Документ 1045/2011, поточна редакція — Прийняття від 18.11.2011

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
з нагоди Дня працівників сільського господарства

За вагомі трудові досягнення, значний особистий внесок у
розвиток агропромислового комплексу, багаторічну сумлінну працю та
високий професіоналізм п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ВАРФАЛЮКА - керівника товариства агрокорпорації Володимира Олександровича "Крупець", Рівненська область
ГЕЛЮ - директора товариства "Світанок Плюс",
Володимира Михейовича Київська область
ДЕМИДОВА - директора департаменту Міністерства Олександра Анатолійовича аграрної політики та продовольства
України
ДІБРОВУ - директора товариства "П'ятидні", Валерія Григоровича Волинська область
КУЗЬМЕНКА - генерального директора товариства Анатолія Івановича "УкрАгроКом", Кіровоградська область
ПРИСЯЖНЮКА - Міністра аграрної політики та Миколу Володимировича продовольства України
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ГОЛУБКУ - директора фермерського господарства Петра Петровича "Новий рівень 2006", Закарпатська
область
ДРОБ'ЯЗКА - механізатора товариства "Мрія", Павла Петровича Харківська область
ДУДКУ - директора групи компаній Торгова марка
Євгена Степановича "Вілія", Волинська область
ІВАШКЕВИЧА - голову Корсунь-Шевченківської районної
Анатолія Григоровича державної адміністрації, Черкаська
область
КУПІНА - комбайнера агрофірми "Хлібороб", Володимира Петровича Харківська область
ПАНАСЕНКА - тракториста акціонерного товариства Валерія Яковича "Юг-Агро", Донецька область
СЕНІЧЕНКА - директора товариства "Хлібороб", Миколу Івановича Вінницька область
СЕРГІЄНКА - директора товариства "Маяк", Федора Герасимовича Дніпропетровська область
ХОРТЮКА - директора товариства "Лан", Анатолія Афтенійовича Одеська область
ЯГЛІНСЬКОГО - голову правління акціонерного Валерія Станіславовича товариства "Деражнянський молочний
завод", Хмельницька область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ДАНІЄЛЯН - телятницю філії "Криниці" Марієту Бугданівну товариства агрофірми "Агротіс",
Донецька область
КУЛИК - керуючу молочно-товарною фермою Тетяну Іванівну товариства "Агрофірма "Маяк",
Полтавська область
ЛУНІНУ - головного зоотехніка-селекціонера Людмилу Анатоліївну державного підприємства "Дослідне
господарство "Борки" Національної
академії аграрних наук України,
Харківська область
СОЛОВ'ЮК - головного економіста підприємства Октавію Ростиславівну "Рать", Волинська область
ЦАРУК - заступника директора товариства Ніну Петрівну "Промінь", Вінницька область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БУТЕНКА - комбайнера агрофірми "Псьол", Олександра Андрійовича Сумська область
ВИННИКА - тракториста-машиніста товариства Василя Миколайовича "Бета-Агро-Інвест", Донецька область
ГЕНЦАР - голову фермерського господарства Марію Петрівну "Гребінь", Чернівецька область
ДОВГОГО - тракториста державного підприємства Станіслава Дмитровича "Дослідне господарство "Асканійське",
Херсонська область
КОВАЛЕНКА - головного агронома товариства Сергія Михайловича "Таврида-Плюс", Херсонська область
КОРОПЦЯ - тракториста товариства "Імені Олександра Івановича Суворова", Луганська область
КУЧЕРЯВУ - оператора машинного доїння державного
Людмилу Анатоліївну підприємства "Агрокомплекс",
Черкаська область
НАУМЕНКА - водія фермерського господарства Петра Миколайовича "Брати Єлісєєви", Луганська область
ПАРПАУЦ - доярку агровиробничого підприємства Євгенію Гариківну "Аврора", Чернівецька область
САМЕЛЮКА - головного агронома підприємства Віктора Юхимовича "Престиж", Черкаська область
СТАРЧЕНКО - оператора машинного доїння агроцеху Тетяну Миколаївну N 6 підприємства "Ілліч-Агро Донбас"
акціонерного товариства
"Маріупольський металургійний комбінат
імені Ілліча", Донецька область
ФЕДОРОНЧУК - оператора по догляду за вирощуванням
Лесю Михайлівну молодняка великої рогатої худоби
товариства "Бучачагрохлібпром",
Тернопільська область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ПІДПАЛОМУ - завідувачеві кафедри Вінницького Івану Федоровичу національного аграрного університету
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ІЛЬЧЕВІЙ - начальникові відділу державного Ользі Анатоліївні підприємства "Племрепродуктор
"Степове", Миколаївська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"
КОНДРАХІНУ - завідувачеві кафедри Південного Івану Петровичу філіалу Національного університету
біоресурсів і природокористування
України "Кримський агротехнологічний
університет", Автономна Республіка
Крим
МАРТИНЕНКУ - заступникові начальника Головного Миколі Васильовичу управління - заступникові головного
державного інспектора ветеринарної
медицини Луганської області
ЧУМАКОВУ - начальникові Хмельницької районної Кирилу Анатолійовичу державної лікарні ветеринарної
медицини
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БАРДАДИМ - генеральному директорові Галині Віталіївні сільськогосподарського підприємства
"Агрофірма "Перше травня",
Дніпропетровська область
БАСКЕВИЧУ - головному агрономові фермерського Володимиру Стаховичу господарства "Поточище",
Івано-Франківська область
БЄДНОМУ - директорові сільськогосподарської Валерію Вікторовичу виробничої фірми "Агросоюз",
Миколаївська область
БІДНОМУ - директорові товариства "Агрофірма Григорію Івановичу імені Шевченка", Чернігівська область
БОРОВОМУ - директорові акціонерного товариства Петру Івановичу "Молочанське міжрайонне виробниче
підприємство з племінної справи
у тваринництві", Запорізька область
ВЕРБИЦЬКОМУ - начальникові управління Миколі Степановичу агропромислового розвитку
Краснолиманської міської ради,
Донецька область
ВЛАДУ - першому заступникові генерального Федору Івановичу директора товариства "Укрзернопром
Агро", м. Київ
ГНАТЮКУ - генеральному директорові Української
Сергію Андрійовичу корпорації по виробництву м'яса на
промисловій основі "Тваринпром",
м. Київ
ГОСПОДАРСЬКОМУ - головному агрономові товариства Ярославу Богдановичу "Україна", Тернопільська область
ДАРІЄНКУ - генеральному директорові товариства Івану Йосиповичу "Зоря", Черкаська область
ДОВГАЛЕНКУ - голові селянського (фермерського) Юрію Антоновичу господарства "Карась", Київська
область
ЖИТЯКОВУ - начальникові цеху агрофірми Олександру Івановичу радгоспу "Білозерський", Херсонська
область
ІВАНИЦЬКІЙ - заступникові голови правління Валентині Миколаївні акціонерного товариства "Українська
генетична компанія", Житомирська
область
ІВАСЮКУ - головному агрономові Володимиру Денисовичу сільськогосподарського товариства
"Колосок-1", Чернівецька область
КОЗЯРУ - головному агрономові фермерського Леоніду Борисовичу господарства "Ладіс", Черкаська
область
КОЛІБАБІ - голові сільськогосподарського Олександру Феодосійовичу виробничого кооперативу "Ружинський",
Житомирська область
КОШІЛЮ - директорові агрофірми "Камаз-Агро", Миколі Олексійовичу Рівненська область
КРИМСЬКОМУ - голові селянсько-фермерського Ігорю Аркадійовичу господарства "Кондор", Кіровоградська
область
КРІЛЮ - директорові товариства "Дружба", Михайлу Васильовичу Херсонська область
ЛЯШЕНКУ - генеральному директорові Юрію Васильовичу сільськогосподарського підприємства
"Відродження", Черкаська область
МАРКУШУ - головному агрономові Сергію Анатолійовичу сільськогосподарського товариства
"Степ-Агро", Кіровоградська область
НЕОПРЯТНОМУ - головному агрономові товариства Анатолію Васильовичу "Новолозуватське", Дніпропетровська
область
НЕСКОРОМЕНКУ - механізаторові сільськогосподарського
Віктору Андрійовичу товариства імені Шевченка,
Сумська область
ПУЛЬНІЙ - директорові товариства "Мирне Плюс",
Наталії Василівні Луганська область
РУДЕНКУ - директорові Стеблівської філії Михайлу Миколайовичу сільськогосподарського товариства
"Агрофірма Корсунь", Черкаська область
САВЧУКУ - головному зоотехнікові товариства Степану Олексійовичу "Сухоліське", Київська область
СТРУТИНСЬКОМУ - співзасновникові товариства Петру Ігнатовичу "Агролан-3", Тернопільська область
ФІЛЬОВУ - директорові Сумської дослідної В'ячеславу Васильовичу станції садівництва Інституту
садівництва Національної академії
аграрних наук України
ФІНИКУ - директорові товариства "Нива", Володимиру Івановичу Одеська область
ЦВИКУ - директорові сільськогосподарського Василю Вікторовичу товариства "Урожай", Київська область
ЧЕРКАЩЕНКУ - головному агрономові акціонерного В'ячеславу Юрійовичу товариства "Науково-виробнича фірма
"Урожай", Черкаська область
ШОПОВІЙ - головному агрономові товариства Ганні Дмитрівні "Олександрівка", Запорізька область.

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ, 18 листопада 2011 року
N 1045/2011



вгору