Документ z0358-18, чинний, поточна редакція — Прийняття від 05.03.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 24.04.2018. Подивитися в історії? )

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.03.2018  № 133


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
26 березня 2018 р.
за № 358/31810

Про внесення змін до Положення про порядок визначення переліку технічних засобів, які можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, та погодження застосування засобів телекомунікацій, не внесених до цього переліку

Відповідно до статті 24 Закону України «Про телекомунікації», підпункту 43 пункту 4 Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 411, на виконання пункту 1 Плану заходів із впровадження Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 355, НАКАЗУЮ:

1. Внести до пункту 2.1 розділу ІІ Положення про порядок визначення переліку технічних засобів, які  можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування України, та погодження застосування засобів телекомунікацій, не внесених до цього переліку, затвердженого наказом Адміністрації Держспецзв’язку від 17 березня 2014 року № 115, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10 квітня 2014 року за № 405/25182 (із змінами), такі зміни:

1) підпункт 4 викласти в такій редакції:

«4) копію документа про відповідність технічних засобів телекомунікацій чи кінцевого обладнання вимогам нормативних документів у сфері телекомунікацій;»;

2) абзац другий підпункту 5 виключити.

У зв’язку з цим абзаци третій - шостий вважати відповідно абзацами другим – п’ятим;

3) підпункт 6 виключити.

У зв’язку з цим підпункт 7 вважати підпунктом 6.

2. Департаменту розвитку електронних комунікацій Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з 01 квітня 2018 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Т.в.о. Голови Служби

О.М. Чаузов



вгору