Документ 770/2008, поточна редакція — Прийняття від 27.08.2008

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників вугільної промисловості

За вагомий особистий внесок у зміцнення енергетичного
потенціалу держави, багаторічну самовіддану шахтарську працю та з
нагоди Дня шахтаря п о с т а н о в л я ю:
Присвоїти звання Герой України з врученням ордена Держави
ГРЕЧУШКІНУ - начальникові дільниці акціонерного Валерію Вікторовичу товариства "Шахта "Комсомолець
Донбасу", Донецька область
ГРЯДУЩОМУ - голові правління акціонерного Борису Абрамовичу товариства "Науково-дослідний інститут
гірничої механіки імені
М.М. Федорова", директорові Донецького
науково-дослідного вугільного
інституту
МАКАРОВУ - начальникові дільниці відокремленого
Володимиру Івановичу підрозділу "Шахтоуправління
"Луганське" державного підприємства
"Луганськвугілля"
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
АЛЄКСЄЄВА - директора Інституту фізики гірничих Анатолія Дмитровича процесів Національної академії наук
України, Донецька область
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
КРИШТОПУ - директора акціонерного товариства Миколу Григоровича "Шахта "Надія", Львівська область
СЕМЕНИШИНА - бригадира прохідників виробничого Василя Васильовича структурного підрозділу "Шахта
"Павлоградська" акціонерного
товариства "Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
ШИКУЛУ - прохідника структурного підрозділу Юрія Юрійовича "Шахта "Самсонівська-Західна"
акціонерного товариства
"Краснодонвугілля", Луганська область
ЮРОВА - керуючого - голову правління Володимира Сергійовича акціонерного товариства "Трест
Луганськшахтопроходка" державної
холдингової компанії
"Луганськшахтобуд"
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ГАРБУЗЮКА - генерального директора державного Володимира Леонідовича підприємства "Львіввугілля"
ГОЛОВКА - голову правління акціонерного Юрія Івановича товариства "Вугільна компанія "Шахта
"Красноармійська-Західна N 1",
Донецька область
ДЕБЕЛОГО - голову правління акціонерного Володимира Леонідовича товариства "Трест
"Донецькшахтобудмонтаж"
ЖИТЛЬОНКА - заступника технічного директора Мусія Самсоновича державного підприємства
"Артемвугілля", Донецька область
ІВАНУСУ - машиніста гірничих виїмкових машин Олега Михайловича відокремленого підрозділу "Шахта
"Червоноградська" державного
підприємства "Львіввугілля"
КАЗАКОВА - гірника виробничого структурного Володимира Вікторовича підрозділу "Шахта "Ювілейна"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
КОЛЕСНИКА - машиніста гірничих виїмкових машин Віктора Вікторовича відокремленого підрозділу "Шахта
"Південнодонбаська N 3" державного
підприємства "Донецька вугільна
енергетична компанія"
ЛОЗОВСЬКОГО - генерального директора акціонерного Сергія Петровича товариства "Шахта "Комсомолець
Донбасу", Донецька область
МІМІНОШВІЛІ - директора відокремленого підрозділу Варлама Валеріяновича "Шахта імені О.О. Скочинського"
державного підприємства "Донецька
вугільна енергетична компанія"
ПЕРШИНА - гірничомонтажника структурного Костянтина Валентиновича підрозділу "Шахта "Горіхівська"
акціонерного товариства
"Краснодонвугілля", Луганська область
РОВЕНСЬКОГО - директора відокремленого підрозділу Володимира Володимировича шахтоуправління "Луганське" державного
підприємства "Луганськвугілля"
ТУПІКІНА - начальника дільниці структурного Анатолія Михайловича підрозділу "Шахта "Дуванна"
акціонерного товариства
"Краснодонвугілля", Луганська область
ЯЦЕНА - машиніста гірничих виїмкових машин Миколу Івановича виробничого структурного підрозділу
"Шахта "Західно-Донбаська"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
КАЛІТВЕНЦЕВА - першого заступника командира загону Сергія Вікторовича Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, Луганська область
КОЗЬМЕНКА - командира відділення Державної Олега Володимировича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, м. Донецьк
ЛЕВИЦЬКОГО - заступника командира загону Державної
Сергія Вікторовича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, Луганська
область
ОВСІЄНКА - командира взводу Державної Віктора Олексійовича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості,
Дніпропетровська область
ОСІПЕНКА - командира відділення Державної Сергія Вікторовича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості,
Луганська область
РЯДНОВА - помічника командира загону Державної
Сергія Вікторовича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, м. Луганськ
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БОЧАРОВУ - машиніста відокремленого підрозділу Надію Федорівну "Шахта "Комсомольська" державного
підприємства "Антрацит", Луганська
область
Нагородити медаллю "За врятоване життя"
БУР'ЯНА - старшого механіка з підйому Михайла Васильовича структурного підрозділу "Шахта імені
Карла Маркса" державного підприємства
"Орджонікідзевугілля", Донецька
область
ГАРМАША - електрослюсаря структурного підрозділу
Віктора Володимировича "Шахта імені Карла Маркса" державного
підприємства "Орджонікідзевугілля",
Донецька область
ЗАКІРОВА - помічника командира взводу Державної
Володимира Хатиповича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, Донецька
область
ЛЕЩЕНКА - гірничомонтажника структурного Миколу Сафроновича підрозділу "Шахта імені Карла Маркса"
державного підприємства
"Орджонікідзевугілля", Донецька
область
МАТОВА - електрослюсаря структурного підрозділу
Миколу Вікторовича "Шахта імені Карла Маркса" державного
підприємства "Орджонікідзевугілля",
Донецька область
ПИЛИПЕНКА - заступника командира загону Державної
Анатолія Анатолійовича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, м. Донецьк
ПІНЧУКА - гірника структурного підрозділу "Шахта
Михайла Павловича імені Карла Маркса" державного
підприємства "Орджонікідзевугілля",
Донецька область
ПОЗНЯКА - гірника структурного підрозділу Сергія Геннадійовича "Шахта імені Карла Маркса" державного
підприємства "Орджонікідзевугілля",
Донецька область
САВІНОВА - начальника дільниці структурного Володимира Івановича підрозділу "Шахта імені Карла Маркса"
державного підприємства
"Орджонікідзевугілля", Донецька
область
СТУПАКА - помічника командира взводу Державної
Едуарда Олександровича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, Донецька
область
ФІЛІНА - головного механіка структурного Геннадія Миколайовича підрозділу "Шахта імені Карла Маркса"
державного підприємства
"Орджонікідзевугілля", Донецька
область
ЧУПРИНУ - прохідника структурного підрозділу Юрія Олександровича "Шахта імені Карла Маркса" державного
підприємства "Орджонікідзевугілля",
Донецька область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ДЕЙКУНА - бригадира гірників акціонерного Юрія Вікторовича товариства "Вугільна компанія "Шахта
"Красноармійська-Західна N 1",
Донецька область
ЖИГАЛОВА - бригадира прохідників структурного Володимира Івановича підрозділу "Шахта імені В.І. Леніна"
державного підприємства
"Артемвугілля", Донецька область
КАЗЮКА - заступника директора виробничого Михайла Павловича структурного підрозділу "Шахта
"Павлоградська" акціонерного
товариства "Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
КОНЮЧКА - гірника відокремленого підрозділу Сергія Борисовича "Шахта "Комсомольська" державного
підприємства "Антрацит",
Луганська область
ЛОШКІВСЬКОГО - машиніста виробничого структурного Ярослава Івановича підрозділу "Шахта "Степова"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ЛУК'ЯНОВА - машиніста відокремленого підрозділу Руслана Вікторовича "Шахта "Харківська" державного
підприємства "Свердловантрацит",
Луганська область
МІЛИХ - прохідника відокремленого підрозділу
Сергія Вікторовича "Шахта "Торецька" державного
підприємства "Дзержинськвугілля",
Донецька область
СТОВБУ - прохідника виробничого структурного Олександра Миколайовича підрозділу "Шахта імені Героїв
космосу" акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
БІЛОКОНЮ - заступникові технічного директора Миколі Петровичу акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
БУЛГАКОВУ - деканові Донецького національного Юрію Федоровичу технічного університету
ГАЛЕЦЬКОМУ - машиністові відокремленого підрозділу
Володимиру Григоровичу "Шахта імені Є.Т. Абакумова"
державного підприємства "Донецька
вугільна енергетична компанія"
ГЕРЦЮ - прохідникові відокремленого підрозділу
Віктору Андрійовичу "Шахта N 5 "Нововолинська" державного
підприємства "Волиньвугілля"
ГЛЕБОВУ - забійникові структурного підрозділу Едуарду Олександровичу "Шахта "Ольховатська" державного
підприємства "Орджонікідзевугілля",
Донецька область
ДЕНИСОВУ - машиністові акціонерного товариства Леоніду Анатолійовичу "Орендне підприємство "Шахта
"Жданівська", Донецька область
ДИКЛЯРСЬКОМУ - начальникові дільниці відокремленого
Василю Теодозійовичу підрозділу "Шахта "Межирічанська"
державного підприємства "Львіввугілля"
ДОБРЯНСЬКОМУ - начальникові дільниці відокремленого
Петру Дмитровичу підрозділу "Шахта "Степова" державного
підприємства "Львіввугілля"
ЄРМАКОВУ - генеральному директорові державного Олександру Миколайовичу підприємства "Луганськвугілля"
ЖУКОВУ - головному інженерові шахти Володимиру Дмитровичу "Щегловська-Глибока" акціонерного
товариства "Шахтоуправління Донбас",
м. Донецьк
КЛЕВЦОВУ - гірникові структурного підрозділу Олександру Миколайовичу "Шахта "Молодогвардійська"
акціонерного товариства
"Краснодонвугілля", Луганська область
КРАВЧУКУ - прохідникові виробничого структурного
Леоніду Мечиславовичу підрозділу "Шахта "Ювілейна"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
КУЛІШУ - гірникові відокремленого підрозділу Дмитру Захаровичу "Шахта "Ударник" державного
підприємства "Сніжнеантрацит",
Донецька область
КУЧЕРЕНКУ - забійникові відокремленого підрозділу
Ігорю Івановичу "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського"
державного підприємства
"Дзержинськвугілля", Донецька область
КУЩІЮ - машиністові виробничого структурного
Віктору Івановичу підрозділу "Шахта "Тернівська"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ЛОПАТНІЧЕНКУ - бригадирові прохідників виробничого Леоніду Григорійовичу структурного підрозділу "Шахта
"Степова" акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
МЕЛЬНИКУ - начальникові дільниці відокремленого
Олексію Дмитровичу підрозділу "Шахта N 1 "Нововолинська"
державного підприємства
"Волиньвугілля"
МІНКЕВИЧУ - бригадирові прохідників відокремленого
Станіславу Михайловичу підрозділу "Шахта "Червоний партизан"
державного підприємства
"Свердловантрацит", Луганська область
МКРТЧЯНУ - директорові виробничого структурного
Сасуну Вартановичу підрозділу "Шахта імені Героїв
космосу" акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
МОРОЗУ - гірникові структурного підрозділу Юрію Миколайовичу "Шахта "Самсонівська-Західна"
акціонерного товариства
"Краснодонвугілля", Луганська область
ОФІЦЕРОВУ - виконуючому обов'язки генерального Сергію Павловичу директора державного підприємства
"Свердловантрацит", Луганська область
ПАНІБРАТЧЕНКУ - генеральному директорові державного Володимиру Федоровичу підприємства "Добропіллявугілля",
Донецька область
ПОЛЯКОВУ - електрослюсареві виробничого Володимиру Івановичу структурного підрозділу "Шахта
"Благодатна" акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
СОЛОВ'Ю - гірникові відокремленого підрозділу Вадиму Миколайовичу "Шахта імені С.М. Кірова" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
СТРИГУНУ - машиністові структурного підрозділу Миколі Петровичу "Шахтоуправління імені 50-річчя СРСР"
акціонерного товариства
"Краснодонвугілля", Луганська область
СУЧКОВУ - електрослюсареві виробничого Василю Васильовичу структурного підрозділу "Шахта
"Тернівська" акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ТАРАСЕНКУ - гірникові відокремленого підрозділу Сергію Миколайовичу "Шахта "Росія" державного підприємства
"Селидіввугілля", Донецька область
ТАРЕЛКІНУ - заступникові директора виробничого Віталію Вікторовичу структурного підрозділу "Шахта
"Західно-Донбаська" акціонерного
товариства "Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
ТИШКУ - начальникові дільниці відокремленого
Олександру Сергійовичу підрозділу "Шахта N 9
"Нововолинська" державного
підприємства "Волиньвугілля"
ТКАЧЕНКУ - голові територіального громадського Миколі Корнійовичу об'єднання інвалідів гірників
"Гірник", Дніпропетровська область
ТОКАРЄВУ - головному механікові виробничого Євгену Васильовичу структурного підрозділу "Шахта
імені Героїв космосу" акціонерного
товариства "Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
ТРОФИМЧУКУ - гірникові відокремленого підрозділу Миколі Йосиповичу "Шахта "Бужанська" державного
підприємства "Волиньвугілля"
УЗЛОВУ - генеральному директорові державного Юрію Володимировичу підприємства "Антрацит", Луганська
область
ЦАРАНУ - гірникові відокремленого підрозділу Івану Васильовичу "Шахта "Шахтарська-Глибока" державного
підприємства "Шахтарськантрацит",
Донецька область
ШАРОВУ - гірникові акціонерного товариства Миколі Олександровичу "Шахта "Комсомолець Донбасу",
Донецька область
ШАТИРЬОВУ - головному механікові виробничого Сергію Васильовичу структурного підрозділу "Шахта
"Самарська" акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ШИПІЦІ - начальникові дільниці відособленого Василю Миколайовичу підрозділу "Шахтоуправління
"Волинське" державного підприємства
"Торезантрацит", Донецька область
ЯКОВЛЕВУ - директорові відокремленого підрозділу
Миколі Михайловичу "Шахта "Харківська" державного
підприємства "Свердловантрацит",
Луганська область
ЯКОВЛЄВУ - електрослюсареві виробничого Миколі Івановичу структурного підрозділу "Шахта
"Дніпровська" акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
УМАНСЬКОМУ - генеральному директорові - голові Роберту Зігмундовичу правління акціонерного товариства
"Донецький інститут по проектуванню
організації шахтного будівництва
та підприємств будівельної індустрії"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ХАЛАДЖИ - директорові з економіки державного Сергію Михайловичу підприємства "Луганськвугілля"
ЩЕГОЛЬКОВУ - директорові департаменту Міністерства
Костянтину Яковичу вугільної промисловості України,
м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
МИТЬКУ - начальникові бюро науково-технічної Івану Михайловичу інформації акціонерного товариства
державної холдингової компанії
"Донвуглереммаш", Донецька область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 27 серпня 2008 року
N 770/2008



вгору