Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 03.12.20091003/2009
Документ 1003/2009, поточна редакція — Прийняття від 03.12.2009

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого
самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий
професіоналізм п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
РУДЕНКА - народного депутата України Василя Миколайовича I скликання, члена Координаційної
ради Фонду сприяння місцевому
самоврядуванню України, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ЛІСОВОГО - голову постійної комісії з Володимира Миколайовича соціального захисту та охорони
здоров'я Харківської міської ради
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
КАЧУКА - депутата Харківської обласної ради Володимира Вікторовича
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БЕЗПЕЧНОГО - Хотівського сільського голову, Миколу Григоровича Київська область
ВОРОХАЄВА - першого заступника Одеського міського
Анатолія Івановича голови
КАРАБАДЖАКА - Малокатеринівського селищного голову,
Семена Петровича Запорізька область
МАКІЯ - Селидівського міського голову, Володимира Миколайовича Донецька область
МЕЛЬНИКА - Хмельницького міського голову Сергія Івановича
НОГУ - Шосткинського міського голову, Миколу Петровича Сумська область
ПАЛАДІЯ - голову Сторожинецької районної ради,
Лазаря Івановича Чернівецька область
ПЕЧЕРСЬКОГО - Теплодарського міського голову, Леоніда Мойсейовича Одеська область
ШЕВЧУКА - заступника Львівського міського Володимира Сергійовича голови
ЯКУБОВСЬКОГО - Комарівського сільського голову, Сергія Олександровича Вінницька область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
КАМІНСЬКУ - Вовчанського міського голову, Ольгу Василівну Харківська область
КОВАЛЕНКО - голову Петриківської районної ради,
Наталію Іванівну Дніпропетровська область
КОМАЩЕНКО - Вишеньківського сільського голову, Марію Іванівну Київська область
ЛЕПЕЙКО - Терешківського сільського голову, Лідію Іванівну Полтавська область
МИРОНЕЦЬ - Вітковицького сільського голову, Галину Михайлівну Рівненська область
ПРИЙМАЧЕНКО - Новоолександрівського сільського Валентину Василівну голову, Дніпропетровська область
СИЧОВУ - депутата Миколаївської обласної ради
Ірину Євгенівну II скликання
Нагородити орденом Данила Галицького
БОБЕРСЬКОГО - заступника голови Тернопільської Олега Володимировича обласної ради
КОВАЧА - Тячівського міського голову, Івана Івановича Закарпатська область
КОТОВА - Донцівського сільського голову, Володимира Сергійовича Луганська область
ЛЯШЕНКА - Красноармійського міського голову, Андрія Геннадійовича Донецька область
МИНДАРЯ - Комсомольського селищного голову, Степана Івановича Харківська область
МОВЧАНА - керівника секретаріату Черкаської Василя Олексійовича обласної ради
СІЛЬВАШІ - Великодобронського сільського голову,
Золтана Золтановича Закарпатська область
ТОЛСТАНОВА - депутата Житомирської обласної ради
Олександра Костянтиновича
ШЕРСТЮКА - Сватівського міського голову, Миколу Омеляновича Луганська область
ШКРУМА - Калинівського сільського голову, Андрія Петровича Запорізька область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ЛАТКОВСЬКОГО - депутата Волинської обласної ради Володимира Володимировича
МАЙОВСЬКОГО - голову Теребовлянської районної ради,
Петра Степановича Тернопільська область
СУГОНЯКО - Марковецького сільського голову, Тетяну Миколаївну Чернігівська область
ТИШКУНА - Вельбівненського сільського голову,
Віктора Степановича Рівненська область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
КРУТОУЗУ - голові Летичівської районної ради, Миколі Тодосовичу Хмельницька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
КОНЯЄВУ - заступникові голови Херсонської Олександру Васильовичу обласної ради
ЛИПОВІЙ - начальникові управління Сумської Світлані Андріївні міської ради
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ДРОБОТУ - голові Пустомитівської районної ради,
Ярославу Михайловичу Львівська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
РЕЦІ - Новосанжарському селищному голові, Андрію Олександровичу Полтавська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ДУБЕНКО - завідувачеві кафедри Національної Світлані Дмитрівні академії державного управління при
Президентові України, м. Київ
КРУГЛАШОВУ - завідувачеві кафедри політології та
Анатолію Миколайовичу державного управління Чернівецького
національного університету імені Юрія
Федьковича
НЕМИКІНІЙ - депутатові Джанкойської районної Анастасії Петрівні ради, Автономна Республіка Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ІЩУК - заступникові начальника з правових Тетяні Павлівні питань управління спільної
комунальної власності територіальних
громад Вінницької області
ТКАЧУКУ - заступникові Міністра регіонального
Анатолію Федоровичу розвитку та будівництва України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
ГОЦАНЮКУ - голові Первомайської районної ради,
Юрію Михайловичу Автономна Республіка Крим
СОКОЛАНУ - голові Золотоніської районної ради,
Івану Миколайовичу Черкаська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
ГЕРШКОВИЧУ - депутатові Полтавської міської ради
Сергію Вікторовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
МАЛИШ - начальникові управління Прилуцької Ганні Павлівні міської ради, Чернігівська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
ФЕСИКУ - Залозецькому селищному голові, Любомиру Івановичу Тернопільська область
ЧАПЛІНУ - голові Індустріальної районної у Сергію Серафимовичу місті Дніпропетровську ради
ШУМЄЄВІЙ - Гресівському селищному голові, Наталії Георгіївні м. Сімферополь.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 3 грудня 2009 року
N 1003/2009



вгору