Про призначення суддів
Указ Президента України від 11.11.20021001/2002
Документ 1001/2002, поточна редакція — Прийняття від 11.11.2002

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про призначення суддів

Відповідно до статті 127 та частини першої статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) п о с т а н о в л я ю:
1. Призначити строком на п'ять років у місцевих господарських
судах на посади:
судді господарського суду Львівської області
СУДОВУ-ХОМЮК Наталію Михайлівну;
судді господарського суду Одеської області
СЕМЕНЮКА Геннадія Васильовича;
судді господарського суду міста Севастополя
ЛАЗАРЕВА Сергія Геннадійовича.
2. Призначити строком на п'ять років у місцевих судах на
посади:
судді Керченського міського суду
Автономної Республіки Крим
КУЗЬМІНУ Олену Миколаївну;
судді Сімферопольського районного суду
Автономної Республіки Крим
САФОНОВА Володимира Васильовича;
судді Центрального районного суду
міста Сімферополя Автономної Республіки Крим
ДОЛЖЕНКА Юрія Павловича;
суддів Калинівського районного суду
Вінницької області:
ПАВЛЕНКА Ігоря Васильовича, ЯНКІВ Тетяну Петрівну;
судді Літинського районного суду
Вінницької області
ГАНКІНУ Ірину Анатоліївну;
судді Піщанського районного суду
Вінницької області
ЗАРІЧАНСЬКОГО Віталія Григоровича;
судді Тростянецького районного суду
Вінницької області
ВОЛОШИНА Ігоря Андрійовича;
судді Чернівецького районного суду
Вінницької області
ПАНАСЮКА Олександра Сергійовича;
судді Ямпільського районного суду
Вінницької області
ЖЕЛІХОВСЬКОГО Віктора Миколайовича;
суддів Замостянського районного суду
міста Вінниці:
КОВАЛЬСЬКУ Ірину Анатоліївну, ТАТАРСЬКОГО Валерія Олександровича;
судді Староміського районного суду
міста Вінниці
ВАВШКА Валерія Станіславовича;
судді Володимир-Волинського міського суду
Волинської області
ЛЯЩЕНКА Олександра Валентиновича;
судді Луцького міського суду
Волинської області
КУХТЕЯ Руслана Віталійовича;
судді Маневицького районного суду
Волинської області
НЕВАРА Олега Валентиновича;
судді Рожищенського районного суду
Волинської області
МАТВІЙЧУК Людмилу Володимирівну;
судді Старовижівського районного суду
Волинської області
САМРУКА Федора Васильовича;
судді Орджонікідзевського міського суду
Дніпропетровської області
НЕНАХОВА Тимура Віталійовича;
судді П'ятихатського районного суду
Дніпропетровської області
СОЛОВЙОВУ Людмилу Яківну;
судді Царичанського районного суду
Дніпропетровської області
ГУДИМ Ольгу Михайлівну;
судді Бабушкінського районного суду
міста Дніпропетровська
КАРЯГІНУ Наталію Олександрівну;
судді Жовтневого районного суду
міста Дніпропетровська
МАЗНИЦЮ Андрія Анатолійовича;
судді Жовтневого районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
ШИШАКА Володимира Олексійовича;
судді Димитровського міського суду
Донецької області
КЛЕПКУ Людмилу Іванівну;
судді Дружківського міського суду
Донецької області
ГОНТАР Алевтину Леонідівну;
судді Жданівського міського суду
Донецької області
ПОЛЯКОВУ Світлану Анатоліївну;
судді Кіровського міського суду
Донецької області
ГУСЄВА Віктора Володимировича;
судді Красноармійського міського суду
Донецької області
ВАРЕНКО Олену Павлівну;
судді Новоазовського районного суду
Донецької області
ПРЕСНЯКОВУ Анжеліку Анатоліївну;
суддів Селидівського міського суду
Донецької області:
ПАПОЯН Вікторію Вікторівну, ХЕЙЛО Яну Валеріївну;
судді Сніжнянського міського суду
Донецької області
КОРЕКЯН Наталію Равіліївну;
суддів Тельманівського районного суду
Донецької області:
ЗАЛІЗНЯК Римму Миколаївну, ЧИНЬОНОВА Олександра Вікторовича;
судді Харцизького міського суду
Донецької області
ДЕМИДОВУ Віру Костянтинівну;
судді Ясинуватського міського суду
Донецької області
ІСАЄНКО Юлію Анатоліївну;
судді Будьоннівського районного суду
міста Донецька
ШИШОВА Олега Олексійовича;
судді Куйбишевського районного суду
міста Донецька
ШЛЯПІНА Олега Вікторовича;
судді Пролетарського районного суду
міста Донецька
ЗАЙЦЕВУ Світлану Андріївну;
судді Гірницького районного суду
міста Макіївки Донецької області
СУПРУН Марину Юріївну;
судді Червоногвардійського районного суду
міста Макіївки Донецької області
ЖЕЛТОБРЮХ Ірину Леонтіївну;
судді Попільнянського районного суду
Житомирської області
ШАХРАЯ Миколу Ігоровича;
судді Радомишльського районного суду
Житомирської області
НЕВМЕРЖИЦЬКОГО Івана Миколайовича;
судді Великоберезнянського районного суду
Закарпатської області
МАРЧУКА Олександра Петровича;
судді Мукачівського районного суду
Закарпатської області
КАМІНСЬКОГО Сергія Едуардовича;
судді Веселівського районного суду
Запорізької області
НАГОРНОГО Анатолія Олександровича;
судді Запорізького районного суду
Запорізької області
ЯРКІНУ Світлану Василівну;
судді Кам'янсько-Дніпровського районного суду
Запорізької області
ПЕТРОВА Володимира Вячеславовича;
судді Якимівського районного суду
Запорізької області
САМОЙЛЕНКО Віру Володимирівну;
судді Заводського районного суду
міста Запоріжжя
БОБРОВИЧА Володимира Івановича;
судді Комунарського районного суду
міста Запоріжжя
КУХАРЯ Сергія Вікторовича;
суддів Хортицького районного суду
міста Запоріжжя:
БОНДАРЕНКО Ірину Владиславівну, ШЕВЧЕНКО Лілію Геннадіївну;
судді Шевченківського районного суду
міста Запоріжжя
ЖУПАНОВУ Ірину Борисівну;
судді Городенківського районного суду
Івано-Франківської області
НИЧИК Галину Іванівну;
судді Долинського районного суду
Івано-Франківської області
ОЛІЙНИКА Василя Івановича;
судді Калуського районного суду
Івано-Франківської області
ПЕТРІВА Мар'яна Івановича;
судді Васильківського міського суду
Київської області
СТЕПАНЕНКА Віктора Вікторовича;
судді Вишгородського районного суду
Київської області
ВОЙНАРЕНКО Людмилу Федорівну;
суддів Ірпінського міського суду
Київської області:
САВЧЕНКА Сергія Івановича, СЛИВУ Юрія Михайловича;
судді Ржищевського міського суду
Київської області
КАВРАТКУ Леоніда Миколайовича;
судді Фастівського міського суду
Київської області
БУЙМОВУ Любов Петрівну;
судді Олександрійського міського суду
Кіровоградської області
ЯСЕНОВУ Тетяну Іванівну;
судді Світловодського міського суду
Кіровоградської області
МЕЛЬНИЧИКА Юрія Стефановича;
судді Устинівського районного суду
Кіровоградської області
АНДРІЯНОВА Олександра Володимировича;
судді Новоайдарського районного суду
Луганської області
КОПАНЄВУ Олену Миколаївну;
судді Новопсковського районного суду
Луганської області
БОНДАРЯ Юрія Олександровича;
судді Перевальського районного суду
Луганської області
ХІСМАТУЛІНУ Ольгу Петрівну;
судді Первомайського міського суду
Луганської області
ПАЩЕНКО Ларису Вікторівну;
судді Буського районного суду
Львівської області
МЕЛЬНИКА Сергія Романовича;
суддів Городоцького районного суду
Львівської області:
ЛОБЕР Ілону Вікторівну, СТРУС Лідію Богданівну;
судді Дрогобицького районного суду
Львівської області
ЛАНКЕВИЧА Андрія Зіновійовича;
судді Жидачівського районного суду
Львівської області
САЛІЯ Володимира Васильовича;
судді Кам'янка-Бузького районного суду
Львівської області
НОСА Степана Петровича;
судді Миколаївського районного суду
Львівської області
БЕРЕЗУ Вікторію Іванівну;
судді Мостиського районного суду
Львівської області
БОРИСЕНКА Володимира Володимировича;
судді Пустомитівського районного суду
Львівської області
КУКСУ Дмитра Анатолійовича;
судді Стрийського районного суду
Львівської області
ЮРЧАКА Любомира Богдановича;
судді Личаківського районного суду
міста Львова
ТЕНЕТУ Романа Володимировича;
судді Сихівського районного суду
міста Львова
ШАНДРУ Марту Миколаївну;
судді Шевченківського районного суду
міста Львова
ЗАВЕРУХУ Олега Богдановича;
судді Вознесенського районного суду
Миколаївської області
МИРОНОВУ Оксану Володимирівну;
судді Миколаївського районного суду
Миколаївської області
КАРІКОВУ Ларису Віталіївну;
судді Новоодеського районного суду
Миколаївської області
ГАЖУ Олега Петровича;
судді Центрального районного суду
міста Миколаєва
ЧЕБАНОВУ-ГУБАРЄВУ Наталю Валентинівну;
судді Березівського районного суду
Одеської області
ДЄТКОВА Олександра Якимовича;
судді Великомихайлівського районного суду
Одеської області
ТКАЧУК Олену Леонідівну;
судді Овідіопольського районного суду
Одеської області
КИРИЧЕНКА Павла Леонтійовича;
судді Саратського районного суду
Одеської області
БУЧАЦЬКУ Аллу Іванівну;
судді Іллічівського районного суду
міста Одеси
КОВАЛЕНКА Вадима Миколайовича;
судді Київського районного суду
міста Одеси
ГАРАЩЕНКА Дмитра Руслановича;
судді Малиновського районного суду
міста Одеси
ЯРОШ Аллу Іванівну;
судді Великобагачанського районного суду
Полтавської області
ЛИСЕНКО Наталію Василівну;
судді Козельщинського районного суду
Полтавської області
НАУМЕНКО Ніну Дмитрівну;
судді Костопільського районного суду
Рівненської області
ОЛІЙНИКА Петра Володимировича;
судді Кузнецовського міського суду
Рівненської області
ГОРЕГЛЯД Оксану Іванівну;
судді Млинівського районного суду
Рівненської області
ФЕСЬКОВА Петра Васильовича;
судді Острозького районного суду
Рівненської області
ВЕНГЕРЧУК Аллу Олександрівну;
судді Радивилівського районного суду
Рівненської області
БІРУКА Володимира Олександровича;
суддів Рівненського міського суду
Рівненської області:
КОЗУЛІНА Вадима Миколайовича, ШЕРЕМЕТ Анжеліку Миколаївну;
судді Великописарівського районного суду
Сумської області
САВЄЛЬЄВУ Аллу Іванівну;
судді Кролевецького районного суду
Сумської області
ОЛЬХОВИК Анастасію Іванівну;
судді Лебединського районного суду
Сумської області
БАКЛАНОВА Романа Володимировича;
суддів Шосткинського міського суду
Сумської області:
ЄВТУШЕНКА Миколу Олексійовича, ЧЕРНОБАЯ Олега Івановича;
судді Балаклійського районного суду
Харківської області
ГУЦАЛА Михайла Ігоровича;
судді Кегичівського районного суду
Харківської області
КРИВОРОТОВА Сергія Васильовича;
судді Сахновщинського районного суду
Харківської області
НЕСТЕРЕНКО Оксану Сергіївну;
судді Чугуївського міського суду
Харківської області
КАТУНОВА Владислава Володимировича;
судді Чаплинського районного суду
Херсонської області
ПОЛИВ'ЯНОГО Володимира Миколайовича;
судді Суворовського районного суду
міста Херсона
СТРОІЛОВА Сергія Олександровича;
суддів Старокостянтинівського районного суду
Хмельницької області:
БЛОНСЬКОГО В'ячеслава Костянтиновича, БОРОВИЦЬКОГО Олександра Андрійовича;
судді Чемеровецького районного суду
Хмельницької області
НАЗАРЧУКА Романа Володимировича;
судді Золотоніського міського суду
Черкаської області
МІЩЕНКА Сергія Валентиновича;
судді Катеринопільського районного суду
Черкаської області
КУХАРЕНКА Олександра Володимировича;
судді Лисянського районного суду
Черкаської області
ДОБРИДНЮК Ніну Олександрівну;
судді Садгірського районного суду
міста Чернівців
БАЙЦАР Людмилу Валентинівну;
судді Менського районного суду
Чернігівської області
СОВУ Тетяну Георгіївну;
судді Новозаводського районного суду
міста Чернігова
МОРОЗОВА Олексія Борисовича;
суддів Голосіївського районного суду
міста Києва:
ГОШКО Оксану Михайлівну, ПЛАХОТНЮК Катерину Григорівну, ШЕВЧЕНКО Тетяну Миколаївну;
судді Деснянського районного суду
міста Києва
ВІНТОНЯКА Романа Ярославовича;
судді Дніпровського районного суду
міста Києва
КОЛЕСНИК Людмилу Анатоліївну;
суддів Шевченківського районного суду
міста Києва:
КОВАЛЯ Марата Петровича, МАЛИННИКОВА Олега Федоровича;
судді Нахімовського районного суду
міста Севастополя
БУРЛАКОВА Гліба Сергійовича;
судді військового місцевого суду
Дніпропетровського гарнізону
ОСІІКА Дмитра Валерійовича;
судді військового місцевого суду
Донецького гарнізону
АНТОНЮКА Олега Володимировича;
судді військового місцевого суду
Миколаївського гарнізону
ЛІВІНСЬКОГО Ігоря Володимировича.
3. Призначити ЗАСЛАВЕЦЬ Наталію Василівну на посаду судді
Цюрупинського районного суду Херсонської області в межах
п'ятирічного строку.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 11 листопада 2002 року
N 1001/2002



вгору