Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 23.08.2006725/2006
Документ 725/2006, поточна редакція — Прийняття від 23.08.2006

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За високий професіоналізм, значний особистий внесок у
розвиток вугільної промисловості та багаторічну сумлінну працю
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ПАСТЕРНАКА - генерального директора державного Зіновія Григоровича підприємства "Вугільна компанія
"Краснолиманська", Донецька область
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ГОНЧАРОВА - директора шахти - голову правління Анатолія Дмитровича акціонерного товариства "Шахта імені
А.І. Гайового", Донецька область
ПОЛТАВЦЯ - директора інституту - голову правління
Віктора Івановича акціонерного товариства
"Луганськдіпрошахт"
ЯРОСЛАВЦЕВА - машиніста відокремленого підрозділу Володимира Івановича "Шахта "Бужанська" державного
підприємства "Волиньвугілля"
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АНДРОСОВА - бригадира відокремленого підрозділу Володимира Павловича "Шахта "Червоний партизан" державного
підприємства "Свердловантрацит",
Луганська область
БУЗОВЕРЮ - машиніста шахти "Дніпровська" Анатолія Миколайовича акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
БУЛАТА - академіка-секретаря Національної Анатолія Федоровича академії наук України,
Дніпропетровська область
ВОЛІКОВА - прохідника відокремленого підрозділу
Володимира Миколайовича "Шахта "Комсомольська" державного
підприємства "Антрацит", Луганська
область
ЄФРЕМОВА - директора шахти орендного підприємства
Ігоря Олексійовича "Шахта імені О.Ф. Засядька", Донецька
область
ЖЕРЕБЯТЬЄВА - помічника командира загону Державної
Володимира Івановича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, Луганська
область
ІВАНОВА - завідувача відділу Державного Юрія Олександровича Макіївського науково-дослідного
інституту з безпеки робіт у гірничій
промисловості, Донецька область
КЛИМЕНКА - начальника дільниці акціонерного Петра Олександровича товариства "Шахтоуправління Донбас",
Донецька область
ЛІПКА - начальника дільниці відокремленого Олександра Михайловича підрозділу "Шахта "Комсомольська"
державного підприємства "Антрацит",
Луганська область
МАЙДАНИКА - начальника дільниці відокремленого Ігоря Володимировича підрозділу "Шахтоуправління
"Луганське" державного підприємства
"Луганськвугілля"
МИЛЮЧИХІНА - прохідника відокремленого підрозділу
Миколу Олексійовича "Шахта "Південна" державного
підприємства "Дзержинськвугілля",
Донецька область
МИХАЙЛОВА - начальника дільниці відокремленого Віктора Анатолійовича підрозділу "Шахта N 9 "Нововолинська"
державного підприємства
"Волиньвугілля"
САВЧЕНКА - бригадира відокремленого підрозділу Анатолія Григоровича "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
СТЕЦЕНКА - заступника директора відокремленого Миколу Івановича підрозділу "Шахта "Росія" державного
підприємства "Селидіввугілля",
Донецька область
ХАЙОРОВА - машиніста відокремленого підрозділу Анатолія Івановича "Шахтоуправління імені В.М. Бажанова"
державного підприємства
"Макіїввугілля", Донецька область
ХОРОШЕВА - електрослюсаря відокремленого Володимира Яковича підрозділу "Шахта "Південнодонбаська
N 3" державного підприємства "Донецька
вугільна енергетична компанія"
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ЗІНЬКЕВИЧА - заступника командира загону Державної
Івана Миколайовича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, Донецька
область
ІВАНИЦЬКОГО - командира відділення Державної Олександра Вікторовича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, Донецька
область
КАРТИШКІНА - командира загону Державної Валерія Олександровича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, Луганська
область
СКІБУ - командира взводу Державної Андрія Миколайовича воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, Луганська
область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ЖДАН - гірника технологічного комплексу шахти
Світлану Миколаївну "Відродження" державного підприємства
"Львіввугілля"
УС - старшого майстра виробничого навчання
Ганну Іванівну державного підприємства
"Волиньвугілля"
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БАНЬКА - бригадира структурного підрозділу Геннадія Аркадійовича "Шахта імені М.І. Сташкова"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
КОРЕНЬКОВА - гірника відокремленого підрозділу Олександра Миколайовича "Шахта "Добропільська" державного
підприємства "Добропіллявугілля",
Донецька область
МЕДВЕДЄВА - завідувача лабораторії Державного Валерія Миколайовича Макіївського науково-дослідного
інституту з безпеки робіт у
гірничій промисловості, Донецька
область
НЕЧИТАЙЛА - машиніста структурного підрозділу Петра Андрійовича "Шахта імені Героїв космосу"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
СЕНТІЩЕВА - прохідника відокремленого підрозділу
Анатолія Андрійовича "Шахта Стаханова" державного
підприємства "Красноармійськвугілля",
Донецька область
СІГІТОВА - прохідника відокремленого підрозділу
Олександра Васильовича "Шахта "Прогрес" державного
підприємства "Торезантрацит",
Донецька область
СКОГАРЕВА - гірника з ремонту гірничих виробок Анатолія Васильовича відокремленого підрозділу "Шахта
"Холодна Балка" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
ТИМОШЕНКА - машиніста акціонерного товариства Івана Івановича "Шахтоуправління Донбас", Донецька
область
ТКАЧЕНКА - прохідника акціонерного товариства Юрія Павловича "Державна холдингова компанія
"Донбасшахтобуд", Донецька область
ХАБІНСЬКОГО - прохідника відокремленого підрозділу
Миколу Михайловича "Шахта "Росія" державного підприємства
"Селидіввугілля", Донецька область
ШВИДКОВА - начальника дільниці структурного Олександра Володимировича підрозділу "Шахта імені
К.А. Рум'янцева" державного
підприємства "Артемвугілля", Донецька
область
ЮРА - гірника відокремленого підрозділу Олександра Михайловича "Шахта імені М.І. Калініна" державного
підприємства "Донецька вугільна
енергетична компанія"
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
АБРАМЕНКОВУ - прохідникові державного підприємства
Сергію Івановичу "Вугільна компанія "Краснолиманська",
Донецька область
АКСЬОНОВУ - директорові відокремленого підрозділу
Анатолію Васильовичу "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського"
державного підприємства
"Дзержинськвугілля", Донецька область
БЕНЬКУ - гірникові шахти "Відродження" Василю Ярославовичу державного підприємства "Львіввугілля"
БЕРЕЗОВСЬКОМУ - начальникові когенераційної станції Євгену Олександровичу орендного підприємства "Шахта імені
О.Ф. Засядька", Донецька область
БРЮХАНОВУ - директорові Державного Макіївського Олександру Михайловичу науково-дослідного інституту з безпеки
робіт у гірничій промисловості,
Донецька область
ЄРЕМЄЮ - машиністові орендного підприємства Анатолію Феодосійовичу "Шахта імені О.Ф. Засядька", Донецька
область
ЗГУРСЬКОМУ - директорові відокремленого підрозділу
Станіславу Пантелійовичу "Шахта "Червоний партизан" державного
підприємства "Свердловантрацит",
Луганська область
КАЛІНІНУ - прохідникові акціонерного товариства
Сергію Васильовичу "Трест Донецькшахтопроходка"
КАМЕНСЬКОМУ - начальникові дільниці шахти Віктору Дмитровичу "Межирічанська" державного
підприємства "Львіввугілля"
КАРПЕНКУ - гірникові виробничого структурного Миколі Михайловичу підрозділу "Шахта "Павлоградська"
акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
КЛИМЕНКУ - бригадирові державного підприємства Олексію Васильовичу "Шахтоуправління "Південнодонбаське
N 1", Донецька область
КЛЮЦУКУ - гірникові відокремленого підрозділу Петру Микитовичу "Шахта імені О.О. Скочинського"
державного підприємства "Донецька
вугільна енергетична компанія"
КОВАЛЬЧУКУ - технічному директорові державного Ростиславу Йосиповичу підприємства "Волиньвугілля"
КОЖЕВНІКОВУ - вибійникові структурного підрозділу Костянтину Миколайовичу "Шахта імені В.І. Леніна" державного
підприємства "Артемвугілля", Донецька
область
КРАВЧЕНКУ - прохідникові відокремленого підрозділу
Миколі Михайловичу "Шахта N 81 "Київська" державного
підприємства "Ровенькиантрацит",
Луганська область
ЛУПАНУ - гірникові відокремленого підрозділу Костянтину Васильовичу "Шахта "Зоря" державного підприємства
"Сніжнеантрацит", Донецька область
МАМОНОВУ - старшому науковому співробітникові Володимиру Васильовичу Державного науково-дослідного,
проектно-конструкторського і
проектного інституту вугільної
промисловості "УкрНДІпроект", м. Київ
МІЛЯНЮКУ - бригадирові відокремленого підрозділу
Олександру Васильовичу "Шахта N 9 "Нововолинська" державного
підприємства "Волиньвугілля"
НАКРАПАСУ - заступникові начальника дільниці Григорію Мусійовичу відокремленого підрозділу "Шахта
"Холодна Балка" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
ПЕРЕВЕРЗЄВУ - начальникові дільниці Миколі Вікторовичу відокремленого підрозділу "Шахта
"Іловайська" державного підприємства
"Шахтарськантрацит", Донецька область
ПЛЄТНЬОВУ - директорові відокремленого Володимиру Анатолійовичу підрозділу "Шахта "Добропільська"
державного підприємства
"Добропіллявугілля", Донецька область
ПРОСКУРЕНКУ - начальникові дільниці акціонерного Анатолію Олександровичу товариства "Шахта Білоріченська"
державної холдингової компанії
"Луганськвугілля"
РЕМНЬОВУ - гірникові відокремленого підрозділу Віктору Володимировичу "Шахта "1/3 "Новогродівська"
державного підприємства
"Селидіввугілля", Донецька область
РИБАЛКУ - прохідникові відокремленого Борису Андрійовичу підрозділу "Шахтобудівельне
управління" державного підприємства
"Свердловантрацит", Луганська область
СИДОРЕНКУ - заступникові генерального директора Юрію Васильовичу акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
СОРОЦІ - начальникові зміни відокремленого Віктору Іллічу підрозділу "Шахта імені
О.О. Скочинського" державного
підприємства "Донецька вугільна
енергетична компанія"
СТУПИЦЬКОМУ - прохідникові відокремленого Леоніду Михайловичу підрозділу "Шахта "Добропільська"
державного підприємства
"Добропіллявугілля", Донецька область
ТАГІЄВУ - бригадирові відокремленого підрозділу
Юсифу Юнису Огли "Шахта "Вергелівська" державного
підприємства "Луганськвугілля"
ТАРНОПОЛЬСЬКОМУ - начальникові дільниці акціонерного Леоніду Павловичу товариства "Трест
Донецькшахтопроходка"
ФЕДОРЧЕНКУ - гірничомонтажникові відокремленого Олександру Анатолійовичу підрозділу "Шахта "Комсомольська"
державного підприємства "Антрацит",
Луганська область
ЧЕРКАСУ - гірникові шахти "Великомостівська" Петру Тадейовичу державного підприємства
"Львіввугілля"
ЧЕРНЕНКУ - бригадирові відокремленого Сергію Михайловичу підрозділу "Шахта "Червоний партизан"
державного підприємства
"Свердловантрацит", Луганська область
ШЕВЦОВУ - директорові відокремленого Віктору Олексійовичу підрозділу "Шахтоуправління
"Трудівське" державного підприємства
"Донецька вугільна енергетична
компанія"
ШЕВЧЕНКУ - вибійникові структурного підрозділу Івану Петровичу "Шахта "Єнакіївська" державного
підприємства "Орджонікідзевугілля",
Донецька область
ШПАКУ - директорові відокремленого підрозділу
Олексію Федоровичу "Шахта "Північна" державного
підприємства "Макіїввугілля", Донецька
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
МНУХІНУ - заступникові директора Державного Анатолію Григоровичу Макіївського науково-дослідного
інституту з безпеки робіт у гірничій
промисловості, Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ФЕДОРОВУ - генеральному директорові Савелію Дмитровичу науково-виробничого підприємства
"СИНАПС", м. Київ.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 23 серпня 2006 року
N 725/2006



вгору