Закон України

“Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку та спеціальну економічну зону "Порт Крим" в Автономній Республіці Крим”

Дата набуття чинності:
25 січня 2001 року

Цей Закон визначає порядок запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку та порядок створення, функціонування і ліквідації спеціальної економічної зони "Порт Крим" в Автономній Республіці Крим.

Спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку запроваджений на строк 30 років. На такий самий строк створена і СЕЗ “Порт Крим”.

Законом встановлені мінімальні суми інвестицій, за умови внесення яких до суб'єктів підприємницької діяльності може застосовуватися спеціальний режим інвестиційної діяльності. Визначені також інші умови провадження підприємницької діяльності на територіях пріоритетного розвитку та СЕЗ “Порт Крим”.

Законом визначені органи управління територіями пріоритетного розвитку та СЕЗ “Порт Крим” та їх повноваження. Визначені також повноваження органів місцевого самоврядування та органів державної влади стосовно цих територій та СЕЗ “Крим”.

Для суб'єктів підприємницької діяльності, які реалізують інвестиційні проекти на територіях пріоритетного розвитку, Законом передбачаються пільги щодо сплати ввізного мита, податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, збору до Державного інноваційного фонду та плати за землю.

Суб'єктам СЕЗ “Порт Крим” під час реалізації ними інвестиційних проектів Законом надаються пільги щодо сплати податку на прибуток підприємств, збору до Державного інноваційного фонду та плати за землю. Законом на території СЕЗ “Порт Крим” запроваджений режим спеціальної митної зони, відповідно до якого встановлений особливий порядок ввезення (вивезення) товарів та інших предметів.
Увага! Інформація застаріла через те, що цей розділ тимчасово не оновлюється!


вгору