Верховна Рада України
Законодавство України

Надходження документів в форматі RSS

Ви маєте можливість отримувати інформацію про надходження документів у Верховній Раді України в форматі RSS.
Доступні такі стрічки новин:


Інформація

RSS ("Really Simple Syndication" - "Дійсно Просте Розповсюдження", англ.) — це широковживаний засіб отримання інформації, оснований на стандарті XML.

Переглядати стрічки новин RSS можна за допомогою програм, або веб-сервісів, що називаються RSS-читачі або RSS-агрегатори. Проте більшість сучасних інтернет-браузерів можуть самостійно працювати з RSS-потоками. Це можна перевірити: якщо броузер показує квардратик в адресному рядку, то це означає, що сторінка має експорт в формат XML.

Переваги RSS:
  • Оперативність - щойно документи з'являться на сайті, інформація про це потрапляє до стрічки новин і Ви побачите її під час наступного оновлення стрічки Вашим RSS-читачем. Період оновлення RSS-стрічок в багатьох RSS-читачах може налагоджуватись окремо для кожної стрічки, отже Ви будете оперативно отримувати новини.
  • Зручність - повідомлення в RSS-стрічці мають вигляд дайджестів (назв, коротких описів та посилань на документи) лише з найнеобхіднішою інформацією. Ви можете отримувати новини в будь якому місці, де є підключення до мережі Internet. Переглядати новини можна навіть з кишенькових комп'ютерів (PDA) та мобільних телефонів, на які встановлено RSS-читачі.
  • Конфіденційність - щоб почати отримувати новини за допомогою RSS Вам необхідно просто додати адресу RSS-стрічки до вашого RSS-читача. Не потрібно надавати жодної інформації про себе. Щоб припинити отримувати новини достатньо просто вилучити стрічку з RSS-читача.


вгору