Закон України

„Про ратифікацію Статуту і Конвенції Міжнародного союзу електрозв'язку”

Дата набуття чинності:
8 серпня 1994 року

Законом ратифікується Статут Міжнародного союзу електрозв'язку (надалі - Статут) та Конвенцію Міжнародного союзу електрозв'язку (надалі - Конвенція). Статут і Конвенція були підписані у м. Женеві 22 грудня 1992 року.

У Законі Україна заявляє, що вона резервує за собою право вдаватися до будь-яких дій, які вона вважатиме необхідними для захисту своїх інтересів, якщо який-небудь член Союзу не буде додержувати положень Статуту і Конвенції Міжнародного союзу електрозв'язку або якщо застереження інших держав поставлять під загрозу роботу служб електрозв'язку України чи призведуть до збільшення щорічного внеску України на покриття витрат Міжнародного союзу електрозв'язку.

Згідно Статуту Міжнародний союз електрозв'язку складається з:
  • Повноважної Конференції (є вищим органом Міжнародного союзу електрозв'язку);
  • Ради, яка діє від імені Повноважної Конференції;
  • всесвітніх конференцій по міжнародному електрозв'язку;
  • Сектору радіозв'язку, включаючи всесвітні і регіональні конференції радіозв'язку, асамблеї радіозв'язку і Радіорегламентарний комітет;
  • Сектору стандартизації електрозв'язку, включаючи всесвітні і регіональні конференції по стандартизації електрозв'язку;
  • Сектору розвитку електрозв'язку, включаючи всесвітні і регіональні конференції по розвитку електрозв'язку;
  • Генерального секретаріату.

Статут визначає функції та повноваження вищезазначених органів Міжнародного союзу електрозв'язку.

Офіційними і робочими мовами Міжнародного союзу електрозв'язку є англійська, арабська, іспанська, китайська, російська і французька.

Місцеперебування Міжнародного союзу електрозв'язку встановлено у м. Женева.

Відповідно до Статуту члени Міжнародного союзу електрозв'язку визнають за населенням право передавати повідомлення за допомогою міжнародної служби громадської кореспонденції. Для всіх клієнтів по кожній категорії кореспонденції встановлюються однакові умови обслуговування, тарифи і гарантії без надання будь-якого пріоритету або переваги.

Члени Міжнародного союзу електрозв'язку повинні намагатися обмежити кількість частот і ширину використовуваного спектра до мінімуму, потрібного для забезпечення задовільної роботи необхідних служб. З цією метою вони повинні впроваджувати в найкоротші строки найновіші технічні досягнення.

Конвенцію визначається порядок діяльності органів Міжнародного союзу електрозв'язку.

Увага! Інформація застаріла через те, що цей розділ тимчасово не оновлюється!


вгору