Документ 839-2018-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 17.10.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 24.10.2018. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 17 жовтня 2018 р. № 839
Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення міжнародного моніторингового дослідження якості вищої медичної освіти у 2018 році

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення міжнародного моніторингового дослідження якості вищої медичної освіти у 2018 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 275 “Деякі питання проведення міжнародного моніторингового дослідження якості вищої медичної совіти у 2018 році” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 35, ст. 1222), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73




ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 жовтня 2018 р. № 839

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення міжнародного моніторингового дослідження якості вищої медичної освіти у 2018 році

1. Пункти 2 і 3 викласти в такій редакції:

“2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОЗ.

Завданням головного розпорядника бюджетних коштів є забезпечення у 2018 році проведення міжнародного моніторингового дослідження якості вищої медичної освіти в закладах вищої освіти, що здійснюють підготовку лікарів, незалежно від підпорядкування та форми власності.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на закупівлю послуги з проведення міжнародного моніторингового дослідження якості вищої медичної освіти у 2018 році в закладах вищої освіти, що здійснюють підготовку лікарів, незалежно від підпорядкування та форми власності (далі - дослідження) та оплату банківських послуг.”.

2. Пункт 4 виключити.

3. Пункт 5 викласти в такій редакції:

“5. Закупівля послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється відповідно до закону.

Попередня оплата послуг, що закуповуються за рахунок бюджетних коштів, здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 34, ст. 916).”.

4. Абзац перший пункту 8 виключити.



вгору