Документ z0984-14, чинний, поточна редакція — Прийняття від 04.08.2014
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 02.09.2014. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

04.08.2014  № 498


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 серпня 2014 р.
за № 984/25761

Про затвердження Змін до Інструкції про умови виплати грошового забезпечення та заохочення військовозобов’язаних та резервістів

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2006 року № 1644 “Про порядок і розміри грошового забезпечення та заохочення військовозобов’язаних та резервістів” НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Інструкції про умови виплати грошового забезпечення та заохочення військовозобов’язаних та резервістів, затвердженої наказом Міністра оборони України від 12 березня 2007 року № 80, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 26 березня 2007 року за № 269/13536, що додаються.

2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр оборони України
генерал-полковник


В.В. Гелетей




ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
оборони України
04.08.2014 № 498


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 серпня 2014 р.
за № 984/25761

ЗМІНИ
до Інструкції про умови виплати грошового забезпечення та заохочення військовозобов’язаних та резервістів

1. Пункт 3 викласти в такій редакції:

“3. Військовозобов’язаним, які на день призову на збори не працюють, за весь період зборів, ураховуючи час проїзду до місця їх проведення і назад, за їх заявами про те, що вони на день призову на збори не працюють, виплачується грошове забезпечення виходячи з розрахунку однієї мінімальної заробітної плати на місяць.”.

2. Абзац перший пункту 12 викласти в такій редакції:

“12. Підприємства, установи та організації для покриття витрат на виплату середньої заробітної плати військовозобов’язаним, призваним на збори, подають до районного військового комісаріату, у якому перебувають на обліку військовозобов’язані, рахунки, котрі акцептуються і передаються до обласного військового комісаріату для оплати. Відшкодуванню підлягають всі витрати, пов’язані з виплатою середнього заробітку (у тому числі і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування).”.

Директор Департаменту
фінансів Міністерства
оборони України
генерал-лейтенант




І.Ю. Марко



вгору