Документ 845/2011, поточна редакція — Прийняття від 23.08.2011

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
з нагоди 20-ї річниці незалежності України

За значний особистий внесок у становлення незалежності
України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету,
заслуги у державотворчій, соціально-економічній,
науково-технічній, культурно-освітній діяльності, сумлінне та
бездоганне служіння Українському народові п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня
СМОЛІЯ - директора Інституту історії України Валерія Андрійовича НАН України, академіка НАН України,
м. Київ
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
ГУРСЬКОГО - голову Організації ветеранів Олексія Георгійовича Одеської області
ЗЛЕНКА - Надзвичайного і Повноважного Посла Анатолія Максимовича України, Міністра закордонних справ
України у 1990-1994 роках і
2000-2003 роках
ІВАНЧУКА - інструктора-спортсмена Федерації Василя Михайловича шахів України, м. Львів
КІВАЛОВА - народного депутата України Сергія Васильовича
КУЧУКА-ЯЦЕНКА - заступника директора Інституту Сергія Івановича електрозварювання імені Є.О. Патона,
академіка НАН України, м. Київ
РЕЗНІКОВИЧА - генерального директора - художнього Михайла Ієрухімовича керівника Національного академічного
театру російської драми імені Лесі
Українки, м. Київ
РИБАКА - народного депутата України Володимира Васильовича
ШЕВЧЕНКА - генерального директора - художнього Володимира Дмитровича керівника державного підприємства
"Національний цирк України", народного
артиста України, м. Київ
ЯЦУБУ - голову Севастопольської міської Володимира Григоровича державної адміністрації
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
АСМОЛОВА - радника генерального директора Олександра Олександровича державного науково-виробничого
підприємства "Об'єднання Комунар",
м. Харків
БЕЗГІНА - віце-президента Національної академії
Ігоря Дмитровича мистецтв України, м. Київ
ГАЛУНЕНКА - заступника начальника Євгена Олександровича льотно-випробувальної і доводочної
бази з льотно-випробувальної роботи
державного підприємства "АНТОНОВ",
м. Київ
ГАРКУШУ - професора кафедри Національної Григорія Якимовича музичної академії України імені
П.І. Чайковського, м. Київ
ГУЦАЛА - генерального директора - художнього Віктора Омеляновича керівника Національного оркестру
народних інструментів України, м. Київ
ЗАЙЦЕВА - голову наглядової ради товариства Олексія Борисовича "Агрофірма "Сади України", Харківська
область
ЗАХАР'ЄВА - директора приватного Миколу Йосиповича сільськогосподарського підприємства
"Маяк", Одеська область
ЛІПКАНА - генерального директора Анатолія Васильовича акціонерного товариства
"Уманьферммаш", Черкаська область
ПАНАСЮКА - директора Фізико-механічного інституту
Володимира Васильовича імені Г.В. Карпенка НАН України,
академіка НАН України, м. Львів
ПРИГОДСЬКОГО - народного депутата України Антона Вікентійовича
ТАБАЧНІКА - народного депутата України Якова Піневича
ЯНКА - голову Всеукраїнського галузевого Станіслава Васильовича об'єднання організацій роботодавців
вугільної промисловості
"Укрвуглероботодавці", м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
БАЖЕНОВА - першого проректора Київського Віктора Андрійовича національного університету будівництва
і архітектури, доктора технічних наук
БІЛИКА - директора приватно-орендного Антона Івановича підприємства "Іванівське",
Тернопільська область
БОЙКА - народного депутата I скликання Івана Григоровича Верховної Ради України
БОРИМСЬКОГО - директора сільськогосподарського Івана Арсеньовича товариства "Промінь", Вінницька
область
БРИНЗАКА - президента Федерації біатлону України,
Володимира Михайловича м. Київ
ВИШИВАНЮКА - голову Івано-Франківської обласної Михайла Васильовича державної адміністрації
ГАСЮКА - голову приватного Осипа Амброзовича сільськогосподарського підприємства
агрофірми "Горинь", Тернопільська
область
ГЕРМАНЧУКА - Постійного представника Національного
Петра Кузьмовича банку України у Верховній Раді України
ГОНЧАРОВА - генерального директора державного Анатолія Дмитровича підприємства "Артемвугілля", Донецька
область
ГУРЕЄВА - народного депутата України Василя Миколайовича
ДЬОМІНА - Надзвичайного і Повноважного Посла Олега Олексійовича України в Республіці Казахстан
ЄВТЄЄВА - директора Департаменту Секретаріату Юрія Олексійовича Кабінету Міністрів України
КОНЬКОВА - голову Комісії у справах колишніх Василя Олександровича партизанів Великої Вітчизняної війни
1941-1945 років при Верховній Раді
України
КОСТУСЄВА - Одеського міського голову Олексія Олексійовича
КРУКА - народного депутата України Юрія Борисовича
КУНЧЕНКА - народного депутата України Олексія Петровича
ЛАНДИКА - народного депутата України Валентина Івановича
ЛЕГОТКІНА - голову наглядової ради акціонерного Геннадія Івановича товариства "Кременчуцький колісний
завод", Полтавська область
МАЩЕНКА - кінорежисера-постановника, Миколу Павловича академіка-секретаря відділення
Національної академії мистецтв
України, м. Київ
МЕЛЬНИКА - народного депутата України Петра Володимировича
МОСКАЛЕНКА - Коростенського міського голову, Володимира Васильовича Житомирська область
МОСКАЛЯ - народного депутата України Геннадія Геннадійовича
НАЗАРОВУ - артистку драми Національного Тетяну Євгенівну академічного театру російської драми
імені Лесі Українки, м. Київ
НОВІКОВА - директора Інституту надтвердих Миколу Васильовича матеріалів імені В.М. Бакуля
НАН України, м. Київ
ПОПОВА - голову Київської міської Олександра Павловича державної адміністрації
САЛЬДА - Херсонського міського голову Володимира Васильовича
СТОЯНА - народного депутата України Олександра Миколайовича
ТЕДЕЄВА - народного депутата України Ельбруса Сослановича
ТІНДЮКА - першого заступника голови Миколу Андрійовича Одеської обласної ради
ФЕДОСОВА - завідувача кафедри державного вищого
Віктора Михайловича навчального закладу "Київський
національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана"
ЧУЛКОВА - голову правління об'єднання громадян
Євгенія Івановича "Рада старійших енергетиків України",
м. Київ
ЩЕЛКУНОВА - президента Українського національного
Володимира Ігоровича комітету Міжнародної торгової палати,
м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БАРАБАША - президента Асоціації народних Олександра Леонідовича депутатів України, народного депутата
I скликання Верховної Ради України
БЕСЧАСТНОГО - проректора Луганського державного Віктора Миколайовича університету внутрішніх справ імені
Е.О. Дідоренка - начальника Донецького
юридичного інституту
БОНДАРЕНКА - народного депутата України Віктора Вікторовича
БУДЖЕРАКА - народного депутата України Олександра Олександровича
ВАСИЛЬЄВА - народного депутата України Олександра Андрійовича
ВАЩУКА - архієпископа Рівненського і Віктора Володимировича Острозького, керуючого Рівненською
(ВАРФОЛОМІЯ) єпархією Української православної
церкви
ВІЛКУЛА - голову Дніпропетровської обласної Олександра Юрійовича державної адміністрації
ГАЙДОША - Берегівського міського голову, Іштвана Ференцовича Закарпатська область
ГУСАРОВА - народного депутата України Сергія Миколайовича
ДАНИЛЕНКО - генерального директора Валентину Петрівну сільськогосподарського товариства
"Агросвіт", Київська область
ДЖИГУ - голову Вінницької обласної Миколу Васильовича державної адміністрації
ДОБКІНА - голову Харківської обласної Михайла Марковича державної адміністрації
ДОЛІНСЬКОГО - директора Інституту технічної Анатолія Андрійовича теплофізики НАН України, академіка
НАН України, м. Київ
ДУБАСА - голову правління акціонерного Петра Андрійовича товариства по газопостачанню та
газифікації "Рівнегаз"
ЗАЙКА - народного депутата I скликання Якова Яковича Верховної Ради України
ЗАСУХУ - народного депутата II скликання Анатолія Андрійовича Верховної Ради України
ЗВАРИЧА - народного депутата України Ігоря Теодоровича
КОМАРА - народного депутата України Миколу Степановича
КОРОБКА - директора Київської обласної філії Володимира Васильовича акціонерного товариства "Укртелеком"
КРИВОЛАПА - народного депутата I скликання Володимира Івановича Верховної Ради України
КРИЖАНІВСЬКОГО - народного депутата I скликання Володимира Петровича Верховної Ради України
КУРОВСЬКОГО - народного депутата України Івана Івановича
ЛАРІНА - голову Кіровоградської обласної Сергія Миколайовича державної адміністрації
ЛЕЩЕНКА - голову Київської групи ветеранів Федора Прокоповича 13-ї Червонопрапорної армії
ЛИСОВА - народного депутата України Ігоря Володимировича
ЛУБКІВСЬКОГО - письменника, громадського діяча, Романа Мар'яновича м. Львів
МАЛЬЦЕВА - Макіївського міського голову, Олександра Миколайовича Донецька область
МІНАЄВА - ректора Донецького національного Олександра Анатолійовича технічного університету
МОЛОДКІНА - апаратника акціонерного товариства Михайла Юрійовича "Сєвєродонецьке об'єднання Азот",
Луганська область
МОРГУНА - старшого наукового співробітника Олександра Андрійовича Центрального науково-дослідного
інституту навігації і управління,
м. Київ
МОСКАЛЕНКА - голову Чернігівської обласної ради Анатолія Івановича Організації ветеранів України
НАГОРЯНСЬКОГО - директора державного підприємства Анатолія Олексійовича "Санаторій "Конча-Заспа" Державного
управління справами
НАКОНЕЧНОГО - народного депутата України Володимира Леонтієвича
ПАВЛЕНКА - народного депутата України Сергія Григоровича
ПАВЛОВСЬКОГО - завідувача кафедри Львівського Михайла Петровича національного медичного університету
імені Данила Галицького
ПРИХОДЬКА - голову спостережної ради - президента
Володимира Івановича акціонерного товариства "Крюківський
вагонобудівний завод", Полтавська
область
ПРИХОДЬКА - генерального директора корпорації Ігоря Владленовича виробничих та комерційних підприємств
"Союз", м. Одеса
РИЖУКА - голову Житомирської обласної державної
Сергія Миколайовича адміністрації
РОГОВА - начальника державного підприємства Миколу Васильовича "Донецька залізниця"
САМОЙЛЕНКА - народного депутата України Юрія Павловича
САМОФАЛОВА - народного депутата України Геннадія Григоровича
СИДОРЕНКА - народного депутата II скликання Григорія Васильовича Верховної Ради України
СОЛОШЕНКА - народного депутата України Миколу Павловича
ТУРЧИНА - голову Дніпропетровської міської Ігоря Володимировича спілки "Союз Чорнобиль України"
ЧЕЧЕТОВА - народного депутата України Михайла Васильовича
ШКІРЮ - народного депутата України Ігоря Миколайовича
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АЛЕКСЕЙЧУКА - учителя спеціалізованої Володимира Івановича школи-інтернату "Львівський
фізико-математичний ліцей при
Львівському національному університеті
імені Івана Франка з поглибленим
вивченням природничо-математичних
наук"
АНОПРІЄНКА - Керівника Головного управління Євгена Яковича Адміністрації Президента України
БАБЕНКА - заступника генерального директора Юрія Володимировича товариства "Агрофірма "Золота Балка",
м. Севастополь
БАГНЮКА - голову Волинської обласної організації
Олександра Тимофійовича воїнів останнього воєнного призову
БАЛАНДЮКА - народного депутата I скликання Миколу Степановича Верховної Ради України
БАХМАЧА - голову наглядової ради акціонерного Євгенія Степановича товариства "Науково-виробниче
підприємство "Радій", м. Кіровоград
БАХТЕЄВУ - народного депутата України Тетяну Дмитрівну
БІЛЯ - завідувача відділення Київської Богдана Назаровича міської клінічної лікарні N 9
БІРЮКА - народного депутата України Льва Васильовича
БІТАЄВА - проректора Національної академії Валерія Анатолійовича керівних кадрів культури і мистецтв,
м. Київ
БОНДАРЕНКО - народного депутата України Олену Анатоліївну
БОНДІКА - директора Українського державного Віктора Анатолійовича підприємства "Укрхімтрансаміак",
м. Київ
БОРИСОВА - протоієрея, настоятеля храму Святителя
Євгена Євгеновича Феодосія Чернігівського парафії
Дніпропетровської єпархії Української
православної церкви
БУТЯГУ - Надзвичайного і Повноважного Посла Володимира Івановича України в Республіці Кенія та
Об'єднаній Республіці Танзанія
ВАСИЛЕНКА - заступника головного інженера Миколу Івановича акціонерного товариства
"Новокраматорський машинобудівний
завод", Донецька область
ВАСИЛИШИНА - головного лікаря Олександрівської Романа Йосифовича клінічної лікарні міста Києва
ВАСЮТІНА - народного депутата України Сергія Івановича
ВЕЛИЧКА - головного консультанта секретаріату Віктора Івановича Комітету Верховної Ради України з
питань аграрної політики та земельних
відносин
ВИСОЦЬКОГО - голову правління акціонерного Геннадія Васильовича товариства "Харківський машинобудівний
завод "Світло шахтаря"
ВІТРУКА - директора товариства "Прогрес", Анатолія Олександровича Волинська область
ГАЛЬЧИНСЬКУ - директора департаменту Генерального Тетяну Анатоліївну економічного департаменту
Національного банку України
ГОРДОВА - першого заступника голови Віктора Арсентійовича Хмельницької обласної ради Організації
ветеранів України
ГОФМАНА - токаря портових майстерень державного
Олександра Володимировича підприємства "Керченський морський
торговельний порт", Автономна
Республіка Крим
ГУЛЬЧІЯ - головного лікаря Київського міського
Миколу Васильовича клінічного ендокринологічного центру
ДАНИЛЕНКА - завідувача відділу Інституту історії
Віктора Михайловича України НАН України, м. Київ
ДЕМИДКА - народного депутата України Володимира Миколайовича
ДЕМЧИШЕНА - народного депутата України Василя Васильовича
ДЕМЯНКА - народного депутата України Миколу Івановича
ДІДУРКА - головного балетмейстера Одеського Ігоря Олександровича академічного театру музичної комедії
імені М. Водяного
ЗЕНЧЕНКА - голову правління Всеукраїнської спілки
Олександра Федоровича "Координаційна рада громадських
об'єднань інвалідів та постраждалих
від Чорнобильської катастрофи",
Київська область
ЗУБКА - директора приватного Володимира Івановича сільськогосподарського підприємства
"Комишанське", Сумська область
ІСТРАТЕНКА - народного депутата I скликання Миколу Васильовича Верховної Ради України
КАТУНІНА - муляра товариства "ЕН ЕС АЙ БУД", Миколу Олексійовича м. Київ
КИЦУНА - бурильника Стрийського відділення Петра Івановича бурових робіт бурового управління
"Укрбургаз" дочірньої компанії
"Укргазвидобування", Львівська область
КІНАХА - народного депутата України Анатолія Кириловича
КІЧАТОГО - голову Рівненської обласної ради Юрія Святославовича
КЛИМЦЯ - народного депутата України Павла Анатолійовича
КЛЮЄВА - народного депутата України Сергія Петровича
КОЖАРУ - народного депутата України Леоніда Олександровича
КОРЖА - народного депутата України Павла Петровича
КОСТЮКА - народного депутата I скликання Олександра Власовича Верховної Ради України
КОСТЯКА - голову Херсонської обласної Миколу Михайловича державної адміністрації
КУЛИКА - Байковецького сільського голову, Анатолія Романовича Тернопільська область
КУЛИКА - ректора Національного авіаційного Миколу Сергійовича університету, м. Київ
КУПЧИШИНА - Надзвичайного і Повноважного Посла Олександра Михайловича України у Французькій Республіці,
Постійного представника України
при ЮНЕСКО
КУШНІРА - керівника центрального апарату Олександра Дмитровича Партії регіонів, м. Київ
ЛЕВЧЕНКА - народного депутата I скликання Геннадія Петровича Верховної Ради України
ЛЕДИДУ - голову Закарпатської обласної Олександра Олександровича державної адміністрації
ЛИСЕНКА - завідувача відділу Інституту історії
Олександра Євгеновича України НАН України, м. Київ
ЛИЧУКА - народного депутата України Володимира Івановича
ЛУКАСЕВИЧА - головного бухгалтера - директора Богдана Володимировича департаменту Національного банку
України
ЛУК'ЯНОВА - голову наглядової ради публічного Валентина Борисовича акціонерного товариства "Часівоярський
вогнетривкий комбінат",
Донецька область
ЛУК'ЯНОВА - народного депутата України Владислава Валентиновича
ЛУК'ЯНОВА - начальника Головного управління Ігоря Вікторовича справами Державної адміністрації
залізничного транспорту України
ЛУЦЬКОГО - народного депутата України Максима Георгійовича
МАКЕЄНКА - народного депутата України Володимира Володимировича
МАЛЬГІНА - заступника командира загону Сьомого Павла Володимировича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості міста Краснодон,
Луганська область
МАНЬКОВСЬКОГО - народного депутата України Григорія Володимировича
МАТВІЙЧУКА - голову Одеської обласної державної Едуарда Леонідовича адміністрації
МИКИТЕНКА - Спеціального представника України з Євгена Олеговича питань Близького Сходу та Африки,
Надзвичайного і Повноважного Посла
України
МИРОНЕНКА - народного депутата України Михайла Івановича
МОРОКА - народного депутата України Юрія Миколайовича
НАЗАР - слюсаря з огляду та ремонту Розалію Семенівну локомотивів відокремленого підрозділу
"Локомотивне депо Львів-Захід"
державного територіально-галузевого
об'єднання "Львівська залізниця"
НОВОХАТЬКА - голову правління акціонерного Миколу Миколайовича товариства "Агронива", Запорізька
область
НОСІКА - токаря цеху акціонерного товариства Олександра Петровича "Завод напівпровідників", м. Запоріжжя
ОСТАПЕНКА - генерального директора Національного
Максима Анатолійовича заповідника "Хортиця", м. Запоріжжя
ПАВЛЕНКА - народного депутата України Едуарда Івановича
ПАСТУШЕНКА - голову Донецької обласної ради Володимира Михайловича профспілок
ПІНЧУКА - народного депутата України Андрія Павловича
ПОТАПОВА - народного депутата України Василя Івановича
ПРИМАКА - директора Нижньодністровського Віталія Олександровича національного природного парку,
Одеська область
РЕБРИКА - політв'язня, народного депутата Богдана Васильовича I скликання Верховної Ради України,
м. Івано-Франківськ
РУБЛЬОВА - ученого секретаря Інституту історії Олександра Сергійовича України НАН України, м. Київ
СВИРИДЕНКА - капітана порту державного підприємства
Алевтина Івановича "Контора капітана Севастопольського
морського рибного порту"
СЕМЕНЮКА - генерального директора товариства Івана Васильовича "Родничок" с. Бояни Новоселицького
району, Чернівецька область
СЕМИНОГУ - народного депутата України Анатолія Івановича
СКАРГУ - начальника головного управління Михайла Олександровича Донецької обласної державної
адміністрації
СКИРТАЧА - віце-президента, генерального Григорія Єгоровича директора Міжнародної громадської
організації "Луганське земляцтво" у
місті Києві
СМІТЮХА - народного депутата України Григорія Євдокимовича
СТАДНИКА - художнього керівника, головного Олександра Олександровича диригента Волинського державного
академічного українського народного
хору Волинської обласної філармонії
СТОЛЯРА - президента товариства "Спортивний Василя Андрійовича клуб "ФК Волинь", м. Луцьк
ТЕРЕЩУКА - народного депутата України Сергія Миколайовича
ТЕРЛЕЦЬКОГО - протоієрея, настоятеля церкви Володимира Михайловича Святителя Спирідонія Одеської єпархії
Української православної церкви
ТОЛСТЕНКА - народного депутата України Володимира Леонідовича
ТРОНЕВИЧА - головного спеціаліста головного Петра Олексійовича управління Волинської обласної
державної адміністрації
ТРОЯНА - директора товариства "Микулинецький Степана Матвійовича Бровар", Тернопільська область
УДОВІЧЕНКА - голову Полтавської обласної державної
Олександра Васильовича адміністрації
УСАТЕНКА - народного депутата I скликання Володимира Івановича Верховної Ради України
ФЕДОРЧЕНКА - слюсаря аварійно-диспетчерської служби
Андрія Петровича Білоцерківської філії по експлуатації
газового господарства акціонерного
товариства по газопостачанню та
газифікації "Київоблгаз"
ФІЛАТОВА - голову наглядової ради акціонерного Юрія Васильовича товариства "Донецьксталь" -
металургійний завод"
ФОМЕНКА - начальника управління акціонерного Василя Івановича товариства "Єнакієвський металургійний
завод", Донецька область
ЦАРЬОВА - народного депутата України Олега Анатолійовича
ЦЕРЕТЕЛІ - власника приватного виробничого Юрія Джакоєвича підприємства "Гірник-95" міста
Макіївки, Донецька область
ЦЮРКА - народного депутата України Петра Івановича
ЧЕРЕДНІЧЕНКА - генерального директора державного Юрія Анатолійовича підприємства обслуговування
повітряного руху України, Київська
область
ЧЕРНОВА - голову Харківської обласної ради Сергія Івановича
ЧИФІЛЬОВА - начальника Управління Національного Юрія Миколайовича банку України в Донецькій області
ЧМИРЯ - голову Сумської обласної державної Юрія Павловича адміністрації
ШАЦЬКУ - заступника головного бухгалтера - Олену Георгіївну начальника управління Головного
управління Національного банку
України по місту Києву і Київській
області
ШЕНЦЕВА - народного депутата України Дмитра Олексійовича
ШЕРЕМЕТЬЄВА - начальника Центру соціально-побутового
Миколу Олександровича призначення Миколаївської філії
акціонерного товариства "Укртелеком"
ЩЕРБИНУ - першого заступника начальника Миколу Миколайовича управління - завідувача відділу
Департаменту Секретаріату Кабінету
Міністрів України
ЯДУХУ - голову Хмельницької обласної Василя Степановича державної адміністрації
ЯРОША - головного експерта-консультанта Олега Володимировича товариства "Герольдмайстер", м. Київ
Нагородити орденом Богдана Хмельницького I ступеня
КУДРЯШОВА - голову Луцької міської організації Павла Георгійовича інвалідів війни та Збройних Сил,
Волинська область
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
САДРЕДІНОВА - члена Республіканської асоціації Решата Зевадіновича ветеранів війни, праці та військової
служби кримських татар, Автономна
Республіка Крим
ЩЕТИНІНА - голову комісії Желєзнодорожної Віталія Геннадійовича районної організації ветеранів міста
Сімферополя, Автономна Республіка Крим
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
ПОДОЛЯНЧУКА - голову Ковельської міської організації
Віталія Семеновича ветеранів війни, праці та Збройних
Сил, Волинська область
СТЕФАНЕНКА - декана факультету Донецького Павла Вікторовича національного технічного університету
ФИСУНА - голову громадської організації Якова Михайловича ветеранів війни заводу "Чисті метали",
Кіровоградська область
Нагородити орденом "За мужність" II ступеня
МІНЬКА - члена ради Волинської обласної Миколу Миколайовича Організації ветеранів України
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ДАТЧЕНКА - респіраторника Сьомого воєнізованого
Віктора Валентиновича гірничорятувального загону Державної
воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості міста
Краснодон, Луганська область
ГОЛОЛОБОВА - голову Алчевської міської організації
Сергія Григоровича Української Спілки ветеранів
Афганістану, Луганська область
ЄФІМЦЕВА - командира відділення Сьомого Миколу Миколайовича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості міста Краснодон,
Луганська область
ПІДДУБНОГО - голову Шахтарської міської в Донецькій
Анатолія Івановича області організації Всеукраїнської
громадської організації інвалідів
"Союз Чорнобиль України"
ШЛЯПЦЕВА - помічника командира загону Сьомого Сергія Анатолійовича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у
вугільній промисловості
міста Краснодон, Луганська область
Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня
СУХОМЛИНСЬКУ - академіка-секретаря відділення Ольгу Василівну Національної академії педагогічних
наук України, м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ЗЕЛЕНЧУК - референта Вінницького обласного Ольгу Петрівну об'єднаного товариства колишніх
політв'язнів, репресованих та їх дітей
МАРИНІНУ - директора товариства "Будинок Ірину Никифорівну побуту "Столичний", м. Київ
МІТРЯЄВУ - директора регіонального філіалу Світлану Іванівну Національного інституту стратегічних
досліджень в місті Ужгороді,
Закарпатська область
СЕМЕНЮК - голову Крижопільської районної Лідію Павлівну державної адміністрації, Вінницька
область
СЕМЕРЕНКО - заслуженого майстра спорту України, Віту Олександрівну члена національної збірної команди
України з біатлону, м. Суми
СТЕПЕНЬКІНУ - директора Корсунь-Шевченківського Парасковію Яківну державного історико-культурного
заповідника, Черкаська область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ГАРАЩЕНКО - директора Кіровоградської обласної Олену Миколаївну універсальної наукової бібліотеки
імені Д.І. Чижевського
ГАСЮК - майстра художньої вишивки, Олену Онуфріївну Чернівецька область
ДЕРКАЧ - завідувача фельдшерсько-акушерського
Надію Павлівну пункту с. Велика Яблунька
Маневицького району, Волинська область
ДРОГАН - голову наглядової ради дитячого Оксану Степанівну будинку для дітей-сиріт "Перлинка",
м. Одеса
ЖИВОДУЄВУ - учителя, директора Севастопольської Тетяну Олексіївну спеціалізованої школи I-III ступенів
N 3 з поглибленим вивченням
англійської мови
ЗАХАРЧЕНКО - художнього керівника Ансамблю Валентину Олександрівну класичної музики імені
Бориса Лятошинського Національного
будинку органної та камерної музики
України, народну артистку України,
м. Київ
ІЖЕВСЬКУ - Надзвичайного і Повноважного Посла Тетяну Іванівну України при Святому Престолі (Ватикан)
КОВАЛЬСЬКУ - заступника директора Волинського Віру Іванівну обласного центру перепідготовки та
підвищення кваліфікації працівників
органів державної влади, органів
місцевого самоврядування, державних
підприємств, установ і організацій
КРИВДУ - начальника контрольно-ревізійного Олександру Василівну управління в Миколаївській області
ЛЕВІЩЕНКО - пресувальника-вулканізаторника цеху Ганну Гаврилівну філії "Серійний завод "АНТОНОВ"
державного підприємства "АНТОНОВ",
м. Київ
ЛИТВИНЕНКО - головного спеціаліста відділу Ніну Анатоліївну департаменту Державного агентства
рибного господарства України
МІЗУН - логопеда Вільшанського дитячого Марію Іванівну будинку-інтернату, Закарпатська
область
ОЛЕКСИН - учительку спеціалізованої Лілію Тадеївну школи-інтернату "Львівський
фізико-математичний ліцей при
Львівському національному університеті
імені Івана Франка з поглибленим
вивченням природничо-математичних
наук"
ПЕКАРСЬКУ - директора-розпорядника Національного
Гертруду Лейбівну академічного театру російської драми
імені Лесі Українки, м. Київ
ПІДДУБНУ - голову Новосанжарської районної Валентину Іванівну асоціації фермерів та приватних
землевласників "Відродження
Полтавщини"
ПОТАПОВУ - репетитора з балету Національного Олену Михайлівну академічного театру опери та балету
України імені Т.Г. Шевченка, народну
артистку України, м. Київ
РАДУШИНСЬКУ - диктора, ведучу програм, редактора Оксану Петрівну державного підприємства
"Старокостянтинівська
телерадіокомпанія", Хмельницька
область
РИБАК - майстра декоративного розпису, Наталію Михайлівну смт Петриківка, Дніпропетровська
область
СНІГУР - машиніста крана цеху акціонерного Тетяну Павлівну товариства "Український графіт",
м. Запоріжжя
СТРИЖЕВСЬКУ - оператора машинного доїння дочірнього
Оксану Сергіївну підприємства "Ілліч-Агро Умань"
публічного акціонерного товариства
"Маріупольський металургійний комбінат
імені Ілліча", Черкаська область
ФЕДЯЄВУ - заступника голови Житомирської Любов Миколаївну обласної ради ветеранів
Нагородити орденом Данила Галицького
ГОНЧАРЕНКА - голову правління Донецької обласної Василя Дмитровича спілки споживчих товариств
ЛИТВИНЮКА - начальника управління служби Андрія Анатолійовича розпорядника Державного реєстру
виборців Центральної виборчої комісії
МИРОНОВА - керівника Головного управління Апарату
Володимира Миколайовича Верховної Ради України
МОРОЗОВА - заступника завідувача секретаріату Миколу Олексійовича депутатської фракції Апарату Верховної
Ради України
ОСАДЧУКА - члена Центральної виборчої комісії Олександра Кузьмича
САТКА - заступника керівника управління Вадима Борисовича Головного управління Адміністрації
Президента України
СОЛДАКА - члена Тернопільської обласної Івана Володимировича ветеранської організації Асоціації
ветеранів МВС України
ШЕВЧЕНКА - народного депутата II скликання Володимира Івановича Верховної Ради України
Нагородити медаллю "За врятоване життя"
ГРІЩЕНКА - майстра дільниці комунального Андрія Андрійовича підприємства "Донецькміськводоканал"
КРИВОНОСА - начальника зміни служби комунального
Віктора Володимировича підприємства "Донецькміськводоканал"
КУЗНЕЦОВА - слюсаря служби комунального Олександра Яковича підприємства "Донецькміськводоканал"
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АЛЕЙНІКОВУ - інженера-технолога відділу Зінаїду Федорівну державного підприємства "Луганський
авіаційний ремонтний завод"
БАЗИЛЮКА - начальника цеху Волинської обласної Івана Миколайовича державної телерадіокомпанії
БЕЗКИДНЯКА - машиніста компресорних установок Юрія Михайловича автомобільної газонаповнювальної
компресорної станції N 1 міста
Тернопіль регіонального виробничого
управління "Львівавтогаз"
БОРСУКА - секретаря Краматорської міської Андрія Михайловича ради, Донецька область
БЯНОВУ - голову Іванівської районної державної
Наталю Анатоліївну адміністрації, Одеська область
ДІДИКА - водія Служби автомобільних доріг Романа Миколайовича у Вінницькій області
ДМІТРОВУ - оброблювача виноматеріалів та вина Ларису Геннадіївну товариства "Інкерманський завод
марочних вин", м. Севастополь
ЖУРАКІВСЬКОГО - слюсаря-електрика акціонерного Анатолія Омеляновича товариства "Івано-Франківський
локомотиворемонтний завод"
КІЯШКО - заступника генерального директора Любов Григорівну Національного історико-культурного
заповідника "Гетьманська столиця",
Чернігівська область
КРАСНОЩОКА - тракториста сільськогосподарського Василя Миколайовича товариства "Тясмин", Черкаська область
ЛОБКО - головного спеціаліста відділу Катерину Никифорівну Департаменту Секретаріату Кабінету
Міністрів України
МАРКУ - докера-механізатора товариства Федора Пилиповича "Європейська транспортна стивідорна
компанія", м. Миколаїв
НОВІКОВА - тракториста-машиніста Володимира Миколайовича сільськогосподарського товариства
"Манжурка", Кіровоградська область
ОНІЩЕНКА - фрезерувальника цеху Фастівської Миколу Андрійовича вагоноремонтної дільниці державного
підприємства "Український державний
центр залізничних рефрижераторних
перевезень "Укррефтранс", Київська
область
СВИРІПУ - механізатора товариства "Городище", Ігоря Володимировича Волинська область
СИМОНЕНКА - водія лісової пожежної станції Олександра Вікторовича державного підприємства "Ізюмське
лісове господарство", Харківська
область
ТИМЧЕНКА - газорізальника цеху акціонерного Ігоря Павловича товариства "Сумське машинобудівне
науково-виробниче об'єднання
імені М.В. Фрунзе"
ФЕДЬКА - машиніста бурової установки кар'єру Володимира Миколайовича акціонерного товариства "Інгулецький
гірничозбагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ШЕВЕЛЬ - оператора машинного доїння Світлану Василівну сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Агрофірма "Перше травня",
Сумська область
ШМІГОЛЯ - горнового доменного цеху філії Миколу Степановича "Металургійний комплекс" акціонерного
товариства "Донецьксталь" -
металургійний завод", м. Донецьк
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
КИРИЧЕНКУ - скрипалю, концертмейстерові Юрію Миколайовичу академічного симфонічного оркестру
Луганської обласної філармонії
КІЛЬЧИЦЬКІЙ - актрисі, провідному майстру сцени Тамарі Дмитрівні Чернівецького академічного обласного
музично-драматичного театру
імені Ольги Кобилянської
ЛЕМІШЦІ - солістові-вокалісту, провідному Ярославу Петровичу майстрові сцени, директору
Тернопільської обласної філармонії
ПЕКУН - ведучій програми творчого об'єднання
Оксані Олександрівні музичних програм Національної
телекомпанії України, м. Київ
СЛОБОДЕНКУ - композиторові, співаку, м. Київ Олегу Анатолійовичу
ТРЕПОВСЬКОМУ - артистові Національного академічного
Олегу Борисовичу театру російської драми імені
Лесі Українки, м. Київ
ФАРИНІ - солістці-вокалістці Рівненської Наталії Петрівні обласної філармонії
ХОМЕНКО - солістці-вокалістці Полтавської Наталії Сергіївні обласної філармонії
ХОРУНЖОМУ - провідному майстрові сцени Володимиру Петровичу Сумського обласного театру для дітей
та юнацтва
"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
СОГОЯНУ - скульпторові, м. Київ Фрідріху Мкртичовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
КРАВЧЕНКО - артистці балету, репетитору Юлії Валеріївні академічного театру музики, пісні і
танцю "Зоряни" Кіровоградської
обласної філармонії
ЛАБІ - солістці-вокалістці Львівської Маріанні Миколаївні обласної філармонії
ЛІГУСУ - артистові взводу Зразково-показового
Валентину Олександровичу оркестру Збройних Сил України,
м. Київ
МАЛЬЦЕВІЙ - солітці-вокалістці малого Олені Володимирівні симфонічного оркестру Черкаської
обласної філармонії
МУРЗІ - балалаєчникові, виконувачу Олександру Анатолійовичу обов'язків доцента кафедри Одеської
державної музичної академії імені
А.В. Нежданової
НЕДАКУ - артистові балету - провідному майстру
Денису Юрійовичу сцени Національного академічного
театру опери та балету України імені
Т.Г. Шевченка, м. Київ
РАБІЙЧУКУ - диригентові Хмельницького Сергію Георгійовичу академічного обласного симфонічного
оркестру
СТЕПАНЮК - оперній співачці, Токіо Фудзівара Оксані Анатоліївні Опера, Японія
ЧЕВЕРНОЖЕНКО - артистці комунальної установи Євгенії Миколаївні "Луганський академічний обласний
російський драматичний театр"
ШВЕЦЮ - артистові Донецького обласного Володимиру Володимировичу академічного українського
музично-драматичного театру
ШЕВЧЕНКО - артистці Національного академічного Наталії Сергіївні театру російської драми імені
Лесі Українки, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
ГОЛОВАНОВУ - провідному архітекторові архітектурної
Олександру Дмитровичу майстерні "Архмайстер", члену
правління Національної спілки
архітекторів України, м. Одеса
КУЦУ - завідувачеві архітектурно-планувальної
Віталію Петровичу майстерні державного підприємства
"Науково-дослідний і проектний
інститут містобудування", м. Київ
ЦЕЛОВАЛЬНИКУ - архітекторові, начальнику головного Сергію Анатолійовичу управління Київської міської державної
адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
БОНДАРЕНКУ - президентові Української будівельної
Олександру Миколайовичу корпорації "Укрархбудінвест", м. Київ
ГРОМКУ - заступникові голови правління Валерію Васильовичу акціонерного товариства
"Луцьксантехмонтаж - 536",
Волинська область
КАРНАКОВУ - директорові з виробництва товариства
Ігорю Анатолійовичу "Шляхове будівництво "АЛЬТКОМ",
м. Донецьк
КУЯНУ - генеральному директорові товариства Юрію Михайловичу "Управління по будівництву тунелів і
підземних споруд спеціального
призначення", м. Київ
ОДАРЧЕНКО - начальникові управління товариства Наталії Василівні "Концерн "Київпідземшляхбуд"
СИДОРЕНКУ - директорові товариства "ЕН ЕС АЙ БУД",
Михайлу Григоровичу м. Київ
ТЕЛЮЩЕНКУ - генеральному директорові товариства Івану Федоровичу "Керамейя", м. Суми
ФЕЩЕНКУ - першому заступникові генерального Валерію Федоровичу директора акціонерного товариства
"Домобудівник", м. Чернігів
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
ПАЛІЙЧУКУ - доцентові кафедри Івано-Франківського
Івану Васильовичу національного медичного університету
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
БЕРЕСЛАВСЬКІЙ - учительці Першої міської гімназії Валентині Іванівні Черкаської міської ради
ГАЙДАЄНКО - учительці Білоцерківського колегіуму,
Олені Анатоліївні Київська область
МАЛІЙ - учительці навчально-виховного Людмилі Миколаївні комплексу "Рівненський обласний
ліцей-інтернат"
МИХАЙЛОВІЙ - учительці Старобешівської Світлані Феофанівні загальноосвітньої школи
I-III ступенів, Донецька область
ОСТРОЖИНСЬКІЙ - учительці Житомирської міської Тамарі Никифорівні гуманітарної гімназії N 23
СЕРГІЄНКО - директорові Бердянської гімназії N 1
Валентині Павлівні "Надія", Запорізька область
ТЕРЕХОВІЙ - учительці Яковлівського Аллі Миколаївні навчально-виховного комплексу
Лозівського району, Харківська область
ЧЕРВІНСЬКІЙ - учительці гімназії N 48 Надії Михайлівні Шевченківського району міста Києва
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ВЕРМЕНИЧ - завідувачеві сектору Інституту історії
Ярославі Володимирівні України НАН України, доктору
історичних наук, м. Київ
ВОЛОШИНУ - завідувачеві кафедри Запорізького Миколі Анатолійовичу державного медичного університету,
доктору медичних наук
ДЕЙНИЧЕНКУ - завідувачеві кафедри Харківського Григорію Вікторовичу державного університету харчування та
торгівлі, доктору технічних наук,
професорові
КАРАБАНЬ - завідувачеві відділу державної Ірині Миколаївні установи "Інститут геронтології
Академії медичних наук України",
доктору медичних наук, професорові,
м. Київ
КОТИГОРЕНКУ - головному науковому співробітникові Віктору Олексійовичу відділу Інституту політичних і
етнонаціональних досліджень імені
І.Ф. Кураса НАН України, доктору
політичних наук, м. Київ
КРИЖАНОВСЬКОМУ - першому проректорові, завідувачу Анатолію Федоровичу кафедри Міжнародного гуманітарного
університету, м. Одеса
МАРУСИК - проректорові Чернівецького Тамарі Володимирівні національного університету імені
Юрія Федьковича, доктору історичних
наук
МІНАЄВУ - завідувачеві кафедри Черкаського Борису Пилиповичу національного університету імені
Богдана Хмельницького, доктору
хімічних наук, професорові
ОРЛЮКУ - завідувачеві відділу Інституту Анатолію Павловичу землеробства південного регіону
Національної академії аграрних наук
України, докторові біологічних наук,
професору, м. Херсон
РИЧЦІ - головному науковому співробітникові Володимиру Михайловичу Інституту історії України НАН України,
доктору історичних наук, професорові,
м. Київ
СИНЯЧЕНКУ - завідувачеві кафедри Донецького Олегу Володимировичу національного медичного університету
імені М. Горького, доктору медичних
наук, професорові
ТУЛЯКОВУ - проректорові Національного В'ячеславу Олексійовичу університету "Одеська юридична
академія", доктору юридичних наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ГУРМАКУ - скульпторові, члену Національної Василю Миколайовичу спілки художників України, м. Львів
КІБЦЮ - письменникові, заступнику голови Юрію Івановичу Дніпропетровської організації
Національної спілки письменників
України
КУШНІР - солістці-вокалістці Асоціації діячів
Нелі Іванівні естрадного мистецтва України, м. Київ
МОНАСТИРСЬКІЙ - художникові-проектанту, голові Надії Олексіївні правління Луганської обласної
організації Національної спілки
художників України
ХРОМЧЕНКУ - директорові - художньому керівнику Володимиру Анатолійовичу товариства "Центр органної музики
"Лівадія", м. Ялта, Автономна
Республіка Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"
БАЛАКАНОВУ - донорові, м. Вінниця Константіну Володимировичу
БЄЛІКОВУ - донорові, Харківська область Миколі Васильовичу
БОЛЬБОТУ - донорові, Дніпропетровська область Сергію Івановичу
ВАРОВЄЮ - донорові, Донецька область Василю Григоровичу
ГАЛІАСКАРОВУ - донорові, Дніпропетровська область Олександру Ришатовичу
КАМИШОВУ - донорові, Донецька область Олексію Олексійовичу
ОБРЕМСЬКОМУ - донорові, м. Київ Вадиму Ігоровичу
ПАВЛЕНКУ - донорові, Донецька область Олександру Івановичу
СОТНИКУ - донорові, Чернігівська область Володимиру Миколайовичу
ЧЕРНЕЦЬКОМУ - донорові, Дніпропетровська область Станіславу Антоновичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ВНУКОВІЙ - завідувачеві кафедри Харківського Наталії Миколаївні національного економічного
університету
ГОРІНІЙ - народному депутатові України Ірині Анатоліївні
КАРАМУШЦІ - начальникові головного управління Ларисі Іллівні Київської обласної державної
адміністрації
ЛЕБЕДЄВУ - народному депутатові України Павлу Валентиновичу
ЛЯЛІКОВІЙ - фінансовому директорові товариства Наталії Євгенівні "Концерн "Київпідземшляхбуд"
МЕЛЬНИЧЕНКУ - заступникові директора Сергію Івановичу департаменту - начальнику управління
Міністерства фінансів України
МОСКАЛЮ - депутатові Київської міської ради Денису Денисовичу
НЕЛЮБОВІЙ - заступникові генерального директора Олені Володимирівні акціонерного товариства
"Туристсько-оздоровчий комплекс
"Судак", Автономна Республіка Крим
ОСАДЧУКУ - завідувачеві відділу секретаріату Олексію Остаповичу Центральної виборчої комісії
ПШОНЦІ - першому віце-президентові Донецької Ользі Геннадіївні торгово-промислової палати
РУБСЬКОМУ - голові Баштанської районної державної
Івану Васильовичу адміністрації, Миколаївська область
СКУБЕНКУ - народному депутатові України Володимиру Петровичу
СТОНОЗІ - директорові фінансового управління Валентину Михайловичу акціонерного товариства "Гідросила
Груп", м. Кіровоград
ЮРЧЕНКО - заступникові Голови Ради міністрів Катерині Григорівні Автономної Республіки Крим -
міністру економічного розвитку і
торгівлі Автономної Республіки Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ЛИЛАКУ - головному фахівцю з атомних Василю Івановичу електростанцій - керівнику служби
управління відокремленого підрозділу
"Запорізька атомна електростанція"
державного підприємства "Національна
атомна енергогенеруюча компанія
"Енергоатом"
ЛОБІВУ - головному інженерові колективного Івану Григорійовичу підприємства
"Електропівденьзахідмонтаж-6",
Львівська область
МАКЄЄВУ - головному інженерові відокремленого Віктору Петровичу підрозділу "Хмельницька атомна
електрична станція" державного
підприємства "Національна атомна
енергогенеруюча компанія "Енергоатом"
НІКІТОРОВИЧУ - президентові зовнішньоекономічної Олександру Володимировичу асоціації "Новосвіт", м. Вінниця
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
БОЧКАРЬОВУ - завідувачеві групи по зв'язках з Володимиру Івановичу громадськістю та засобами масової
інформації Національного антарктичного
наукового центру Держкомінформнауки,
м. Київ
БУТЕНКУ - завідувачеві відділу Хмельницької Володимиру Анатолійовичу обласної державної телерадіокомпанії
"Поділля-центр"
ЄРМИШКО - редакторові Каланчацької районної Галині Йосипівні газети "Слава праці", Херсонська
область
КОСИХ - редакторові відділу газети Георгію Євгеновичу "Урядовий кур'єр", м. Київ
ЛАВРИК - заступникові редактора - завідувачу Ользі Никифорівні відділу громадсько-політичної газети
"Зоря" Монастирищенського району,
Черкаська область
ПІДГОРНІЙ - заступникові редактора газети Марії Петрівні "Вісті Ужгородщини", Закарпатська
область
СТУСУ - редакторові відділу газети "Кримська
Віктору Івановичу газета", Автономна Республіка Крим
ТКАЧУКУ - заступникові головного редактора Тарасу Ярославовичу газети "Західний кур'єр",
м. Івано-Франківськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
АБРОСІМОВУ - головному лікареві Дніпрорудненської
Юрію Юрійовичу міської лікарні, Запорізька область
БЕРЕЗНЮК - завідувачеві відділення комунального
Людмилі Геннадіївні закладу "Дніпропетровська обласна
клінічна офтальмологічна лікарня"
БУДЬОННІЙ - лікареві державного закладу "Дорожня
Ларисі Григорівні клінічна лікарня N 2 ст. Київ
державного територіально-галузевого
об'єднання "Південно-Західна
залізниця"
ГОРБАТЮК - професорові кафедри Національної Ользі Михайлівні медичної академії післядипломної
освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ
ГОРБУ - завідувачеві відділення комунального
Анатолію Леонідовичу закладу "Херсонська дитяча обласна
клінічна лікарня"
ГРИБУ - завідувачеві відділення комунальної Михайлу Михайловичу установи "Центральна районна лікарня"
Дунаєвецької районної ради,
Хмельницька область
ГУЗУ - головному лікареві обласного Миколі Володимировичу медичного центру вертебрології і
реабілітації Житомирської обласної
ради
ГУЛІЮ - заступникові головного лікаря Андрію Мирославовичу Івано-Франківської обласної клінічної
лікарні
ЖЕЖЕРІ - завідувачеві відділення поліклініки -
Людмилі Олександрівні лікареві-терапевту міського
комунального
лікувально-профілактичного закладу -
Міської лікарні N 1 міста Олександрії,
Кіровоградська область
ЗАПУХЛЯКУ - завідувачеві відділення Миколаївського
Василю Івановичу обласного онкологічного диспансеру
КОСТЮЧЕНКУ - головному лікареві державного Анатолію Миколайовичу підприємства "Спеціалізована
медико-санітарна частина N 18 МОЗ
України", м. Київ
КУТАСЕВИЧ - завідувачеві відділення державної Яніні Францівні установи "Інститут дерматології та
венерології АМН України", м. Харків
МАКСИМ'ЯКУ - головному лікареві комунального Григорію Івановичу закладу "Рівненський обласний
онкологічний диспансер"
МАРАХІНІЙ - голові міжрайонної медико-соціальної
Ользі Олександрівні експертної комісії N 2 міста Донецька
обласного центру медико-соціальної
експертизи у Донецькій області
МАРЧЕНКО - завідувачеві відділення Київського Галині Михайлівні міського пологового будинку N 7
МІГАЙЧУКУ - начальникові обласної комунальної Манолію Михайловичу установи "Чернівецький обласний
госпіталь для інвалідів Вітчизняної
війни"
ОГОРОДНИКУ - провідному науковому співробітникові
Петру Васильовичу відділу державної установи "Інститут
хірургії та трансплантології імені
О.О. Шалімова" АМН України, м. Київ
ПУСТОВОЙТУ - лікареві, завідувачу відділення Петру Івановичу Одеської обласної клінічної лікарні
САВЧЕНКО - завідувачеві денного кардіологічного
Тамарі Іванівні стаціонару Луганської міської
багатопрофільної лікарні N 7
СТЕПАНЕНКО - завідувачеві відділення державної Ірині Володимирівні установи "Інститут нейрохірургії
ім. академіка А.П. Ромоданова
АМН України", м. Київ
ТИМОШЕНКУ - начальникові комунального закладу Валерію Володимировичу "Херсонський обласний госпіталь
інвалідів та ветеранів війни"
ЧОРНОМИЗУ - лікареві, доценту кафедри Віталію Дмитровичу приватного вищого навчального закладу
"Київський медичний університет УАНМ"
ЧУБАР - лікареві-методисту комунальної Клавдії Василівні лікувально-профілактичної установи
"Обласна клінічна лікарня
профзахворювань", м. Донецьк
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
БОЙЧУКУ - провідному інженерові - лісопатологу
Ігорю Івановичу державного підприємства "Осмолодське
лісове господарство",
Івано-Франківська область
ГАШУТІ - лісничому Литовського лісництва Володимиру Івановичу державного підприємства "Тростянецьке
лісове господарство" Сумського
обласного управління лісового та
мисливського господарства
МОКРИНСЬКОМУ - директорові Бродівського дочірнього Володимиру Максимовичу лісогосподарського підприємства
"Галсільліс", Львівська область
ПАЛАМАРЮКУ - начальникові Миколаївського Петру Миколайовичу обласного управління лісового та
мисливського господарства
ПАРФЕНЮКУ - начальникові управління Віктору Анатолійовичу Державного агентства лісових ресурсів
України
ПУКМАНУ - директорові державного підприємства Василю Васильовичу "Великобичківське лісомисливське
господарство", Закарпатська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
ВОЛОШИНІЙ - майстрині декоративного розпису, Валентині Федорівні м. Черкаси
ЗОРІНІЙ - майстрині-вишивальниці, Ларисі Георгіївні смт Новгородка, Кіровоградська область
ЛИТВИНЕНКО - майстрині художньої вишивки, Ларисі Павлівні Луганська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
ДЯЧЕНКУ - токареві цеху акціонерного товариства
Віталію Леонідовичу "Мотор Січ", м. Запоріжжя
КУНИЦЬКОМУ - налагоджувальникові-монтажнику відділу
Олексію Андрійовичу казенного підприємства
"Науково-виробничий комплекс "Іскра",
м. Запоріжжя
РЕКОВУ - генеральному директорові акціонерного
Юрію Васильовичу товариства "Завод напівпровідників",
м. Запоріжжя
УРМАНУ - головному конструкторові державного Леоніду Ісааковичу підприємства "Центральне
конструкторське бюро машинобудування
"Донець", м. Луганськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
ВАСИЛЕНКУ - апаратникові-гідрометалургу товариства
Сергію Анатолійовичу "Миколаївський глиноземний завод"
КАПЛУНОВСЬКОМУ - плавильникові цеху акціонерного Володимиру Геннадійовичу товариства "Запорізький завод
феросплавів"
СЕЛІВЕРСТОВУ - горновому цеху акціонерного товариства
Олександру Миколайовичу "Стахановський завод феросплавів",
Луганська область
СИМОНОВУ - плавильникові цеху акціонерного Володимиру Антоновичу товариства "Нікопольський завод
феросплавів", Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
АРТЕМЬЄВУ - керівникові народної молодіжної студії
Володимиру Євгеновичу популярної музики "Юність"
комунального закладу "Палац культури
"Орбіта", м. Запоріжжя
БОРОДІНІЙ - начальникові служби Національного Ніні Іванівні академічного театру російської драми
імені Лесі Українки, м. Київ
ГАВРИЛЮКУ - директорові комунального закладу Івану Миколайовичу "Луцька художня школа", Волинська
область
ГАНЖАЛІ - керівникові аматорського народного Сергію Івановичу вокального чоловічого квартету
"Діброва" Булахівського сільського
будинку культури Павлоградського
району, Дніпропетровська область
ГАНЖУРОВУ - керівникові видавництва Верховної Юрію Семеновичу Ради України
ГРИЦЮК - доцентові кафедри Національного Олександрі Андріївні педагогічного університету імені
М.П. Драгоманова, м. Київ
ГРІЗІ - художньому керівникові товариства Віктору Анатолійовичу "Продюсерський центр "КРОК",
м. Донецьк
ГУР'ЄВУ - заступникові директора комунальної Михайлу Михайловичу установи "Севастопольська художня
школа"
ДАРЧУКУ - начальникові відділу Маневицької Василю Михайловичу районної державної адміністрації,
Волинська область
ДОЦЕНКО - заступникові генерального директора Аллі Володимирівні Національного архітектурно-історичного
заповідника "Чернігів стародавній",
м. Чернігів
ЗАЙЧЕНКО - диригентові капели бандуристів Валентині Олексіївні комунального закладу "Об'єднання
художніх колективів" Черкаської
обласної ради
КАСПЕРОВИЧУ - директорові Кримської республіканської
Костянтину Костянтиновичу установи "Алупкинський
палацово-парковий музей-заповідник"
КАЧУРІНУ - голові правління Миколаївської В'ячеславу Тимофійовичу обласної організації Національної
спілки письменників України
КОВАЛЮ - голові об'єднання громадян "Органум",
Оресту Романовичу м. Суми
КОСТИНЯН - виконавцеві народних пісень зразкового
Вікторії Іванівні аматорського фольклорного колективу
"Ізвораш", учительці Ропчанської
загальноосвітньої школи I-III ступенів
Сторожинецького району, Чернівецька
область
КОСЯКОВІЙ - завідувачеві відділу культури Галині Петрівні Федерації грецьких товариств України,
Донецька область
КУЗНЕЦОВУ - керівникові відділу Херсонського Сергію Володимировичу державного університету
ЛЕВІТАСУ - професорові Київського університету Феліксу Львовичу імені Бориса Грінченка
ЛІПТУЗІ - старшому науковому співробітникові Леоніду Вікторовичу Одеського літературного музею
ЛОГАЧОВУ - головному редакторові журналу Віктору Степановичу "Донбас" органу Спілки письменників
України, м. Донецьк
ПОВОЛОЦЬКОМУ - керівникові літературно-драматургічної
Іллі Яковичу частини Київського академічного театру
ляльок
ПОХОДЗЕЮ - головному спеціалістові відділу Івану Івановичу Міністерства культури України
РАБЕНЧУКУ - редакторові літературного альманаху Володимиру Семеновичу для дітей "Наша хатка", члену ради
Вінницької організації Національної
спілки письменників України
РИБАЛЦІ - завідувачеві відділу Центральної Тамарі Юхимівні бібліотеки Дніпропетровського
міського комунального закладу
культури "Централізована система
публічних бібліотек для дорослих"
СИВАКІВСЬКІЙ - директорові початкового Іванні Миколаївні спеціалізованого мистецького
навчального закладу "Нетішинська
міська школа мистецтв", Хмельницька
область
СТЕЛЬМАШУКУ - керівникові народного аматорського Олександру Івановичу вокально-інструментального ансамблю
"Візерунки" Здолбунівського районного
будинку культури, Рівненська область
СТРУТИНСЬКОМУ - викладачеві Косівської дитячої школи
Михайлу Михайловичу мистецтв, Івано-Франківська область
ЧОРЕЮ - режисерові народного театру імені Василю Васильовичу Всеволода Майданного, директору
Хустського районного будинку культури,
Закарпатська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
АНТОНЮК - викладачеві Чернівецького Тетяні Миколаївні індустріального коледжу
БАЗАЛУКУ - професорові кафедри державного вищого
Олегу Олександровичу навчального закладу
"Переяслав-Хмельницький державний
педагогічний університет імені
Григорія Сковороди", Київська область
БЕСКАРАВАЙНІЙ - директорові Харківського Ларисі Олександрівні навчально-виховного комплексу N 45
"Академічна гімназія"
БОГАЧОВУ - заступникові директора Рубіжанського
Петру Івановичу індустріально-педагогічного технікуму,
Луганська область
БУРЛАЦІ - завідувачеві кафедри Житомирського Віктору Анатолійовичу національного агроекологічного
університету
ВАХРУШЕВУ - деканові факультету, завідувачу Борису Олександровичу кафедри Таврійського національного
університету імені В.І. Вернадського,
Автономна Республіка Крим
ІВАНИЦЬКІЙ - деканові факультету Полтавського Ірині Олександрівні національного технічного університету
імені Юрія Кондратюка
ІЩЕНКО - старшому викладачеві кафедри Сумського
Тамарі Дмитрівні обласного інституту післядипломної
педагогічної освіти
ЛОМАКОВСЬКІЙ - директорові Ліцею інформаційних Ганні Віталіївні технологій N 79 Печерського району
міста Києва
МІСЯЧЕНКО - директорові загальноосвітньої Вірі Іванівні школи-садка I ступеня N 6,
м. Івано-Франківськ
МОРЕВІЙ - проректорові Південноукраїнського Тетяні Геннадіївні регіонального інституту післядипломної
освіти педагогічних кадрів, м. Херсон
РАДКЕВИЧ - директорові Інституту Валентині Олександрівні професійно-технічної освіти
Національної академії педагогічних
наук України, доктору педагогічних
наук, м. Київ
РЕДЬКУ - професорові кафедри Одеського Григорію Бецалевичу обласного інституту удосконалення
вчителів
СЕДЛЕЦЬКІЙ - директорові Новоград-Волинського Камілії Домініківні колегіуму, Житомирська область
СКРЕБЦЮ - завідувачеві кафедри Чернігівського Василю Олексійовичу державного педагогічного університету
імені Т.Г. Шевченка
ТРОХИМЧУКУ - деканові факультету, завідувачу Віктору Васильовичу кафедри Одеського державного медичного
університету, докторові фармацевтичних
наук, професору
ТУЛЬСЬКОМУ - директорові державного Анатолію Миколайовичу професійно-технічного навчального
закладу "Горлівський професійний ліцей
будівництва", Донецька область
ЧІГІРЬОВІЙ - доцентові кафедри Донецького Аллі Василівні національного університету
ШВАБ'ЮКУ - проректорові Луцького національного Василю Івановичу технічного університету, Волинська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
МЕДВЕДЄВІЙ - начальникові департаменту Асоціації Олені Костянтинівні міжнародних автомобільних перевізників
України, м. Київ
НЕКРАШЕВИЧУ - водію автобуса Синельниківського Феодосію Івановичу акціонерного товариства "АТП-11215",
Дніпропетровська область
СЕМЕЛЕТОВУ - заступникові головного інженера Володимиру Олександровичу статутного територіально-галузевого
об'єднання "Південна залізниця",
м. Харків
СУКОВАТОМУ - заступникові начальника державного Олегу Євгеновичу підприємства "Служба міжнародних
автомобільних перевезень", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
ВЄШКІНУ - директорові товариства "Милленниум",
Анатолію Петровичу м. Луганськ
ІВКІНУ - головному геологові - начальнику Володимиру Михайловичу відділу Дніпровського рудоуправління
акціонерного товариства "Полтавський
гірничозбагачувальний комбінат"
ІЛЬНІЦЬКОМУ - заступникові головного інженера Василю Івановичу державного підприємства "Красилівський
агрегатний завод", Хмельницька область
КИСЛИЦИНУ - директорові комунального підприємства
Володимиру Олександровичу "Дирекція будівництва
шляхово-транспортних споруд м. Києва"
комунальної корпорації "Київавтодор"
КОВАЛЕНКУ - начальникові цеху публічного Володимиру Івановичу акціонерного товариства "Сумихімпром"
КРИВИЦЬКОМУ - старшому майстрові служби ремонту Віктору Володимировичу обладнання товариства "Український
кардан", м. Чернігів
МЕЛЬНИЧУКУ - різальникові металу дочірнього Анатолію Петровичу підприємства "Автоскладальний завод
N 1" акціонерного товариства
"Автомобільна компанія "Богдан
Моторс", м. Луцьк
МИСАКУ - машиністові трубоукладача Михайлу Івановичу Кам'янка-Бузького лінійного
виробничого управління магістральних
газопроводів філії "Управління
магістральних газопроводів
"Львівтрансгаз" дочірньої компанії
"Укртрансгаз"
НАГАЄВСЬКОМУ - машиністові технологічних компресорів
Олександру Андрійовичу Барського лінійного виробничого
управління магістральних газопроводів,
Вінницька область
ЦАРАПОРІ - головному інженерові акціонерного Василю Сидоровичу товариства "Першотравенський завод
електротехнічного фарфору",
Житомирська область
ЧЕНТУКОВУ - заступникові генерального директора Юрію Іллічу публічного акціонерного товариства
"Маріупольський металургійний комбінат
імені Ілліча", Донецька область
ЧУХЛЄБУ - генеральному директорові акціонерного
Володимиру Семеновичу товариства "Веселинівський завод
сухого знежиреного молока",
Миколаївська область
ШМАТКОВУ - головному механікові акціонерного Сергію Івановичу товариства "Нікопольський завод
феросплавів", Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БЕЗРУКУ - директорові сільськогосподарського Григорію Антоновичу товариства "Агрофірма "Дружба",
Полтавська область
БОЛОТОВІЙ - головному технологові державного Наталі Миколаївні підприємства "Завод шампанських вин
"Новий Світ", Автономна Республіка
Крим
БОНДАРЕНКО - агрономові Черкаської державної Тетяні Іванівні сортодослідної станції
ЄВИЧУ - директорові товариства "АгроРось", Петру Петровичу Черкаська область
КРИВКУ - директорові сільськогосподарського Василю Михайловичу товариства "Слава", Тернопільська
область
КУЛІНІЧЕВУ - директорові товариства Олександру Олексійовичу "Сільськогосподарське підприємство
"Білий Колодязь", Харківська область
ЛИТВИНЧУК - доглядачеві молодняка Марії Петрівні сільськогосподарського товариства
"Колос", Житомирська область
ОМЕЛЬЯНЕНКУ - голові фермерського господарства Сергію Борисовичу "Омельяненко", Кіровоградська область
СИДОРЧУКУ - заступникові голови приватного Миколі Степановичу сільськогосподарського підприємства
"Граніт", Житомирська область
СТРАТІЛІ - директорові сільськогосподарського Михайлу Костянтиновичу кооперативу "Вікторія", Одеська
область
СУЛКОВСЬКОМУ - народному депутатові України Павлу Гнатовичу
ТАХТАРОВУ - директорові сільськогосподарського Володимиру Климентійовичу товариства "Ленінський путь",
Донецька область
ТИМОЩУКУ - голові фермерського господарства Павлу Петровичу "Бухнівське", Вінницька область
ЧУПРИНІ - директорові приватного підприємства Івану Миновичу "Агрофірма ім. Шевченка", Запорізька
область
ЮНІКОВІЙ - бригадирові виноградарської бригади Зінаїді Іванівні державного підприємства "Садовод",
м. Севастополь
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
АРСЕНЕНКО - заступникові голови Октябрської Галині Іванівні районної у місті Полтаві ради -
начальнику управління праці та
соціального захисту населення
виконкому Октябрської районної у
місті Полтаві ради
ЩЕРБИНІ - голові обласної громадської Віктору Андрійовичу організації "Інваліди Чорнобиля за
соціальний захист", м. Одеса
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
ВОРОНЕНКУ - директорові альянсу підприємств Миколі Васильовичу виробничо-комерційної фірми "Вежа",
м. Миколаїв
МАРТИНЕНКО - листоноші 129 відділення поштового Тетяні Григорівні зв'язку Центру поштового зв'язку N 1
Харківської дирекції Українського
державного підприємства поштового
зв'язку "Укрпошта"
СЮРУ - заступникові директора державного Миколі Григоровичу підприємства "Науково-дослідний і
проектний інститут містобудування",
м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
МЕЛЬНИКУ - завідувачеві відділу природної флори
Віктору Івановичу Національного ботанічного саду імені
М.М. Гришка НАН України, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ"
ТОРЧИНСЬКОМУ - інженерові Чернівецького акціонерного
Антону Пилиповичу товариства "Денисівка"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
БЕРЕЖНІЙ - народному депутатові України Ірині Григорівні
БІЛОВАРУ - адвокатові, Закарпатська область Йосипу Юрійовичу
БУТУ - народному депутатові України Юрію Анатолійовичу
ВОРОПАЄВУ - народному депутатові України Юрію Миколайовичу
ІВАЩЕНКУ - заступникові завідувача відділу Юрію Івановичу Управління Адміністрації Президента
України
ІЩУК - заступникові начальника управління Олені Михайлівні секретаріату Центральної виборчої
комісії
ЛАБУНСЬКІЙ - народному депутатові України Анжеліці Вікторівні
МАЙСТРЕНКО - начальникові відділу департаменту Людмилі Олегівні Вищої кваліфікаційної комісії суддів
України, м. Київ
МІРОШНИЧЕНКУ - народному депутатові України, Юрію Романовичу Представнику Президента України у
Верховній Раді України
МІЩЕНКУ - народному депутатові України Сергію Григоровичу
ОТРОДІ - заступникові керівника секретаріату Нані Суліківні Вищої кваліфікаційної комісії суддів
України, м. Київ
ПЕТРЕНКУ - члену Державної комісії з цінних Володимиру Оникійовичу паперів та фондового ринку
ПОЙДІ - завідувачеві відділу Головного Андрію Миколайовичу управління Адміністрації Президента
України
РУДНЄВІЙ - завідувачеві відділу Національного Олександрі Миколаївні інституту стратегічних досліджень,
м. Київ
ФЕСЕНКУ - заступникові Керівника Головного Вадиму Івановичу управління Адміністрації Президента
України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ УКРАЇНИ"
БОРОВСЬКИХ - директорові комунального закладу Євгену Івановичу "Запорізька обласна школа вищої
спортивної майстерності"
БУНТУ - заступникові директора Тернопільської
Олегу Євгеновичу обласної школи вищої спортивної
майстерності
ДЕМБУ - старшому тренерові - викладачу Георгію Дмитровичу дитячо-юнацької спортивної школи N 1,
м. Житомир
ЖЕЛЄВУ - директорові Ізмаїльської Миколі Степановичу дитячо-юнацької спортивної школи,
Одеська область
КУТАКОВУ - старшому вчителеві зі спорту Олександру Сергійовичу відділення вільної боротьби
Броварського вищого училища фізичної
культури, Київська область
ЛАПШИНУ - тренерові з мотоболу команди Юрію Дмитрійовичу "Союз-3", Донецька область
МОРОЗОВУ - експертові комітету Федерації Сергію Юрійовичу футболу міста Києва
ПАШІ - президентові громадської організації
Наталії Анатоліївні "Дитячий спортивний танцювальний клуб
"Браво", Автономна Республіка Крим
ПОВАРОВУ - члену президії Автомобільної Віктору Олексійовичу федерації України, м. Київ
ШТУНЮ - старшому тренерові - викладачу Миколі Сергійовичу Хмельницької обласної комплексної
дитячо-юнацької спортивної школи
"Колос"
ЯЦКОВЦЮ - першому заступникові голови Львівської
Віктору Степановичу обласної організації
Фізкультурно-спортивного товариства
"Динамо" України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ПЕТРУШКІНУ - художникові-графіку, м. Донецьк Юрію Федоровичу
СЕМЕРНЬОВУ - художникові-живописцю, м. Миколаїв. Віктору Михайловичу

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ, 23 серпня 2011 року
N 845/2011

{ Джерело - Офіційне Інтернет-представництво Президента України }



вгору