Про нагородження працівників вугільної промисловості
Указ Президента України від 22.08.2007764/2007
Документ 764/2007, поточна редакція — Прийняття від 22.08.2007

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про нагородження працівників
вугільної промисловості

За вагомі особисті заслуги в розвитку паливної галузі,
зміцнення енергетичного забезпечення держави, високий
професіоналізм та з нагоди Дня шахтаря п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ДАНИЛОВА - генерального директора Вячеслава Костянтиновича державного підприємства
"Торезантрацит", Донецька область
МАРКОВЧИНА - вибійника структурного Романа Володимировича підрозділу "Шахтоуправління
імені В.І. Леніна" державного
підприємства "Артемвугілля",
Донецька область
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ВАСИЛЬЄВА - директора структурного підрозділу Віталія Євгеновича "Шахта "Степова" акціонерного
товариства "Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
НОВІКА - керуючого - голову правління Євгена Борисовича акціонерного товариства "Трест
Донецькшахтопроходка"
РОМАНЕНКА - бригадира прохідників державного Дмитра Васильовича підприємства "Шахтоуправління
"Південнодонбаське N 1", Донецька
область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАТАРЄЄВА - начальника шахти імені Фрунзе Олександра Сергійовича акціонерного товариства "Суха Балка",
Дніпропетровська область
БЕРЕЖИНСЬКОГО - завідувача відділу Володимира Ізраілевича державного Науково-дослідного інституту
з безпеки робіт у гірничій
промисловості, м. Макіївка, Донецька
область
БИКОВА - вибійника відокремленого підрозділу Ігоря Андрійовича "Шахта "Торецька" державного
підприємства "Дзержинськвугілля",
Донецька область
ВАСИЛЕНКА - начальника дільниці відокремленого Сергія Борисовича підрозділу "Шахта "Шахтарська-Глибока"
державного підприємства
"Шахтарськантрацит", Донецька область
ГАМАГУ - машиніста державного підприємства Івана Миколайовича "Вугільна компанія "Краснолиманська",
Донецька область
ГОЛУМБЄВСЬКОГО - гірника акціонерного Романа Камільовича товариства "Шахта "Білоріченська"
державної холдингової компанії
"Луганськвугілля"
ДЕМЧУКА - гірника відокремленого підрозділу Володимира Дмитровича "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
ДОКУКІНА - гірника відокремленого Ігоря Олександровича підрозділу "Шахта "Комсомольська"
державного підприємства "Антрацит",
Луганська область
ЗВЄРЄВА - гірника відокремленого Володимира Вікторовича підрозділу "Шахта "Добропільська"
державного підприємства
"Добропіллявугілля", Донецька область
ЛІСОВОГО - кріпильника шахти "Родіна" Миколу Олексійовича акціонерного товариства "Криворізький
залізорудний комбінат",
Дніпропетровська область
ОВЧІННІКОВА - директора "Шахти "Відродження" Павла Віталійовича державного підприємства "Львіввугілля"
ОЛІФЕРУКА - бригадира відокремленого Віктора Миколайовича підрозділу "Шахтоуправління "Луганське"
державного підприємства
"Луганськвугілля"
ОЛЬШИНСЬКОГО - гірника відокремленого Володимира Павловича підрозділу "Шахта "Комсомольська"
державного підприємства "Антрацит",
Луганська область
ПЛЮВАКУ - бригадира відокремленого Володимира Олексійовича підрозділу "Шахтоуправління
"Луганське" державного підприємства
"Луганськвугілля"
СЕРГІЮКА - машиніста відокремленого Володимира Івановича підрозділу "Шахта "Бутанська"
державного підприємства "Волиньвугілля"
СИДОРЕНКА - командира загону Державної Володимира Миколайовича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, Луганська
область
СОЛОНСЬКОГО - заступника директора структурного Бориса Петровича підрозділу "Шахта імені М.І. Сташкова"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
СУЛТАНОВА - прохідника відокремленого Вяхіта Тагировича підрозділу "Шахта імені С.М. Кірова"
державного підприємства
"Макіїввугілля", Донецька область
ЧЕРНОБАЯ - гірника відокремленого підрозділу Валерія Ілліча "Шахта "Червоний партизан" державного
підприємства "Свердловантрацит",
Луганська область
ШИПІЛОВА - гірника відокремленого підрозділу Василя Васильовича "Шахта "Вергелівська" державного
підприємства "Луганськвугілля"
Нагородити орденом "За мужність" II ступеня
ПЕТРИШИНА - командира загону Державної Олега Богдановича воєнізованої гірничорятувальної
служби у вугільній промисловості,
Донецька область
РОМАНЕНКА - бригадира державного підприємства Дмитра Васильовича "Шахтоуправління "Південнодонбаське
N 1", Донецька область
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ВАСИЛЬЄВА - заступника командира загону Анатолія Анатолійовича Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, Донецька область
ЗИРЯНОВА - командира відділення Державної Ігоря Миколайовича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості,
Дніпропетровська область
КОРДОНЧИКА - командира загону Державної Сергія Семеновича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, Луганська
область
ЛУПЕНТІЧЕВА - заступника командира загону Андрія Олександровича Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, Луганська область
ШУТОЧКІНА - респіраторника Державної Михайла Миколайовича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, Донецька
область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ГРИЦЕНКО - стовбурову відокремленого підрозділу Ганну Сергіївну "Шахта Комсомольська" державного
підприємства "Антрацит",
Луганська область
СОЛОНСЬКУ - апаратника відокремленого підрозділу Алію Іванівну "Групова збагачувальна фабрика
"Центроспілка" державного підприємства
"Свердловантрацит", Луганська область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АЗАРЕНКОВА - прохідника структурного підрозділу Володимира Миколайовича "Шахта імені К.А. Рум'янцева"
державного підприємства
"Артемвугілля", Донецька область
ГАРМАТЕНКА - вибійника відособленого Олександра Миколайовича підрозділу "Шахтоуправління
"Волинське" державного підприємства
"Торезантрацит", Донецька область
ГІОРГОБІАНІ - гірника відокремленого підрозділу Гелу Важайовича "Шахта "Холодна балка" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
ЖЛОБІНСЬКОГО - гірника відокремленого Сергія Вікторовича підрозділу "Шахта "1/3 Новогродівська"
державного підприємства
"Селидіввугілля", Донецька область
КИРИЛОВА - гірника структурного підрозділу Віктора Івановича "Шахта імені Героїв космосу"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
КОВАЛЬЧУКА - водія акціонерного товариства Віталія Артемовича "Шахтоуправління "Донбас",
Донецька область
КОВРОВА - прохідника відокремленого Сергія Анатолійовича підрозділу "Шахта "Новодонецька"
державного підприємства
"Добропіллявугілля", Донецька область
КОЗАКА - помічника командира взводу державної Богдана Карловича воєнізованої гірничорятувальної служби,
Львівська область
КРИВЕНКА - гірника акціонерного товариства Вадима Анатолійовича "Шахта "Комсомолець Донбасу", Донецька
область
МІХАЛЕВИЧА - машиніста орендного підприємства Олександра Євсевійовича "Шахта імені О.Ф. Засядька", Донецька
область
ПІЛЬГУЯ - начальника відділу акціонерного Віктора Івановича товариства "Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
СИДОРОВА - прохідника відокремленого Геннадія Миколайовича підрозділу "Шахтоуправління
"Трудівське" державного підприємства
"Донецька вугільна енергетична
компанія"
ТИМОШЕНКА - прохідника структурного Сергія Олександровича підрозділу "Шахта "Єнакіївська"
державного підприємства
"Орджонікідзевугілля", Донецька область
ТИТАРЕНКА - прохідника шахтобудівельного Олександра Михайловича управління N 3 акціонерного товариства
"Трест "Артемшахтобуд", Донецька
область
ШЕВЧЕНКА - прохідника шахти "Октябрська" Юрія Миколайовича акціонерного товариства "Криворізький
залізорудний комбінат",
Дніпропетровська область
Присвоїти почесне звання
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
АНДРОСОВУ - гірникові структурного Олександру Васильовичу підрозділу "Шахта "Західно-Донбаська"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
БЕСКОВУ - прохідникові відокремленого Олексію Васильовичу підрозділу "Шахта "Білозерська"
державного підприємства
"Добропіллявугілля", Донецька область
ВОЛОШИНУ - прохідникові відокремленого Олександру Федоровичу підрозділу "Шахта імені "Ізвєстій"
державного підприємства
"Донбасантрацит", Луганська область
ГАЛЦІ - прохідникові акціонерного товариства Валерію Вікторовичу "Шахта "Комсомолець Донбасу",
Донецька область
ГРЕЧУШКІНУ - начальникові дільниці Валерію Вікторовичу акціонерного товариства "Шахта
"Комсомолець Донбасу", Донецька
область
ДОЦЕНКУ - начальникові скіпового комплексу Валерію Тимофійовичу відокремленого підрозділу "Шахта
"Стаханова" державного підприємства
"Красноармійськвугілля", Донецька
область
ДУНІЧКИНУ - прохідникові відокремленого Сергію Івановичу підрозділу "Шахта "Комсомольська"
державного підприємства
"Антрацит", Луганська область
ІВАНЕНКУ - гірникові відокремленого Андрію Миколайовичу підрозділу "Шахта "Центроспілка"
державного підприємства
"Свердловантрацит", Луганська область
ІВАХНЕНКУ - гірникові відокремленого підрозділу Миколі Івановичу "Шахтоуправління "Луганське"
державного підприємства
"Луганськвугілля", Луганська область
КАЛІСТРАТОВУ - голові Волинського територіального Юрію Івановичу комітету профспілки робітників
вугільної промисловості України
КАУНОВУ - гірникові відокремленого підрозділу Олексію Івановичу "Шахта "Краснокутська" державного
підприємства "Донбасантрацит",
Луганська область
КІРІНУ - гірникові державного підприємства Василю Івановичу "Вугільна компанія "Краснолиманська",
Донецька область
КОБЦЮ - бригадирові відокремленого підрозділу
Валерію Борисовичу "Шахта "Південнодонбаська N 3"
державного підприємства "Донецька
вугільна енергетична компанія"
КОНОНЕНКУ - гірникові відокремленого підрозділу Василю Феоктистовичу "Шахта імені О.О. Сочинського"
державного підприємства
"Донецька вугільна енергетична
компанія", Донецька область
КОПАЙГОРІ - прохідникові шахти "Ювілейна" Василю Петровичу акціонерного товариства "Суха Балка",
Дніпропетровська область
КОРЗУНУ - прохідникові Дев'ятого Сергію Олександровичу шахтопрохідницького будівельного
управління державного
акціонерного товариства "Трест
Донецькшахтопроходка"
КОРНІЄЦЬКОМУ - бригадирові державного Валерію Григоровичу підприємства "Шахтоуправління
"Південнодонбаське N 1", Донецька
область
КОХАНУ - головному механіку - директорові з Павлу Степановичу енергомеханічного обладнання
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
КУДІНОВУ - головному інженерові Владиславу Миколайовичу структурного підрозділу "Шахта
"Тернавська" акціонерного
товариства "Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
КУЗЯКІНУ - начальникові дільниці акціонерного Миколі Івановичу товариства "Орендне підприємство
"Шахта "Жданівська", Донецька
область
ЛОПУШАНСЬКОМУ - директорові відокремленого Богдану Васильовичу підрозділу "Шахта N 9 "Нововолинська"
державного підприємства
"Волиньвугілля"
МЕЛЕТІ - гірникові шахти "Великомостівська" Івану Федоровичу державного підприємства "Львіввугілля"
МІЩЕНКУ - бригадирові відокремленого Михайлу Івановичу підрозділу "Шахта "Харківська"
державного підприємства
"Свердловантрацит", Луганська область
МОНАСТИРЕЦЬКОМУ - вибійникові структурного Віктору Євгенійовичу підрозділу "Шахта "Вуглегірська"
державного підприємства
"Орджонікідзевугілля", Донецька область
НЕКРАСОВУ - начальникові дільниці шахти Олександру Івановичу "Родіна" акціонерного товариства
"Криворізький залізорудний
комбінат", Дніпропетровська область
ОДНОРАЛЕНКУ - гірникові відокремленого Олександру Анатолійовичу підрозділу "Шахта "Холодна балка"
державного підприємства
"Макіїввугілля", Донецька область
ПАЛІЙЧУКУ - машиністові відокремленого Володимиру Анатолійовичу підрозділу "Шахта N 1 "Нововолинська"
державного підприємства
"Волиньвугілля"
ПЛЕШИНЦЮ - начальникові дільниці шахти Івану Юрійовичу "Червоногвардійська" державного
підприємства "Львіввугілля"
ПОМОХІНУ - заступникові головного механіка - В'ячеславу Яковичу головному енергетику державного
підприємства "Волиньвугілля"
ПІДУСТУ - гірничомонтажникові Олександру Віталійовичу акціонерного товариства "Шахта
"Білоріченська" державної
холдингової компанії "Луганськвугілля"
СЕРДЮКУ - гірникові відокремленого підрозділу Леоніду Федоровичу "Шахта "Зоря" державного підприємства
"Сніжнеантрацит", Донецька область
СЕРЬОГІНУ - прохідникові відокремленого Юрію Павловичу підрозділу "Шахта "Північна"
державного підприємства
"Дзержинськвугілля", Донецька область
ТАТАРИНОВУ - начальникові відділу Анатолію Арефійовичу Міністерства вугільної промисловості
України, м. Київ
УЛЬЯНОВУ - механікові структурного Рудольфу Васильовичу підрозділу "Шахта "Павлоградська"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ХИЖКОВОМУ - електрослюсареві структурного Олександру Петровичу підрозділу "Шахта "Дніпровська"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ХУДЯКОВУ - виконуючому обов'язки генерального Юрію Миколайовичу директора державного підприємства
"Луганськвугілля"
ЧУЙКУ - начальникові дільниці відокремленого Борису Івановичу підрозділу "Трест "Антрацитвуглебуд"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
ШЕВЧУКУ - прохідникові акціонерного товариства Василю Івановичу "Трест Луганськшахтопроходка"
державної холдингової компанії
"Луганськшахтобуд"
ЮРЧЕНКУ - гірникові відокремленого Ігорю Григорійовичу підрозділу "Шахта N 81 "Київська"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 22 серпня 2007 року
N 764/2007



вгору