Документ 591/2010, поточна редакція — Прийняття від 30.04.2010

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення
державними нагородами України
з нагоди Дня Перемоги

За мужність і самопожертву, виявлені в боротьбі з
фашистськими загарбниками у відстоюванні свободи і незалежності
Вітчизни, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху,
патріотичне виховання молоді п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
КАПІТОНЕНКА - голову Волинської обласної ради Миколу Івановича організації ветеранів України
КУЦЕНКА - голову ради Херсонської обласної Віктора Арсентійовича організації ветеранів України
ОРЛОВА - голову Волинської обласної Федора Денисовича організації інвалідів війни
та Збройних Сил
ПОЛУНЄЄВА - активіста ветеранського руху, Володимира Петровича учасника розмінування, інваліда
Великої Вітчизняної війни, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АДАМОВА - члена президії Деснянської районної
Миколу Миколайовича ради ветеранів, полковника у
відставці, м. Чернігів
БОЛЬШАКОВА - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Антона Федотовича полковника міліції у відставці,
м. Львів
БОЧЕКА - Героя Радянського Союзу, ветерана
Петра Семеновича Великої Вітчизняної війни,
полковника міліції у відставці,
м. Львів
БРОДСЬКОГО - члена ветеранської організації Володимира Костянтиновича Тростянецького районного відділу
Головного управління МВС України у
Вінницькій області, полковника
міліції у відставці
БУТЕНКО - голову ради жінок-фронтовичок при
Тамару Василівну Харківському обласному комітеті
ветеранів війни
ВАНСЯЦЬКОГО - заступника голови Черкаської Сергія Михайловича обласної організації ветеранів
ГЛАЗОВА - голову Вінницької міської ради Володимира Васильовича організації ветеранів України,
генерал-майора у відставці
ДОБРОВОЛЬСЬКОГО - голову Збаразького районного Ярослава Петровича відділення Всеукраїнського
об'єднання ветеранів, Тернопільська
область
ДРОБИШЕВА - голову первинної організації Олександра Афанасійовича ветеранів с. Лисогірка Запорізького
району, Запорізька область
ДУНАЄВА - голову об'єднаної спілки Івана Дмитровича ветеранів-однополчан гвардійських
мінометних частин і артилерії
Запорізької обласної ради
ветеранів війни і праці
ЕНДЕЛЬШТЕЙНА - пенсіонера, активіста ветеранського
Мирона Яковича руху, м. Миколаїв
ЄГОРОВА - професора кафедри Донбаського Ювеналія Івановича державного технічного університету,
Луганська область
ЄРЕМЕНКА - члена ради ветеранської організації
Андрія Марковича мікрорайону Лезнєво міста
Хмельницького
ЄЩЕНКА - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Володимира Дмитровича полковника внутрішньої служби у
відставці, Волинська область
ЖУЧЕНКА - голову Кіровоградської міської Володимира Антоновича організації ветеранів війни і
спорту
ЗОСІМОВА - члена ветеранської організації Федора Матвійовича апарату Головного управління МВС
України в Донецькій області,
полковника міліції у відставці
КАСПРОВА - члена Чернівецької обласної ради Михайла Андрійовича організації ветеранів України
КАЛЬОНОВА - повного кавалера орденів Слави, Андрія Григоровича ветерана Великої Вітчизняної війни,
полковника міліції у відставці,
м. Львів
КІРША - заступника голови ради ветеранської
Олександра Аркадійовича організації євреїв міста
Дніпропетровська
КЛЕВАНСЬКОГО - пенсіонера, активіста ветеранського
Федора Михайловича руху, м. Хмельницький
КЛИМЕНКА - члена Дніпропетровської обласної Володимира Івановича ради ветеранів
КОЛОМІЙЦЯ - члена ради первинної ветеранської
Олексія Миколайовича організації мікрорайону Раково
міста Хмельницького
КОНДРАЧУКА - пенсіонера, активіста ветеранського
Петра Леонтійовича руху, Миколаївська область
КРАВЧЕНКА - голову Немирівської районної Леоніда Кузьмича організації ветеранів України,
Вінницька область
КРАСНУХІНА - начальника штабу цивільної оборони
Іллю Єгоровича Національного гірничого
університету, полковника у
відставці, м. Дніпропетровськ
КРАМАРОВСЬКОГО - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Леоніда Мойсейовича професора кафедри Одеського
державного економічного
університету
КУЗЬМЕНКА - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Онуфрія Петровича підполковника міліції у відставці,
м. Харків
КУРИЛА - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Володимира Михайловича професора Київського національного
лінгвістичного університету
ЛАДУ - члена Чернівецької обласної ради Михайла Олександровича організації ветеранів України
ЛОГІНОВА - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Олексія Георгійовича полковника міліції у відставці,
Автономна Республіка Крим
ЛУКАЧА - голову правління Тячівської Дмитра Васильовича районної організації "Товариство
добровольців Закарпаття - учасників
війни", Закарпатська область
ЛЮДНОГО - члена Кам'янської районної Федора Петровича організації ветеранів Черкаської
області
МЕДВЕДЯ - голову Шосткинської міської Миколу Миколайовича організації ветеранів, Сумська
область
МЕЛЬНИКА - голову ради Полтавської обласної Олексія Федоровича організації ветеранів
МІЩЕНКА - члена президії Кременчуцької Бориса Леонідовича районної ради організації ветеранів
Полтавської області
МУСАТЕНКА - члена президії Уманської районної
Івана Івановича організації ветеранів, Черкаська
область
ПАВЛОВА - члена Сєвєродонецької міської ради
Миколу Тихоновича ветеранів, полковника юстиції у
відставці, Луганська область
ПИЛЕНКА - заступника голови Ужгородської Михайла Васильовича міської ради інвалідів війни та
Збройних Сил України, Закарпатська
область
ПОНОМАРЕНКА - члена асоціації ветеранів Олега Івановича Управління МВС України в
Миколаївській області, полковника
міліції у відставці
ПРОКІНА - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Дмитра Михайловича полковника міліції у відставці,
м. Харків
РОСЯ - голову первинної ветеранської Івана Федотовича організації Подільського державного
аграрно-технічного університету,
Хмельницька область
САМОФАЛОВА - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Костянтина Григоровича професора кафедри Національного
технічного університету України
"Київський політехнічний інститут"
САХНА - голову первинної ветеранської Павла Павловича організації села Інзівка
Приморського району Запорізької
області
САЯ - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Олексія Андрійовича наукового працівника Інституту
педагогіки АПН України, м. Київ
СВАРАНЧУКА - члена президії Київської міської Миколу Васильовича організації колишніх партизанів і
підпільників Великої Вітчизняної
війни
СЛУЦЬКОГО - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Ісаака Наумовича полковника міліції у відставці,
м. Севастополь
СОКОЛОВСЬКОГО - голову Золочівської районної Володимира Івановича організації ветеранів України,
Харківська область
СТЕЦЕНКА - доцента кафедри Херсонського Миколу Васильовича національного технічного
університету
СУСЛОВА - професора кафедри Національного Віталія Павловича університету кораблебудування імені
адмірала Макарова, м. Миколаїв
СУХАНОВА - голову об'єднання Павла Федоровича ветеранів-однополчан
повітряно-десантних військ та
спеціального призначення
ради Дніпропетровської обласної
організації ветеранів України
ТОЦЬКОГО - заступника голови ради Пологівської
Василя Івановича районної організації ветеранів,
Запорізька область
ХАНТІЛЯ - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Михайла Федоровича полковника внутрішньої служби у
відставці, м. Київ
ХАРЬКІНА - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Івана Михайловича полковника міліції у відставці,
Донецька область
ЧЕБОТАРЬОВА - активіста Закарпатського обласного
Сергія Петровича товариства інвалідів Всеукраїнської
організації інвалідів "Союз
організацій інвалідів України"
ШИНКАРЬОВА - заступника голови Миколаївської Михайла Афанасійовича обласної ради ветеранів
ШМАГІНА - члена ради ветеранів Миколаївської
Ізраїля Мендельєвича єврейської релігійної громади
ЯЗИКОВА - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Бориса Микитовича старшого лейтенанта міліції у
відставці, Кіровоградська область
ЯКИМЧУКА - Героя Радянського Союзу, ветерана
Олександра Івановича Великої Вітчизняної війни,
полковника міліції у відставці,
Хмельницька область
Нагородити орденом Богдана Хмельницького I ступеня
БАТЕХУ - Героя Радянського Союзу, члена Василя Панасовича Сумської міської організації
ветеранів України
МАЛЬКА - Героя Радянського Союзу, члена Івана Сергійовича Луганської обласної організації
ветеранів України
УШАКОВА - Героя Радянського Союзу, колишнього
Дмитра Андрійовича доцента кафедри Харківського
національного університету імені
В.Н. Каразіна
ФОСТЕНКА - повного кавалера орденів Слави, Миколу Семеновича почесного члена ради Конотопської
міської організації інвалідів війни
та Збройних Сил, Сумська область
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
БІГУНЦЯ - голову обласної ради Організації Івана Юрійовича ветеранів України Закарпатської
області
БОБИЛЬОВА - голову Богунської районної ради Германа Івановича ветеранів міста Житомира
БОЧКАРЬОВА - члена президії Севастопольського Михайла Павловича комітету ветеранів війни і Збройних
Сил, голову ради ветеранів оборони
Москви, контр-адмірала у відставці
БУБЛІКОВА - члена президії Васильківської Олексія Васильовича міської організації ветеранів,
Київська область
ВОРОНОВА - члена Первомайської міської ради Олексія Миколайовича ветеранів, Луганська область
ВОРОНЦОВА - голову ради Євпаторійської міської
Миколу Васильовича організації інвалідів війни і
Збройних Сил, Автономна Республіка
Крим
ВРОНСЬКОГО - члена Київської міської ради Аполінарія Степановича ветеранів
ГОРБЕНКА - заступника голови ради Івана Івановича Індустріальної районної у місті
Дніпропетровську організації
ветеранів України
ГРУШЕЦЬКОГО - члена районної ради Організації Василя Йосиповича ветеранів Кодимського району,
Одеська область
ГУРЖІЯ - повного кавалера орденів Слави, Федора Павловича активіста ветеранського руху,
Донецька область
КАЛІБЕРДУ - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Івана Афанасійовича генерал-майора юстиції у відставці,
м. Львів
КАРПЕНКА - голову комісії Житомирської Івана Прокоповича обласної ради ветеранів
КОЛЕСНІКОВА - Героя Радянського Союзу, почесного
Олексія Васильовича члена Дніпропетровської обласної
організації ветеранів України
КОРОТАЄВА - голову ради ветеранів Василя Митрофановича Сімферопольського вищого
військово-політичного будівельного
училища, Автономна Республіка Крим
КРАСНОВА - голову сектору Організації Василя Сергійовича ветеранів 38 армії (корпусу),
м. Івано-Франківськ
ЛЕБЕДЕВА - голову комітету фронтовиків Олексія Васильовича територіальної ради ветеранів,
м. Керч, Автономна Республіка Крим
МЕЛЬНИЧУКА - голову комісії Сумської міської Петра Петровича ради організації ветеранів України
МОСКАЛЬОВА - пенсіонера, активіста ветеранського
Григорія Олексійовича руху, м. Донецьк
МОСОЛОВА - заступника голови Харківської Миколу Івановича обласної організації інвалідів
війни та Збройних Сил
НІКІТЕНКА - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Петра Романовича генерал-лейтенанта у відставці,
м. Київ
ОВСАКА - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Степана Петровича полковника міліції у відставці,
Закарпатська область
ПАВЛОВА - члена ради Вінницької міської Івана Григоровича організації ветеранів, полковника у
відставці
ПАТУКА - члена президії Севастопольського Івана Івановича комітету ветеранів війни і Збройних
Сил, голову ради ветеранів
учасників оборони та визволення
Севастополя
ПІЗОВА - голову Косівської районної ради Володимира Юрійовича Організації ветеранів України,
Івано-Франківська область
РЕПНИКОВА - заступника голови ради Криворізької
Віктора Петровича міської організації ветеранів
України, Дніпропетровська область
РИКОВА - заступника голови Житомирської Юхима Івановича обласної ради ветеранів
САЛТОВЦЯ - члена ради ветеранів Одеського Івана Михайловича морського торговельного порту
СЄЛІФОНОВА - Героя Радянського Союзу, ветерана
Івана Івановича Великої Вітчизняної війни,
генерал-майора у відставці, м. Київ
СИЗОНЦЯ - пенсіонера, активіста ветеранського
Іллю Ілліча руху, Волинська область
ТКАЧЕНКА - голову первинної організації Івана Миновича ветеранів села Нерубайка
Новоархангельського району,
Кіровоградська область
ТРОФІМЕНКА - члена комітету організації Романа Макаровича ветеранів Державної прикордонної
служби України, полковника
у відставці, м. Одеса
ТЮГАЄВА - голову комітету ветеранів війни Миколу Омеляновича Аршинцевської районної
територіальної ради міста Керчі,
Автономна Республіка Крим
ШКІРДАНЯ - члена Звенигородської районної Анатолія Миколайовича організації ветеранів, Черкаська
область
ЮДІНА - члена ради організації ветеранів Івана Єрмолайовича Білгород-Дністровського району,
Одеська область
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
ГЕРГОВСЬКОГО - члена Житомирської обласної ради Станіслава Казимировича ветеранів Всеукраїнської асоціації
ветеранів та пенсіонерів МНС
України
ГОНЧАРОВА - голову Маловисківської районної Олексія Степановича організації ветеранів України,
Кіровоградська область
КУПЧИШИНА - заступника голови комісії ради Михайла Федоровича Організації ветеранів України,
м. Київ
ЛАТИША - члена ветеранської організації Павла Корнійовича Головного управління МНС України у
Львівській області
МИХАЙЛИКА - члена Ради ветеранів центрального
Петра Івановича апарату МНС України
НЕТУДИХАТУ - активіста ветеранського руху, Івана Михайловича Київська область
ОПРИЩЕНКА - члена Ради ветеранів центрального
Анатолія Павловича апарату МНС України
РАДЧЕНКА - члена ветеранської організації Петра Тимофійовича Головного управління МНС України в
Луганській області
РАТУШНОГО - пенсіонера, активіста ветеранського
Івана Федоровича руху, Кіровоградська область
РУБАНА - пенсіонера, активіста ветеранського
Петра Михайловича руху, Кіровоградська область
СИРОКВАШУ - члена ветеранської організації Андрія Володимировича Головного управління МНС України в
Київській області
СОКУРА - члена президії Катеринопільської Миколу Самсоновича районної організації ветеранів
України, Черкаська область
ХАРЧЕНКА - голову Організації ветеранів Петра Макаровича Новоукраїнського району,
Кіровоградська область
ЧУПАКА - ветерана прикордонних військ, Василя Олексійовича полковника у відставці, м. Чернівці
Нагородити орденом "За мужність" I ступеня
ЄВДОКИМЕНКА - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Миколу Івановича капітан-лейтенанта запасу, м. Київ
ПЕУНОВА - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Вадима Костянтиновича члена Донецької організації
Національної спілки письменників
України
ШОВКУНА - голову президії ради Прилуцької Сергія Гордійовича міської організації ветеранів,
Чернігівська область
Нагородити орденом "За мужність" II ступеня
БАНЯСА - активіста ветеранського руху, Івана Андрійовича Донецька область
БУРЛАЧКУ - члена ради Охтирської міської Івана Полікарповича організації ветеранів, Сумська
область
ВЕСЕЛКОВА - заступника голови ради об'єднання
Анатолія Костянтиновича ветеранів Військово-Морського
Флоту, м. Одеса
ЄЛІСЄЄВА - члена президії Севастопольського Василя Федоровича комітету ветеранів війни і Збройних
Сил, голову об'єднаної ради
ветеранів морської піхоти, капітана
2 рангу у відставці
КОСТОВСЬКОГО - голову Ради партизанів Комітету Василя Олександровича ветеранів війни м. Керч, Автономна
Республіка Крим
КРАВЧУКА - голову Кременчуцької міської Івана Флоровича організації інвалідів війни та
Збройних Сил, Полтавська область
КРАСОВСЬКОГО - заступника голови ради Черкаської
Петра Семеновича міської громадської організації
ветеранів
ЛІРНІЧЕНКА - члена президії Одеської міської Михайла Костянтиновича організації ветеранів
війни-однополчан
ЛОХМАТОВА - члена Ради ветеранів однополчан Миколу Андрійовича 51-ї Армії Організації ветеранів
Автономної Республіки Крим
МЕЛЬНИКОВА - голову Підволочиської районної Івана Миколайовича організації Організації ветеранів
України, Тернопільська область
ОВОДКІНА - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Івана Максимовича полковника міліції у відставці,
м. Запоріжжя
СВЕРДЛОВА - члена президії Перевальської Миколу Ілліча районної ради ветеранів, Луганська
область
СЕЛЮЧЕНКА - голову первинної ветеранської Івана Петровича організації с. Радянська Слобода
Чернігівської області
СКОРОХОДА - голову Лисичанської міської Петра Григоровича організації інвалідів війни та
Збройних Сил, Луганська область
ТИНДИКА - пенсіонера, активіста Василя Кириловича ветеранського руху, Київська
область
ТРОШИНА - члена президії Броварської міської
Івана Єгоровича ветеранської організації, Київська
область
ФАСТОВА - члена громадської організації
Івана Стефановича "Ветерани Військово-Морських Сил
Збройних Сил України",
м. Севастополь
ФЕЩЕНКА - голову Коростенської районної Миколу Яковича організації ветеранів, Житомирська
область
ФІЛІПЦЯ - почесного голову Чернівецької Івана Петровича обласної ради організації ветеранів
України
ЧЕСНОКОВА - члена ради Черкаської міської Льва Митрофановича громадської організації ветеранів
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
БЕЗВЕРХОГО - члена первинної організації Григорія Харитоновича ветеранів житлово-комунального
підприємства "Центральний" м. Рівне
ГНИПА - члена Івано-Франківської обласної
Василя Митрофановича ради ветеранів
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
АКІНІНУ - голову комісії Севастопольської Рімму Петрівну міської ради ветеранів України
БУЛКІНУ - члена комітету Міжнародної Зінаїду Петрівну Української спілки учасників війни,
м. Київ
ВАСИЛЕНКО - заступника голови ради Олександру Йосипівну Криничанської районної організації
ветеранів України, Дніпропетровська
область
ЗУБОК - голову Чернігівського міського Ніну Володимирівну відділення Української Спілки
в'язнів-жертв нацизму
ІЛЬЧЕНКО - члена ради первинної організації Євгенію Тимофіївну ветеранів житлово-комунального
підприємства N 3 м. Рівне
КАЦЕР - члена районної ради Організації Євгенію Семенівну ветеранів Приморського району
м. Одеси
КОЧЕТКОВУ - голову ради ветеранів акціонерного
Євгенію Іллівну товариства "Фірма Херсоноблагробуд"
КУЗНЄЦОВУ - члена комітету Міжнародної Інесу Борисівну Української спілки учасників війни,
м. Київ
КУЗНЄЦОВУ - голову молодіжної організації Раїсу Яківну "Нащадки Перемоги" Херсонської
обласної організації ветеранів
ЛИННИК - члена ради Прилуцької міської Анастасію Микитівну організації ветеранів, Чернігівська
область
СМІРНОВУ - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Лідію Миколаївну полковника медичної служби у
відставці, м. Київ
СТУДЬОНОВУ - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Тамару Матвіївну сержанта внутрішньої служби у
відставці, Харківська область
ТВЕРДОХЛЄБОВУ - ветерана Великої Вітчизняної війни,
Ольгу Іванівну полковника міліції у відставці,
м. Вінниця
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
КОСЕНКУ - головному лікареві Донецького
Володимиру Петровичу обласного госпіталю для ветеранів
війни м. Мар'їнки
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
КРАСНЕНКО - консультантові ради Організації Клавдії Іванівні ветеранів України, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ПРЕПОДОБНОМУ - ветеранові Великої Вітчизняної Зоілу Івановичу війни, учаснику хору ветеранів
війни та праці Диканського
районного будинку культури,
Полтавська область
СУДАКОВУ - члену літературної студії "Голос Володимиру Олександровичу ветерана", м. Полтава.

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ, 30 квітня 2010 року
N 591/2010



вгору