Закон України

„Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування”

Дата набуття чинності:
11 січня 2011 року

Закон встановлює правові та організаційні засади проведення прискореного перегляду регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування, щодо їх відповідності принципам державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності та спрямований на забезпечення додержання цих принципів під час здійснення місцевого самоврядування.

Відповідно до статті 2 Закону усі регуляторні акти, прийняті органами та посадовими особами місцевого самоврядування, підлягають прискореному перегляду протягом 90 днів.

Статтею 4 Закону передбачено, що прискорений перегляд регуляторних актів проводиться за такими етапами:
  • складання загальних переліків регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого  самоврядування;
  • проведення аналізу регуляторних актів;
  • підготовка пропозицій за результатами аналізу регуляторних актів;
  • узагальнення результатів прискореного перегляду регуляторних актів та здійснення контролю за приведенням регуляторних актів у відповідність із принципами державної регуляторної політики.

Відповідно до статті 6 Закону робочі комісії протягом 45 днів на підставі загальних переліків регуляторних актів проводять аналіз регуляторних актів.

У ході проведення аналізу регуляторних актів робочі комісії виявляють регуляторні акти, що не відповідають принципам державної регуляторної політики, та визначають спосіб їх приведення у відповідність із зазначеними принципами.
Увага! Інформація застаріла через те, що цей розділ тимчасово не оновлюється!


вгору