 12. с.Грушківка
13. c.Луківка
14. c-ще Новоукраїнка
15. с.Ромейково
Корсунь-Шевченківський район
1. с. Гута-Стеблівська 6. с. Склименці
2. с. Заріччя 7. с. Сидорівка
3. с. Комарівка 8. смт Стеблів
4. с. Нова Буда 9. с. Хильки
5. с. Петрушки 10. с. Шендерівка
11. c-ще Хлерівка
Лисянський район
1. с. Боярка 4. с. Смільчинці
2. смт Лисянка 5. с. Хижинці
3. с. Писарівка 6. с. Чеснівка
Маньківський район
1. с. Кривець 2. с. Кути
Тальнівський район
1. с. Довгеньке 5. с. Павлівка Перша
2. с. Криві Коліна 6. м. Тальне
3. с. Майданецьке 7. с. Тальянки
4. с. Мошурів 8. c.Гуляйка
9. c.Кобринове
10. c.Піщана
Уманський район
1. с. Піковець 3. с. Ятранівка
2. с. Шарин
Христинівський район
1. с. Синиця
Черкаський район
1. с. Кумейки
Шполянський район
1. с. Васильків 3. с. Лозуватка
2. с. Капустине 4. c.Георгіївка
5. c.Іскрене
Хмельницька область
Кам'янець-Подільський район
1.c.Ніверка 3.c.Чорнокозинці
2.c.Нововолодимирівка 4.с.Шустівці
Чемеровецький район
1.c.Велика Зелена 4.c.Мала Зелена
2.c.Вікторівка 5.c.Шидлівці
3.с.Криків

Чернігівська область
Козелецький район
1. с. Бобруйки 17. с. Любечанинів
2. с. Бір 18. с. Морівськ
3. с. Бірки 19. м. Остер
4. с. Виповзів 20. с. Отрохи
5. с. Гарбузин 21. с. Патюти
6. с. Гладке 22. с. Петрівське
7. смт Десна 23. с. Поліське
8. с. Євминка 24. с. Романьки
9. с. Єрків 25. с. Рудня
10. с. Жилин Млинок 26. с. Савин
11. с. Карпилівка 27. с. Сираї
12. с. Короп'є 28. с. Сокирин
13. с. Косачівка 29. с. Соколівка
14. с. Крехаїв 30. с. Сорокошичі
15. с. Лебедівка 31. с. Тужар
16. с. Лошакова Гута
Карюківський район
1. с. Заляддя
2. с. Лісове 4. с. Савинки
3. с. Рейментарівка 5. с. Хотіївка
Новгород - Сіверський район
1.с.Гірки 2.с.Дігтярівка

Ріпкинський район
1. с. Березівка 18. с. Любеч
2. с. Глиненка 19. с. Незаможне
3. с-ще Гірки 20. с. Новосілки
4. с. Грабів 21. с. Павлівка
5. с. Грабівка 22. с. Переділ
6. с. Губарі 23. с-ще Пересаж
7. с-ще Заводське 24. с. Пізнопали
8. с. Задеріївка 25. смт Радуль
9. смт Замглай 26. с. Розсудів
10. с. Зубахи 27. смт Ріпки
11. с. Кам'янка 28. с. Семаки
12. с. Кислі 29. с. Сенюки
13. с. Клонів 30. с. Смолигівка
14. смт Кукарі 31. с. Тулія
15. с. Лопатні 32. с. Углова Рудня
16. с. Мекшунівка 33. с. Чудівка
17. с. Мокрі Велички 34. с. Шумани

Семенівський район
1. с. Галаганівка 16. с. Марс
2. с. Городок 17. с. Медведівка
3. с. Грем'ячка 18. с. Михайлове
4. с. Жовтневе 19. с. Мхи
5. с. Залізний Міст 20. с. Миколаївка
6. с. Заріччя 21. с. Парня
7. с. Зоря 22. с. Покровське
8. с. Зелений Гай 23. с. Ракужа
9. с. Іванівка 24. м. Семенівка
10. с. Калинівське 25. с. Східне
11. с. Кривуша 26. с. Тимоновичі
12. с. Кринички 27. с-ще Угли
13. с. Кути Другі 28. с. Улянівське
14. с. Кути Перші 29. с. Ферубки
15. с. Логи 30. с. Червоний Пахар
31. с. Чорнозем
Сосницький район
1. с. Ляшківці 3. с. Свірок
2. с. Полісся
Чернігівський район
1. с. Бірки 16. с. Мньов
2. с. Боровики 17. с. Пакуль
3. с. Будище 18. с. Папірня
4. с. Василева Гута 19. с-ще Північне
5. с. Ведильці 20. с. Пльохів
6. с. Ворохівка 21. с. Прохорів
7. с. Глядин 22. с. Пильня
8. смт. Гончарівське 23. с. Рудня
9. с. Дніпровське 24. с. Семенягівка
10. с. Загатка 25. с. Скугарі
11. с. Кархівка 26. с. Старик
12. с. Конюшівка 27. с. Хатилова Гута
13. с. Леньків Круг 28. с. Хмільниця
14. с. Ліски 29. с. Храпате
15. с. Малійки 30. с-ще Центральне
31. с. Шмаївка
Чернівецька область
Заставнівський район
1. с. Веренчанка 3. с. Кадубівці
2. с.Звенячин 4. с.Йосипівка
с.Бабин
с. Рудка
Кіцманський район
1. с. Малятинці 3. с. Хлівище
2. с. Ставчани 4. с. Южинець
Населені пункти, які за територіально-виробничими
та соціальними зв'язками віднесені до переліку
населених пунктів, в яких оплата праці громадян,
що працюють на територіях радіоактивного забруднення
провадиться за підвищеними тарифними ставками
(відрядними розцінками) і посадовими окладами
При рівнях забруднення ізотопами цезію -134, -137 від 1 до 5 Кі/кв.км
на 20 - 30 %
Волинська область
Камінь-Каширський район
1. с. Боровне 22. с. Нові Червища
2. с. Брониця 23. с. Олексіївка
3. с. Великий Обзир 24. с. Оленине
4. с. Верхи 25. с. Ольшани
5. с. Видерта 26. с. Осівці
6. с. Винішок 27. с. Острівок
7. с. Ворокомле 28. с. Підбороччя
8. с. Волиця 29. с. Підцир'я
9. с. Воєгоща 30. с. Піщане
10. с. Городок 31. с. Пнівне
11. с. Грудки 32. с. Полиці
12. с. Гута-Боровенська 33. с. Радошинка
13. с. Житнівка 34. с. Рудка-Червинська
14. с. Залазько 35. с. Соснівка
15. с. Іваномисль 36. с. Старі Червища
16. с. Камінь-Каширський 37. с. Стобихва
17. с. Карасин 38. с. Стобихівка
18. с. Карпилівка 39. с. Тоболи
19. с. Малий Обзир 40. с. Фаринки
20. с. Малі Голоби 41. с. Черче
21. с. Надрічне
Любешівський район
1. с. Бихів 11. с. Мукошин
2. с. Бірки 12. с. Підкормілля
3. с. Бучин 13. с. Пожог
4. с. Витуле 14. с. Седлище
5. с. Гірки 15. с. Селісок
6. с. Зарудчі 16. с. Судче
7. с. Лахвачі 17. с. Угриничі
8. с. Люботин 18. с. Хутомир
9. с. Люб'язь 19. с. Цир
10. с. Мала Глуша 20. с. Щитинь
Маневицький район
1. с. Бережниця 6. с. Куликовичі
2. с. Гораймівка 7. с. Майдан-Липненський
3. с. Градинськ 8. с. Троянівка
4. с. Замостя 9. с. Черськ
5. с. Колодії
Житомирська область
Ємільчинський район
1. с. Андрієвичі 18. с. Маринівка
2. с. Антонівка 19. с. Майдан
3. с. Бобриця 20. с. Мар'янівка
4. с. Болярка 21. с. Нараївка
5. с. Будо-Бобриця 22. с. Наділище
6. с. Великий Яблунець 23. с. Напізнаничі
7. с. Верби 24. с. Новоолександрівка
8. с. Вільшанка 25. с. Рогівка
9. с. Ганнопіль 26. с. Рихальське
10. с. Гута-Бобрицька 27. с. Сербо-Слобідка
11. с. Євгенівка 28. с. Синявка
12. с. Єлизаветпіль 29. с. Сорочень
13. с. Зосимівка 30. с. Старі Непізнаничі
14. с. Кам'янка 31. с. Старі Серби
15. с. Киселівка 32. с. Усолуси
16. с. Киянка 33. с. Хотиж
17. с. Крем'янка 34. с. Хутір-Мокляки
35. с. Червоний Бір
36. с. Шевченкове
Малинський район
1. с. Ворсівка 10. с. Лідівка
2. с. В'юнище 11. с. Нянівка
3. с. Горинь 12. с. Рубанка
4. с-ще Гранітне 13. с. Соснівка
5. с. Жабоч 14. с. Слобівка
6. с. Зибин 15. с. Тарасівка
7. с. Загребля 16. с. Устинівка
8. с. Іванівка 17. с. Фортунатівка
9. с. Королівка
Новоград-Волинський район
1. с. Анастасівка 9. с. Мала Анастасівка
2. с. Вербівка 10. с. Партизанське
3. с. Вишківка 11. с-ще Перелісок
4. с. Дібрівське 12. с. Повчине
5. с. Калинівка 13. с. Суховоля
6. с. Красилівка 14. с. Таращанка
7. с. Лучиця 15. с. Федорівка
8. с. Морозівка 16. с. Чижівка
Рівненська область
Володимирецький район
1. с. Липне 3. смт Нова Рафалівка
2. с. Луко
Чернігівська область
Козелецький район
1. с. Лутава 2. с. Максим
Корюківський район
1. с. Червоний Довжик
Семенівський район
1. с. Архипівка 3. с. Орликівка
2. с. Баранівка 4. с. Першотравневе
Ріпкінський район
1. с. Корольча 2. с. Тараса Шевченка
Чернігівський район
1. с. Лісне 4. с. Смолин
2. с. Пустинки 5. с. Червоне
3. с. Ревунів Круг 6. с. Шульгівка
( Додаток N 3 в редакції Постанови КМ 600 ( 600-94-п ) від
29.08.94 )
( Дію додатка N 3 в редакції Постанови КМ N 600 ( 600-94-п ) від
29.08.94 призупинено на підставі Постанови КМ N 639 ( 639-94-п )
від 14.09.94 )
( Додаток 3 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ
N 37-р ( 37-95-р ) від 27.01.95 )

Додаток N 4
до постанови Кабінету Міністрів УРСР
від 23 липня 1991 р. N 106

ПЕРЕЛІК
видів робіт, пов'язаних з підвищеною радіоактивною
забрудненістю робочих місць, на яких оплата праці громадян
може проводитися за підвищеними тарифними ставками
(відрядними розцінками) і посадовими окладами у максимальному
розмірі в залежності від складності робіт і умов праці
Сільськогосподарські роботи
Механізовані та кінно-ручні польові й транспортні роботи, роботи
в теплицях закритого грунту, на тваринницьких фермах і комплексах,
у ставках і водоймах Робота агрономічної, інженерної і зооветеринарної служби у
польових умовах і тваринництві Захист сільськогосподарських угідь від шкідників, хвороб і
бур'янів, внесення мінеральних добрив Ремонт сільськогосподарської техніки машин і обладнання,
проведення робіт по їх очищенню, миттю, дефектовці Обслуговування теплотрас, каналізації і водопроводу Вантаження і розвантаження сипучих і пилоутворюючих вантажів,
продукції сільськогосподарського виробництва Закладення плодоовочевої продукції і картоплі на тривале
зберігання Виробництво комбікормів, кормосумішей і білково-вітамінних
добавок Збирання і переробка луб'яних культур (виготовлення
костробрикетів і костроплит) Розробка торфових родовищ, видобуток торфу та інші роботи,
пов'язані з торфопереробкою, вантаженням і транспортуванням
торфопродукції
Лісогосподарські роботи
Вирощування посадкового матеріалу, посів і посадка лісу,
догляд за лісовими культурами, сприяння природному відновленню
лісу, заготівля насіння та інші лісокультурні роботи Відновлення лісосік і рубки догляду за лісом, охорона лісу
від пожеж, будівництво та утримання доріг лісогосподарського
призначення, проведення біотехнічних заходів та інші
лісогосподарські роботи Гідролісомеліоративні і лісоосушувальні роботи Лісосічні роботи, трелювання, вантаження і вивезення деревини
(комплекс лісозаготівельних робіт) Підсочка лісу, заготівля і вивезення пньового осмолу Заготівля хвойної зелені, виготовлення вітамінного борошна Охорона, відтворення і використання мисливської фауни Лісозахистні роботи, робота на нижніх складах,
смолоскипидарне виробництво
Транспортні роботи
Перевезення сільськогосподарської продукції, кормів, добрив,
насіння, інших вантажів, вантажно-розвантажувальні роботи Ремонт і технічне обслуговування транспортних засобів та
іншого обладнання Будівництво, експлуатація і ремонт залізничних колій,
автомобільних шляхів й інших шляхових споруд, нафтогазопроводів
Будівельні роботи
Земляні роботи (риття котлованів, траншей, канав, відсипка
гребель, берегоукріплення та ін.) Науково-дослідні, проектно-пошукові роботи і роботи,
пов'язані з уточненням радіаційної обстановки і забезпеченням
радіаційної безпеки, радіаційного та дозиметричного контролю. Вантажно-розвантажувальні і транспортні роботи Видобуток, транспортування і переробка нерудних будівельних
матеріалів (пісок, глина, гіпс, вапно та ін.) Будівництво водопровідної, каналізаційної і інших мереж на
відкритій місцевості Монтаж, демонтаж і ремонт будівельних машин та обладнання
Житлово-комунальне господарство
Комплексне прибирання територій (вулиць, скверів, парків,
тощо) Збирання побутових відходів і сміття, вивезення їх на
сміттєсховища і сміттєпереробні підприємства Аварійно-рятувальні роботи, гасіння пожеж
Дезактиваційні роботи
Знесення старих будівель і споруд Заміна покрівель, огорож, тощо Миття будівель, споруд і шляхів дезактивуючими засобами Комплекс інших дезактиваційних робіт Примітки: 1. Працівникам, зайнятим на роботах, крім визначених
переліком, підвищення тарифних ставок (посадових окладів)
провадиться у мінімальному розмірі, передбаченому для відповідного
населеного пункту.
Керівники підприємств, установ і організацій разом з
профспілковими комітетами і радами трудових колективів мають право
підвищувати тарифні ставки (посадові оклади) працівникам залежно
від складності та умов праці в межах мінімального і максимального
розміру процентних надбавок, установлених для відповідного
населеного пункту, з дотриманням середнього розміру надбавок і
суми коштів, передбачених на ці цілі. 2. Пенсіонерам, студентам, учням професійно-технічних училищ
та інших навчальних закладів, інвалідам з дитинства, громадянам,
які проживають на радіоактивно забруднених територіях, пенсії,
стипендії і допомога підвищуються у мінімальному розмірі,
встановленому для відповідного населеного пункту. У разі якщо студенти та учні професійно-технічних училищ, які
досягли 18 років, будуть тимчасово залучені до робіт, за виконання
яких встановлено максимальні розміри підвищених тарифних ставок
(посадових окладів), стипендія їм за фактично відпрацьований час
може бути підвищена до максимального розміру, встановленого для
відповідного населеного пункту.

Державний секретар Кабінету Міністрів УРСР В. ПЄХОТА
Додаток N 5
до постанови Кабінету Міністрів УРСР
від 23 липня 1991 р. N 106

ПОРЯДОК
вилучення, поховання чи утилізації продукції,
забрудненої радіонуклідами, що надійшла у виробництво
або для реалізації у торговельну мережу, а також
відшкодування затрат за рахунок осіб,
винних у її виробництві
1. Сільськогосподарська продукція та продукти харчування
(надалі - продукція), вироблені (заготовлені) в зонах безумовного
(обов'язкового) відселення, гарантованого добровільного відселення
та посиленого радіоекологічного контролю, радіоактивна
забрудненість яких перевищує норми, встановлені Національною
комісією радіаційного захисту населення України (норми НКРЗУ),
підлягає вилученню, похованню чи утилізації*.
* До встановлення норм НКРЗУ керуватися тимчасово допустимими
рівнями вмісту радіонуклідів цезію і стронцію-90 у харчових
продуктах і питній воді, встановленими в зв'язку з аварією
на Чорнобильській АЕС і затвердженими Міністерством охорони
здоров'я СРСР у 1991 році (надалі - ТДР - 91).
Продукція вважається забрудненою, якщо в процесі
технологічних операцій кінцевий продукт не відповідає нормам
НКРЗУ. 2. На продукцію, вироблену (заготовлену) в указаних в пункті
1 цього Порядку зонах, повинен видаватись сертифікат, в якому
вказується місце її виробництва (заготівлі), вміст радіонуклідів,
відповідальний виробник (заготівельник) цієї продукції і
контролер, який здійснив перевірку її на вміст радіонуклідів. Сертифікат на вміст радіоактивних речовин у продукції є
єдиним документом, що дозволяє переробку і реалізацію продукції,
виробленої (заготовленої) в зазначених зонах. (Зразок сертифіката на вміст радіоактивних речовин у
продукції додається
).
Підприємства й організації, що мають право
видавати сертифікати
3. Видача сертифіката на вміст радіоактивних речовин у
продукції провадиться: а) на вироблену (заготовлену) продукцію рослинництва і
тваринництва та продуктів харчування - підприємством
(господарством) - виробником (заготівельником) на підставі
аналізів радіологічних лабораторій (постів) відповідних
підприємств (господарств); б) на продукцію лісу - підприємствами лісового та сільського
господарства, які заготовляють і переробляють продукцію; в) на продукцію, вироблену (заготовлену) кооперативами,
малими і приватними підприємствами, у громадян, підприємств і
організацій на основі договорів - радіологічними лабораторіями
санепідстанцій або радіологічними лабораторіями інших підприємств
і організацій, яким надано право видавати сертифікати; г) на продукцію, вироблену (заготовлену) громадянами, - за їх
проханням радіологічними лабораторіями підприємств Укоопспілки,
Мінторгу УРСР, Міністерства охорони здоров'я УРСР, Мінсільгоспу
УРСР, Мінлісгоспу УРСР; д) на продукцію, що призначається для експорту, - спеціально
уповноваженими на це установами Міністерства охорони здоров'я
України, Міністерства аграрної політики України та Державного
комітету лісового господарства України. ( Підпункт "д" пункту 3 додатка 5 в редакції Постанови КМ N 1610
( 1610-2000-п ) від 26.10.2000 )
Оформлення і видача сертифікатів
4. Сертифікат складається виробником (заготівельником)
продукції на основі аналізу радіологічної лабораторії (поста) про
вміст радіонуклідів, а на продукцію, вироблену (заготовлену)
громадянами, - безпосередньо лабораторіями. Відповідальність за
достовірність внесених в сертифікат результатів досліджень несуть
відповідно виробник (заготівельник) продукції і лабораторія, що
склали сертифікат. Сертифікат підписується керівником підприємства,
господарства, відповідальними за відбір проб, і завіряється
гербовою печаткою господарства. Загублений сертифікат не
поновлюється. Продукція направляється на повторний аналіз. Бланки
сертифікатів є документами суворої звітності. Сертифікати реєструються у Книзі реєстрації сертифікатів, яка
ведеться підприємствами й організаціями, що мають право видавати
сертифікати. Бланки сертифікатів і Книга реєстрації сертифікатів
зберігаються в сейфі. Книга реєстрації сертифікатів повинна бути пронумерована та
прошнурована.
Дослідження продукції на вміст радіоактивних речовин
5. Дослідження продукції на вміст радіоактивних речовин
провадять: продуктів харчування - радіологічні лабораторії санепідслужби
області та радіологічні лабораторії Укоопспілки;
продукції тваринництва - радіологічні лабораторії обласних і
районних ветеринарних лабораторій; продукції рослинництва - радіологічні лабораторії і
дозиметричні пости обласних проектно-розвідувальних станцій
хімізації; продукції лісу - радіологічні лабораторії Мінлісгоспу УРСР та
Мінсільгоспу УРСР; продукції, що заготовляється у населення, - радіологічні
лабораторії Укоопспілки, радіологічні лабораторії санепідстанцій
та інших підприємств і організацій, яким надано право видавати
сертифікати. Для радіологічних досліджень продукції, що виробляється в
області, за рішенням облвиконкомів можуть залучатись також
радіологічні лабораторії інститутів, організацій, підприємств, які
мають необхідне для цього обладнання й прилади та дозвіл
Міністерства охорони здоров'я УРСР і Держстандарту УРСР. На колгоспних ринках продукція перевіряється лабораторією
ветеринарно-санітарної експертизи ринку. 6. За наслідками радіологічних досліджень лабораторії (пости)
видають представникові господарства, організації підприємства під
розписку висновок з результатами аналізу про вміст радіонуклідів
у продукції, підписаний керівником лабораторії (поста), радіологом
і завірений печаткою (зразок додається). 7. Радіологічні дослідження продукції рослинництва,
тваринництва, продуктів харчування, продукції лісу, проведені
організаціями і підприємствами, які не мають на це відповідного
дозволу, не можуть бути підставою для складання і видачі
сертифіката.
Відбір проб (зразків) продукції для дослідження
8. Відбір проб (зразків) продукції для лабораторних
досліджень на вміст радіонуклідів за діючими уніфікованими
методиками проводять спеціалісти господарств і підприємств, які
визначаються наказом по підприємству або рішенням правління
колгоспу. Відібрані проби (зразки) реєструються в журналі відбору проб
зазначеним спеціалістом господарства. Доставку відібраних проб (зразків) продукції для аналізу
здійснює виробник (заготівельник) продукції.
Контрольні перевірки якості продукції
9. Контрольні перевірки якості продукції здійснюють: продуктів харчування - радіологічні лабораторії санепідслужби
Міністерства охорони здоров'я УРСР; продукції тваринництва - обласні ветеринарні лабораторії; продукції рослинництва - обласні проектно-розвідувальні
станції хімізації; продукції лісу - радіологічні лабораторії міжобласних
науково-виробничих центрів "Лісрадіоекологія" Мінлісгоспу УРСР; продукції виробленої і переробленої організаціями й
підприємствами споживспілки, - обласні контрольно-виробничі
лабораторії споживспілки; продукції, що реалізується населенню через торговельну
мережу, -лабораторії Мінторгу УРСР і Укоопспілки. Контрольні перевірки провадяться за заявками підприємств,
організацій і окремих громадян, які відправляють, отримують,
заготовляють і купують продукцію для переробки або продукти
харчування для реалізації. 10. При виникненні спорів між споживачем і постачальником
продукції з питань, пов'язаних з встановленням ступеня
забрудненості продукції, остаточний висновок про вміст
радіонуклідів у продукції дає радіологічна лабораторія
санепідслужби Міністерства охорони здоров'я УРСР або ветеринарної
служби Мінсільгоспу УРСР за результатами, отриманими методом
спектрометрії. 11. Виробник (заготівельник) чи споживач продукції,
виробленої (заготовленої) в регіонах, забруднених радіонуклідами,
зобов'язаний на першу вимогу працівників санепідстанції,
радіологічної інспекції Мінсільгоспу УРСР, Державної лісової
охорони пред'явити сертифікат. При відсутності сертифіката на
продукцію виробник (заготівельник) чи споживач продукції
зобов'язаний в присутності зазначених працівників відібрати зразки
продукції для аналізу. У разі відмови виробника (заготівельника) чи споживача
пред'явити сертифікат на продукцію або відібрати її зразки для
аналізу про це повідомляється правоохоронним органам для
примусового вилучення продукціїї і вжиття заходів.
Вилучення, поховання чи утилізація радіоактивно
забрудненої продукції
12. Підставою для вилучення, поховання чи утилізації
продукції, що не відповідає нормам НКРЗУ (ТДР-91), є остаточний
висновок радіологічної лабораторії санепідслужби або ветслужби,
отриманий методом спектрометрії. 13. Для вилучення, поховання чи утилізації забрудненої
продукції керівником підприємства-виробника створюється комісія в
складі представників виготовлювача продукції, санепідстанції,
споживача або покупця продукції, служби поховання, правоохоронних
органів. Рішення про поховання приймають виконавчі комітети Рад
народних депутатів. Споживач, який виявив забруднену радіонуклідами продукцію,
передає її зразки санепідстанції для експертизи. Результати аналізів на вміст радіоактивних речовин у
продукції подаються споживачу, виробнику і вказаній комісії. За
результатами експертизи забруднена радіонуклідами продукція
вилучається. 14. Забракована продукція, що не відповідає нормам НКРЗУ
(ТДР-91), за актом, підписаним всіма членами комісії, передається
на поховання чи утилізацію підприємству "Радон" або іншому
спеціалізованому підприємству. Забракована продукція, що може бути використана для інших
потреб без шкоди для здоров'я людей, передається на подальшу
переробку. Продукція, вироблена (заготовлена) кооперативами, малими і
приватними підприємствами, яка не відповідає нормам НКРЗУ
(ТДР-91), підлягає вилученню і передачі на поховання або
утилізацію в такому ж порядку.
Відшкодування збитків
15. Споживач, який одержав продукцію, що не відповідає нормам
НКРЗУ (ТДР-91) щодо вмісту в ній радіонуклідів і не підлягає
переробці, має право не оплачувати її вартість. Збитки, завдані в
результаті поставки недоброякісної продукції, відшкодовуються за
рахунок постачальника в претензійно-позивному порядку. Збитки за виробництво забрудненої продукції в результаті
порушення технології працівниками відшкодовуються винним особами в
установленому порядку. Виробникові забрудненої не з його вини продукції, за умови
дотримання всіх технологічних вимог виробництва, збитки
відшкодовуються в порядку, визначеному законодавством. __________________________ _______________________________
(повна назва підприємства, (прізвище, ім'я та по батькові)
що видало сертифікат, ку-
товий штамп)* ______________________________
(адреса)
С Е Р Т И Ф І К А Т N ____ від "___" _____________
(дата) ________ 199 р. на вміст радіоактивних речовин у продукції
Виданий на основі висновку __________________________________
(назва радіологічної лабораторії) _____________ від "___" ______________ 199__ р. N _______________
на __________________ партія N _________ вага (обсяг)____________
(назва продукції)
вироблену (вирощену, заготовлену) _______________________________
(N поля, сівозміни, теплиці, _________________________________________________________________
блоку, лісового кварталу, ділянки, цеху, зміни, _________________________________________________________________
або інші дані, що вказують місце вироблення _________________________________________________________________
(заготівлі) продукції
про те, що вміст радіонуклідів становить: цезію-134, 137 ____
Кі/кг) _______________________ Бк (кг/л).
Тип _________________________ приладу, N_____________ приладу
Дата перевірки___________________________.
Норми НКРЗУ (ТДР-91) на вміст цезію-134, 137 _______ Кі(кг/л) _________________ Бк(кг/л).
Дотримання тимчасово допустимого рівня норм НКРЗУ (ТДР-91) по
цезію, як правило, забезпечує дотримання ТДР по стронцію-90.

Керівник підприємства ______________________________
(прізвище, ім'я, по батькові) Контролер ______________________________
(прізвище, ім'я, по батькові) Печатка
_________________
* Громадянам сертифікат видається безпосередньо лабораторією за
підписом керівника і завірений печаткою лабораторії. В цьому
разі замість назви підприємства вказується прізвище, ім'я та по
батькові громадянина, його адреса.
________________________________________________________________
( назва міністерства, відомства) ________________________________________________________________
(повна назва радіологічної лабораторії поста)
ВИСНОВОК N_________
______________________ "___"_____________199 р.
(населений пункт)
Виданий______________________________________________________
(назва підприємства, район,область)
про те, що в продукції___________________________________________
(назва продукції)
отриманій________________________________________________________
(реквізити господарства, яке виготовило продукцію
(виростило) продукцію) _________________________________________________________________
( якщо отримана на стороні - номер документа)
вага партії______________________________________
( т., ц., кг )
вміст сумарного радіоцезію становить _________________Кі/кг, норматив НКРЗУ (ТДР-91) ____________Кі/кг _________________Бк/кг, норматив НКРЗУ (ТДР-91)____________Бк/кг.
Дотримання тимчасово допустимого рівня (ТДР) по цезію
забезпечує дотримання ТДР по стронцію-90.
Зразки (проби) для лабораторних досліджень відібрав
( доставив ) ____________________________________________________
(посада, прізвище, ім'я, по батькові)
"___"____________199 р., акт від "____"____________________199 р.
(дата)
N________________.
Керівник лабораторії ____________________________________________
(поста) (прізвище, ім'я, по батькові, підпис)
Аналіз виконав __________________________________________________
(радіолог) (прізвище, ім'я, по батькові, підпис)
Печатка
Державний секретар
Кабінету Міністрів УРСР В.ПЄХОТА
Додаток N 6
до постанови Кабінету Міністрів УРСР
від 23 липня 1991 р. N 106
ПОЛОЖЕННЯ
про в'їзд та виїзд громадян і транспортних засобів
із зони відчуження та безумовного (обов'язкового)
відселення
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Це Положення визначає порядок пропуску в зону та із зони
громадян, вантажів і транспортних засобів (контрольно-пропускний
режим), обов'язки й права особового складу контрольно-пропускних
пунктів (КПП). 2. Контрольно-пропускний режим встановлюється на
автодорожніх, водних, повітряних і залізничних магістралях з метою
забезпечення громадського порядку, належного санітарного стану,
недопущення проникнення в зону сторонніх громадян, транспортних
засобів, ввозу (вивозу) без контролю і належно оформлених
документів вантажів, шкідливих і небезпечних для здоров'я людей
речовин і продуктів. 3. Контрольно-пропускний режим зони включає до себе комплекс
організаційних, адміністративних і технічних заходів, що
забезпечують правомірний пропуск в зону та із зони громадян,
вантажів і транспортних засобів. 4. Контрольно-пропускний режим зони забезпечують органи
внутрішніх справ і інші відомства, що для цього залучаються, у
взаємодії з дозиметричною службою НВО "Припять", штабом ЦО УРСР.
Штати КПП затверджуються УВС областей. Особи, які здійснюють
контрольно-пропускний режим, в своїй практичній діяльності
керуються чинним законодавством, цим Положенням, іншими
нормативними актами, а також настановами з радіаційної безпеки,
функціональними обов'язками. 5. Для забезпечення контрольно-пропускного режиму зона
відчуження на території Української РСР обгороджена по периметру,
а на в'їздах у зону безумовного (обов'язкового) відселення
встановлені КПП. Пропуск в зону та із зони громадян, транспортних засобів і
вантажів здійснюється через КПП. Розміщення КПП, організацію їх роботи і ліквідацію покладено
на МВС УРСР, Мінчорнобиль УРСР, виконкоми місцевих Рад народних
депутатів за погодженням із заінтересованими міністерствами і
відомствами, а їх обладнання - на Адміністрацію зони і виконкоми
місцевих Рад народних депутатів. 6. Загальне керівництво, організація взаємодії міністерств і
відомств УРСР з питань контрольно-пропускного режиму в зоні
покладається на Мінчорнобиль УРСР, МВС УРСР і виконкоми обласних
Рад народних депутатів. 7. Дане Положення обов'язкове для виконання всіма
громадянами, службовими особами, підприємствами, установами та
організаціями. Його текст вивішується на КПП на видному місці і
доводиться до відома громадян, що проходять (проїжджають) в зону.
II. ПРОПУСК В ЗОНУ ТА ІЗ ЗОНИ
8. Перебування громадян в зоні відчуження і безумовного
(обов'язкового) відселення без перепусток і документів, що
посвідчують особу, забороняється. 9. Особи, які не досягли вісімнадцятирічного віку, в зону не
пропускаються. 10. Для проходу (проїзду) в зону громадян встановлюються такі
перепустки: "Скрізь" (Ф-1), "Чорнобиль" (Ф-2), "Тимчасовий"
(Ф-6), "Разовий" (Ф-7), "Посвідчення особи", а для проїзду
транспортних засобів: 2-А, 3-А, 4-А. Зразки перепусток розробляються і затверджуються
Адміністрацією зони відчуження, а в зоні безумовного
(обов'язкового) відселення - виконкомами місцевих Рад народних
депутатів за погодженням з МВС УРСР. Бланки перепусток
зберігаються як документи суворої звітності. За документами, що
посвідчують особу, але без оформлення перепусток у зону проходять
(проїжджають) службові особи, перелік яких визначає Мінчорнобиль
УРСР, МВС УРСР за погодженням із заінтересованими міністерствами і
відомствами УРСР.
11. Перепустки видаються бюро перепусток Адміністрації зони
згідно з заявками підприємств, установ і організацій. Разові
перепустки оформляються на КПП працівниками органів внутрішніх
справ. Обгрунтуванням для видачі разової перепустки є: посвідчення про відрядження або дозвіл Адміністрації зони на
прохід (проїзд) до мм. Чорнобиля, Прип'яті, на Чорнобильську АЕС
або в зони відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення; рішення або клопотання виконкомів Рад народних депутатів про
допуск громадян для вирішення окремих службових і особистих питань
в зоні та в інших необхідних випадках. Перепустка видається під розписку після перевірки документів,
що посвідчують особу громадянина.
Перепустки на Чорнобильську АЕС оформляються в бюро
перепусток станції. Порядок їх видачі регламентується спеціальною
інструкцією. 12. Перепустки на в'їзд і виїзд із зон відчуження та
безумовного (обов'язкового) відселення транспортних засобів
видаються при наявності у водія дорожнього листа. В цій перепустці
вказується пункт призначення і дозволений маршрут. Водій
транспортного засобу та супроводжуючі особи на КПП отримують
разові перепустки. 13. Бригада або група працівників проходить (проїжджає) в
зону або із зони за перепусткою, оформленою на ім'я керівника
бригади (групи), з доданням списку осіб, які входять до бригади
(групи). 14. При звільненні чи вибутті працівника на інше місце роботи
перепустка здається на КПП або в бюро перепусток Адміністрації
зони. У такому випадку обгрунтуванням для виїзду із зони є запис в
трудовій книжці про розірвання трудових відносин.
15. Ввіз у зону вантажів здійснюється за відповідно
оформленими супроводжуючими документами. 16. Документами, що дають право на вивіз вантажу із зони, є
товарно-транспортна накладна єдиного зразка з відміткою служби
дозиметричного контролю зони відчуження або служби цивільної
оборони зони безумовного (обов'язкового) відселення про загальний
дозиметричний контроль транспорту та вантажу і довідка
санепідслужби про відсутність радіоактивного забруднення
домашнього майна, знарядь праці та будівельних матеріалів, що
вивозяться з зони відселення. Дата вивозу може бути змінена тільки
особами, що підписали вказаний документ. Забороняється вивіз вантажів за межі зони за записками та
усними розпорядженнями. Вивіз транспортних засобів, призначених для роботи в зоні, що
мають спеціальні бортові номери, за її межі забороняється. 17. Вивіз, винесення із зони без належного дозиметричного
контролю і дозволу будівельних матеріалів, транспортних засобів,
продукції рослинництва і тваринництва (овочів, фруктів, ягід,
грибів, рослин, риби, інших продуктів харчування), а також
домашнього майна та ін. забороняється. Особи, які порушують ці
правила, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством. Вивіз грунту, рослин, харчових продуктів тощо з метою їх
дослідження за заявками заінтересованих міністерств, державних
комітетів і відомств здійснюється через КПП за погодженням з
Адміністрацією зони.
III. ОГЛЯД ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ, ВАНТАЖІВ, РЕЧЕЙ
ТА ОГЛЯД ОСІБ
18. З метою недопущення провозу в зону вибухових речовин,
отруйних, наркотичних засобів, зброї, боєприпасів, інших
небезпечних речовин і предметів працівниками внутрішніх справ на
КПП здійснюється огляд транспортних засобів, вантажів, речей, а
при необхідності й особистий огляд громадян відповідно до чинного
законодавства. 19. Огляд вантажу транспортного засобу здійснюється в
присутності водія і супроводжуючої особи. 20. Виявлені при огляді транспортних засобів, вантажів,
речей, особисто громадян речовини і предмети, заборонені для
провозу в зону, вилучаються, про що складається протокол. Протокол
підписується особою, в якої виявлено не дозволені для ввозу
речовини і предмети, двома понятими і працівником органів
внутрішніх справ. 21. У разі коли при огляді транспортного засобу, вантажу,
речей і особистому огляді громадян виявлено заборонені речі і
предмети, які особа намагалась незаконно пронести (провезти) із
зони, вона несе відповідальність відповідно до чинного
законодавства. 22. Вилучені при огляді речовини й предмети передаються за
актом органам внутрішніх справ для наступного пред'явлення їх як
речового доказу до кримінальної справи або справи про
адміністративне правопорушення. 23. Працівники органів внутрішніх справ при здійсненні огляду
транспортних засобів, вантажів, речей і особистого огляду
громадян не повинні допускати дій, що принижують людську гідність,
а також не розголошувати факти і події, що стали їм відомі
внаслідок огляду. 24. Дії по огляду речей, особистому огляду громадян,
вилученню речей можуть бути оскаржені заінтересованими особами в
установленому законом порядку.

IV. ОБОВ'ЯЗКИ І ПРАВА ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
І НАРЯДІВ КПП
25. Працівники КПП зобов'язані: суворо дотримувати дане Положення; знати свої обов'язки і права, проявляти пильність, бути
ввічливими в поводженні з громадянами; бути у встановленій для несення служби формі одягу, мати і
використовувати в роботі індивідуальні засоби захисту,
дозиметричні прилади; забезпечити на КПП дотримання громадського порядку, правил
дорожнього руху і пожежної безпеки, підтримувати необхідний
санітарний стан; утримувати в робочому стані закріплені транспортні засоби і
засоби зв'язку, дозиметричні прилади й інше майно; подавати допомогу дозиметристам в забезпеченні дозиметричного
контролю, направленні на санітарну обробку транспортних засобів,
вантажів, громадян, що проходять (проїжджають) через КПП. 26. Особовий склад органів внутрішніх справ КПП має право: перевіряти наявність у громадян посвідчень, перепусток та
інших документів, а також документів на транспортні засоби і
вантажі; здійснювати огляд транспортних засобів, вантажів, а при
необхідності і особистий огляд громадян відповідно до чинного
законодавства; затримувати транспортні засоби, вантажі в разі порушення
встановленого порядку проходу (проїзду); складати протоколи про здійснені адміністративні і
кримінальні правопорушення відповідно до чинного законодавства. Особистий склад КПП виконує й інші обов'язки і має права,
передбачені Законом УРСР "Про міліцію", а також інструкціями і
наказами, що видаються Міністерством внутрішніх справ СРСР і
Міністерством внутрішніх справ УРСР.

Державний секретар Кабінету Міністрів УРСР В. ПЄХОТА
Додаток N 7
до постанови Кабінету Міністрів УРСР
від 23 липня 1991 р. N 106
ПОРЯДОК
інформування населення республіки про радіаційний стан
на забруднених територіях
1. Інформування населення про загальний радіаційний стан
території, продуктів харчування, методичне керівництво та
координацію робіт по визначенню радіаційної обстановки здійснює
Міністерство УРСР у справах захисту населення від наслідків аварії
на Чорнобильській АЕС. З цією метою використовуються газети, телебачення,
радіомовлення, стенди, лекції і бесіди, бюлетені, плакати, кіно- і
слайдофільми тощо 2. Республіканські, обласні та районні органи масової
інформації публікують: карти про рівні радіаційного забруднення територій
республіки, областей, районів, господарств за даними Укргідромету,
Мінсільгоспу УРСР, Мінлісгоспу УРСР, Мінприроди УРСР - один раз
на рік; результати контролю за вмістом радіоактивних речовин у
сільськогосподарській продукції та продуктах харчування за даними
Мінсільгоспу УРСР, Міністерства охорони здоров'я УРСР,
Держкомхлібопродукту УРСР, Укоопспілки, Укррибгоспу, Мінторгу
УРСР: у республіканській пресі - не рідше двох разів на рік, у
місцевій пресі - щомісячно; результати обстеження місць масового відпочинку, водоймищ та
лісових масивів, наявність чи відсутність обмежень на користування
ними, можливість функціонування оздоровчих закладів за даними
Міністерства охорони здоров'я УРСР, Штабу цивільної оборони УРСР,
Мінлісгоспу УРСР, Укргідромету, Мінприроди УРСР - один раз на рік
перед початком літнього сезону; Повідомлення про дезактивацію та агромеліоративні роботи за
даними Мінчорнобилю УРСР, Штабу цивільної оборони УРСР,
облвиконкомів по ходу їх виконання і за підсумками року; дані про радіаційну обстановку (по рівнях фонду) за даними
Укргідромету - щотижня; інформацію міністерства охорони здоров'я УРСР про стан
захворюваності населення забруднених районів - щорічно в
порівнянні з середньорічними показниками минулих років за
результатами диспансеризації населення. У населених пунктах обладнуються інформаційні стенди, на яких
вміщуються дані про потужність гамма-випромінювання, результати
досліджень продуктів харчування тощо. Працівники Мінчорнобилю УРСР, Мінсільгоспу УРСР, Мінлісгоспу
УРСР, Міністерства охорони здоров'я УРСР, Держкомпреси УРСР,
Укрінформу, облвиконкомів організуються лекції, бесіди, зустрічі
із спеціалістами з питань радіоекології і радіаційної медицини,
пресконференції, виступи у пресі, видання науково-популярної
літератури, плакатів, брошур, пам'яток про умови життя і поведінки
на забруднених територіях, проводять серед населення, яке проживає
на забруднених територіях, роз'яснювальну та
санітарно-просвітительську роботу.

Державний секретар Кабінету Міністрів УРСР В. ПЄХОТА
Додаток N 8
до постанови Кабінету Міністрів України
від 23 липня 1991 р. N 106
(в редакції постанови Кабінету Міністрів
України від 29 серпня 1994 р. N 600 )

ПЕРЕЛІК
населених пунктів, в яких діти одержали дозу опромінення
щитовидної залози внаслідок Чорнобильської катастрофи, що
перевищує рівні, встановлені МОЗ
Вінницька область ------------------
Гайсинський район
1 c.Басаличівка 8 c.Сокільці 2 c.Бубнівка 9 c.Степашки 3 c.Дмитренки 10 c-ще Трубочка 4 c.Карбівка 11 c.Щурівці 5 c.Косанове 12 c.Харпачка 6 c.Кузьминці 13 c.Ярмолинці 7 c.Павлівка
Немирівський район
1 c.Анциполівка 11 c.Лука
2 смт Брацлав 12 c.Никифорівці
3 c.Воробіївка 13 c.Нова Миколаївка
4 c.Гвоздів 14 c.Новоселівка
5 c.Гриненки 15 c.Семенки
6 c.Грабовець 16 c.Скрицьке
7 c.Гранітне 17 c.Сорокодуби
8 c.Гостинне 18 c.Стрільчинці
9 c.Зяньківці 19 c.Шура
10 c.Кудлаї
Тиврівський район
1 c.Бушинка 5 c.Рахни-Польові
2 c.Василівка 6 c.Рогізна
3 c.Зарванка 7 c.Сліди
4 c.Канава 8 c.Шершні
Томашпільський район
1 c.Антопіль 6 c.Забіляни
2 c.Благодатне 7 c.Касянівка
3 смт Вапнярка 8 c.Марківка
4 c.Горишківка 9 c.Олександрівка
5 c.Жолоби 10 c.Паланка
Тульчинський район
1 c.Василівка 9 c.Одаї
2 c.Ганнопіль 10 c.Станіславка
3 c.Журавлівка 11 c.Тиманівка
4 c.Заозерне 12 м.Тульчин
5.с.Зарічне 13 c.Холодівка
6 c.Клебань 14 смт Шпиків
7 смт Кирнасівка 15 c-ще Федьківка
8 c-ще Маркове 16 c.Юрківка
Тростянецький район
1 с.Красногірка 2 м.Ладижин
Чечельницький район
1 c.Бондурівка 4 c.Тартак
2 c.Каташин 5 c.Червона Гребля
3 c.Рогізка 6 смт Чечельник
Шаргородський район
1 c.Вербівка 5 c.Мала Деребчинка
2 c.Голинчинці 6 c.Попелівка
3 c.Джурин 7 c.Рахни-Лісові
4 c.Зведенівка
Житомирська область --------------------
Володарсько-Волинський район
1 с.Гута - Добринь 5 c.Омеліївка
2 c.Добринь 6 c.Шадура
3 c.Іванівка 7 c.Яблунівка
4 c.Краївщина
Коростенський район
1 c.Білка 20 c.Мелені
2 c.Бондарівка 21 c.Мойсіївка
3 c-ще Броди 22 c.Нивки
4 c.Веселівка 23 c.Новина
5 c.Винарівка 24 c.Олександрівка
6 c.Граби 25 c.Охотівка
7 c.Гулянка 26 c.Першотравневе
8 c.Десятини 27 c.Полянка
9 c.Зарубинка 28 c.Ришавка
10 c.Злобичі 29 c.Розівка
11 c.Іванівка 30 c.Рудня (Ришавська c/Р) 12 c.Іванопіль 31 c.Рудня-Білківська 13 c.Кам'яна Гора 32 c.Ставище 14 c.Ковалі 33 c.Старики 15 c.Ковалівщина 34 c.Сушки 16 c.Кропивня 35 c-ще Ушиця 17 c.Красносілка 36 c.Ушиця 18 c.Лісобуда 37 c.Холосне 19 c.Лісівщина 38 c.Шершні

Малинський район
1 c.Баранівка 33 c.Луки
2 c.Барвінки 34 c.Лумля
3 c.Білий Берег 35 c.Любовичі
4 c.Березине 36 м.Малин
5 c.Будо-Вороб'ї 37 c.Малинівка
6 c.Будницьке 38 c.Нова Діброва
7 c.Буки 39 c.Новобратське
8 c.Бучки 40 c.Новоселиця
9 c.Візня 41 c.Нянівка
10 c.Владівка 42 c.Ободівка
11 c.Ворсівка 43 c.Першотравневе
12 c.В'юнище 44 c.Пиріжки
13 c.Горинь 45 c.Писарівка
14 смт Гранітне 46 c.Привітне
15 c.Гуска 47 c.Репище
16 c.Гута-Логанівська 48 c.Різня
17 c.Гутянське 49 c.Рубанка
18 c Діброва 50 c.Рудня-Городищенська
19 c.Єлівка 51 c.Скурати
20 c.Жабоч 52 c.Соснівка
21 c.Забране 53 c.Старі Вороб'ї
22 c.Загребля 54 c.Стасева
23 c.Заліски 55 c.Сичівка
24 c.Зибин 56 c.Тарасівка
25 c.Іванівка 57 c.Тростяниця
26 c.Йосипівка 58 c.Українка
27 c.Кам'янка 59 c.Устинівка
28 c.Клітня 60 c.Федорівка
29 c.Королівка 61 c.Фортунатівка
30 c.Крупське 62 c.Юрівка
31 c.Лісна Колона 63 c.Ялцівка
32 c.Липляни 64 c.Ярочище
Новоград-Волинський район
1 с.Абрамок 13 c.Лучиця
2 c.Анастасівка 14 c.Мала Анастасівка
3 c.Берегове 15 c.Мала Цвіля
4 c.Вербівка 16 c.Морозівка
5 c.Вірівка 17 c.Партизанське
6 c.Вишківка 18 c-ще Перелісок
7 смт Городниця 19 c.Повчине
8 c.Дібрівське 20 c.Суховоля
9 c.Калинівка 21 c.Таращанка
10 c.Карпилівка 22 c.Федорівка
11 c.Красилівка 23 c.Чижівка
12 c.Красилівське 24 с.Новозелене
Івано-Франківська область
-------------------------
Снятинський район
1 c.Потічок 4 c.Стецева
2 c.Підвисоке 5 c.Стецівка
3 c.Русів

Київська область ---------------- Білоцерківський район
1 c.Дрозди 7 c.Розаліївка
2 c.Коженики 8 c.Степок
3 c.Людвинівка 9 м.Узин
4 c.Мазепинці 10 c.Храпачі
5 c.Одноріг 11 c.Черкас
6 c.Поправка 12 c.Шкарівка
Богуславський район
1 c.Біївці 10 c.Медвин
2 м.Богуслав 11 c.Мисайлівка
3 c.Бородані 12 c.Розкопанці
4 c.Вільховець 13 c.Синиця
5 c.Дешки 14 c.Тептіївка
6 c.Діброва 15 c.Туники
7 c.Дибинці 16 c.Чайки
8 c.Карандинці 17 c.Шупики
9 c.Калинівка
Бородянський район
1 c.Блиставиця 10 c.Козинці
2 c.Вишняки 11 c.Майданівка
3 c.Волиця 12 смт Немішаєве
4 c.Гай 13 c.Нова Буда
5 c.Галинка 14 c.Новий Корогод
6 c.Діброво-Ленінське 15 c.Озерщина
7 c.Жовтневе 16 c.Поташня
8 c.Загальці 17 c.Стара Буда
9 c.Качали 18 c.Язвинка

Броварський район
1 c.Літки 4 c.Пухівка
2 c.Літочки 5 c.Рожни
3 c.Погреби
Васильківський район
1 c.Тростинська Новоселиця 3 c.Яцьки
2 c.Устимівка
Вишгородський район
1 c.Боденьки 15 c.Нижча Дубечня
2 c.Вороньківка 16 c.Новосілки
3 c.Воропаїв 17 c.Нові Петрівці
4 c.Вища Дубечня 18 c.Осещина
5 м.Вишгород 19 c.Пірнове
6 c.Гаврилівка 20 c.Раківка
7 c.Гута-Межигірська 21 c.Рикунь
8 c.Демидів 22 c.Синяк
9 смт Димер 23 c.Старі Петрівці
10 c.Козаровичі 24 c.Сувид
11 c.Лебедівка 25 c.Тарасівщина
12 c.Литвинівка 26 c.Хотянівка
13 c.Лютіж 27 c.Червоне
14 c.Миколаївка (Синяківська c/Р)
28 c.Ясногородка
Кагарлицький район
1 c.Балико-Щучинка 10 c.Расавка
2 c.Бендюгівка (Слобідська c/Р)
3 c.Бурти 11 c.Слобода
4 c.Землянка 12 c.Стави
5 c.Зорівка 13 c.Сущани
6 м.Кагарлик 14 c.Тернівка
7 c.Липовець 15 c.Халча
8 c.Мирівка 16 c.Черняхів
9 c.Расавка (Ліщинська c/Р) 17 c.Шубівка
18 c.Яблунівка
Києво-Святошинський район
1 м.Боярка 6 c.Мила
2 c.Бузова 7 c.Мироцьке
3 c.Горенка 8 c.Шпитьки
4 c.Дмитрівка 9 c.Хмільна
5 c.Круглик

Макарівський район
1 c.Андріївка 20 c.Мотижин
2 c.Березівка 21 c.Небелиця
3 c.Бишів 22 c.Осикове
4 c.Вітрівка 23 c.Пашківка
5 c.Гавронщина 24 c.Плахтянка
6 c.Горобіївка 25 c.Почепин
7 c.Зурівка 26 c.Северинівка
8 c.Калинівка 27 c.Соболівка
9 c.Колонщина 28 c.Фасівочка
10 c.Комарівка 29 c.Фасова
11 c.Копилів 30 c.Ферма (Бишівська c/Р)
12 c.Королівка 31 c.Чапаєвка 13 c.Липівка 32 c.Червона Гірка 14 c.Лишня 33 c.Чорногородка 15 c.Лозовик 34 c.Шнурів Ліс 16 c.Лубське 35 c.Юрівка 17 c.Людвинівка 36 c.Яблунівка 18 смт Макарів 37 c.Ясногородка 19 c.Мар'янівка

Миронівський район
1 c.Вахутинці 8 c.Маслівка
2 c.Великий Букрин 9 м.Миронівка
3 c.Владиславка 10 c.Пії
4 c.Ємчиха 11 c.Пустовіти
5 c.Козин 12 c.Ромашки
6 c.Липовий Ріг 13 c.Росава
7 c.Малий Букрин 14 c.Юхни
Обухівський район
1 c.Безіменне 10 c.Козіївка
2 c.Великі Дмитровичі 11 c.Копачів
3 c.Витачів 12 c.Красне Перше
4 c.Германівка 13 c.Мала Вільшанка
5 c.Григорівка 14 c.Підгірці
6 c.Гусачівка 15 c.Семенівка
7 c.Дерев'яна 16 c.Старі Безрадичі
8 c.Жуківці 17 c.Таценки
9 c.Козин 18 c.Трипілля
Рокитнянський район
1 c.Запруддя 2 смт Рокитне
Ставищенський район
1 c.Антонівка 4 c.Кривець
2 c.Багатирка 5 смт Ставище
3 c.Іванівка
Таращанський район
1 c.Антонівка 5 c.Крива
2 c.Велика Березянка 6 c.Круті Горби
3 c.Веселий Кут 7 c.Салиха
4 c.Косяківка 8 м.Тараща
Фастівський район
1 c.Велика Офірна 6 c.Мала Снітинка
2 c.Велика Снітинка 7 c.Паляничинці
3 c.Дорогинка 8 c.Пришивальня
4 c.Кощіївка 9 c.Червоне
5 c.Мала Офірна
Ірпінська міськрада
1 смт Буча 3 смт Гостомель
2 смт Ворзель 4 смт Коцюбинське
Міста обласного підпорядкування
1 м.Біла Церква 3 м.Фастів
2 м.Ірпінь

Тернопільська область --------------------- Заліщицький район
1 м.Заліщики
Чортківський район
1 c.Колиндяни 3 м.Чортків
2 c.Сосулівка 4 c.Шманьківці
Черкаська область ----------------- Городищенський район
1 c.Валява 2 c.Ксаверове
Жашківський район
1 c-ще Костянтинівка 3 c.Побійна
2 c.Нагірна 4 c.Червоний Кут
Звенигородський район
1 c.Багачівка 5 c.Озірна
2 с.Вільховець 6 c.Попівка
3 м.Звенигородка 7 с.Павлівка
4 c.Михайлівка 8 смт Юрківка
Канівський район
1 c.Бабичі 6 c.Трощин
2 м.Канів 7 c.Хмільна
3 c.Кононча 8 c.Хутір-Хмільна
4 c.Михайлівка 9 c.Черниші
5 c.Таганча 10 c.Яблунів
Катеринопільський район
1 c.Бродецьке 12 c.Луківка
2 c.Вербовець 13 смт Мокра Калигірка
3 c.Вікнине 14 с-ще Новоукраїнка
4 c.Гончариха 15 c.Радчиха
5 с.Грушківка 16 c.Пальчик
6 c.Гуляйполе 17 с.Ромейково
7 c.Єлизаветка 18 c.Ступичне
8 смт Єрки 19 c.Суха Калигірка
9 c.Кайтанівка 20 c.Ямпіль
10 смт Катеринопіль 21 c.Ярошівка
11 c.Киселівка

Корсунь-Шевченківський район
1 c.Комарівка 4 смт Стеблів
2 c.Нова Буда 5 c.Хильки
3 c.Петрушки 6 c.Шендерівка
Лисянський район
1 c.Боярка 4 c.Смільчинці
2 смт Лисянка 5 c.Хижинці
3 c.Писарівка 6 c.Чеснівка
Маньківський район
1 c.Кривець 2 c.Кути
Тальнівський район
1 c.Гуляйка 6 c.Мошурів
2 c.Довгеньке 7 c.Павлівка Перша
3 c.Криві Коліна 8 м.Тальне
4 c.Кобринове 9 c.Тальянки
5 c.Майданецьке
Уманський район
1 c.Піковець 3 c.Ятранівка
2 c.Шарин
Христинівський район
1 c.Синиця
Черкаський район
1 c.Кумейки
Шполянський район
1 c.Васильків 2 c.Лозуватка
Чернівецька область ------------------- Заставнівський район
1 c.Веренчанка 3 с.Йосипівка
2 с.Звенячин 4 c.Кадубівці
Кіцманський район
1 c.Малятинці 3 c.Хлівище
2 c.Ставчани
Чернігівська область --------------------
Новгород-Сіверський район
1 с.Гірки 3 с.Пушкарі
2 с.Будище 4 с.Дігтярівка
Козелецький район
1 c.Беремицьке 15 c.Лебедівка
2 c.Білики 16 c.Любечанинів
3 c.Бірки 17 c.Максим
4 c.Бобруйки 18 c.Набільське
5 c.Булахів 19 м.Остер
6 c.Вовчок 20 c.Патюти
7 c.Гарбузин 21 c.Петрівське
8 c.Гладке 22 c.Поліське
9 c.Євминка 23 c.Романьки
10 c.Єрків 24 c.Савин
11 c.Жилин Млинок 25 c.Сираї
12 c.Жуківщина 26 c.Сокирин
13 c.Карпеки 27 c.Соколівка
14 c.Крехаїв
Корюківський район
1 c.Богдалівка 10 c.Милейки
2 c-ще Голубівщина 11 c.Новоселівка
3 c.Гутище 12 c.Олійники
4 c-ще Довга Гребля 13 с.Парастовське
5 c.Журавлева Буда 14 c.Рейментарівка
6 c.Заляддя 15 c.Рибинськ
7 м.Корюківка 16 c.Сукачі
8 c.Лебіддя 17 c.Стопилка
9 c.Лісове 18 c.Трудовик

Ріпкинський район
1 c.Березівка 23 c.Незаможне
2 с.Вир 24 c.Новосілки
3 c.Галків 25 с.Олександрівка
4 c.Глиненка 26 с.Олешня
5 c.Голубівка 27 c.Павлівка
6 c-ще Гірки 28 c.Переділ
7 с.Грибова Рудня 29 c-ще Пересаж
8 c.Губарі 30 c.Пищики
9 c.Довгуни 31 смт Радуль
10 c-ще Заводське 32 c.Розсудів
11 смт Замглай 33 військове містечко Розсудів
12 c.Клонів 34 смт Ріпки
13 c.Коробки 35 c.Семаки
14 c.Корольча 36 c.Скитьки
15 c.Корчев'я 37 c.Смолигівка
16 c.Кукарі 38 c.Тараса Шевченка
17 c.Лопатні 39 c.Тулія
18 смт Любеч 40 c.Углова Рудня
19 c.Малинівка 41 c.Чумак
20 c.Маньки 42 c.Шумани
21 c.Мокрі Велички 43 c-ще Яворці
22 c.Мохначі
Семенівський район
1 c.Архипівка 11 c.Леонівка
2 c-ще Газопровідне 12 c.Максимихине
3 c.Галаганівка 13 c.Миколаївка
4 c.Грем'ячка 14 с.Олександрівка
5 c.Жовтневе 15 c.Покровське
6 c.Залізний Міст 16 c-ще Угли
7 c-ще Зелена Роща 17 c.Ферубки
8 c.Зоря 18 c.Фроли
9 c.Карасі
10 c.Криульки

Чернігівський район
1 c.Антоновичі 9 c-ще Ревунів Круг
2 c.Бірки 10 c.Скугарі
3 смт Гончарівське 11 c.Смолин
4 c.Кархівка 12 c.Хмільниця
5 c.Ковпита 13 c.Червоне
6 c.Леньків Круг 14 c.Шибиринівка
7 c.Москалі 15 c.Шульгівка
8 c.Пльохів
Державний секретар Кабінету Міністрів УРСР В. ПЄХОТА
( Постанову доповнено Додатком N 8 згідно з Постановою КМ N 600
( 600-94-п ) від 29.08.94 - дію Постанови призупинено на підставі
Постанови КМ N 639 ( 639-94-п ) від 14.09.94 )



вгору