Документ 874/2010, поточна редакція — Прийняття від 27.08.2010

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників вугільної промисловості

За вагомий особистий внесок у зміцнення енергетичного
потенціалу держави, багаторічну самовіддану шахтарську працю,
високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя стахановського руху і
Дня шахтаря п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАВИКУ - директора відокремленого підрозділу
Олександра Івановича "Шахта "Вергелівська" державного
підприємства "Луганськвугілля"
БРЮХАНОВА - директора Державного Макіївського Олександра Михайловича науково-дослідного інституту з
безпеки робіт у гірничій
промисловості, Донецька область
ВІНЯРЧИКА - електрослюсаря структурного Сергія Івановича підрозділу "Шахта "Західно-Донбаська"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ДЕЛЕГОЙДІНА - гірника відокремленого підрозділу Віктора Леонтійовича "Шахта імені В.М. Бажанова"
державного підприємства
"Макіїввугілля", Донецька область
ДОЛЖИКОВА - ветерана шахтарської праці, Героя Миколу Павловича Соціалістичної Праці,
Луганська область
ЗАВ'ЯЛОВА - ветерана шахтарської праці, Героя Євгена Петровича Соціалістичної Праці,
Луганська область
КОВАЛЕНКА - директора Смолінської шахти Віктора Васильовича державного підприємства "Східний
гірничозбагачувальний комбінат"
Маловисківського району
Кіровоградської області
КОРБУТА - гірника відокремленого підрозділу Андрія Миколайовича "Шахта імені С.М. Кірова" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
КРЕЩЕНКА - директора відокремленого підрозділу
Миколу Олександровича "Шахта "Піонер" державного
підприємства "Добропіллявугілля",
Донецька область
ЛЕВІТА - генерального директора - голову Віктора Володимировича правління акціонерного товариства
"Державна холдингова компанія
"Спецшахтобуріння",
м. Донецьк
ЛЕВШИНА - машиніста орендного підприємства Миколу Миколайовича "Шахта імені О.Ф. Засядька",
м. Донецьк
ЛУГОВСЬКОГО - ветерана шахтарської праці, Дмитра Івановича Героя Соціалістичної Праці,
Луганська область
МОРДОВЦЕВА - ветерана шахтарської праці, Героя Григорія Олексійовича Соціалістичної Праці, Луганська
область
МУДРИКА - гірника відокремленого підрозділу Йосифа Романовича "Шахта "Великомостівська" державного
підприємства "Львіввугілля"
НЕЧАЄВСЬКОГО - механіка дільниці структурного Євгена Олександровича підрозділу "Шахта імені Героїв
космосу" акціонерного товариства
"Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
ПИЖОВА - заступника директора Департаменту Сергія Вікторовича виробничих програм - начальника
відділу Міністерства вугільної
промисловості України
ПОТАПЕНКА - генерального директора акціонерного
Олександра Олексійовича товариства "Краснодонвугілля",
Луганська область
ПРИЗА - гірника структурного підрозділу Володимира Олексійовича "Шахта "Павлоградська" акціонерного
товариства "Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
ПУГАЧА - заступника директора державного Михайла Петровича акціонерного товариства "Шахта
"Надія", Львівська область
СТУПИЦЬКОГО - прохідника відокремленого підрозділу
Леоніда Михайловича "Шахта "Добропільська" державного
підприємства "Добропіллявугілля",
Донецька область
ТЕСЛЮ - начальника управління - голову Миколу Єфимовича правління державного акціонерного
товариства "Свердловське
шахтопрохідницьке управління по
бурінню стволів та свердловин"
державної холдингової компанії
"Спецшахтобуріння", Луганська область
ЧУБУКОВА - бригадира відокремленого підрозділу
Миколу Сергійовича "Шахта "Довжанська-Капітальна"
державного підприємства
"Свердловантрацит", Луганська область
ШРУБОВАНОГО - гірника відокремленого підрозділу Сергія Анатолійовича "Шахта імені Космонавтів" державного
підприємства "Ровенькиантрацит",
Луганська область
ЦАРЕВСЬКОГО - гірника шахти "РАПТО" державного Олександра Леонідовича підприємства "Ровенькиантрацит",
Луганська область
ЦИМУ - помічника командира взводу Євгенія Васильовича депресійної служби
Львівсько-Волинського воєнізованого
гірничорятувального
(аварійно-рятувального) загону,
Львівська область
ЯКОВЕНКА - начальника дільниці акціонерного Валерія Геннадійовича товариства "Вугільна компанія "Шахта
"Красноармійська-Західна N 1",
Донецька область
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
БОГДАНОВА - командира взводу Сьомого Євгена Володимировича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у
вугільній промисловості,
Луганська область
ІГНАШОВА - першого заступника командира Восьмого
Івана Олександровича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, Дніпропетровська
область
МУРЗАКА - заступника командира Четвертого Володимира Григоровича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, м. Луганськ
НЕКРИЛОВА - механіка дільниці відокремленого Едуарда Миколайовича підрозділу "Шахта імені С.М. Кірова"
(посмертно) державного підприємства
"Макіїввугілля', Донецька область
СИДОРЕНКА - командира П'ятого воєнізованого Володимира Миколайовича гірничорятувального загону Державної
воєнізованої гірничорятувальної
служби у вугільній промисловості,
Луганська область
СИЛЕНКА - першого заступника командира Третього
Сергія Павловича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, Донецька область
СЛИВКАНИЧА - заступника начальника дільниці Сергія Іржийовича відокремленого підрозділу "Шахта
(посмертно) імені С.М. Кірова" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
СМОЛАНОВА - начальника Державної воєнізованої Сергія Миколайовича гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, м. Донецьк
Нагородити орденом "За доблесну шахтарську працю" III ступеня

БОЙКА - бригадира прохідників акціонерного Володимира Ярославовича товариства "Вугільна компанія "Шахта
"Красноармійська-Західна N 1",
Донецька область
БРАЖИНСЬКОГО - начальника дільниці відокремленого Сергія Семеновича підрозділу "Шахта "Червоний партизан"
державного підприємства
Свердловантрацит", Луганська область
БРІГНЕВИЧА - прохідника орендного підприємства Олега Борисовича "Шахта імені О.Ф. Засядька",
м. Донецьк
ГОРЕНКА - електрослюсаря акціонерного Сергія Миколайовича товариства "Шахтоуправління
"Донбас" Міністерства вугільної
промисловості України, м. Донецьк
ЄФРЕМОВА - директора шахти орендного Ігоря Олексійовича підприємства "Шахта імені
О.Ф. Засядька", м. Донецьк
МАРАХОВА - прохідника відокремленого підрозділу
Івана Валерійовича "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського"
державного підприємства
"Дзержинськвугілля" Міністерства
вугільної промисловості України,
Донецька область
МАСЮТУ - машиніста структурного підрозділу Сергія Васильовича "Шахтоуправління
"Суходільське-Східне" акціонерного
товариства Краснодонвугілля",
Луганська область
МІРОНЮКА - гірника відокремленого підрозділу Миколу Макаровича "Шахта "Новодонецька" державного
підприємства "Добропіллявугілля",
Донецька область
МОРОЗА - машиніста відокремленого підрозділу
Олександра Семеновича "Шахта імені О.О. Скочинського"
державного підприємства "Донецька
вугільна енергетична компанія"
НАГОРНОГО - прохідника дільниці державного Сергія Опанасовича підприємства "Шахтоуправління
"Південнодонбаське N 1"
Міністерства вугільної промисловості
України, Донецька область
ПЕТРАКОВА - прохідника відокремленого підрозділу
Юрія Дмитровича "Шахта "Холодна Балка" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
ПЕТРОВА - гірника дільниці Інгульської шахти Юрія Степановича державного підприємства "Східний
гірничозбагачувальний комбінат,
Кіровоградська область
САВЧУКА - забійника структурного підрозділу Петра Степановича "Шахта "Вуглегірська" державного
підприємства "Орджонікідзевугілля",
Донецька область
СЛІПЕНКА - машиніста відокремленого підрозділу
Олександра Миколайовича "Шахта "Родинська" державного
підприємства "Красноармійськвугілля",
Донецька область
СОЛОДОВНИКА - гірника відокремленого підрозділу Олександра Васильовича "Шахта "Південнодонбаська N 3"
державного підприємства "Донецька
вугільна енергетична компанія"
ТИМОФЄЄНКА - гірника відокремленого підрозділу Євгена Георгійовича "Шахта "Комсомольська" державного
підприємства "Антрацит",
Луганська область
ТРОХИМЕНКА - гірника відокремленого підрозділу Віталія Андрійовича "Шахта "Бутівська" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
ШВЕЦЯ - прохідника дільниці державного Миколу Валентиновича підприємства "Дирекція підприємства,
що будується на базі
Новокостянтинівського родовища
уранових руд" Маловисківського
району Кіровоградської області
ШКАНДЕВИЧА - машиніста акціонерного товариства Віталія Григорійовича "Шахта "Комсомолець Донбасу",
(посмертно) Донецька область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ДУШИНУ - машиніста структурного підрозділу Галину Єгорівну "Шахта "Булавинська" державного
підприємства "Орджонікідзевугілля",
Донецька область
КАРПУСЬ - начальника відділу відокремленого Ніну Петрівну підрозділу "Управління по збагаченню
та технічному контролю якості вугілля
та стандартів" державного
підприємства "Ровенькиантрацит",
Луганська область
ЛЮБАРСЬКУ - заступника директора акціонерного Ірину Володимирівну товариства "Краснодонвугілля",
Луганська область
СИЩИКОВУ - директора державного підприємства Любов Іванівну "Дзержинськвугілля" Міністерства
вугільної промисловості України,
Донецька область
ЧАЙКУ-ХРЮКІНУ - начальника дільниці відокремленого Любов Анатоліївну підрозділу "Шахта
"Шахтарська-Глибока" державного
підприємства "Шахтарськантрацит",
Донецька область
ШАЛІМОВУ - гірника відокремленого підрозділу Зінаїду Олександрівну "Шахта "Добропільська" державного
підприємства "Добропіллявугілля",
Донецька область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АРЛИЧЕНКОВА - гірника відокремленого підрозділу Сергія Юлійовича "Шахта "Димитрова" державного
підприємства "Красноармійськвугілля",
Донецька область
БАБАКА - прохідника відокремленого підрозділу
Сергія Михайловича "Шахта "Алмазна" державного
підприємства "Добропіллявугілля",
Донецька область
БАРИЛА - гірника відокремленого підрозділу Юрія Володимировича "Шахта імені О.О. Скочинського"
державного підприємства "Донецька
вугільна енергетична компанія"
БЕЗАЛТИННОГО - машиніста відокремленого підрозділу
Анатолія Івановича "Шахта "Чайкіно" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
БЕНЕРУ - прохідника відокремленого підрозділу
Петра Олексійовича "Шахта "Білицька" державного
підприємства "Добропіллявугілля",
Донецька область
БОТАНІНА - начальника дільниці структурного Володимира Ілліча підрозділу "Шахта "Павлоградська"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
ВАКАРЯ - електрослюсаря відокремленого Ігоря Олександровича підрозділу "Шахта імені
О.О. Скочинського" державного
підприємства "Донецька вугільна
енергетична компанія"
ВИРОСТКОВА - машиніста орендного підприємства Валерія Олександровича "Шахта імені О.Ф.Засядька", м.Донецьк
ВЛАДИКІНА - гірника структурного підрозділу Сергія Володимировича "Шахта "Західно-Донбаська"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
ІВАНОВА - начальника дільниці структурного Андрія Борисовича підрозділу "Шахта імені Героїв
космосу" акціонерного товариства
"Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
ІВАНОВА - забійника структурного підрозділу Валерія Юрійовича "Шахта "Вуглегірська" державного
підприємства "Орджонікідзевугілля",
Донецька область
КНЯЗЄВА - пенсіонера, ветерана шахтарської Володимира Андрійовича праці, Луганська область
КОНОТОПА - прохідника відокремленого підрозділу
Івана Миколайовича "Шахта "Росія" державного
підприємства "Селидіввугілля",
Донецька область
КУРЛЯКА - гірника відокремленого підрозділу Олега Михайловича "Шахта "Україна" державного
підприємства "Селидіввугілля",
Донецька область
КУШНАРЬОВА - бригадира відокремленого підрозділу
Юрія Федоровича "Шахта "Червоний партизан" державного
підприємства "Свердловантрацит",
Луганська область
ЛУЦИКА - електрослюсаря відокремленого Василя Івановича підрозділу "Шахта "Іловайська"
державного підприємства
"Шахтарськантрацит",
Донецька область
МАТЮШИНА - машиніста відособленого підрозділу Володимира Олександровича "Шахта "Прогрес" державного
підприємства "Торезантрацит",
Донецька область
МОКРИНСЬКИХ - вибійника структурного підрозділу Олександра Михайловича "Шахта імені К.А. Румянцева"
державного підприємства
"Артемвугілля", Донецька область
МОРОЗОВА - машиніста акціонерного товариства Сергія Павловича "Шахтоуправління "Донбас"
Міністерства вугільної промисловості
України, м. Донецьк
ОВЕЧКА - гірника орендного підприємства Андрія Анатолійовича "Шахта імені О.Ф.Засядька", м.Донецьк
ПОПОВА - начальника дільниці державного Олега Геннадійовича підприємства "Вугільна компанія
"Краснолиманська", Донецька область
СТЕПАНОВА - ланкового відокремленого підрозділу
Олександра Яковлевича "Шахтоуправління "Луганське"
державного підприємства
"Луганськвугілля"
ТКАЧУКА - машиніста структурного підрозділу Володимира Олександровича "Шахтоуправління
"Самсонівська-Західна" акціонерного
товариства Краснодонвугілля",
Луганська область
ТРУБНИКА - прохідника відокремленого підрозділу
Олександра Володимировича "Шахта імені Ф.Е.Дзержинського"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
ЧУПАХІНА - гірника відокремленого підрозділу Івана Васильовича "Ордена Трудового Червоного Прапора
шахта імені В.І. Леніна" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
ЧУХЛІБА - гірника акціонерного товариства Станіслава Вікторовича "Вугільна компанія "Шахта
"Красноармійська-Західна N 1",
Донецька область
Нагородити медаллю "За врятоване життя"
ІЛЬЧЕНКА - респіраторника Десятого воєнізованого
Миколу Павловича гірничорятувального загону Державної
воєнізованої гірничорятувальної
служби у вугільній промисловості,
Донецька область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
КУРНОСОВУ - директорові інституту - голові В'ячеславу Григоровичу правління акціонерного товариства
"Автоматгірмаш імені В.А. Антипова",
м. Донецьк
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
ЛИХОЛІТУ - директорові автобази акціонерного Сергію Григоровичу товариства "Криворізький залізорудний
комбінат", Дніпропетровська область
САМБОРСЬКОМУ - начальникові цеху акціонерного Петру Івановичу товариства "Криворізький залізорудний
комбінат", Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
АНДРОСОВУ - машиністові структурного підрозділу
Олександру Миколайовичу "Шахта "Тернівська" акціонерного
товариства "Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
БОГДАНОВУ - виконуючому обов'язки генерального Олександру Миколайовичу директора державного підприємства
"Ровенькиантрацит" Міністерства
вугільної промисловості України,
Луганська область
БОДНАРЮ - гірникові відокремленого підрозділу
Роману Юльяновичу "Шахта "Відродження" державного
підприємства "Львіввугілля"
БОРОДАТОВУ - прохідникові відокремленого Олександру Вікторовичу підрозділу "Шахта імені С.М. Кірова"
державного підприємства
"Макіїввугілля", Донецька область
БОРОДІНУ - прохідникові відокремленого Віктору Васильовичу підрозділу "Шахта імені М.В. Фрунзе"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
БРОВЧЕНКУ - начальникові дільниці структурного Володимиру Васильовичу підрозділу "Шахта "Благодатна"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
БУЙВОЛУ - електрослюсареві відокремленого Ростиславу Івановичу підрозділу "Шахта N 9 "Нововолинська"
державного підприємства
"Волиньвугілля"
ВАКУЛЬЧИКУ - головному енергетику структурного Володимиру Олександровичу підрозділу "Шахта "Самарська"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
КАСЯНУ - машиністові структурного підрозділу
Михайлу Володимировичу "Шахта імені М.І. Сташкова"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
КИСЛОМУ - прохідникові відокремленого Олександру Михайловичу підрозділу "Шахта "Добропільська"
державного підприємства
"Добропіллявугілля", Донецька область
КОВАЛЬОВУ - машиністові орендного підприємства Валерію Олексійовичу "Шахта імені О.Ф.Засядька", м.Донецьк
КОВАЛЬОВУ - технічному директорові - першому Ігорю Михайловичу заступнику генерального директора
товариства "Шахта "Садова",
Луганська область
КОВАЛЮ - головному інженерові відокремленого
Олександру Романовичу підрозділу "Шахта імені
О.О. Скочинського" державного
підприємства "Донецька вугільна
енергетична компанія"
КОВАЛЬЧУКУ - прохідникові відокремленого Миколі Дмитровичу підрозділу "Шахтоуправління
"Нововолинське" державного
підприємства "Волиньвугілля"
КОЛЕСНИКУ - гірникові відокремленого підрозділу
Сергію Миколайовичу "Шахта "Шахтарська-Глибока"
державного підприємства
"Шахтарськантрацит", Донецька область
КОСТИКУ - виконуючому обов'язки генерального Івану Миколайовичу директора державного підприємства
"Волиньвугілля"
КОЧАШУ - бригадирові відокремленого підрозділу
Анатолію Дмитровичу "Шахта "Стаханова" державного
підприємства "Красноармійськвугілля",
Донецька область
КОЧУБЕЮ - гірникові відокремленого підрозділу
Олександру Івановичу "Шахтоуправління "Луганське"
державного підприємства
"Луганськвугілля"
КРИВОШЕЄВУ - бригадирові відокремленого підрозділу
Олександру Михайловичу "Шахта "Ломоватська" державного
підприємства "Первомайськвугілля",
Луганська область
КУДЕЛЬКУ - гірникові відокремленого підрозділу
Анатолію Миколайовичу "Шахта імені "Ізвєстій" державного
підприємства "Донбасантрацит",
Луганська область
КУНТІ - директорові відокремленого підрозділу
Юрію Степановичу "Шахта "Великомостівська" державного
підприємства "Львіввугілля"
ЛИСЕНКУ - забійникові товариства "Орендне Миколі Васильовичу підприємство "Шахта
"Новодзержинська", Донецька область
ЛІПКУ - начальникові дільниці відокремленого
Олександру Михайловичу підрозділу "Шахта "Комсомольська"
державного підприємства "Антрацит",
Луганська область
ЛУЦЮКУ - бригадирові відокремленого підрозділу
Петру Григоровичу "Шахта 'Бужанська"
державного підприємства
"Волиньвугілля"
МАЗНІЧЕНКУ - бригадирові структурного підрозділу
Анатолію Валерійовичу "Шахта імені А.І.Гайового" державного
підприємства "Артемвугілля",
Донецька область
МАРТОВИЦЬКОМУ - генеральному директорові акціонерного
Артуру Володимировичу товариства "Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
МЕЛЬНИКОВУ - начальникові дільниці державного Володимиру Олександровичу підприємства "Вугільна компанія
"Краснолиманська", Донецька область
МЕРЕЩЕНКУ - гірникові дільниці шахти Сергію Вікторовичу "Гвардійська" акціонерного
товариства" Криворізький
залізорудний комбінат",
Дніпропетровська область
МИХАЛЬКОВУ - начальникові дільниці відокремленого
Олександру Миколайовичу підрозділу "Шахта "Комсомольська"
державного підприємства "Антрацит",
Луганська область
МОІСЕЄНКУ - заступникові генерального директора -
Юрію Федоровичу директорові дирекції акціонерного
товариства "Краснодонвугілля",
Луганська область
НЕВРУЗОВУ - бригадирові відокремленого підрозділу
Миколі Байрамовичу "Шахта Харківська" державного
підприємства "Свердловантрацит",
Луганська область
ОРЕХОВУ - гірникові відокремленого підрозділу
Олександру Миколайовичу "Шахта "Вергелівська" державного
підприємства "Луганськвугілля"
ОРЛОВУ - головному інженерові акціонерного Віктору Івановичу товариства "Шахтоуправління "Донбас"
Міністерства вугільної промисловості
України, м.Донецьк
ПУКАЧУ - гірникові відокремленого підрозділу
Михайлу Івановичу "Шахта "Степова" державного
підприємства "Львіввугілля"
РАССКАЗОВУ - начальникові дільниці акціонерного Олександру Михайловичу товариства "Орендне підприємство
"Шахта "Жданівська", Донецька область
САВЧУКУ - начальникові дільниці відособленого
Михайлу Володимировичу підрозділу "Шахтоуправління
"Волинське" державного підприємства
"Торезантрацит", Донецька область
САССУ - директорові структурного підрозділу
Володимиру Вікторовичу "Шахта імені М.І. Сташкова"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
СИРОЇДУ - гірникові відокремленого підрозділу
Ігорю Петровичу "Шахта "Відродження" державного
підприємства "Львіввугілля"
СТРЮКОВСЬКОМУ - гірникові відокремленого підрозділу
Григорію Євгеновичу "Шахта "Жовтневий рудник" державного
підприємства "Донецька вугільна
енергетична компанія"
ТУПІКІНУ - машиністові відокремленого підрозділу
Олександру Петровичу "Шахта імені В.М.Бажанова" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
УШАКОВУ - машиністові відокремленого підрозділу
Олександру Івановичу "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського"
державного підприємства
"Дзержинськвугілля" Міністерства
вугільної промисловості України,
Донецька область
ФИЛИМОНОВУ - генеральному директорові орендного Павлу Євгеновичу підприємства "Шахта імені
О.Ф. Засядька", м. Донецьк
ХАЙКІНУ - начальникові структурного підрозділу
Матвію Володимировичу акціонерного товариства
"Донбасшахтобуд" Шахтарського
шахтобудівельного управління,
Донецька область
ХОМЯКУ - машиністові відокремленого підрозділу
Віталію Федоровичу "Шахтоуправління "Нововолинське"
державного підприємства
"Волиньвугілля"
ЦЮНЕНКУ - директорові державного підприємства
Василю Івановичу "Шахта імені Максима Горького",
м. Донецьк
ЦУКИЛУ - ветеранові шахтарської праці, Анатолію Аврамовичу м. Донецьк
ШПАРКОВСЬКОМУ - головному інженерові проектів Володимиру Йосиповичу інституту "УКРНДІПРОЕКТ", м. Київ.

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ, 27 серпня 2010 року
N 874/2010



вгору