Документ 670/2015, поточна редакція — Прийняття від 01.12.2015

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 24-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:


Нагородити орденом Свободи


КОВАЛЯ
Омеляна Васильовича

-

учасника національно-визвольного руху, м. Львів


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


СІМСОНА
Едуарда Альфредовича

-

професора Харківського державного політехнічного університету


ТИЩЕНКА
В'ячеслава Олексійовича

-

генерального директора відокремленого підрозділу "Запорізька АЕС" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


ТАРАНЕНКА
Сергія Дмитровича

-

голову правління - генерального директора акціонерного товариства "Дніпропетровський стрілочний завод"


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ДУМЕНКА
Сергія Петровича
(ЕПІФАНІЯ)

-

митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Української православної церкви Київського патріархату, м. Київ


ЛОБАСА
Віталія Михайловича

-

завідувача кафедри Донецького національного медичного університету імені М. Горького


РЕДЮ
Вячеслава Васильовича

-

головного диригента академічного симфонічного оркестру комунального закладу "Запорізька обласна філармонія" Запорізької обласної ради


СОРОКУ
Семена Климовича

-

заступника голови Кіровоградського обласного товариства політичних в'язнів і репресованих


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БАБЕНКА
Миколу Івановича

-

директора Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті


БОЙКА
Андрія Віталійовича

-

члена Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану, Харківська область


БУРКА
Сергія Івановича

-

головного диригента академічного камерного оркестру "Віртуози Львова" Львівської обласної філармонії


ГОЦА
Володимира Івановича

-

декана Київського національного університету будівництва і архітектури


ГУМЕНЮКА
Павла Зіновійовича
(АГАПІТА)

-

намісника Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря міста Києва


ДЕРДУ
Івана Івановича

-

голову Київської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"


ДЖУРИНСЬКОГО
Олега Олександровича

-

заступника голови наглядової ради "ВіДі Груп", Київська область


ЗІНКЕВИЧ
Яну Вадимівну

-

учасника антитерористичної операції, Дніпропетровська область


КВІТА
Сергія Мироновича

-

Міністра освіти і науки України


КОЛОДІЯ
Петра Несторовича

-

голову Львівської обласної ради


КОНДРАЦЬКОГО
Миколу Івановича

-

головного лікаря комунального закладу "Черкаська обласна дитяча лікарня" Черкаської обласної ради


КОСИЛА
Михайла Юрійовича

-

директора Івано-Франківського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді


ПАРУБІЯ
Володимира Івановича

-

директора громадської організації "Інститут національної пам'яті", м. Львів


ТРАЧУКА
Олексія Леонідовича

-

начальника депо Хмельницького комунального підприємства "Електротранс"


ТРОФИМЛЮКА
Олександра Миколайовича

-

першого проректора Київської православної богословської академії


ФЕЛЬДМАНА
Бориса Яковича

-

співзасновника Міжнародного благодійного фонду "Фонд Олександра Фельдмана", м. Харків


ФІРСТОВА
Сергія Олексійовича

-

заступника директора Інституту проблем матеріалознавства імені І. М. Францевича НАН України, м. Київ


ШУТАКА
Івана Тодоровича

-

голову Путильської районної організації ветеранів, Чернівецька область


Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня


НОВІКОВА
Олега Анатолійовича

-

члена Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану, Харківська область


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


БОРОДЕНКА
Максима Миколайовича

-

командира відділення 9 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у м. Києві, прапорщика служби цивільного захисту


ГАЛИЦЬКОГО
Анатолія Петровича

-

старшого водія відділення 13 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у м. Києві, старшого прапорщика служби цивільного захисту


РИТОВА
Дениса Анатолійовича
(посмертно)

-

старшого пожежного-рятувальника 4 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у м. Києві, сержанта служби цивільного захисту


СТУПАКІВСЬКОГО
Андрія Анатолійовича
(посмертно)

-

заступника начальника 4 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у м. Києві, старшого лейтенанта служби цивільного захисту


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БРИТАН
Юлію Іванівну

-

директора Світлівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Добропільської районної ради, Донецька область


БУКОВСЬКУ
Соломію Федорівну

-

голову Рівненського обласного товариства політичних в'язнів і репресованих


ДЯЧЕНКО
Людмилу Іванівну

-

віце-президента Національного університету "Києво-Могилянська академія"


МЕЛЬНИКОВУ
Ольгу Олександрівну

-

оператора машинного доїння молочнотоварної ферми підприємства "Юхимівське", Вінницька область


ПЕТУХОВУ
Любов Євгенівну

-

декана факультету Херсонського державного університету


ПЕЧАРСЬКУ
Віру Петрівну

-

заступника директора, викладача вищого навчального комунального закладу "Балтське педагогічне училище" Одеської області


РОГАЧОВУ
Олену Іванівну

-

професора кафедри Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"


СМІЯН
Олену Аркадіївну

-

заступника керівника Управління Апарату Верховної Ради України


СОРВАЧОВУ
Валентину Іванівну

-

заступника директора виконавчого філії Національної телекомпанії України "Луганська регіональна дирекція"


ФІНКОВУ
Олену Петрівну

-

головного лікаря комунального закладу "Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 9" Дніпропетровської обласної ради


ЮРЧЕНКО
Олену Юріївну

-

голову Воловецької районної ради Організації ветеранів України, Закарпатська область


Нагородити медаллю "За врятоване життя"


ТРОНОВА
Олега В'ячеславовича

-

слюсаря цеху акціонерного товариства "Харківська ТЕЦ-5"


ЧОМКА
Ярослава Степановича
(посмертно)

-

члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія Революції", м. Івано-Франківськ


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ГРЕЧАНИК
Людмилу Іванівну

-

начальника Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області


ДРАГУН
Юлію Юріївну

-

активіста Тячівської районної громадської організації "Митці Тячівщини", Закарпатська область


НЕЧИПОРЕНКА
Володимира Івановича

-

машиніста філії "Конотопський райавтодор" дочірнього підприємства "Сумський облавтодор"


ПАПАША
Василя Миколайовича

-

слюсаря державного підприємства "Новатор", м. Хмельницький


РУЖЕЦЬКОГО
Сергія Васильовича

-

головного консультанта відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії


СТАРИКОВУ
Людмилу Максимівну

-

завідувача відділення державної установи "Інститут гастроентерології Національної академії медичних наук України", м. Дніпропетровськ


Нагородити відзнакою Президента України - Хрестом Івана Мазепи


ГУМЕНЮКА
Дмитра-Олеся Миколайовича

-

голову Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БУЖИНСЬКІЙ
Катерині Володимирівні

-

солістці-вокалістці творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БОДЯНУ
Дмитру Анатолійовичу

-

солістові балету Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м. Київ


ГОРБУНОВУ
Юрію Миколайовичу

-

акторові, ведучому програм товариства "Телерадіокомпанія "Студія 1+1", м. Київ


ГРЕЧКО
Ірині Олексіївні

-

артистці-вокалістці академічного ансамблю народної музики "Візерунок" установи Тернопільської обласної ради "Тернопільська обласна філармонія"


КОРЖУКУ
Василю Івановичу

-

артистові драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


КРАМАРЄВІЙ
Оксані Юріївні

-

солістці опери - провідному майстру сцени державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"


СПУСКАНЮКУ
Володимиру Захаровичу

-

члену правління Вінницької обласної організації Національної спілки архітекторів України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


БОНЮ
Віктору Михайловичу

-

головному інженерові філії "Хустська ДЕД" дочірнього підприємства "Закарпатський облавтодор"


ХАРЧЕНКУ
Олегу Івановичу

-

першому віце-президентові Української державної корпорації по виконанню монтажних і спеціальних будівельних робіт "Укрмонтажспецбуд", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"


ЛОЗІНУ
Андрію Афонійовичу

-

директорові малого підприємства - науково-виробничої фірми "Продекологія", м. Рівне


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


ЗІЛЬБЕРШТЕЙНУ
Дмитру Яковичу

-

учителеві Конотопської гімназії Конотопської міської ради, Сумська область


КОЖУХАРЮ
Миколі Васильовичу

-

заступникові директора, учителю комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання "Ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад "Вікторія-П" Кіровоградської міської ради


МАТВЕЙЧУКУ
Анатолію Степановичу

-

директорові Володимир-Волинського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 ліцей", Волинська область


МОСКАЛЕНКО
Тетяні Миколаївні

-

заступникові директора, учительці Богуславецького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" імені М.О. Максимовича Золотоніської районної ради, Черкаська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


ГАЙДАЙЧУКУ
Віктору Васильовичу

-

завідувачеві кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури, доктору технічних наук, професорові


КОСТЕРІНУ
Сергію Олексійовичу

-

заступникові директора Інституту біохімії імені О. В. Палладіна НАН України, доктору біологічних наук, професорові, м. Київ


ОНУФРІЙЧУКУ
Михайлу Яковичу

-

президентові Всеукраїнської громадської організації "Українська асоціація виробників поліграфічної продукції", кандидату історичних наук, м. Київ


ХАРЕБІ
Володимиру Васильовичу

-

заступникові академіка-секретаря Відділення Національної академії аграрних наук України, доктору сільськогосподарських наук, професорові, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


КОРОБКУ
В'ячеславу Івановичу

-

диригентові, генеральному директору Київського академічного муніципального духового оркестру


НОСЕНКОВУ
Володимиру Миколайовичу

-

завідувачеві кафедри Харківської державної академії дизайну і мистецтв


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


ДЕРКАЧУ
Юрію Петровичу

-

донорові, м. Луцьк


САВЧУКУ
Віктору Іллічу

-

донорові, м. Рівне


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


ТУРЯНСЬКОМУ
Юрію Івановичу

-

головному науковому співробітникові відділу Науково-дослідного інституту фінансового права, Київська область


ЦИБІ
Романі Петрівні

-

директорові Департаменту - головному бухгалтерові Міністерства фінансів України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


ВЕРЕМЧУК
Марії Михайлівні

-

директорові дирекції програм Львівської обласної державної телерадіокомпанії


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БУРЧИНСЬКОМУ
Василю Георгійовичу

-

лікареві - судово-медичному експерту відділу державної установи "Головне бюро судово-медичної експертизи Міністерства охорони здоров'я України", м. Київ


ГРИЦЕВИЧУ
Роману Євгеновичу

-

завідувачеві відділення Львівської 1-ї міської клінічної лікарні імені князя Лева


КОТУ
Михайлу Андрійовичу

-

лікареві відділення комунального закладу "Дніпропетровське клінічне об'єднання швидкої медичної допомоги" Дніпропетровської обласної ради


ЛИГИРДІ
Ользі Федорівні

-

завідувачеві відділення Національного інституту раку, м. Київ


ПЕРШУКОВУ
Олександру Івановичу

-

лікареві медичного центру "Євролаб" товариства "Євролаб", м. Київ


ПРОСКУРНІ
Людмилі Анатоліївні

-

лікареві відділення Національного інституту раку, м. Київ


СВІНЦІЦЬКОМУ
Валентину Станіславовичу

-

провідному науковому співробітникові відділення Національного інституту раку, м. Київ


СЕРЕДІ
Степану Васильовичу

-

головному лікареві комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер"


СИЧОВУ
Олегу Сергійовичу

-

керівникові відділу, ученому секретарю державної установи "Національний науковий центр "Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска Національної академії медичних наук України", м. Київ


СІРМАН
Яні Вадимівні

-

завідувачеві відділення Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні "Центр мікрохірургії ока"


СТРОКАНЮ
Андрію Миколайовичу

-

заступникові головного лікаря клінічної лікарні "Феофанія" Державного управління справами


ШЕКЕРІ
Олегу Григоровичу

-

директорові Інституту сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Міністерства охорони здоров'я України, м. Київ


ЯЦИНІ
Олександру Івановичу

-

лікареві Національного інституту раку, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


ДЗЮБЕНКУ
Олександру Миколайовичу

-

начальникові Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства


ІВАНЮКУ
Ігорю Дмитровичу

-

директорові Малинського лісотехнічного коледжу, Житомирська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


БАРАННІКУ
Віталію Вікторовичу

-

заступникові головного інженера казенного підприємства "Науково-виробничий комплекс "Іскра", м. Запоріжжя


ВЕНГЕРЕНКУ
Віктору Єгоровичу

-

заступникові директора - начальнику виробництва акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя


КРИВКУ
Сергію Володимировичу

-

головному конструкторові проектів державного підприємства "Дослідно-проектний центр кораблебудування", м. Миколаїв


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"


БОНДЮК
Любові Миколаївні

-

головному лікареві ветеринарної медицини державного підприємства "Дослідне господарство "Елітне" Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


БІЛОМУ
Євгену Миколайовичу

-

викладачеві Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського


БУЦЕНКО
Надії Дмитрівні

-

головному науковому співробітникові відділу державного архіву Донецької області


КІСЕЛИЧНИКУ
Михайлу Миколайовичу

-

директорові філії "Палац культури імені Т.Г. Шевченка" акціонерного товариства "Трускавецькурорт", Львівська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


ВАЩЕНКО
Марині Іванівні

-

директорові комунального закладу освіти "Загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 3" Дніпропетровської обласної ради


ГУГНІНУ
Едуарду Анатолійовичу

-

заступникові голови Запорізької обласної державної адміністрації


ЗАХАРЧЕНКУ
Петру Володимировичу

-

завідувачеві кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури


КОЧЕРЗІ
Надії Костянтинівні

-

завідувачеві кафедри Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка


ПРИМУШКО
Наталії Миколаївні

-

завідувачеві дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 13 "Берізка" загального розвитку дітей Ніжинської міської ради, Чернігівська область


САКАРІ
Юрію Дмитровичу

-

проректорові Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"


СВІДЛОВУ
Юрію Івановичу

-

начальникові державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка, м. Суми


СЄРЯКОВІЙ
Ірині Іванівні

-

проректорові Київського національного лінгвістичного університету


СІЧКУ
Віктору Михайловичу

-

доцентові кафедри Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


МІГУНОВІЙ
Ганні Петрівні

-

головному інженерові державної установи "Інститут гастроентерології Національної академії медичних наук України", м. Дніпропетровськ


РУТКІВСЬКІЙ
Світлані Євгеніївні

-

старшій сестрі медичній відділення Національного інституту раку, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


БІЛЕЦЬКІЙ
Ларисі Василівні

-

провідному інженерові-технологу товариства "Українсько-словенське підприємство "Хлібопекарський комплекс "Кулиничівський", Харківська область


ЄФИМОВУ
Володимиру Геннадійовичу

-

провідному інженерові дільниці товариства "Миколаївський глиноземний завод"


ІСАЄНКУ
Михайлу Геннадійовичу

-

генеральному директорові державного підприємства "Донецький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"


КІКАЛЕНКУ
Андрію Павловичу

-

слюсареві-ремонтнику цеху акціонерного товариства "АЗОТ", м. Черкаси


КОВАЛКУ
Олександру Михайловичу

-

керівникові проектів та програм Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


КОСТЕНКУ
Христофору Антоновичу

-

голові правління акціонерного товариства "Автобаза № 1", м. Київ


ТАТАРІНУ
Василю Івановичу

-

заступникові директора товариства "Промтехнтранс", Хмельницька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


МЕЛКОНЯНУ
Генрі Месниковичу

-

директорові підприємства "Агрофірма "Гаван", Херсонська область


СОБОЛЕВСЬКОМУ
Ігорю Костянтиновичу

-

пасічнику, голові спілки громадської організації "Бджоляри Радомишля", Житомирська область


ЯРЕМІ
Олександру Григоровичу

-

директорові підприємства "Земля Переяславщини", Київська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


БОЙМ
Світлані Миколаївні

-

заступникові директора департаменту Житомирської обласної державної адміністрації


ВЛАСЮК
Тетяні Михайлівні

-

директорові Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді


ІНДЄ
Дмитру Юрійовичу

-

директорові навчального комп'ютерного центру Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів "Майбутнє"


ЛАНТУХУ
Івану Михайловичу

-

директорові Орлівського психоневрологічного інтернату, Чернігівська область


МАНІДІНІЙ
Любові Олександрівні

-

начальникові управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Ленінському району


ПАРАСКІВІ
Мирославу Степановичу

-

директорові Чернівецького геріатричного пансіонату


ПАЦУЛІ
Ірині Несторівні

-

логопедові установи Тернопільської обласної ради "Петриківський обласний комунальний дитячий будинок-інтернат"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


БОЙКУ
Віктору Михайловичу

-

начальникові цеху Центру технічної експлуатації телекомунікаційної транспортної мережі № 1 філії "Дирекція первинної мережі акціонерного товариства "Укртелеком", м. Київ


ЛОТЮКУ
Петру Васильовичу

-

заступникові голови правління Житомирської облспоживспілки


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"


ФЕДОРЕНКУ
Василю Арсенійовичу

-

заступникові директора Дунайського біосферного заповідника НАН України, Одеська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


ГЛУЩЕНКО
Світлані Володимирівні

-

начальникові управління Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ


МОТЛЯХУ
Олександру Івановичу

-

провідному науковому співробітникові навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції Національної академії внутрішніх справ, м. Київ


ЦИБУЛЬСЬКІЙ
Юлії Станіславівні

-

начальникові управління Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ"


МАРЧЕНКУ
Григорію Борисовичу

-

директорові Департаменту Державної служби України з надзвичайних ситуацій


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


АВРАМЕНКУ
Володимиру Андрійовичу

-

члену виконкому Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, м. Київ


ДМИТРАСЕВИЧУ
Ярославу Івановичу

-

учителеві комунального закладу Львівської обласної ради "Львівське училище фізичної культури"


КОБІ
Миколі Павловичу

-

тренерові-викладачу Рівненської районної дитячо-юнацької спортивної школи "Колос"


ЛАЗАРЕНКУ
Віктору Михайловичу

-

заступникові директора комунального позашкільного навчального закладу "Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу "Юність", м. Чернігів


ПРУДНІКОВУ
Ігорю Вікторовичу

-

тренерові-викладачу спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Україна"


ШПАКОВУ
Олександру Олександровичу

-

старшому тренерові футбольної школи "Динамо" Київ"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


НАГУЛЯКУ
Петру Івановичу

-

художникові-живописцю, м. Одеса


ЦАРИКУ
Михайлу Зеновійовичу

-

художникові, старшому викладачу кафедри Львівської національної академії мистецтв


ШЕВЧУКУ
Миколі Степановичу

-

художникові, викладачу комунальної установи Тернопільської обласної ради "Теребовлянське вище училище культури".

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
1 грудня 2015 року
№ 670/2015




вгору