Документ 1034-VIII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 17.03.2016
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 02.04.2016. Подивитися в історії? )

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи"

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 15, ст.153)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 15 червня 2016 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Стратегія реінтеграції в Україну тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь: проблемні питання, шляхи, методи та способи".

2. Кабінету Міністрів України та Державній службі України з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя до 30 травня 2016 року підготувати та подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань та визначити доповідача з цього питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування внести пропозиції щодо рекомендацій парламентських слухань, здійснити необхідні заходи з організації та методичного забезпечення проведення парламентських слухань.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, наукових установ, громадських та міжнародних організацій.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку трансляцію парламентських слухань у засобах масової інформації.

6. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та фінансування видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування.

Голова Верховної Ради України

В.ГРОЙСМАН

м. Київ
17 березня 2016 року
№ 1034-VIII
вгору