Документ 1053-2018-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 12.12.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 18.12.2018. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 12 грудня 2018 р. № 1053
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, що додається.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 49
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 грудня 2018 р. № 1053

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Розвиток електронного урядування у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів” (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінагрополітики.

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є Держпродспоживслужба та її територіальні органи.

Відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держпродспоживслужба.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на запровадження системи електронного документообігу, зокрема створення і впровадження локальних комп’ютерних мереж та програмного забезпечення, придбання комп’ютерної і офісної техніки для розвитку електронного урядування.

4. Бюджетні кошти використовуються з урахуванням узятих на облік органами Казначейства бюджетних зобов’язань відповідно до паспорта бюджетної програми.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

Остаточні розрахунки за товари, роботи і послуги здійснюються згідно з умовами договору на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт і наданих послуг з наданням завірених копій первинних бухгалтерських документів, які підтверджують фактично понесені витрати, зазначені в актах приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт і наданих послуг.

6. Не допускається спрямування бюджетних коштів на придбання товарів, робіт і послуг, не пов’язаних з розвитком електронного урядування у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, та оплату посередницьких послуг.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, звіту про виконання паспорта бюджетної програми, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.вгору