Документ 1025/2008, чинний, поточна редакція — Прийняття від 10.11.2008

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників агропромислового комплексу

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового
комплексу України, досягнення високих показників у виробництві
сільськогосподарської продукції, багаторічну сумлінну працю та з
нагоди Дня працівників сільського господарства
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ЯРОШОВЦЯ - першого заступника голови Василя Степановича Всеукраїнського союзу
сільськогосподарських підприємств,
м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ВОРОНУ - директора приватно-орендного Анатолія Петровича сільськогосподарського підприємства
"Дніпро" Кагарлицького району,
Київська область
ГЕТМАНСЬКОГО - директора сільськогосподарського Віктора Тимофійовича товариства "Степове"
Слов'яносербського району, Луганська
область
ГУР'ЄВА - директора товариства "Золочівське Федора Івановича хлібоприймальне підприємство",
Харківська область
МЕДВІДЯ - голову правління Миколу Михайловича сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Борозенське"
Великоолександрівського району,
Херсонська область
СЛАВОВА - головного наукового співробітника Володимира Петровича Українського науково-дослідного
інституту продуктивності
агропромислового комплексу, м. Київ
СУХАНЯ - голову наглядової ради товариства Олександра Яковича "Гадяцьке бурякогосподарство",
Полтавська область
ТРУША - голову селянського фермерського Віктора Владиславовича господарства "Колос" Куликівського
району, Чернігівська область
ЧУБА - директора приватного Олександра Григоровича сільськогосподарського підприємства
"Мир" Гуляйпільського району,
Запорізька область
ШЕВЧЕНКА - генерального директора товариства Івана Олександровича "Агрофірма "Росток" Нікопольського
району, Дніпропетровська область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АНДРІЄНКА - заступника голови Полтавської обласної
Володимира Васильовича державної адміністрації
БОДНАРА - голову фермерського господарства Сергія Борисовича "Подільська марка" Дунаєвецького
району, Хмельницька область
ГОЛОВКА - генерального директора товариства Віталія Миколайовича "Агрофірма "Обрій" Покровського
району, Дніпропетровська область
ДЕМИДОВА - директора Департаменту ринків Олександра Анатолійовича рослинництва Міністерства аграрної
політики України
ДЕНИСОВА - голову фермерського господарства Миколу Борисовича "Колос" Ізюмського району, Харківська
область
ЗАДОРОЖНОГО - першого заступника голови В'ячеслава Казимировича Дніпропетровської обласної ради
ЗЕМЛЯНОГО - голову сільськогосподарського Євгенія Максимовича виробничого кооперативу "Іскра"
Ананьївського району, Одеська область
ЗІНЧЕНКА - директора сільськогосподарського Григорія Федоровича товариства "Перемога" Золотоніського
району, Черкаська область
ІВАНОВА - головного агронома Віктора Миколайовича сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Агрофірма "Оршівська"
Кіцманського району, Чернівецька
область
ІВАЩУКА - генерального директора товариства Сергія Петровича інвестиційно-виробничої компанії
"Рідний край" Ізяславського району,
Хмельницька область
КАПЛЕНКА - генерального директора Валерія Ілліча сільськогосподарського товариства
"Воскобійники" Шишацького району,
Полтавська область
КОВАЛЯ - першого заступника голови Леоніда Івановича Васильківської районної державної
адміністрації, Київська область
КОЗИРЯ - директора Інституту тваринництва Володимира Семеновича центральних районів УААН,
м. Дніпропетровськ
КОНДРАТЮКА - директора сільськогосподарського Миколу Васильовича товариства "Печанівське" Романівського
району, Житомирська область
КОНОВАЛЕНКА - директора дочірнього підприємства Миколу Миколайовича "Великолепетиський елеватор" ДАК "Хліб
України", Херсонська область
КОРОСТИЛЕНКА - директора товариства "Агро-Маяк" Олексія Яковича Зіньківського району, Полтавська
область
КОСЮКА - голову ради сільськогосподарського Сергія Олексійовича товариства "Перше травня"
Великоолександрівського району,
Херсонська область
КОШЕЛЕВА - директора товариства "Качинський+", Віталія Олександровича м. Севастополь
ЛИТВИНА - голову Чигиринської районної державної
Петра Микитовича адміністрації, Черкаська область
МАКОГОНА - механізатора Ставківської філії Андрія Івановича приватного підприємства "Агроекологія"
Зіньківського району, Полтавська
область
МАКОДЗЕБУ - заступника директора товариства Миколу Гавриловича "Рассвет" Новоукраїнського району,
Кіровоградська область
МАТВІЙЧУКА - механізатора селянського фермерського
Миколу Михайловича господарства "Татьяна" Хмельницького
району, Хмельницька область
МАТУЛЯКА - директора сільськогосподарського Дмитра Анатолійовича товариства "Агрофірма "Петродолинське"
Овідіопольського району, Одеська
область
МЕДВЕДЄВА - генерального директора товариства Вадима Євгеновича "Завадське" Добровеличківського
району, Кіровоградська область
МЕЛЕША - голову фермерського господарства Василя Васильовича "Коник" Ужгородського району,
Закарпатська область
МЕЛЬНИКА - голову селянського фермерського Олександра Сергійовича господарства імені Т.Г. Шевченка
Криворізького району, Дніпропетровська
область
МЕЛЬНИКА - Міністра аграрної політики України Юрія Федоровича
МОВЧАНА - директора приватного підприємства Івана Михайловича "Кряж" Крижопільського району,
Вінницька область
МУНТЯНА - тракториста селянського фермерського
Володимира Єремійовича господарства "Лука"
Білгород-Дністровського району,
Одеська область
ПАЛІЄНКА - заступника директора товариства Вячеслава Леонідовича "Іванівка" Криничанського району,
Дніпропетровська область
ПАРАЩЕНКА - голову фермерського господарства Сергія Володимировича "Агрофірма "Бургуджі" Арцизького
району, Одеська область
ПОДОЛЯНКА - директора сільськогосподарського Павла Ілліча товариства "Агрофірма "Зоря"
Оржицького району, Полтавська область
РОБЕЙКА - голову сільськогосподарського Миколу Івановича виробничого кооперативу імені
Т.Г. Шевченка Голопристанського
району, Херсонська область
РУДАКОВА - тракториста-машиніста товариства Михайла Васильовича "Агросет" Балаклійського району,
Харківська область
РУДЕНКА - голову Красноармійської районної Володимира Васильовича державної адміністрації, Донецька
область
ТРІШИНА - генерального директора державного Олексія Костянтиновича підприємства дослідного господарства
"Кутузівка" Інституту тваринництва
УААН, Харківська область
ТУМАСЯНА - генерального директора приватного Агасі Овсеповича підприємства "Агротехсервіс"
Шевченківського району, Харківська
область
ХАРЧЕНКА - директора товариства "Елеватор "Чиста
Миколу Олексійовича криниця" Новосанжарського району,
Полтавська область
ШЕВЧЕНКА - директора приватного підприємства Юрія Віталійовича "Восток" Ленінського району, Автономна
Республіка Крим
ШУЛЬГУ - генерального директора Валентину Кузьмівну приватно-орендного
сільськогосподарського підприємства
"Прогрес" Лозівського району,
Харківська область
ШУМСЬКОГО - директора сільськогосподарського Віктора Анатолійовича приватного підприємства "Рать"
Луцького району, Волинська область
ЯГОДКУ - керівника сільськогосподарського Петра Івановича приватного підприємства "Розвазьке"
Острозького району, Рівненська область
Нагородити орденом Данила Галицького
ЛЮБОВИЧА - начальника Головного управління Олександра Андроновича агропромислового розвитку
Дніпропетровської обласної державної
адміністрації
НОВАКОВСЬКОГО - начальника Головного управління Анатолія Григоровича агропромислового розвитку Одеської
обласної державної адміністрації
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ПЕЛЕШКЕЙ - голову фермерського господарства Юлію Іванівну "Горизонт" Виноградівського району,
Закарпатська область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БАУЕР - свинарку структурного підрозділу Альону Андріївну "Слов'янське підсобне
сільськогосподарське виробництво"
підприємства "Шахта імені
О.Ф. Засядька", Донецька область
БЕСЕДІНУ - голову правління товариства "Правда"
Світлану Леонідівну Тарутинського району, Одеська область
БИКОВУ - голову правління товариства "Сад" Ірину Григоріївну Харківського району, Харківська
область
ДЖУСЬ - оператора машинного доїння Валентину Миколаївну приватно-орендного
сільськогосподарського підприємства
імені Івана Франка Горохівського
району, Волинська область
ЄВЧУН - голову селянського фермерського Надію Яківну господарства "Обрій" Дергачівського
району, Харківська область
ЄРОШЕНКО - доярку товариства "Племзавод "Степной"
Наталію Анатоліївну Кам'янсько-Дніпровського району,
Запорізька область
ЗАДВОРНУ - голову правління товариства "Молоко"
Марію Борисівну Кременецького району, Тернопільська
область
ІВАНОВУ - директора товариства "Золотий колос",
Надію Валеріївну м. Миколаїв
КУЗЬМЕНКО - доярку сільськогосподарського Галину Володимирівну кооперативу "Лабунський" Полонського
району, Хмельницька область
МАТРОС - головного наукового співробітника Олександру Пилипівну Носівської селекційно-дослідної
станції Чернігівського інституту
агропромислового виробництва УААН
МЯТИГУ - першого заступника голови Фрунзівської
Раїсу Андріївну районної державної адміністрації,
Одеська область
ОРОС - голову фермерського господарства Марію Василівну "Орос" Хустського району, Закарпатська
область
ПИСАРЕНКО - директора Гадяцької однорічної Тамару Михайлівну сільськогосподарської школи,
Полтавська область
РІВЧАЧЕНКО - доярку філії "Богоявленська" Олену Петрівну товариства "Агрофірма "Агротіс"
Мар'їнського району, Донецька область
РУСНАК - доярку товариства "Валявське" Одарку Миколаївну Кіцманського району, Чернівецька
область
ТАРАНЕНКО - завідувача відділу Національного Любов Калинівну наукового центру "Інститут
землеробства Української академії
аграрних наук", Київська область
ШАНОВСЬКУ - оператора машинного доїння Любов Миколаївну сільськогосподарського товариства
"Агрофірма "Нива" Мар'їнського району,
Донецька область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БАГЛИКА - тракториста приватного підприємства Василя Сергійовича "Таврія" Нікопольського району,
Дніпропетровська область
БИЧЕНКО - оператора свиновідгодівельного Олександру Іванівну комплексу товариства "Ряснянське"
Краснопільського району, Сумська
область
ВЕНГЕРА - механізатора державного підприємства
Олександра Григоровича "Дослідне господарство "Іванівка"
Чернігівського інституту
агропромислового виробництва УААН
ВОЙТЕНКА - комбайнера селянського фермерського Дмитра Сергійовича господарства "Колос"
Білгород-Дністровського району,
Одеська область
ГОНЧАРУКА - механізатора товариства Василя Андрійовича агропромислового комплексу "Саврань",
Одеська область
ДМИТРІВА - оператора машинного доїння товариства
Дмитра Олексійовича "Бахчовик" Тельманівського району,
Донецька область
ДУДІНА - інженера-механіка винзаводу державного
Віктора Михайловича підприємства "Радгосп-завод імені
П. Осипенко", м. Севастополь
ЗАХАРЕНКА - директора товариства "Промагро" Віталія Олександровича Лозівського району, Харківська область
ЗОЛОТАРЬОВА - голову сільськогосподарського Михайла Ілліча кооперативу "Вітязь" Чугуївського
району, Харківська область
КОМАРОВА - тракториста-машиніста товариства Григорія Миколайовича "Бета-Агро-інвест" Ясинуватського
району, Донецька область
СУХОВЄЄВА - механізатора товариства Володимира Валентиновича "Науково-виробнича агрофірма "Степова"
Синельниківського району,
Дніпропетровська область
ТІУНОВА - механізатора товариства Олексія Віталійовича "Південьагропереробка" Біляївського
району, Одеська область
ТОВСТУНА - механізатора товариства Олександра Васильовича "Колодязнянське & Ко" Дворічанського
району, Харківська область
ХАЙМАХА - тракториста-машиніста дочірнього Івана Володимировича підприємства "Ілліч-Агро-Донбас"
акціонерного товариства
"Маріупольський металургійний комбінат
імені Ілліча", Донецька область
ЧАЙКІВСЬКОГО - генерального директора приватного Івана Адамовича агропромислового підприємства
"Агропродсервіс", Тернопільська
область
ЧЕХОВА - головного агронома товариства Миколу Ілліча "Агропрайм", м. Ізмаїл, Одеська
область
ШВЕЦЯ - головного агронома товариства Петра Степановича "Агрофірма імені Гагаріна" Зміївського
району, Харківська область
ШМЕЛЬОВА - тракториста-машиніста товариства Михайла Андрійовича "Бета-Агро-інвест" Ясинуватського
району, Донецька область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
АГАФОНОВУ - начальникові відділу розвитку Михайлу Федоровичу садівництва, виноградарства та
виноробства Міністерства аграрної
політики України
АКІМОВУ - міністрові аграрної політики Павлу Івановичу Автономної Республіки Крим
АКНЄВСЬКОМУ - генеральному директорові товариства Юрію Петровичу "Бахмутский Аграрний Союз", Донецька
область
АРСІРІЮ - директорові сільськогосподарського Володимиру Вікторовичу товариства "Степ-Агро"
Новоукраїнського району,
Кіровоградська область
АРШУЛІКУ - начальникові Головного управління Анатолію Аполлоновичу агропромислового розвитку Волинської
обласної державної адміністрації
БАБКУ - механізаторові товариства "Вітчизна"
Віктору Петровичу Конотопського району, Сумська область
БАРАНОВУ - директорові державного підприємства Олександру Леонтійовичу "Дослідне господарство "Покровське"
Біляївського району, Одеська область
БОЛЮКУ - голові виробничого Анатолію Васильовичу сільськогосподарського кооперативу
"Колос" Компаніївського району,
Кіровоградська область
БУЛАХУ - голові Бахмацької районної державної
Миколі Миколайовичу адміністрації, Чернігівська область
ВАСИЛЮКУ - головному агрономові Михайлу Івановичу сільськогосподарського товариства
"Корнич" Коломийського району,
Івано-Франківська область
ВОЗНЕНКУ - заступникові начальника Головного Степану Миколайовичу управління агропромислового розвитку
Одеської обласної державної
адміністрації, начальнику управління
ГОДІ - начальникові Закарпатської обласної Михайлу Івановичу державної насіннєвої інспекції
ГОЛОВКУ - головному агрономові агрофірми Віктору Григоровичу радгоспу "Білозерський", Херсонська
область
ГРУШОВЕНКУ - генеральному директорові Григорію Петровичу сільськогосподарського товариства
"Верхнячка-Агро" Христинівського
району, Черкаська область
ГУМЕНЮКУ - директорові філії імені Мічуріна Володимиру Сергійовичу товариства "Зернопродукт МХП"
Хмільницького району, Вінницька
область
ДМИТРИШИНУ - директорові Стрийського коледжу Василю Федоровичу Львівського державного аграрного
університету
ДУДЦІ - директорові товариства "Агрофірма Віктору Івановичу імені Мчуріна" Михайлівського району,
Запорізька область
ЖОРНИКУ - начальникові Головного управління Михайлу Івановичу агропромислового розвитку Харківської
обласної державної
адміністрації
ЗАГАЄВСЬКОМУ - голові правління Євгенію Юлійовичу сільськогосподарського товариства
"Антонінське" Красилівського району,
Хмельницька область
ЗАКІРОВІЙ - директорові товариства "Агрофірма Любові Пантеліївні "Колос", Слов'яносербського району,
Луганська область
ЗАЛУЖНОМУ - директорові Львівської філії Володимиру Івановичу Українського НДІ прогнозування та
випробування техніки і технологій для
сільськогосподарського виробництва
імені Леоніда Погорілого
ЗУБРИЦЬКОМУ - голові фермерського господарства Василю Богдановичу "Сяйво-Стрий", Львівська область
ЗУБЧУКУ - директорові сільськогосподарського Олександру Миколайовичу товариства "Старинська птахофабрика"
Бориспільського району,
Київська область
ЗЯБЧЕНКУ - директорові приватного підприємства Валерію Стаховичу "Дари садів" Могилів-Подільського
району, Вінницька область
ІВАНЕНКУ - механізаторові приватного Володимиру Адамовичу сільськогосподарського підприємства
"Агрофірма "Зеленогірськ"
Білогірського району, Автономна
Республіка Крим
ІВЧЕНКУ - начальникові Головного управління Володимиру Миколайовичу агропромислового розвитку Сумської
обласної державної адміністрації
КАЦИ - начальникові агроцеху дочірнього Олександру Федоровичу підприємства "Ілліч-Агро Донбас"
акціонерного товариства
"Маріупольський металургійний комбінат
імені Ілліча", Донецька область
КІСЕЛАРЮ - голові правління товариства "Дружба"
Родіону Миколайовичу Тарутинського району, Одеська область
КЛИМЕНКУ - начальникові інспекції державного Івану Семеновичу технічного нагляду Миколаївської
обласної державної адміністрації
КОВАЛЕНКУ - головному інженерові товариства Олегу Андрійовичу "Агрофірма "Дружба" Новомосковського
району, Дніпропетровська область
КОЖУШКУ - начальникові Головного управління Михайлу Миколайовичу агропромислового розвитку Львівської
обласної державної адміністрації
КОЛОТІЮ - директорові товариства "Агротехсервіс"
Віктору Івановичу Решетилівського району, Полтавська
область
КОНЬШИНУ - голові фермерського господарства, Віктору Дмитровичу Куп'янський район, Харківська область
КОРИСТЯТИНЦЮ - підприємцеві, с. Головниця Корецького
Анатолію Івановичу району, Рівненська область
КУРЛІКОВСЬКОМУ - трактористові фермерського Василю Васильовичу господарства "Прометей" Коломийського
району, Івано-Франківська область
КУЦУ - трактористові-комбайнеру товариства Олександру Андрійовичу "Олександрівка" Приазовського району,
Запорізька область
КУЧЕРУ - директорові товариства "Зернопродукт
Миколі Івановичу МХП", Вінницька область
ЛЕМІШКУ - начальникові інспекції державного Миколі Васильовичу технічного нагляду Дніпропетровської
обласної державної адміністрації
ЛІСОВЕНКУ - генеральному директорові корпорації Василю Трохимовичу "Укрзооветпромпостач", м. Київ
ЛИСУНУ - директорові державного підприємства Григорію Миколайовичу дослідного господарства "Елітне"
Інституту рослинництва імені
В.Я. Юр'єва УААН, Харківська область
ЛОЗЕНКУ - директорові приватного Євгенію Миколайовичу сільськогосподарського підприємства
"Сокільча" Попільнянського району,
Житомирська область
ЛУЦЕНКО - завідувачеві відділу Українського Марії Михайлівні науково-дослідного інституту
прогнозування та випробування техніки
і технологій для
сільськогосподарського виробництва
імені Леоніда Погорілого, Київська
область
МАКОВЦІ - головному керуючому Апостолівським Івану Михайловичу сільськогосподарським відділенням
приватної виробничої фірми
"Агроцентр", Дніпропетровська область
МЕДОЛИЗУ - генеральному директорові товариства Михайлу Михайловичу "Фрідом Фарм інтернешнл", м. Херсон
МЕЛЬНИКУ - фахівцеві державного підприємства Миколі Овксентійовичу "Агентство з ідентифікації і
реєстрації тварин", м. Київ
МИРОНЕНКУ - директорові товариства "Агрофірма Миколі Федоровичу "Троїцька" Глобинського району,
Полтавська область
МИРОНЕНКУ - бригадирові тракторної бригади Миколі Павловичу товариства "Рассвет" Володарського
району, Донецька область
МИСАКУ - голові сільськогосподарського Івану Тимофійовичу виробничого кооперативу імені
В. Стефаника Бродівського району,
Львівська область
МИСИКУ - директорові приватної агрофірми "Нове
Богдану Петровичу життя" Сокальського району, Львівська
область
МОСКАЛЕНКУ - заступникові начальника Головного Семену Лукичу управління агропромислового розвитку
Полтавської обласної державної
адміністрації
НАУМЕНКУ - керуючому відділенням товариства Михайлу Олександровичу "Агрофірма "Золота Балка",
м. Севастополь
НЕПИЙПІ - генеральному директорові Леоніду Антоновичу приватно-орендного
сільськогосподарського підприємства
"Відродження" Козельщинського району,
Полтавська область
ОЛЬШАНСЬКОМУ - заступникові голови Луганської Олександру Петровичу обласної державної адміністрації
ОСІННЬОМУ - заступникові голови Херсонської Анатолію Олексійовичу обласної державної адміністрації
ПАЛАЛУ - першому заступникові начальника Михайлу Івановичу Головного управління агропромислового
розвитку Донецької обласної державної
адміністрації
ПАНКЄЄВУ - директорові приватного підприємства Володимиру Вікторовичу "Агропромислова фірма "Алекс"
Кам'янсько-Дніпровського району,
Запорізька область
ПАРХОМЧУКУ - керівникові сільськогосподарського Володимиру Миколайовичу товариства "Старосолотвинська
птахофабрика", Житомирська область
ПАСЮТІ - голові правління Анатолію Григоровичу сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Перемога" Хорольського
району, Полтавська область
ПАЦУРИНІ - голові правління товариства Григорію Петровичу "Обухівське", Київська область
ПОДОЛЯЦІ - генеральному директорові приватної Олександру Федоровичу агрофірми "Подоляка" Деканського
району, Полтавська область
ПОКОТИЛУ - начальникові Головного управління Олександру Володимировичу агропромислового розвитку Київської
обласної державної адміністрації
ПОЛІЩУКУ - заступникові директора Василю Ісаковичу сільськогосподарського товариства
"ЛНЗ-Агро" Шполянського району,
Черкаська область
РІПАМЕЛЬНИКУ - директорові дослідного господарства Віталію Петровичу Подільської дослідної станції
садівництва Інституту садівництва
УААН, Вінницька область
РУДЕНЬКОМУ - директорові товариства "Агрофірма Василю Івановичу "Мир" Мелітопольського району,
Запорізька область
САВІЦЬКОМУ - начальникові управління Василю Йосафатовичу агропромислового розвитку
Городенківської районної державної
адміністрації, Івано-Франківська
область
СЕЛЕЗНЬОВУ - директорові товариства "Агрофірма Миколі Миколайовичу імені Горького" Новомосковського
району, Дніпропетровська область
СЕРБІНІЙ - провідному фахівцеві Українського Тамарі Олександрівні науково-дослідного інституту
продуктивності агропромислового
комплексу, м. Київ
СИНЕЛЬНИКУ - трактористові-машиністу Василю Івановичу сільськогосподарського товариства
"Надія" Куп'янського району,
Харківська область
СКОРЕЙКУ - голові сільськогосподарського Василю Петровичу виробничого кооперативу "Зоря"
Кіцманського району, Чернівецька
область
СКРИПНИКУ - головному агрономові приватного Юрію Михайловичу підприємства "Агро" Біловодського
району, Луганська область
СЛОБОДЯНЮКУ - начальникові Головного управління Олександру Івановичу агропромислового розвитку Рівненської
обласної державної адміністрації
СОБОЛЕВСЬКОМУ - заступникові голови правління Віктору Юрійовичу Державної акціонерної компанії "Хліб
України", м. Київ
СТЕЛЬМАХУ - директорові приватно-орендного Юрію Миколайовичу підприємства імені Герасименка
Чернігівського району, Чернігівська
область
СУПРУНУ - голові правління товариства "Агрофірма
Григорію Івановичу "Нива" Носівського району,
Чернігівська область
ТАРАСОВУ - голові ради директорів Сергію Дмитровичу агропромислового об'єднання
підприємств, Новомиргородський район,
Кіровоградська область
ТВАРКОВСЬКОМУ - головному агрономові приватного Володимиру Дмитровичу підприємства "Промінь" Біляївського
району, Одеська область
ТКАЧЕНКУ - голові правління Володимиру Володимировичу сільськогосподарського товариства
імені Ольшанців Очаківського району,
Миколаївська область
ТОКАРЮ - начальникові Сумської обласної Леоніду Михайловичу державної хлібної інспекції
ТЮХТІЮ - директорові товариства "Зоря-Агро" Олександру Степановичу Доманівського району, Миколаївська
область
УКРАЇНЦЮ - голові Рівненської обласної асоціації
Дмитру Павловичу фермерів
УХАНЬОВУ - директорові дочірнього підприємства Олександру Васильовичу "Білоколодязький елеватор" державної
акціонерної компанії "Хліб
України", Харківська область
ХАДЖИМАТОВУ - голові Державної служби з охорони прав
Валерію Атабековичу на сорти рослин, м. Київ
ХАЛАМАЮ - директорові приватного підприємства Станіславу Олександровичу "Агрофірма "Борисфен" Томаківського
району, Дніпропетровська область
ХАСІТОШВІЛІ - голові сільськогосподарського Валерію Івановичу виробничого кооперативу "Грузія"
Первомайського району, Автономна
Республіка Крим
ХАХУЛІ - заступникові голови Білоцерківської Валерію Семеновичу районної державної адміністрації,
Київська область
ХІМАНІЧУ - головному керуючому П'ятихатським Сергію Михайловичу сільськогосподарським відділенням
товариства "Агроцентр К",
Дніпропетровська область
ХОМІ - начальникові Головного управління Андрію Івановичу агропромислового розвитку
Тернопільської обласної державної
адміністрації
ЦАРУКУ - директорові товариства імені Кірова Григорію Петровичу Савранського району, Одеська область
ЦИМІДАНУ - генеральному директорові товариства Петру Федоровичу "Агротехніка-Україна", м. Донецьк
ЧЕКРІЗОВУ - директорові Полтавського інституту Івану Олексійовичу агропромислового виробництва імені
М.І. Вавілова УААН
ЧУБОВСЬКОМУ - директорові товариства "Козацьке" Сергію Миколайовичу Бобровицького району, Чернігівська
область
ШАПОВАЛЕНКУ - завідувачеві ферми Михайлу Івановичу сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Агрофірма "Перше травня"
Сумського району, Сумська область
ШЕСТАКУ - генеральному директорові товариства Андрію Володимировичу "Вест" Совєтського району, Автономна
Республіка Крим
ЯНОВИЧУ - начальникові Головного управління Володимиру Миколайовичу ветеринарної медицини в Житомирській
області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
АНДРІЙЧУКУ - професорові кафедри економіки Василю Гавриловичу агропромислових формувань Київського
національного економічного
університету імені Вадима Гетьмана,
доктору економічних наук, академіку
УААН
ВЛАСОВУ - заступникові завідувача відділу Володимиру Івановичу Національного наукового центру
"Інститут аграрної економіки" УААН,
докторові економічних, доктору
сільськогосподарських наук, професору,
м. Київ
ЗАВІРЮСІ - завідувачеві лабораторії бактеріології
Анатолію Івановичу Інституту ветеринарної медицини УААН,
доктору ветеринарних наук, академіку
УААН, м. Київ
КРАСНІЧЕНКУ - директорові науково-виробничого Олександру Леонідовичу об'єднання "Селта" Національного
наукового центру "Інститут механізації
та електрифікації сільського
господарства" УААН, доктору технічних
наук, члену-кореспонденту УААН,
м. Сімферополь, Автономна Республіка
Крим
ЧЕРЕВКУ - проректорові з наукової роботи Георгію Владиславовичу Львівського державного аграрного
університету, доктору економічних
наук, професору
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
БІЛОКОНЮ - директорові Департаменту зберігання Юрію Миколайовичу державного резерву Держкомрезерву
України, м. Київ
ФЕДІРКУ - директорові державного підприємства Петру Леонідовичу "Лужанський експериментальний завод",
Чернівецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ГРОХОЛЬСЬКОМУ - директорові товариства "Українська Анатолію Станіславовичу агротехнічна компанія
сільськогосподарського
машинобудування", м. Київ
ОСТАПЕНКУ - начальникові планово-фінансової служби
Анатолію Федоровичу товариства "Агрофірма "Маяк"
Котелевського району, Полтавська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"
СИДОРУКУ - начальникові головного управління Григорію Павловичу ветеринарної медицини у Вінницькій
області
ТИТАРЕНКО - начальникові відділу Державного центру
Валентині Федорівні ветеринарної медицини птахівництва,
м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
МУРАДОВУ - президентові товариства "Агросервіс"
Фемістоклу Герасимовичу Овідіопольського району, Одеська
область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 10 листопада 2008 року
N 1025/2008



вгору