Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 22.06.2007549/2007
Документ 549/2007, поточна редакція — Прийняття від 22.06.2007

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад
української державності, багаторічну сумлінну працю, високий
професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
ПАСІЧНИКА - ректора Національного Ігоря Демидовича університету "Острозька академія",
Рівненська область
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
КІХТЕНКА - начальника Головного Олександра Тимофійовича управління - командувача внутрішніх
військ Міністерства внутрішніх
справ України, генерал-полковника
НАЛИВАЙЧЕНКА - тимчасово виконуючого Валентина Олександровича обов'язки Голови Служби безпеки
України
ПЕРЕБИЙНОСА - письменника, м. Київ Петра Мойсейовича
СТАНІШЕВСЬКОГО - секретаря Національної Юрія Олександровича всеукраїнської музичної спілки,
м. Київ
УДОВИЧЕНКА - Славутського міського Володимира Петровича голову, Київська область
ШКОДОВСЬКОГО - начальника управління Юрія Михайловича містобудування та архітектури
Харківської обласної державної
адміністрації, народного
архітектора України
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
БАЛАБАНОВА - ректора Маріупольського Костянтина Васильовича державного гуманітарного
університету, Донецька область
ГОРБАТОВА - доцента Університету економіки Валерія Мироновича і управління, народного депутата
України II-IV скликань,
м. Сімферополь, Автономна
Республіка Крим
КОЧЕРГУ - голову правління - керуючого Василя Михайловича акціонерним товариством "Трест
Київпідземшляхбуд - 2"
ОНІЩУКА - народного депутата України Миколу Васильовича II-V скликань, першого заступника
голови Спілки юристів України,
м. Київ
РИЖЕНКОВА - генерального директора - Олександра Миколайовича голову правління акціонерного
товариства "Донецьксталь" -
металургійний завод"
ШАЙДЕРОВА - Феодосійського міського Володимира Олександровича голову, Автономна Республіка Крим
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БАБАЄВА - першого заступника голови Володимира Миколайовича Харківської обласної державної
адміністрації
БАРАНОВА - Бердянського міського голову, Валерія Олексійовича Запорізька область
БОРИМСЬКОГО - директора сільськогосподарського Івана Арсеньовича товариства "Промінь" Калинівського
району, Вінницька область
ГАЦЬКА - голову Зміївської районної Анатолія Федоровича державної адміністрації,
Харківська область
ГОЛОВКА - голову правління акціонерного Володимира Михайловича товариства "Запоріжнафтопродукт"
ДРОНЯ - радника Першого віце-прем'єр- Анатолія Андрійовича міністра України
ЄВТУШЕНКА - голову Нікопольської районної Володимира Олексійовича державної адміністрації,
Дніпропетровська область
ЖИТЛЬОНКА - генерального директора Дмитра Мусійовича державного підприємства
"Дзержинськвугілля", Донецька
область
ІВАНИЩУКА - голову Апеляційного суду Анатолія Петровича Херсонської області
КУРБАТОВА - директора акціонерного Володимира Ілліча товариства "Кіровоградська
швейна фабрика "Зорянка"
КУЦІНА - голову правління, генерального Володимира Семеновича директора акціонерного товариства
"Нікопольський завод феросплавів",
Дніпропетровська область
НІКІТЕНКА - генерального директора агрофірми Миколу Павловича "Ватал" Краснокутського району,
Харківська область
ПЛІТМАНА - голову сільськогосподарського Якова Ісаковича підприємства "Велідницьке"
Овруцького району, Житомирська
область
САЧУКА - головного редактора газети Степана Федоровича "Волинь-нова", м. Луцьк
ТРАНДАФІЛА - голову Красноперекопської Кирила Івановича районної державної адміністрації,
Автономна Республіка Крим
ШЕВЧЕНКА - письменника, м. Київ Анатолія Яковича
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АНДРУШКІВА - президента Тернопільського Богдана Миколайовича інституту соціальних та
інформаційних технологій (на
громадських засадах)
АНТКА - складальника-добудовника Юрія Володимировича суднового акціонерного
товариства "Херсонський
суднобудівний завод"
БАСАЯ - директора Юридичного інституту Віктора Давидовича Прикарпатського національного
університету імені Василя Стефаника,
Івано-Франківська область
БАХОВЦЯ - колишнього політичного в'язня, Олександра Силовича члена Черкаського обласного
товариства політичних в'язнів
і репресованих
БЕРЕЗНЯК - колишнього політичного Марію Іванівну в'язня, члена Здолбунівського
районного товариства політичних
в'язнів та репресованих, Рівненська
область
БОРОВЦЯ - Новоград-Волинського міського Миколу Петровича голову, Житомирська область
БРЕНЗОВИЧА - заступника голови Закарпатської Василя Івановича обласної ради
БУРЮ - начальника цеху акціонерного Юрія Володимировича товариства "Мотор Січ", Запорізька
область
ВАЙТАНИКА - керуючого справами виконавчого Костянтина Олександровича комітету Запорізької міської ради
ВЕГЕША - ректора Ужгородського Миколу Миколайовича національного університету,
Закарпатська область
ГАЛАЯ - заступника Мукачівського міського Олександра Юрійовича голови, керуючого справами
виконавчого комітету Мукачівської
міської ради
ГОЛУБЧЕНКА - ветерана праці акціонерного Віктора Костянтиновича товариства "Маріупольський
металургійний комбінат
імені Ілліча", Донецька область
ГРИВІНСЬКОГО - члена Івано-Франківської Василя Пилиповича обласної організації Всеукраїнського
товариства політичних в'язнів
і репресованих
ГУСАКА - директора колективного підприємства
Богдана Івановича виробничо-будівельної фірми
"МЖКбуд", м. Київ
ДАНЕВИЧА - першого заступника голови Олександра Степановича Державного казначейства України
ДАРЧУКА - голову правління - генерального Семена Івановича директора акціонерного товариства
"Подільський цемент",
Хмельницька область
ДІДЕНКА - голову Броварської районної Миколу Федоровича державної адміністрації, Київська
область
ДОМБРОВСЬКОГО - Голову Конституційного Суду Івана Петровича України у 2006-2007 роках
ДОЦЕНКА - колишнього політичного в'язня, Ростислава Івановича члена Національної спілки
письменників України, м. Київ
КОДЕБСЬКОГО - Петропавлівсько-Борщагівського Олексія Івановича сільського голову, Київська область
КОРКУНУ - завідувача кафедри Львівського Івана Івановича інституту банківської справи
КОСТЮЧЕНКА - президента Асоціації Леоніда Михайловича міжнародних автомобільних
перевізників України, м. Київ
КРАВЧЕНКА - письменника, м. Донецьк Анатолія Івановича
КРАВЧЕНКА - першого заступника Віктора Віталійовича виконавчого директора Асоціації
міст України та громад, м. Київ
КРАСНОГО - голову правління акціонерного Анатолія Петровича товариства "Чернігівбуд"
КРАСНОЯРСЬКОГО - начальника дільниці Володимира Миколайовича товариства "Миколаївський
глиноземний завод"
КРИЖАНІВСЬКОГО - президента Асоціації Володимира Петровича народних депутатів України,
народного депутата України
I скликання, м. Київ
КУДЕЛКО - голову Радивилівського районного Тетяну Захарівну товариства політичних в'язнів та
репресованих, Рівненська область
КУДРУ - молодшого наукового співробітника Сергія Георгійовича Інституту філософії НАН України,
м. Київ
КУЛІКА - бригадира бетонярів акціонерного Івана Павловича товариства "Криворіжаглобуд",
Дніпропетровська область
КУЧЕРА - начальника головного управління Олега Григоровича Генеральної прокуратури України
ЛЕГУ - ректора Черкаського державного Юрія Григоровича технологічного університету
ЛЕСІВА - члена Одеської обласної організації
Петра Степановича Всеукраїнського товариства
політичних в'язнів і репресованих
МАЗУРА - Бердичівського міського голову, Василя Костянтиновича Житомирська область
МАРЧЕНКА - директора акціонерного Володимира Івановича товариства "Рудьківське"
Бобровицького району, Чернігівська
область
МОИСЕЙКІНА - генерального директора Олександра Миколайовича товариства "Інкерманський завод
марочних вин", м. Севастополь
НАЗАРА - Галицинівського сільського голову,
Івана Васильовича Миколаївська область
НЕСТУЛЮ - ректора Полтавського Олексія Олексійовича університету споживчої кооперації
України
ОМЕЛЬЧЕНКА - директора Луганського будівельного
Олексія Петровича технікуму транспортного будівництва
ОСТАШЕВСЬКОГО - директора - головного Миколу Дмитровича редактора товариства "Редакція
"Український пасічник", м. Львів
ПАЛІЙЧУКА - Яремчанського міського голову, Миколу Васильовича Івано-Франківська область
ПЕКАНОВА - дворазового чемпіона світу Олександра Михайловича з богатирського багатоборства,
м. Чернігів
ПОДЛЯВСЬКОГО - головного лікаря Скадовської Миколу Івановича районної санітарно-епідеміологічної
станції, Херсонська область
ПОРОШЕНКА - члена Одеської обласної Якова Афанасійовича організації Всеукраїнського
товариства політичних в'язнів і
репресованих
РОМАНЕНКА - правозахисника, президента Михайла Івановича Вінницької обласної організації
"Корпорація працюючих у
несприятливих умовах"
САПОЖНІКОВА - Нововолинського міського Віктора Борисовича голову, Волинська область
СЛЮСАРЕНКА - терміста акціонерного Михайла Антоновича товариства "Пресмаш", м. Одеса
СТРЕЛЬЦОВА - завідувача кафедри Одеського Євгена Львовича національного університету
імені І.І. Мечникова
ТОКАРЯ - голову Мукачівської районної Іллю Івановича державної адміністрації,
Закарпатська область
ТОПАЛА - голову Тарутинської районної ради,
Георгія Івановича Одеська область
ЦАР - Чопського міського голову, Галину Василівну Закарпатська область
ЧИГРИНЦЯ - начальника Сумського обласного Віктора Петровича управління лісового господарства
ШКЕЛЕБЕЯ - Довжанського сільського голову, Михайла Івановича Закарпатська область
ЮРІЯ - ректора Тернопільського Сергія Ілліча національного економічного
університету
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
ЖИВИЦЮ - першого заступника начальника Георгія Володимировича Головного штабу Міністерства
оборони України у 1991-1992 роках,
генерал-лейтенанта у відставці
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
РОТАЄНКА - члена правління громадської Олександра Адамовича організації "Інститут економіко-
соціальних проблем "Республіка",
м. Київ
ТИТАРЧУКА - завідувача кафедри Черкаського Анатолія Олександровича державного технологічного
університету
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
КАЛАМУНЯК - голову правління - директора Мирославу Михайлівну акціонерного товариства
"Ужгородська швейна фабрика",
Закарпатська область
НАДЬОН - голову правління акціонерного Зінаїду Гаврилівну товариства "Луганськмлин"
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ГОМЕНЮК - голову Овідіопольської селищної Валентину Михайлівну ради, Одеська область
ГРЕБЕНЮК - завідувача відділу Головної Людмилу Василівну служби регіональної політики
Секретаріату Президента України
КАПУСТІНУ - директора Дніпропетровського Надію Іванівну історичного музею
імені Д.І. Яворницького
НІКІТІНУ - директора комунального Надію Михайлівну підприємства "Кінооб'єднання
"Кіномир", м. Севастополь
РАЇНСЬКУ - старшого прокурора відділу Ларису Іванівну прокуратури Львівської області
СКРИПНИК - начальника управління культури Марію Василівну Вінницької міської ради
СОКОЛОВСЬКУ - першого заступника Луцького Ларису Миколаївну міського голови
СУЛИМУ - керуючу справами виконавчого Олену Василівну апарату Вінницької обласної ради
ТКАЧЕНКО - дворазову чемпіонку світу та Дар'ю Олександрівну Європи з шашок, м. Київ
ТУЙСУЗОВУ - голову Чорноморської районної Ларису Вільямівну державної адміністрації, Автономна
Республіка Крим
ЧУМАК - бригадира свинотоварної ферми Ганну Федорівну товариства "Агрофірма "Маяк"
Котелевського району, Полтавська
область
ШОЛУДЬКО - головного інженера акціонерного Надію Олександрівну товариства "Кременчуцька
виробничо-торговельна фірма
"Кремтекс", Полтавська область
Нагородити орденом Данила Галицького
ОДРОБІНСЬКОГО - начальника відділу Владислава Вікторовича Миколаївської обласної державної
адміністрації
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ІВАХА - старшого прокурора Головного Андрія Андрійовича управління Генеральної прокуратури
України
КОСТЮК - заступника прокурора Тетяну Олександрівну Горохівського району Волинської
області
ПАСІЧНОГО - завідувача редакції Володимира Михайловича товариства "Газета "Літературна
Україна", м. Київ
СЛІВНОВА - генерального директора Володимира Володимировича акціонерного товариства "РУР
ГРУП С.А.", Кіровоградська область
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
КРИКУНОВУ - художньому керівникові - Ігорю Миколайовичу директору комунального
театрально-концертного закладу
культури "Циганський музично-
драматичний театр "Романс", м. Київ
СОКАЧУ - художньому керівникові камерного Омеляну Петровичу хору "Кантус", м. Ужгород,
Закарпатська область
ХАСЯНОВІЙ - головному балетмейстеру Євгенії Євгенівні Донецького академічного державного
театру опери та балету
імені А.Б. Солов'яненка
"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
СКАКАНДІЮ - художникові, м. Ужгород, Василю Юлійовичу Закарпатська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ГАМАРЮ - концертмейстерові Володимиру Олексійовичу академічного симфонічного оркестру
Донецької обласної філармонії
імені С.С. Прокоф'єва
СЕТ'ЯНУ - солістові-вокалісту Культурно- Гаррі Григоровичу просвітницького центру "Палац
студентів" Національної юридичної
академії імені Ярослава Мудрого,
м. Харків
СТОРОЖУКУ - артистові Хмельницького обласного Ігорю Яковичу музично-драматичного театру
імені Г.І. Петровського
ТИМОШЕНКУ - солістові-вокалісту Андрію Вікторовичу комунального підприємства
"Харківська обласна філармонія"
ФЕЛЕНЧАКУ - художньому керівникові Василю Андрійовичу комунальної установи
"Муніципальний Галицький камерний
оркестр", м. Тернопіль
ЦЬОМИК - артистці Рівненського обласного Галині Василівні академічного українського
музично-драматичного театру
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
АНДЯЛОШІЮ - головному архітекторові Олександру Івановичу проекту товариства "Карат-Буд",
м. Мукачеве, Закарпатська область
КУЩОВОМУ - архітекторові, м. Сімферополь, Олександру Дмитровичу Автономна Республіка Крим
ХОДІНУ - начальникові управління Григорію Миколайовичу мостобудування та архітектури
виконавчого комітету Херсонської
міської ради, головному
архітекторові міста Херсон
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
БАРМЕЦЬКОМУ - президентові Української Петру Павловичу державної корпорації
"Укрмонтажспецбуд", м. Київ
ВІННИЦЬКОМУ - генеральному директорові Василю Михайловичу приватного підприємства
"Виробниче товариство
"Кіровоград-Трансгазбуд"
ВІНЦІСЛАВСЬКОМУ - заступникові генерального Леонтію Ігнатовичу директора товариства "ОНВІ",
м. Житомир
ГАЛИЦЬКОМУ - генеральному директорові Олександру Михайловичу товариства "ГАЛІ", м. Одеса
ЄМЦЮ - головному інженерові товариства Сергію Володимировичу "Віра-Сервіс", Кіровоградська
область
ЗАСЛАВСЬКОМУ - заступникові директора Валерію Наумовичу товариства підприємства
з іноземною інвестицією
"Ізотерм-С", м. Рівне
ЗАХАРЧУКУ - директорові ремонтно-будівельного Василю Івановичу підприємства "Весна",
м. Переяслав-Хмельницький,
Київська область
ПРИЛУЦЬКОМУ - голові правління Анатолію Миколайовичу акціонерного товариства
"Спецмонтаж - 257" міста Миколаєва
ТИМОЩУКУ - директорові дочірнього Леоніду Олексійовичу підприємства "Волинський
облавтодор" акціонерного
товариства "Державна акціонерна
компанія "Автомобільні дороги
України"
ТИМОШЕНКУ - голові правління - генеральному Сергію Анатолійовичу директору акціонерного товариства
"Домобудівний комбінат N 4",
м. Київ
ЯКІВЮКУ - старшому виконробові філії Василю Дмитровичу "Сторожинецький автодор"
державного підприємства
"Чернівецький облавтодор"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
ГРАБОВОМУ - доцентові кафедри Кримського Івану Івановичу інженерно-педагогічного
університету, м. Сімферополь
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
КАРАВАНОВІЙ - завідувачеві науково-методичного Тетяні Петрівні центру Чернівецького обласного
інституту післядипломної
педагогічної освіти
НОСАЄВІЙ - учительці Червонослобідської Ірині Петрівні загальноосвітньої школи
I-III ступенів N 1, Черкаська
область
ОНОФРЕЮ - директорові гімназії-інтернату Михайлу Семеновичу міста Хуст, Закарпатська область
СИДОРЕНКО - учительці Куковицької Ользі Іванівні загальноосвітньої школи
I-III ступенів, Чернігівська область
ЦОКАНЬ - учительці Шишацької Катерині Григорівні спеціалізованої школи
імені В.І. Вернадського, Полтавська
область
ЧЕРКАС - учительці української мови та Валентині Володимирівні літератури, директорові
загальноосвітньої школи
I-III ступенів смт Олександрівка,
Донецька область
ЧЕРНЯХІВСЬКОМУ - директорові Вишгородської Анатолію Івановичу спеціалізованої школи "Сузір'я",
Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
БУРМІЦЬКІЙ - старшому викладачеві Київського Людмилі Франківні національного університету
культури і мистецтв
ВИНОГРАДСЬКІЙ-ЯКИМЧУК - голові Харківського Ніні Іванівні обласного відділення всеукраїнської
громадської організації
"Конгрес української інтелігенції"
КАЛАШНИК - артистичному директорові Марії Павлівні Міжнародного дитячого фортепіанного
конкурсу "Стейнвей юніор",
м. Харків
КРІПЧЕНКУ - кінодокументалістові, м. Київ Віктору Івановичу
НЕЧАЮ - викладачеві-методистові Анатолію Романовичу Теребовлянського вищого училища
культури, Тернопільська область
ПУШИКУ - професорові Прикарпатського Степану Григоровичу національного університету
імені Василя Стефаника, народному
депутатові України I скликання,
Івано-Франківська область
ФАЄРУ - головному художникові Одеського Григорію Шиковичу обласного російського драматичного
театру імені А. Іванова
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ВЛАЙКОВУ - директорові Технічного центру Георгію Георгійовичу НАН України, кандидату технічних
наук, м. Київ
ЄРЕМЕНКУ - завідувачеві кафедри Володимиру Григоровичу Державної академії статистики,
обліку та аудиту Державного
комітету статистики України
ІСАЄВУ - завідувачеві кафедри Херсонського Євгену Олексійовичу морського інституту, доктору
технічних наук, професору
КУЗНЄЦОВІЙ - академікові - секретарю Наталії Семенівні відділення цивільно-правових наук
Академії правових наук України,
доктору юридичних наук, професору,
м. Київ
МЕЛЬНИЧУКУ - ректорові Житомирського Петру Петровичу державного технологічного
університету, доктору технічних
наук, професору
ОРЛАТОМУ - професорові Національної Михайлу Кузьмовичу академії державного управління
при Президентові України, доктору
економічних наук, м. Київ
ПЄХОТІ - завідувачеві кафедри Миколаївського
Олені Миколаївні державного університету
імені В.О. Сухомлинського, доктору
педагогічних наук, професору
ШКОЛІ - заступникові директора Ігорю Миколайовичу Чернівецького торговельно-
економічного інституту Київського
національного торговельно-
економічного університету, доктору
економічних наук, професору
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
АВАКОВУ - голові Харківської обласної Арсену Борисовичу державної адміністрації
ГЕРАСИМЕНКО - першому заступникові Людмилі Михайлівні начальника державної податкової
інспекції у Дарницькому районі
міста Києва
ГЕРБЕДІ - заступникові голови Сергію Володимировичу Національної служби посередництва
і примирення, м. Київ
ДВОЄНОСЕНКУ - начальникові головного Сергію Івановичу управління економіки
Дніпропетровської обласної
державної адміністрації
ДОМБРОВСЬКОМУ - голові Вінницької Олександру Георгійовичу обласної державної адміністрації
КОТОРОБАЮ - директорові Департаменту Станіславу Васильовичу Міністерства юстиції України
МАКАЦАРІЯ - заступникові Міністра фінансів Сергію Мегоновичу України
МЕЛЬНИКУ - Хмельницькому міському голові Сергію Івановичу
МІЗЕРНІЙ - заступникові директора Тетяні Валеріївні державного видавництва "Преса
України" Державного управління
справами
НАЗАРУКУ - першому заступникові голови Святославу Миколайовичу державної податкової адміністрації
у Вінницькій області
НАЗИМКУ - голові Державної пробірної Миколі Михайловичу служби, м. Київ
РЕГУРЕЦЬКОМУ - заступникові Міністра Василю Васильовичу фінансів України
СІЛЕНКОВУ - голові Херсонської обласної Борису Віталійовичу державної адміністрації
ЧЕРВАНЧУКУ - головному бухгалтерові Анатолію Васильовичу Дирекції технопарку
"Напівпровідникові технології і
матеріали, оптоелектроніка та
сенсорна техніка", м. Київ
ЩАВІНСЬКІЙ - начальникові Фінансово- Тетяні Миколаївні економічного управління Вищого
адміністративного суду України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
МАХНУ - директорові структурної одиниці Анатолію Павловичу "Луганська теплова електрична
станція" товариства "Східенерго"
НІВЕРЧУКУ - генеральному директорові Олександру Миколайовичу акціонерного товариства
"Кіровоградобленерго"
ПРОСКУРКІНУ - начальникові Управління Володимиру Павловичу моніторингу та ринкових
перетворень в енергетичному
секторі економіки Секретаріату
Кабінету Міністрів України
ШЕСТАК - заступникові генерального Альвіні Петрівні директора відокремленого
підрозділу "Хмельницька атомна
електрична станція"
державного підприємства
"Національна атомна енергогенеруюча
компанія "Енергоатом"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
БУРЛАЦІ - головному редакторові газети Василю Петровичу "Хотинські вісті", Чернівецька
область
БЕЗТАЦІ - головному редакторові газети Анатолію Петровичу "Діалог", м. Кіровоград
ВИНОГРАДОВІЙ - заступникові головного Тетяні Миколаївні редактора обласної газети
"Луганська правда"
В'ЮНУ - першому заступникові Євгенію Анатолійовичу генерального директора
Рівненської обласної державної
телерадіокомпанії
КАЦМАНУ - редакторові відділу газети Володимиру Наумовичу "Известия в Украине", м. Київ
КЛИМЧУКУ - директорові з виробництва Василю Анатолійовичу товариства Телерадіокомпанія
"Ера", м. Київ
КЛИМЕНКУ - кореспондентові спеціальному - Василю Харитоновичу головному спеціалісту редакції
газети "Прикордонник України",
м. Київ
ЛИГАЧОВІЙ-ЧЕРНОЛУЦЬКІЙ - шеф-редакторові Наталії Львівні журналу "Телекритика", м. Київ
РОМАНОВУ - першому заступникові директора Юрію Миколайовичу державного підприємства
"Науково-виробничий центр
"Євроатлантик-інформ", м. Київ
СУВОРОВІЙ - головному редакторові Людмилі Вікторівні товариства "Видавничий Дім
"Казковий вечір", м. Київ
ФЕДОРОВІЙ - членові редакційної колегії Любові Петрівні журналу "Главред", м. Київ
ЦЕГОЛКУ - представникові Національної ради Петру Павловичу України з питань телебачення і
радіомовлення у Львівській області
ШЕВЧЕНКУ - голові Національної ради України Віталію Федоровичу з питань телебачення і радіомовлення
ЮХТІ - власному кореспондентові Михайлу Дмитровичу Національної радіокомпанії України
по Волинській області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ВИСОЧАНСЬКІЙ - завідувачеві відділення Тетяні Григорівні Вінницької обласної
психоневрологічної лікарні
ДУХНЕВИЧ - головному лікареві Луцької міської
Ларисі Петрівні клінічної лікарні, Волинська область
ІВАНОВІЙ - заступникові генерального директора
Тетяні Павлівні Української дитячої спеціалізованої
лікарні "Охматдит", м. Київ
МОРОЗ - завідувачеві кафедри Вінницького Ларисі Василівні національного медичного університету
імені М.І. Пирогова
ПРУДИУСУ - головному лікареві Вінницького Пилипу Григоровичу обласного клінічного
ендокринологічного диспансеру
СІЛІНІЙ - лікареві-анестезіологу Вінницької Людмилі Василівні обласної клінічної лікарні
імені М.І. Пирогова
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
ДЕЙНЕЦІ - начальникові Львівського Анатолію Михайловичу обласного управління лісового
господарства
ЗАХАРЧЕНКУ - начальникові Кіровоградського Івану Івановичу обласного управління лісового
господарства
ПРОКОПИШИНУ - заступникові директора - Миколі Васильовичу головному лісничому державної
організації "Резиденція "Синьогора",
Івано-Франківська область
СТЕПАНЕНКУ - головному лісничому державного Петру Андрійовичу підприємства "Макарівське лісове
господарство", Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
БАССУ - генеральному конструкторові Олександру Михайловичу акціонерного товариства
"Запоріжтрансформатор"
ЄВДОКИМЕНКУ - голові правління акціонерного Миколі Михайловичу товариства з іноземною
інвестицією "Запорізький
автомобілебудівний завод"
РЕДЬКУ - генеральному директорові Володимиру Миколайовичу акціонерного товариства
"Агроресурс", м. Рівне
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
БОРОВИКОВУ - директорові технічному Олексію Вікторовичу акціонерного товариства
"Харцизький трубний завод",
Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"
КИКОТЬ - завідувачеві лабораторії Надії Павлівні ветеринарно-санітарної
експертизи N 1 державної міської
лікарні ветеринарної медицини
міста Черкас
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ГЕРЦ - доцентові кафедри Київського Ірині Іванівні національного університету
культури і мистецтв
ГОЛОВАТОМУ - науковому редакторові науково- Михайлу Івановичу редакційного відділу "Звід
пам'яток історії та культури
України. Івано-Франківська
область"
ГРЕБІ - викладачеві Мукачівської дитячої Іллі Васильовичу школи мистецтв N 1 імені Степана
Мартона, Закарпатська область
ДЕЙНЕЦІ - завідувачеві сектору Комітету з Олегу Олексійовичу Національної премії України
імені Тараса Шевченка, м. Київ
ЛУКАЧАТУ - директорові Зборівської Михайлу Михайловичу централізованої бібліотечної
системи, Тернопільська область
МАРІНКІНІЙ - директорові Луганського Галині Василівні обласного Будинку творчої
інтелігенції "Світлиця"
НІКІТІНІЙ - завідувачеві відділу Департаменту Лілії Іванівні комунікацій влади та громадськості
Секретаріату Кабінету Міністрів
України
ПОЛИСАЄВІЙ - головному спеціалістові відділу Ванді Ярославівні аналізу та прогнозування
соціокультурного розвитку регіонів
Міністерства культури і туризму
України
РАДОВІЙ - начальникові управління культури Олені Миколаївні виконкому Херсонської міської ради
РОЗЕНБЛЮМУ - заступникові директора Аркадію Михайловичу Миколаївського академічного
українського театру драми та
музичної комедії
РУДЕНКУ - художньому керівникові та Федору Митрофановичу диригентові ансамблю козацької та
солдатської пісні,
м. Дніпропетровськ
СМАЛЮ - фольклористові, м. Кіцмань, Кузьмі Антоновичу Чернівецька область
СТАХУРСЬКІЙ - генеральному директорові Тетяні Миколаївні Національного будинку органної
та камерної музики України,
м. Київ
ТАЛАХ - начальникові відділу культури та Любові Михайлівні туризму Нахімовської районної
державної адміністрації міста
Севастополя
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
БЕЖЕНАРУ - директорові Слов'янської Георгію Дмитровичу гімназії міста Києва
БІРЮКУ - директорові гімназії N 315 з Олександру Олексійовичу поглибленим вивченням іноземних
мов Дарницького району
міста Києва
БОГДАНОВІЙ - директорові Куйбишевського Раїсі Володимирівні навчально-виховного комплексу,
Миколаївська область
БОРОДІЙ - директорові педагогічного коледжу Дарії Іванівні Львівського національного
університету імені Івана Франка
ДЕМЧЕНКУ - начальникові управління освіти і Дмитру Михайловичу наукової діяльності Одеської
обласної державної адміністрації
ДЗЮБЛЮКУ - директорові навчально-методичного Валерію Петровичу центру професійно-технічної освіти
у Тернопільській області
ДОВГІЙ - ветеранові педагогічної освіти, Марії Іванівні м. Київ
ЖАДЬКУ - завідувачеві кафедри Інституту Віктору Олексійовичу української філології Національного
педагогічного університету
імені М.П. Драгоманова, м. Київ
ІВАСЮТИНУ - завідувачеві кафедри Тарасу Дмитровичу Чернівецького національного
університету імені Юрія Федьковича
КУЛІШОВУ - професорові Криворізького Володимиру Васильовичу економічного інституту Київського
національного економічного
університету імені Вадима Гетьмана,
Дніпропетровська область
МАРЦЕНЮК - директорові Зміївської Ганні Миколаївні загальноосвітньої школи
I-III ступенів N 2, Харківська
область
МОЖЕЙКО - директорові Шепетівського Галині Панасівні навчально-виховного комплексу N 1,
Хмельницька область
НОВАКУ - начальникові управління освіти Віталію Георгійовичу Рівненського міськвиконкому
ПАЄВСЬКОМУ - заступникові Уманського міського Петру Борисовичу голови, Черкаська область
ПЕТРИШИНУ - першому проректорові Роману Івановичу Чернівецького національного
університету імені Юрія Федьковича
ПІДЛУБНОМУ - директорові Сумського центру Віталію Васильовичу професійно-технічної освіти
ПЛОХІЙ - директорові Енергодарського Любові Олексіївні навчально-виховного комплексу N 5,
Запорізька область
РОГАЛЬСЬКОМУ - першому проректорові Францу Борисовичу Херсонського національного
технічного університету
РОДИМЕНКО - начальникові відділу головного Ірині Миколаївні управління освіти і науки
Дніпропетровської обласної
державної адміністрації
РОМАНЕНКУ - доцентові кафедри Київського Олександру Лукичу національного торговельно-
економічного університету
ФІДІРКО - заступникові Одеського міського Тетяні Георгіївні голови з питань діяльності
виконавчих органів ради
ФРАНЧУК - голові Волинської обласної Марії Андріївні організації профспілки
працівників освіти і науки
ХІТРЕНКУ - директорові Дігтярівського Михайлу Володимировичу професійного аграрного ліцею,
Чернігівська область
ЦИКІНУ - завідувачеві кафедри Веніаміну Олександровичу Сумського державного університету
імені А.С. Макаренка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
АРТЕМОВИЧУ - голові правління акціонерного Івану Михайловичу товариства "Хутрофірма "Тисмениця",
Івано-Франківська область
БЕРЕЗІ - голові правління акціонерного Анатолію Валентиновичу товариства "Запорізький абразивний
комбінат"
МАКСИМОВУ - генеральному директорові - Василю Олексійовичу голові правління акціонерного
товариства "Лубенський молочний
завод", Полтавська область
МАТКОВСЬКОМУ - генеральному директорові Анатолію Борисовичу Тернопільського обласного державного
об'єднання спиртової та
лікеро-горілчаної промисловості
"Тернопільспирт"
НАЛІСНОМУ - першому заступникові директора - Миколі Борисовичу головному інженерові Управління
магістральних газопроводів
"Черкаситрансгаз"
ПОВАРЧУКУ - головному інженерові Анатолію Володимировичу акціонерного товариства
"Запоріжтрансформатор"
ПРОХОРЕНКО - заступникові технічного Наталі Леонідівні директора акціонерного товариства
"Сумихімпром"
ПРУСАКУ - генеральному директорові Василю Миколайовичу товариства "Фабрика КЛАСУМ",
Житомирська область
САЛЮКУ - першому заступникові голови Володимиру Михайловичу правління - головному інженерові
акціонерного товариства "Роси
Буковини", м. Чернівці
СМИРНОВІЙ - директорові акціонерного Аллі Станіславівні товариства
"Алчевськспецодягсервіс",
Луганська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО
ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
ВАСИЛЕНКУ - голові Яготинської районної Василю Тимофійовичу державної адміністрації
КИРИЛЮКУ - заступникові голови Володимиру Борисовичу Хмельницької обласної державної
адміністрації
КОРОСТАШОВУ - начальникові інспекції Михайлу Миколайовичу якості та формування ресурсів
сільськогосподарської продукції
Полтавської обласної державної
адміністрації
КРОХМАЛЮ - директорові фермерського Андрію Аркадійовичу господарства "Ладіс"
Монастирищенського району,
Черкаська область
ЛАНТУХУ - голові спостережної ради Олегу Петровичу акціонерного товариства
"Могилів-Подільський
консервний завод",
Вінницька область
ЛЮЛЬЦІ - директорові Волинської філії Григорію Івановичу Національної акціонерної компанії
"Украгролізинг"
МАРЦИНКОВСЬКОМУ - голові Барської районної Павлу Дмитровичу державної адміністрації, Вінницька
область
НІКОЛЕНКУ - генеральному директорові Анатолію Миколайовичу сільськогосподарського підприємства
"Агрофірма "Росія", Запорізька
область
ПАВЛЮКУ - генеральному директорові Андрію Михайловичу сільськогосподарського підприємства
"Росава" Кагарлицького району,
Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ГРАБУ - керівникові Управління Апарату Віктору Андрійовичу Верховної Ради України
НИКИТЕНКО - директорові департаменту Валентині Степанівні Пенсійного фонду України
ОНУЛЯК - заступникові начальника головного Ганні Миколаївні управління - начальника управління
Пенсійного фонду України в
Чернівецькій області
СИНЯГОВСЬКОМУ - директорові Зінківського Олексію Васильовичу дитячого будинку-інтернату,
Полтавська область
ЯСИНОВСЬКОМУ - директорові виконавчої Григорію Івановичу дирекції Рівненського обласного
відділення Фонду соціального
страхування з тимчасової втрати
працездатності
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
БЕСАРАБУ - начальникові Головного управління Андрію Івановичу житлово-комунального господарства
та розвитку інфраструктури
Харківської обласної державної
адміністрації
БІБІК - начальникові управління Державного
Лідії Пилипівні департаменту з питань зв'язку та
інформатизації Міністерства
транспорту та зв'язку України
МАКАРЕНКУ - заступникові начальника Віктору Петровичу управління Державного управління
справами
МАКСИМЕНКУ - начальникові головного Володимиру Миколайовичу управління житлово-комунального
господарства і паливно-
енергетичного комплексу Київської
обласної державної адміністрації
МЕЛЬНИК - робітниці комунального Тамарі Олексіївні підприємства "Господар" Дарницького
району міста Києва
МИХАЙЛЮКУ - першому заступникові Вінницького Івану Архиповичу міського голови
ПІШЕНІНУ - директорові житлово- Віталію Олексійовичу комунального підприємства "Південь"
Миколаївської міської ради
ПРОТЧЕНКУ - директорові комунального Сергію Михайловичу підприємства "Готельно-туристичний
комплекс "Придеснянський",
м. Чернігів
ЧАЮН - робітниці комунального підприємства
Ніні Марківні "Житлосервіс "Куренівка"
Оболонського району міста Києва
ШРАМОВ'ЯТУ - Стрийському міському голові, Роману Євстаховичу Львівська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ГЕРАСИМОВУ - головному інженерові Віктору Михайловичу Луганської дирекції залізничних
перевезень Донецької залізниці
ГОНДЗІ - начальникові державного Олександру Леонідовичу підприємства "Морський порт
"Южний", Одеська область
КІКТЕНКУ - голові правління акціонерного Євгену Миколайовичу товариства "Сумське АТП - 15954"
КУКСІНУ - начальникові Джанкойської Миколі Вікторовичу дистанції колії Придніпровської
залізниці, Автономна Республіка
Крим
СЕРГІЄНКУ - заступникові генерального Миколі Івановичу директора Державної адміністрації
залізничного транспорту України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ"
КОСЯЧЕНКУ - начальникові управління Костянтину Леонідовичу Державної служби лікарських засобів
і виробів медичного призначення
Міністерства охорони здоров'я
України
ФЕДОРОВІЙ - начальникові Державної Людмилі Олександрівні інспекції з контролю якості
лікарських засобів у Чернігівській
області
ЧЕРЕДНІЧЕНКУ - першому заступникові Валерію Дмитровичу генерального директора товариства
"Фармацевтична компанія
"Здоров'я", м. Харків
ЩЕРБАТИХ - завідувачеві Центральної Людмилі Степанівні районної аптеки N 5 міста Черкаси
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ
КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ГОНЧАРЕНКУ - завідувачеві кафедри Володимиру Івановичу Сумського державного педагогічного
університету імені А.С. Макаренка
ДАНЬКУ - завідувачеві кафедри Григорію Володимировичу Національного університету
фізичного виховання і спорту
України, м. Київ
КІБІ - президентові Федерації Володимиру Миколайовичу найсильніших атлетів України і
перетягування канату, м. Київ
ПІГАРЮ - директорові Республіканської Валерію Миколайовичу школи вищої спортивної майстерності,
м. Сімферополь, Автономна
Республіка Крим
РУДЕНКУ - першому заступникові Міністра Віктору Петровичу України у справах сім'ї, молоді
та спорту
СОСЮРІ - директорові Житомирської Миколі Петровичу спеціалізованої дитячо-юнацької
школи олімпійського резерву з
футболу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
АЛІПОВУ - заступникові начальника Головного Миколі Михайловичу управління податкової міліції
Державної податкової адміністрації
України
БАДАХОВУ - начальникові територіального Назіру Якубовичу управління державної судової
адміністрації в Донецькій області
БЕНЦІ - прокуророві Закарпатської області Юрію Юрійовичу
БИМ - судді Вищого адміністративного суду
Магдалині Євгеніївні України
БОГДАНУ - партнерові Адвокатського Андрію Йосиповичу об'єднання "Адвокатська фірма
"Юридичні радники", м. Київ
ВОВКУ - судді Вищого господарського суду Івану Володимировичу України, м. Київ
ГОЛОВКІНУ - прокуророві Оболонського Олександру Васильовичу району міста Києва
ГОЛОВЧЕНКУ - науковому консультантові Валентину Васильовичу судді Конституційного Суду України
ГОНЧАРУКУ - судді Вищого господарського суду Петру Андрійовичу України, м. Київ
ДУТЦІ - начальникові управління Київської Лесі Яківні міської ради
ЗАЙЧУКУ - заступникові директора Олегу Володимировичу Інституту законодавства Верховної
Ради України
ІЛЬЧЕНКУ - заступникові голови Анатолію Михайловичу апеляційного суду Черкаської області
КАМПОВІ - судді Конституційного Суду Володимиру Михайловичу України
КАПУЩАКУ - начальникові регіонального Олександру Олексійовичу відділу державного фінансового
моніторингу в Хмельницькій області
КЛОЧКУ - начальникові територіального Івану Олексійовичу управління державної судової
адміністрації в Полтавській області
КОЗИР - судді Вищого господарського суду Тетяні Павлівні України, м. Київ
КОЛОСУ - судді Конституційного Суду України
Михайлу Івановичу
КРАВЧЕНКО - заступникові начальника управління -
Ніні Іванівні начальнику відділу податкової
міліції державної податкової
адміністрації у Київській області
КРОПЛІСУ - голові Ленінського районного Леоніду Володимировичу суду міста Кіровограда
ЛАВРЕНЮКУ - судді Верховного Суду України Миколі Юхимовичу
ЛИЛАКУ - судді Конституційного Суду України
Дмитру Дмитровичу
ЛУНІНУ - першому заступникові голови Сергію Вікторовичу Апеляційного суду Автономної
Республіки Крим
МАГАСУ - голові Івано-Франківської обласної
Івану Васильовичу кваліфікаційно-дисциплінарної
комісії адвокатури
МІХНЯКУ - голові Сколівського районного Ярославу Андрійовичу суду Львівської області
ОВЧАРЕНКУ - судді Конституційного Суду В'ячеславу Андрійовичу України
ПИЛИПЕНКУ - завідувачеві кафедри Львівського Пилипу Даниловичу національного університету
імені Івана Франка
ПОЛУДЬОННОМУ - Радникові Президента України Миколі Миколайовичу
РАФАЛЬСЬКІЙ - голові Київської міської Інні Владиславівні кваліфікаційно-дисциплінарної
комісії адвокатури
РЯБЕНКУ - начальникові управління Вячеславу Олександровичу Головного управління Генеральної
прокуратури України
СЛЮСАР - директорові Львівського Людмилі Антонівні регіонального відділення Академії
суддів України при Державній
судовій адміністрації України
СОРОЦІ - судді Вищого адміністративного Миколі Олексійовичу суду України
СТЕЦЮКУ - судді Конституційного Суду України
Петру Богдановичу
СТРАТІЄНКО - судді Вищого господарського Людмилі Василівні суду України, м. Київ
ТИЩИКУ - завідувачеві кафедри Львівського Борису Йосиповичу національного університету
імені Івана Франка
ТКАЧЕНКО - судді Вищого господарського суду Ніні Григорівні України, м. Київ
ТРОФИМЕНКУ - голові Сосницького Михайлу Володимировичу районного суду Чернігівської
області
ХАВРОНЮКУ - головному редакторові журналу Миколі Івановичу "Підприємництво, господарство
і право", м. Київ
ХАРЧЕНКУ - судді Вищого адміністративного Василю Васильовичу суду України, м. Київ
ХАРЧЕНКУ - судді Вищого господарського Володимиру Михайловичу суду України, м. Київ
ЧЕРКАЩЕНКУ - судді Вищого господарського Миколі Миколайовичу суду України, м. Київ
ЧОРНОМУ - першому заступникові прокурора Михайлу Григоровичу Одеської області
ШЕВЧУКУ - начальникові територіального Федору Назаровичу управління державної судової
адміністрації у Тернопільській
області
ШЕРЕМЕТЬЄВІЙ - судді Солом'янського Людмилі Антонівні районного суду міста Києва
ШИПУЛІНІЙ - судді Вищого адміністративного Тетяні Михайлівні суду України
ЩЕРБИНІ - начальникові відділу Київської Ірині Юріївні міської державної адміністрації
ЯКУТІ - судді апеляційного суду Вінницької
Олені Іванівні області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
КРИСЛАЧУ - художникові-живописцю, м. Львів Івану Михайловичу
ЛЕВИТСЬКІЙ - художникові-живописцю, м. Київ. Ірині Георгіївні

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 22 червня 2007 року
N 549/2007



вгору