Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 26.06.2008584/2008
Документ 584/2008, поточна редакція — Прийняття від 26.06.2008

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад
української державності, багаторічну сумлінну працю, високий
професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
ШПАКА - першого віце-президента - головного Анатолія Петровича ученого секретаря Національної
академії наук України, академіка
НАН України, м. Київ
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ОСЕТИНСЬКОГО - заступника голови Вищого Анатолія Йосиповича господарського суду України
ПАСЕНЮКА - Голову Вищого адміністративного суду
Олександра Михайловича України
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
АНУФРІЄВА - голову правління акціонерного Володимира Олександровича товариства "Міжнародний аеропорт
"Сімферополь", Автономна Республіка
Крим
ДУБИНУ - голову правління Національної Олега Вікторовича акціонерної компанії "Нафтогаз
України", м. Київ
ЛИТВАКА - Керівника Головної служби Секретаріату
Олега Михайловича Президента України
КАРМІНСЬКОГО - начальника спеціалізованої державної
Анатоля Маркевича організації "Київська міська служба
Української інвестиційної експертизи"
ОСАДЧОГО - Керченського міського голову, Олега Володимировича Автономна Республіка Крим
СИРОТУ - народного депутата України Михайла Дмитровича
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
АНДРУЩЕНКА - ректора Національного педагогічного Віктора Петровича університету імені М.П. Драгоманова,
м. Київ
БОНДАРЧУКА - громадського діяча, народного депутата
Андрія Івановича України І скликання, м. Луцьк,
Волинська область
БУРЯКА - заступника голови правління Василя Даниловича акціонерного товариства "Державний
ощадний банк України", м. Київ
ГАСЮКА - голову сільськогосподарського Осипа Амброзовича підприємства агрофірми "Горинь",
Лановецький район, Тернопільська
область
ГРИЦЕНКА - Голову Верховної Ради Автономної Анатолія Павловича Республіки Крим
ЖУНЬКА - Постійного Представника Президента Леоніда Михайловича України в Автономній Республіці Крим
КОСТИЦЬКОГО - народного депутата України II Михайла Васильовича скликання, суддю Конституційного Суду
України у 1996-2005 роках
МАРТІНА - виконавчого директора Київського Гаррі Гаральдовича регіонального відділення Асоціації
міст України
ПИРОЖКОВА - Надзвичайного і Повноважного Посла Сергія Івановича України в Республіці Молдова
САГАНЮКА - Володимир-Волинського міського голову,
Петра Даниловича Волинська область
САЛІТУ - Антрацитівського міського голову, В'ячеслава Антоновича Луганська область
ФІЛІПЧУКА - Міністра охорони навколишнього Георгія Георгійовича природного середовища України
ХОМЕНКА - голову Чернігівської обласної Володимира Миколайовича державної адміністрації
ШАПОВАЛА - депутата Чернігівської обласної ради,
Петра Дмитровича голову постійної комісії з питань
міжрегіонального і транскордонного
співробітництва
ШЕВЧЕНКА - ректора Донецького державного Анатолія Івановича інституту штучного інтелекту
ШМАЛЬЦА - Свердловського міського голову, Олександра Івановича Луганська область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АНДРІЄНКА - заступника керівника апарату - Юрія Георгійовича начальника відділу Миколаївської
обласної державної адміністрації
БОЛЮБАША - директора департаменту Міністерства Ярослава Яковича освіти і науки України
БОНДАРЕНКА - вченого секретаря Вищої атестаційної
Віктора Дмитровича комісії України, м. Київ
БОНДАРЯ - голову Дніпропетровської обласної Віктора Васильовича державної адміністрації
БРАЙКА - Ялтинського міського голову, Автономна
Сергія Борисовича Республіка Крим
ВАСЮНИКА - Віце-прем'єр-міністра України Івана Васильовича
ВІЛКУЛА - почесного президента акціонерного Олександра Юрійовича товариства "Північний
гірничо-збагачувальний комбінат",
народного депутата України
V скликання, Дніпропетровська область
ВІННИКА - голову Каховської районної державної
Олексія Івановича адміністрації, Херсонська область
ВОЗНЮКА - начальника відділу головного Миколу Стаховича управління Генеральної прокуратури
України
ГІЛКО - начальника управління Одеської Валентину Іванівну обласної державної адміністрації
ГОЛЬДЕНБЕРГА - голову правління Миколаївського Михайла Давидовича товариства єврейської культури
ГОРОБЧЕНКА - Таращанського міського голову, Миколу Івановича Київська область
ГРОЙСМАНА - Вінницького міського голову Володимира Борисовича
КАЛИТУ - голову Конотопської районної державної
Василя Григоровича адміністрації, Сумська область
КМІТЯ - тимчасово виконуючого обов'язки голови
Миколу Івановича Львівської обласної державної
адміністрації
КОВАЛЕНКА - голову Автозаводської районної ради Володимира Миколайовича міста Кременчука, Полтавська область
ЛАКАТОША - менеджера приватного Йосипа Людвиковича сільськогосподарського підприємства
"Ласточка", Ужгородський район,
Закарпатська область
ЛИКОВА - начальника управління Секретаріату Олександра Івановича Кабінету Міністрів України
ЛІЩУКА - члена Кіровоградського обласного Гната Васильовича товариства політичних в'язнів
і репресованих
ЛОГВИНЕНКА - голову Донецької обласної державної Володимира Івановича адміністрації
МАКАРЕНКА - президента Сумської Костянтина Володимировича торгово-промислової палати
МАТЧУКА - голову Рівненської обласної державної
Віктора Йосиповича адміністрації
НЕЧИПОРЕНКА - голову апеляційного суду Київської Юрія Аркадійовича області
ОКІСА - Голову Національної служби Олександра Ярославовича посередництва і примирення
ПАВЛЕНКА - Міністра України у справах сім'ї, Юрія Олексійовича молоді та спорту
ПАНЕВІНА - суддю Верховного Суду України Віктора Олександровича
ПАРФАНА - заступника голови Івано-Франківської
Тараса Дмитровича обласної державної адміністрації
ПЛАЧИНДУ - письменника, м. Київ Сергія Петровича
ПОГОРЄЛОГО - голову Старобільської районної Сергія Степановича державної адміністрації, Луганська
область
ПРОКОПЧУКА - заступника голови - керівника апарату
Олександра Анатолійовича Вінницької обласної державної
адміністрації
ПУСТОВІТА - Острозького міського голову, Тараса Олександровича Рівненська область
ПШЕНІЧНОГО - голову Томаківської районної Віктора Вікторовича державної адміністрації,
Дніпропетровська область
РЕБЛЯНА - голову Воловецької районної державної
Михайла Івановича адміністрації, Закарпатська область
РЕВЕНКА - депутата Кіровоградської обласної Анатолія Дмитровича ради
РЕПУХОВА - голову Амвросіївської районної ради,
Бориса Володимировича Донецька область
РОГУЛЮ - голову Золочівської районної Івана Олександровича державної адміністрації, Харківська
область
РЯБКОВА - заступника голови правління Олександра Павловича акціонерного банку "Київська Русь",
м. Сімферополь, Автономна Республіка
Крим
САВЧУКА - проректора Київського національного Володимира Софроновича економічного університету
імені Вадима Гетьмана
СТАНКА - голову Іршавської районної ради, Петра Івановича Закарпатська область
ТИХОМИРА - директора Канівського училища Віктора Петровича культури і мистецтв, Черкаська область
ТОМЧУКА - голову Тиврівської районної Валерія Івановича державної адміністрації, Вінницька
область
ФРІДРІКА - голову Долинської районної Віктора Федоровича громадської організації інвалідів
"Товариш", Кіровоградська область
ХОХЛОВА - голову Іршавської районної державної
Максима Михайловича адміністрації, Закарпатська область
ХРОЛЕНКА - голову Корюківської районної ради, Василя Дмитровича Чернігівська область
ХУСНУТДІНОВА - президента Всеукраїнського татарського
Канафія Місбахетдіновича культурного центру "Туган тел"
("Рідна мова"), м. Київ
ЧИКОЛАЯ - Коростишівського міського голову, Миколу Костянтиновича Житомирська область
ШАПОШНІКА - голову Сумської обласної ради В'ячеслава Івановича
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
БЄЛОВУ - заступника голови Харківської Людмилу Олександрівну обласної державної адміністрації
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
АРУТЮНОВУ - члена правління товариства Беллу Олександрівну "Україна-Вірменія", м. Київ
БАБІЧ - начальника управління апарату Аллу Олексіївну Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)
БЄЛІКОВУ - завідувача відділу управління Ольгу Володимирівну секретаріату Центральної виборчої
комісії
БІЛИК - голову Київської міської Галину Іванівну територіальної виборчої комісії
БУШУ - начальника відділу Талалаївської Раїсу Миколаївну районної державної адміністрації,
Чернігівська область
ГЕРАСИМЕНКО - голову Смілянської районної Мар'яну Володимирівну ради, Черкаська область
ГЕРАСЮТУ - заступника Дніпродзержинського Тетяну Іванівну міського голови, Дніпропетровська
область
ГРИШКО - начальника управління Державного Людмилу Сергіївну комітету України у справах
національностей та релігій
ҐУДЗИК - заступника керуючого справами Олександру Іванівну виконавчого апарату Городенківської
районної ради, Івано-Франківська
область
ГУЛОВУ - зберігача фондів Музею образотворчого
Любов Федосіївну мистецтва імені І.В. Задорожного
відділу культури і туризму Ржищівської
міської ради, Київська область
ГУМЕНЮК - завідувача сектору апарату Одеської Галину Дмитрівну обласної державної адміністрації
ДОРОШЕНКО - Садівського сільського голову, Ніну Петрівну Харківська область
ДОЦЕНКО - заступника Керівника Головної служби
Юлію Юріївну - керівника департаменту Секретаріату
Президента України
КАЧАН - начальника управління прокуратури Світлану Гаврилівну Луганської області
КАЧАНЕНКО - голову Хорольської районної державної
Тетяну Петрівну адміністрації, Полтавська область
КУЗНЕЦОВУ - завідувача Свердловського краєзнавчого
Тетяну Олексіївну музею - відділу Луганського обласного
краєзнавчого музею
ОЛЯНИЧ - Шевченківського сільського голову, Ольгу Василівну Миколаївська область
ОТВЕРЧЕНКО - начальника відділу ведення Державного
Людмилу Петрівну реєстру виборців Новоград-Волинської
районної державної адміністрації,
Житомирська область
ПАВЛОВУ - президента Української нотаріальної Людмилу Миколаївну палати, м. Київ
ПУШКО-ЦИБУЛЯК - начальника головного управління Єлизавету Михайлівну Чернівецької обласної державної
адміністрації
РОМАНИШИНУ - Корнинського сільського голову, Ольгу Петрівну Рівненська область
ТАРАСОВУ - завідувача сектора Запорізької Ларису Борисівну обласної державної адміністрації
ТЕРЕЩУК - заступника директора, головного Наталію Михайлівну зберігана фондів Державного архіву
міста Севастополя
ШИЛО - старшого референта управління Аллу Федорівну Секретаріату Кабінету Міністрів
України
Нагородити орденом Данила Галицького
БІЛОВОЛА - голову Роменської районної ради, Олексія Володимировича Сумська область
ДАРМОГРАЯ - першого заступника голови Олексія Івановича Броварської районної державної
адміністрації, Київська область
ДЕМЧУКА - голову Луцької районної державної Володимира Миколайовича адміністрації, Волинська область
ЗАХЛІБНЯКА - Бабинського сільського голову, Олександра Петровича Чернівецька область
КАПУСТУ - голову Чортківської районної Тараса Ярославовича державної адміністрації, Тернопільська
область
КОМАХУ - Хмельовського сільського голову, Віктора Анатолійовича Кіровоградська область
КРУПКА - Міністра Кабінету Міністрів України Петра Миколайовича
ЛУКАНЮКА - голову Путильської районної Володимира Петровича державної адміністрації, Чернівецька
область
МАКСИМ'ЯКА - заступника голови - керівника Віталія Євгеновича апарату Волинської обласної державної
адміністрації
МОЦНОГО - голову Кіровоградської обласної Василя Кузьмовича державної адміністрації
ОЛІЙНИКА - голову Івано-Франківської обласної Ігоря Мирославовича ради
ПАВЛОВА - заступника голови - керівника Володимира Петровича апарату Фрунзівської районної
державної адміністрації, Одеська
область
ПАНЬКА - голову Старобешівської районної Василя Федоровича державної адміністрації,
Донецька область
ПАСКУ - голову Перемишлянської районної Олега Володимировича державної адміністрації,
Львівська область
РУХЕРА - голову Сарненської районною державної
Петра Віталійовича адміністрації, Рівненська область
СИНИЦЬКОГО - заступника голови Житомирської Станіслава Миколайовича обласної державної адміністрації
СТИЧИНСЬКОГО - заступника голови - керівника апарату
Броніслава Станіславовича Київської міської ради
(Київської міської державної
адміністрації)
ТЕДЄЄВА - директора Державного архіву Олександра Сергійовича Запорізької області
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БОРИСОВУ - Летичівського селищного голову, Людмилу Францівну Хмельницька область
БОРОВИКА - голову Всеукраїнської організації Олександра Михайловича "Конгрес українців Холмщини
і Підляшшя", м. Рівне
ЗАЙЧЕНКО - заступника завідувача відділу - Нелю Валентинівну завідувача сектора Апарату Ради
національної безпеки і оборони
України
КОВАЛЕНКО - помічника члена Центральної виборчої
Олену Олексіївну комісії
КУШТЕНКО - начальника управління Колегії Інну Костянтинівну Рахункової палати України
МАЛИКА - сільського голову с. Малий Маяк, Леоніда Гнатовича Автономна Республіка Крим
МИХАЙЛЕНКА - завідувача кафедри Інституту Олександра Романовича підготовки кадрів Академії
прокуратури України, м. Київ
ПОВАРЕНКОВУ - головного консультанта департаменту Тетяну Вікторівну Апарату Ради національної безпеки
і оборони України
СЕМЧУКА - Бродівського міського голову, Богдана Мироновича Львівська область
СИКУНДУ - державного експерта департаменту Ольгу Василівну Апарату Ради національної безпеки
і оборони України
СОМА - головного консультанта управління Володимира Михайловича секретаріату Центральної виборчої
комісії
ЧУПРІНУ - прокурора відділу прокуратури Любов Павлівну Донецької області
ШВАЙКОВСЬКОГО - Брилівського селищного голову, Миколу Селівестровича Херсонська область
ЯЦЮКА - радника Посольства України у Великій
В'ячеслава Вікторовича Британії
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
БАБЕНКУ - голові Вінницької обласної організації
Дмитру Васильовичу профспілки працівників будівництва
і промисловості будівельних матеріалів
БОЯРИНУ - директорові державного виробничого Петру Іллічу підприємства "Будремкомплект"
НАН України, м. Київ
ГРИЩЕНКУ - першому заступникові Запорізького Володимиру Федосійовичу міського голови
ЛЕШКУ - начальникові філії дочірнього Дмитру Васильовичу підприємства "Івано-Франківський
облавтодор" акціонерного товариства
"Державна акціонерна компанія
"Автомобільні дороги України"
МОРОЗУ - генеральному директорові товариства Василю Гавриловичу будівельної фірми "Чернівціжитлобуд"
РОТОВУ - президентові Інвестиційно-будівельної
Олександру Сергійовичу групи компаній "ГЕРЦ", м. Донецьк
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ВЕЛИЧКУ - директорові Науково-виробничого Олегу Миколайовичу інституту метрологічного забезпечення
вимірювань електромагнітних величин
державного підприємства Всеукраїнський
державний науково-виробничий центр
стандартизації, метрології,
сертифікації та захисту прав
споживачів, м. Київ
ДРОБНОХОДУ - заступникові директора Науково- Миколі Івановичу дослідного інституту українознавства
Міністерства освіти і науки України,
доктору геолого-мінералогічних наук,
професору, м. Київ
ЄРМОЛАЄВУ - директорові Інституту підвищення Віктору Миколайовичу кваліфікації юридичних кадрів
Національної юридичної академії
України імені Ярослава Мудрого,
доктору юридичних наук, професору,
м. Харків
ІВАНЧЕНКУ - заступникові директора Національного
Вячеславу Йосиповичу інституту винограду і вина "Магарач",
доктору сільськогосподарських наук,
професору, м. Ялта, Автономна
Республіка Крим
КОМІСАРЕНКУ - академікові-секретарю Відділення Сергію Васильовичу біохімії, фізіології і молекулярної
біології НАН України, директору
Інституту біохімії
імені О.В. Палладіна НАН України,
доктору біологічних наук, професору,
академіку НАН України, м. Київ
МАТЯШ - директорові Українського Ірині Борисівні науково-дослідного інституту архівної
справи та документознавства, доктору
історичних наук, м. Київ
МОРОЗУ - завідувачеві кафедри Національного Олександру Івановичу університету "Львівська політехніка",
доктору технічних наук, професору
ПАТЕРУ - завідувачеві відділу Інституту Івану Григоровичу українознавства імені І. Крип'якевича
НАН України, доктору історичних наук,
м. Львів
ПИСЬМЕННОМУ - деканові, завідувачеві кафедри Євгену Миколайовичу Національного технічного університету
України "Київський політехнічний
інститут", доктору технічних наук,
професору
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ГРЕСЮ - голові Черкаської обласної ради Володимиру Анатолійовичу
КАПІНУСУ - заступникові Керівника Головної Євгенію Валерійовичу служби - керівнику департаменту
Секретаріату Президента України
КВОЧАК - начальникові головного управління з Вірі Миколаївні питань євроінтеграції, зовнішніх
зв'язків та інвестицій
Івано-Франківської обласної державної
адміністрації
КОСЯНЧУК - начальникові управління Державного Наталії Олександрівні управління справами
МАШОШИНУ - начальникові головного управління Віктору Олександровичу Донецької обласної державної
адміністрації
ПІНСЬКОМУ - начальникові Управління Олександру Івановичу зовнішньоекономічної політики та
міжнародного співробітництва
Секретаріату Кабінету Міністрів
України
ПРАВУ - голові Чугуївської районної державної
Юрію Григоровичу адміністрації, Харківська область
РЕЗНІКОВІЙ - керівникові управління департаменту Ользі Олександрівні Апарату Ради національної безпеки
і оборони України
СІДЛЯРУ - начальникові головного управління Ігорю Анатолійовичу Чернівецької обласної державної
адміністрації
СІРОМУ - директорові комунального комерційного
Михайлу Валентиновичу унітарного підприємства "Фінансова
компанія "Житло-інвест" головного
управління Київської міської ради
(Київської міської державної
адміністрації)
ФЛІССАКУ - першому заступникові голови Андрію Антоновичу Тернопільської обласної державної
адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ПЛАКІДІ - Голові Ради міністрів Автономної Віктору Тарасовичу Республіки Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ВЕРБИЦЬКІЙ - лікареві відділу Інституту Марті Олександрівні хірургії та трансплантології імені
О.О. Шалікова Академії медичних наук
України, м. Київ
ГАЛУШІ - лікареві-терапевту дільничному Тетяні Євгеніївні державного закладу "Клінічна
поліклініка N 1", м. Київ
УКРАЇНСЬКІЙ - завідувачеві відділення поліклініки Таїсії Леонідівні Національної дитячої спеціалізованої
лікарні "ОХМАТДИТ", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ГРИЦЕНКУ - завідувачеві кафедри Харківського Андрію Андрійовичу національного університету
імені В.Н. Каразіна
ІЩЕНКУ - завідувачеві кафедри Черкаського Миколі Павловичу національного університету
імені Богдана Хмельницького
ЛИСЕНКО - директорові коледжу Східноукраїнського
Наталії Іванівні національного університету
імені Володимира Даля, м. Луганськ
ПРОТАСОВІЙ - завідувачеві кафедри Національної Наталії Георгіївні академії державного управління
при Президентові України, м. Київ
СВЕРЕДІ - директорові Луцького Богдану Антоновичу навчально-виховного комплексу
"Гімназія N 14", Волинська область
ТРОФИМОВИЧУ - завідувачеві кафедри Національного Володимиру Васильовичу університету "Острозька академія",
Рівненська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ІВАЩЕНКУ - Батуринському селищному голові, Михайлу Васильовичу Чернігівська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
ГОРНИКУ - директорові департаменту Міністерства
Володимиру Гнатовичу промислової політики України
КАСЬЯНЕНКУ - директорові акціонерного товариства Михайлу Івановичу "Володарка", м. Вінниця
МЕЛЬНИКУ - першому заступникові голови Михайлу Дмитровичу правління акціонерного товариства
"Уманьгаз", Черкаська область
ПРИСЯЖНОМУ - генеральному директорові Віктору Михайловичу Причорноморського державного
регіонального геологічного
підприємства, Одеська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
СИМОНЕНКУ - начальникові державної установи Сергію Валентиновичу "Держгідрографія", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
АРТЮШЕНКУ - голові Білозерської районної Валерію Васильовичу державної адміністрації, Херсонська
область
БАБЕНКУ - голові правління Івану Костянтиновичу сільськогосподарського акціонерного
товариства "Вільшана",
Недригайлівський район, Сумська
область
ГАДЗУ - генеральному директорові товариства Петру Івановичу "Бучачагрохлібпром", Тернопільська
область
КАРАСЬОВУ - начальникові відділу Новосанжарського
Юрію Івановичу міжрайонного управління водного
господарства, Полтавська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ПІДСКОЦЬКІЙ - начальникові управління Надії Костянтинівні Кам'янець-Подільської міської ради,
Хмельницька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
БОДНИКУ - начальникові головного управління Анатолію Миколайовичу Полтавської обласної державної
адміністрації
ГАНКРІЛІДЗЕ - начальникові головного управління Юрію Таріеловичу Житомирської обласної державної
адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
БАСЕНКО - начальникові управління Вищого Людмилі Геннадіївні адміністративного суду України
БОГДАНУ - доцентові кафедри Львівського Йосипу Гнатовичу національного університету
імені Івана Франка
ГОРОДОВЕНКУ - голові апеляційного суду Віктору Валентиновичу Запорізької області
ГУБЕНКО - судді Київського апеляційного Надії Михайлівні господарського суду
ДЕМЧЕНКУ - начальникові відділу Вищого Вадиму Костянтиновичу адміністративного суду України
КОБИЛЯНСЬКОМУ - судді Вищого адміністративного Миколі Генріховичу суду України
КОРЯКУ - Лубенському міському голові, Василю Васильовичу Полтавська область
КРИВЧИКОВУ - заступникові начальника головного Олексію Сергійовичу управління Генеральної прокуратури
України
МАЦЬКЕВИЧУ - завідувачеві кафедри Миколі Михайловичу Західноукраїнського
економіко-правничого університету,
Івано-Франківська область
МИХАЙЛУ - голові Мукачівської районної ради, Івану Петровичу Закарпатська область
МИХЕЄНКУ - Керівникові Служби Секретаріату Ростиславу Михайловичу Президента України
ОЛУЙКУ - ректорові Хмельницького університету
Віталію Миколайовичу управління та права, народному
депутатові України IV скликання
РИШЕЛЮКУ - заступникові керівника Головного Андрію Миколайовичу науково-експертного управління
апарату Верховної Ради України
САТУРІНУ - відповідальному секретареві Комісії Василю Максимовичу у справах колишніх партизанів Великої
Вітчизняної війни 1941-1945 років при
Верховній Раді України.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 26 червня 2008 року
N 584/2008



вгору