Закон України

“Про фінансове оздоровлення державного підприємства “Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова”

Дата набуття чинності:
12 червня 2011 року

Закон спрямований на створення умов для стабілізації виробництва у галузі ракетобудування і забезпечення виконання Україною зобов'язань, передбачених міжнародними договорами України з питань космічної діяльності.

Статтею 1 Закону передбачено реструктуризувати заборгованість державного підприємства “Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова” (надалі - підприємство) перед державою за кредитом, залученим 2 лютого 2004 року в компанії “Colvis Finance Limited” (Великобританія) під державну гарантію, на таких умовах:
  • підприємство погашає заборгованість перед державою щокварталу рівними частинами протягом 10 років починаючи з 2016 року;
  • на суму заборгованості не нараховуються відсотки;
  • відсотки, нараховані на суму заборгованості на день прийняття Закону, сплачуються в порядку, передбаченому для сплати заборгованості;
  • нараховані штрафні санкції списуються.

Підприємству надається державна підтримка у вигляді компенсації відсоткових ставок за кредитами, що залучаються підприємством для виконання своїх зобов'язань у рамках реалізації міжнародних договорів України, за рахунок коштів, передбачених у законі про Державний бюджет України на відповідний рік (стаття 2 Закону).

Закон також вносить відповідні зміни до Бюджетного кодексу України.
Увага! Інформація застаріла через те, що цей розділ тимчасово не оновлюється!


вгору