Документ 1002/2004, поточна редакція — Прийняття від 26.08.2004

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників вугільної промисловості з нагоди
професійного свята Дня шахтаря

За високий професіоналізм, значний особистий внесок у
формування та реалізацію пріоритетних напрямів інноваційної
діяльності у вугільній промисловості п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
АЛЄКСЄЄВА - директора Інституту фізики гірничих Анатолія Дмитровича процесів НАН України, Донецька область
БЕКІРОВА - гірника акціонерного товариства Станіслава Ромазановича "Шахта "Білоріченська", Луганська
область
БИСТРОВА - бригадира гірників очисного вибою Сергія Івановича відособленого підрозділу "Шахта
"Довжанська-Капітальна", Луганська
область
ЄРМЄЄВА - бригадира гірників очисного вибою Петра Олександровича відособленого підрозділу "Шахта
"Червоний партизан", Луганська
область
ЗАХАРОВА - генерального директора державного Валерія Сергійовича підприємства "Донецьквугілля"
КЛИМЮКА - начальника дільниці відособленого Петра Андрійовича підрозділу "Шахта N 5
"Нововолинська", Волинська область
ЛИСНЄНКА - машиніста гірничих виїмкових машин Віктора Григоровича акціонерного товариства "Вугільна
компанія "Шахта
"Красноармійська - Західна N 1",
Донецька область
МАРКОВЧИНА - відбійника структурного підрозділу Романа Володимировича "Шахтоуправління імені В.І. Леніна",
Донецька область
МУРЗЕНКА - начальника дільниці відособленого Володимира Григоровича підрозділу "Шахта "Червоний партизан",
Луганська область
СМОЛАНОВА - начальника Державної воєнізованої Сергія Миколайовича гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, м. Донецьк
УЗЛОВА - генерального директора державного Юрія Володимировича підприємства "Антрацит", Луганська
область
ЯХОНТОВА - машиніста гірничих виїмкових машин Олександра Митрофановича відособленого підрозділу
"Шахтоуправління імені В.М. Бажанова",
Донецька область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ВАГАЛА - гірника акціонерного товариства Володимира Михайловича "Шахта "Білоріченська", Луганська
область
ГОРДЕЙКА - бригадира прохідників відособленого Василя Васильовича підрозділу "Шахта імені М.В. Фрунзе",
Луганська область
ІВАНЕНКА - гірника очисного вибою відособленого
Андрія Миколайовича підрозділу "Шахта "Центроспілка",
Луганська область
КАРАСЬОВА - прохідника державного акціонерного Олександра Васильовича товариства "Шахтопрохідне управління
N 10", Донецька область
КАРВАЦЬКОГО - заступника командира 5-го Романа Костянтиновича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, Луганська область
КНЯЖЕВА - технічного директора державного Сергія Миколайовича підприємства "Ровенькиантрацит",
Луганська область
КОРОСТИЛЬОВА - респіраторника Оперативного Олександра Володимировича воєнізованого гірничорятувального
загону, м. Донецьк
КОРОТКОГО - директора відособленого підрозділу Валерія Михайловича "Шахта імені 50-річчя Радянської
України", Луганська область
КРОТА - бригадира прохідників відособленого Анатолія Володимировича підрозділу "Шахта імені М.В. Фрунзе",
Луганська область
КУЗНЕЦОВА - бригадира гірників очисного вибою Євгена Миколайовича відособленого підрозділу "Шахта
"Талівська", Луганська область
КУРНОСОВА - директора інституту - голову В'ячеслава Григоровича правління акціонерного товариства
"Автоматгірмаш імені В.А. Антипова",
м. Донецьк
ЛОБОДУ - завідувача відділу акціонерного Володимира Васильовича товариства "Науково-дослідний
інститут гірничої механіки
імені М.М. Федорова", м. Донецьк
МИХАЛЬКОВА - начальника дільниці відособленого Олександра Миколайовича підрозділу "Шахта "Комсомольська",
Луганська область
МЯЛКОВСЬКОГО - заступника голови правління - Валентина Йосиповича директора з наукової роботи
акціонерного товариства
"Науково-дослідний інститут
гірничої механіки
імені М.М. Федорова", м. Донецьк
НАЗАРЕНКА - головного інженера державного Павла Антоновича акціонерного товариства "Трест
Олександріярозрізобуд",
Кіровоградська область
НЕМОГУЩОГО - машиніста гірничих виїмкових машин Яна Валентиновича філії "Шахта "Степова",
Дніпропетровська область
НІКІШИНА - бригадира гірників відособленого Геннадія Олександровича підрозділу "Шахта
імені В.В. Вахрушева" державного
підприємства "Ровенькиантрацит",
Луганська область
НОВГОРОДОВА - заступника директора з виробництва Юрія Петровича державного акціонерного товариства
"Шахтопрохідне управління N 10",
Донецька область
ОВСЯННІКОВА - бригадира прохідників відособленого Олексія Дмитровича підрозділу "Шахтоуправління
"Луганське", Луганська область
ОНИПЧЕНКА - машиніста гірничих виїмкових машин Миколу Івановича відособленого підрозділу "Шахта
"Добропільська", Донецька область
ПАШКОВСЬКОГО - першого заступника директора Петра Семеновича Науково-дослідного інституту
гірничорятувальної справи та
пожежної безпеки "Респіратор",
м. Донецьк
ПЛЕТНЬОВА - бригадира гірників відособленого Павла Юрійовича підрозділу "Шахта "Довжанська-
Капітальна", Луганська область
ПРІСТРОМА - завідувача відділу акціонерного Володимира Адольфовича товариства "Науково-дослідний
інститут гірничої механіки
імені М.М. Федорова", м. Донецьк
СЕРЬОГІНА - прохідника відособленого підрозділу Юрія Павловича "Шахта "Північна", Донецька область
СУСЛОВА - директора департаменту державного Геннадія Михайловича гірничого нагляду Державного комітету
України з нагляду за охороною праці
ТЕРТИЧНОГО - бригадира гірників відособленого Миколу Васильовича підрозділу "Шахта імені Космонавтів",
Луганська область
ШИПІКУ - начальника дільниці відособленого Василя Миколайовича підрозділу "Шахтоуправління
"Волинське", Донецька область
ШЛЯХТІНА - начальника дільниці відособленого Миколу Вікторовича підрозділу "Шахта "Горіхівська",
Луганська область
ЮРОВА - голову правління акціонерного Володимира Сергійовича товариства "Трест Луганськшахтопро-
ходка", м. Луганськ
ЯБЛОНСЬКОГО - гірника очисного вибою відособленого
Станіслава Казиміровича підрозділу "Шахта "Червоний партизан",
Луганська область
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
НІКОЛЮКА - помічника командира взводу Олега Івановича воєнізованого гірничорятувального
загону, Донецька область
ОБІЦЬКОГО - командира взводу 7-го воєнізованого Миколу Івановича гірничорятувального загону, Луганська
область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ВОЖЖОВА - гірника очисного вибою акціонерного Віктора Івановича товариства "Вугільна компанія "Шахта
"Красноармійська - Західна N 1",
Донецька область
ГЛЕБОВА - гірника очисного вибою відособленого
Михайла Миколайовича підрозділу "Шахта "Курахівська",
Донецька область
ГОРЄЛОВА - начальника дільниці відособленого Каміля Фаритовича підрозділу "Шахта імені 50-річчя
Радянської України", Луганська
область
КУЛИКА - машиніста тепловоза відокремленого Михайла Олександровича підрозділу "Вантажно-транспортне
управління "Антрацитвантажтранс",
Луганська область
МАНТАШЕВА - голову правління акціонерного Володимира Миколайовича товариства "Трест "Артемшахтобуд",
Донецька область
МИХАЙЛИЦЮ - гірника очисного вибою державного Олександра Васильовича підприємства "Вугільна компанія
"Краснолиманська", Донецька область
ТОЛСТИХ - забійника на відбійних молотках Володимира Миколайовича відособленого підрозділу "Шахта
"Полтавська", Донецька область
ЦЕРЕТЕЛІ - генерального директора корпорації Юрія Джакоєвича "Гірник", Донецька область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
АНОСОВУ - машиністові гірничих виїмкових Миколі Федоровичу машин філії "Шахта
"Західно-Донбаська",
Дніпропетровська область
БОКІЮ - начальникові дільниці підприємства Борису Всеволодовичу "Шахта імені О.Ф. Засядька",
Донецька область
БУЛЬБІ - машиністові бульдозера розрізу Петру Олексійовичу "Морозівський", Кіровоградська
область
ВАСИЛЬЄВУ - директорові філії "Шахта "Степова", Віталію Євгеновичу Дніпропетровська область
ВАЦЮРІ - гірникові відособленого підрозділу Михайлу Євстаховичу "Шахта "Межирічанська", Львівська
область
ВІВЧАРЕНКУ - технічному директорові акціонерного Олександру Васильовичу товариства "Державна холдингова
компанія "Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
ГЕМБОРУ - прохідникові акціонерного товариства
Михайлу Йосиповичу "Вугільна компанія "Шахта
"Красноармійська - Західна N 1",
Донецька область
ГЛИЗІ - гірникові відособленого підрозділу Миколі Миколайовичу "Шахта "Вінницька", Донецька область
ГОЛОВАШУ - машиністові гірничих виїмкових машин
Олексію Степановичу відособленого підрозділу "Шахта
"Молодогвардійська", Луганська область
ГОЛЬДІНУ - головному механікові державного Абраму Юхимовичу підприємства "Свердловантрацит",
Луганська область
ГОНЧАРОВУ - гірникові очисного вибою відособленого
Сергію Олексійовичу підрозділу "Шахта
"Довжанська-Капітальна", Луганська
область
ГОРЯЧОМУ - електрослюсареві відособленого Івану Івановичу підрозділу "Шахта
імені О.О. Скочинського", Донецька
область
ГОРБАЧОВУ - прохідникові відособленого підрозділу
Володимиру Володимировичу "Шахта імені 1 Травня", Донецька
область
ГРИЦАЮ - голові правління акціонерного Володимиру Федоровичу товариства "Вугільна компанія "Шахта
"Красноармійська - Західна N 1",
Донецька область
ДАНИЛОВУ - начальникові підземної дільниці філії
Євгенію Васильовичу "Шахта імені Героїв космосу",
Дніпропетровська область
ДЕНИЩЕНКУ - директорові - голові правління Володимиру Едуардовичу державного акціонерного товариства
"Шахта "Ломоватська", Луганська
область
ДЕМЧЕНКУ - заступникові директора з виробництва
Анатолію Петровичу філії "Шахта "Павлоградська",
Дніпропетровська область
ЄЗЕРСЬКОМУ - прохідникові Макіївського Івану Михайловичу шахтобудівельного управління
акціонерного товариства "ДХК
"Донбасшахтобуд", Донецька область
ЄРЬОМІНУ - генеральному директорові державного Анатолію Тимофійовичу підприємства "Укршахтгідрозахист",
Донецька область
ЖИТЛЬОНКУ - генеральному директорові державного Дмитру Мусійовичу підприємства "Дзержинськвугілля",
Донецька область
ЖОВНІ - начальникові дільниці відособленого Віталію Івановичу підрозділу "Шахта "Постніківська",
Донецька область
ЗАЙЧИКОВУ - прохідникові філії "Шахта "Ювілейна",
Валерію Семеновичу Дніпропетровська область
ЗАРЕМБІ - гірникові відособленого підрозділу Євгенію Євгенійовичу "Шахта N 1 "Нововолинська", Волинська
область
ЗДОРОВЦЮ - бригадирові прохідників філії "Шахта
Володимиру Миколайовичу "Степова", Дніпропетровська область
ІЛЬЯШОВУ - голові Спостережної ради акціонерного
Михайлу Олександровичу товариства "Вугільна компанія "Шахта
"Красноармійська - Західна N 1",
Донецька область
КОВАЛЮ - заступникові директора акціонерного Анатолію Миколайовичу товариства "Науково-дослідний інститут
гірничої механіки
імені М.М. Федорова", м. Донецьк
КОМІСАРОВУ - прохідникові шахтопрохідницького Олександру Михайловичу управління N 6 акціонерного товариства
"Трест Луганськшахтопроходка",
Луганська область
КОМКОВУ - інженерові гірничорятувальної служби
Олександру Михайловичу Центрального штабу Державної
воєнізованої гірничорятувальної
служби у вугільній промисловості,
м. Донецьк
КОРЯКІНУ - механікові дільниці шахтопрохід- Вячеславу Івановичу ницького управління N 4
акціонерного товариства "Трест
Луганськшахтопроходка", Луганська
область
КОСАРЕВУ - директорові Донецького державного Василю Васильовичу науково-дослідного, проектно-
конструкторського та експери-
ментального інституту комплексної
механізації шахт "Дондіпровуглемаш"
КОСТІКУ - гірникові очисного вибою відособленого
Івану Івановичу підрозділу "Шахта імені 50-річчя
СРСР", Луганська область
КУКСІ - бригадирові гірників відособленого Валерію Костянтиновичу підрозділу "Шахта імені 50-річчя
Радянської України", Луганська область
КУРЦОВУ - бригадирові гірників очисного вибою Сергію Леонідовичу відособленого підрозділу "Шахта
"Привільнянська", Луганська область
ЛАКІЗУ - бригадирові прохідників відособленого
Анатолію Єфимовичу підрозділу "Шахтобудівельницьке
управління", Луганська область
ЛАСКОРУНСЬКОМУ - начальникові дільниці акціонерного Володимиру Сергійовичу товариства "Шахта "Білоріченська",
Луганська область
ЛУНЄВУ - заступникові Голови Державного Сергію Георгійовичу комітету України з нагляду за
охороною праці
МАНДРУСУ - начальникові дільниці акціонерного Віктору Григоровичу товариства "Шахта "Комсомолець
Донбасу", Донецька область
МАНЬКУТУ - прохідникові шахти "Червоноградська",
Володимиру Григоровичу Львівська область
МАРТЕМ'ЯНОВУ - директорові відособленого підрозділу
Олександру Павловичу "Шахта "Ворошиловська", Луганська
область
МЕЛАДЗЕ - директорові відособленого підрозділу
Теймуразу Іларіоновичу "Шахта "Холодна Балка", Донецька
область
МІМІНОШВІЛІ - директорові відособленого підрозділу
Варламу Валеріяновичу "Шахтоуправління
імені О.О. Скочинського", Донецька
область
МОЛОКОВУ - прохідникові відособленого підрозділу
Володимиру Васильовичу "Шахта "Комсомольська", Луганська
область
НАЗАРКОВСЬКОМУ - електрослюсареві філії "Шахта Миколі Івановичу "Дніпровська", Дніпропетровська
область
ОБРАЗЦОВУ - начальникові дільниці з видобутку Віталію Васильовичу вугілля товариства "Донпромбізнес",
м. Донецьк
ОЛЕЯРНИКУ - прохідникові відособленого підрозділу
Віктору Степановичу "Шахта "Білозерська", Донецька область
ОЛІЙНИКУ - машиністові гірничих виїмкових машин
Анатолію Івановичу філії "Шахта імені Героїв космосу",
Дніпропетровська область
ПЕТРУКУ - начальникові дільниці відособленого Федору Омеляновичу підрозділу "Шахта N 1 "Нововолинська",
Волинська область
ПОБІГАЮ - гірникові очисного вибою відособленого
Віктору Сергійовичу підрозділу "Шахтоуправління
"Шахтарське-Глибоке", Донецька область
ПОЛУХІНУ - голові Ровеньківської територіальної
Миколі Яковичу організації профспілки працівників
вугільної промисловості України,
Луганська область
ПРИЛУЦЬКОМУ - машиністові гірничих виїмкових машин
Миколі Миколайовичу акціонерного товариства "Шахта
"Білоріченська", Луганська область
РАДЧЕНКУ - першому заступникові Голови Державного
Володимиру Васильовичу комітету України з нагляду за охороною
праці
РАЗВОДОВУ - бригадирові гірників філії "Шахта Володимиру Валентиновичу імені М.І. Сташкова", Дніпропетровська
область
РОВЕНСЬКОМУ - директорові відособленого підрозділу
Володимиру Володимировичу "Шахтоуправління "Луганське",
Луганська область
РУБАНУ - директорові - голові правління Марку Єлізаровичу державного акціонерного товариства
"Шахтопрохідне управління N 10",
Донецька область
РУДЕНКУ - начальникові дільниці відособленого Сергію Євсейовичу підрозділу "Шахта "Відродження",
Львівська область
СЕНЬКІНУ - гірникові очисного вибою акціонерного
В'ячеславу Сергійовичу товариства "Вугільна компанія "Шахта
"Красноармійська - Західна N 1",
Донецька область
СЕРГІЮКУ - бригадирові гірників відособленого Володимиру Івановичу підрозділу "Шахта "Бужанська",
Волинська область
СОМИКУ - гірничому диспетчерові відособленого
Миколі Миколайовичу підрозділу "Шахта "Гірська", Луганська
область
ТЕРЕЩЕНКУ - начальникові дільниці відособленого Володимиру Яковичу підрозділу "Шахта "Родинська",
Донецька область
ТЕСЛІ - начальникові управління - голові Миколі Єфимовичу правління акціонерного товариства
"Свердловське шахтопрохідницьке
управління по бурінню стволів і
свердловин", Луганська область
ТОРЧИЛУ - головному механікові відособленого Йосипу Лук'яновичу підрозділу "Шахта N 9 "Нововолинська",
Волинська область
ТРУБІЦИНУ - бригадирові гірників філії "Шахта Олександру Миколайовичу "Тернівська", Дніпропетровська область
ЧЕРЕПАСІ - начальникові дільниці філії "Шахта Віктору Михайловичу "Самарська", Дніпропетровська область
ХАЛИМЕНДИКУ - директорові філії "Шахта "Ювілейна",
Юрію Михайловичу Дніпропетровська область
ШЕЛЕСТУ - забійникові на відбійних молотках Юрію Серафимовичу відособленого підрозділу "Шахта
"Єнакіївська", Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ДРОБОТУ - начальникові шляхоремонтного Івану Петровичу будівельного управління
акціонерного товариства "Державна
холдингова компанія
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ТАРАНЕНКУ - гірничомонтажникові державного Віталію Петровичу акціонерного товариства
"Шахтобудмонтажне управління N 9",
Донецька область
ФАЙНГОЛЬДУ - директорові державного підприємства Олександру Петровичу "Обласна дирекція "Луганськвугле-
реструктуризація", Луганська область
ФЕСУНУ - директорові - голові правління Григорію Якимовичу державного акціонерного товариства
"Трест Олександріярозрізобуд",
Кіровоградська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
ГОТЬКО - головному редакторові газети "Діалог"
Ніні Олексіївні державного підприємства "Ровеньки-
антрацит", Луганська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ВАСИЛЬЄВУ - заступникові генерального директора Олександру Захаровичу акціонерного товариства "Державна
холдингова компанія "Трест
Горлівськвуглебуд", Донецька область
ПЕРЕПЕЧАЄНКУ - директорові з економіки та фінансів Володимиру Ігоровичу державного підприємства
"Донецьквугілля"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
ПОЛЬЧЕНКУ - головному інженерові акціонерного Юрію Арсентійовичу товариства виробничо-технологічного
зв'язку "Укрвуглетелеком", м. Донецьк
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
СКОСАРЕВУ - начальникові відособленого підрозділу
Григорію Івановичу "Вантажно-транспортне управління
"Ровенькивантажтранс", Луганська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
АНДРЄЄВУ - завідувачу відділу Донецького Георгію Володимировичу державного науково-дослідного,
проектно-конструкторського та
експериментального інституту
комплексної механізації шахт
"Дондіпровуглемаш"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
БОРОДІНІЙ - заступникові начальника Головного Тетяні Володимирівні управління Донецької обласної
державної адміністрації.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 26 серпня 2004 року
N 1002/2004



вгору